www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Løiten J.F.F
 
Vintercup - Stevne 4 av 4 - Leirduesti - 50 skudd - Løiten J.F.F
17. februar 2024

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 61
Navn Klubb Klasse
Alexander Remizov Løiten J.F.F C
Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
Anders Møllegaard Aurskog J.F.F B
Andrzej Miarka Buskeruds J.F.F B
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anja Dramstad Løiten J.F.F A
Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F A
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Brede Ensrud Løiten J.F.F A
Dan Morten Kjeverud Løiten J.F.F B
Elisabeth Landberg Holter J.F.F B
Emil Tørudbakken Nes og Helgøya J.F.F B
Espen Elgshøen Furnes J.F.F C
Even Skaarer Gjerdrum J.F.F B
Fabian Persson Eidskog J.F.F D1
Frank Iversen Furnes J.F.F E1
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Frode Svensrud Skogen J.S.K A
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henrik Fylling Løiten J.F.F A
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K A
Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F A
Jan Ingar Stensrud Blaker J.F.F C
Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Liheim Løiten J.F.F C
Knut Nordli Løiten J.F.F A
Kristoffer Sørlie Grefsheim Vang J.F.F D1
Lucas-Emil Westad Moss og Omegn J.F.F D1
Mads Ottosen Løiten J.F.F B
Marco Fredrik Kvesetberget Eidskog J.F.F C
Marcus Nybakken Løiten J.F.F C
Mats Bratberg Nes og Helgøya J.F.F B
Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F B
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Olav Resellhagen Bergersen Eidskog J.F.F D1
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Peter Steland Sollihøgda J.F.F A
Petter Martinsen Stange J.F.F A
Pia-Christin Hansen Bjerke Buskeruds J.F.F B
Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Severin Larsen Stange J.F.F A
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F A
Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Thore Grinden Løiten J.F.F E1
Torkil Fjellberg Blaker J.F.F A
Trond Brage Holvik Løiten J.F.F D1
Trond Larsen Enebakk J.F.F B
Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F A
Åsmund Rakstad Bjørkelangen J.F.F B
Øivind Holm Holter J.F.F A
Øystein Hoel Blaker J.F.F B
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)