www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Løiten J.F.F
 
Vintercup - Stevne 2 av 4 - Compakt Leirduesti - 50 skudd - Løiten J.F.F
30. desember 2023

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 2
1 Ronny Hokåsmoen Løiten J.F.F A
2 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
3 Knut Årnes Blaker J.F.F B
4 Erik Berget Lørenskog S.S. B
5 Anja Dramstad Løiten J.F.F B
 
Lag 2 Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 1
1 Emil Tørudbakken Nes og Helgøya J.F.F C
2 Mats Bratberg Nes og Helgøya J.F.F C
3 Niklas Krogstad Romedal og Vallset J.F.F C
4 Halvor Pettersen Nes og Helgøya J.F.F C
5 Severin Larsen Stange J.F.F A
 
Lag 3 Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 12:20 - Bane 2
1 Knut Nordli Løiten J.F.F A
2 J Benny Nordnes Holter J.F.F B
3 Kristoffer Sørlie Grefsheim Vang J.F.F D1
4 Roger Granli Stange J.F.F A
5 Espen Elgshøen Furnes J.F.F C
 
Lag 4 Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 12:20 - Bane 1
1 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
2 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
3 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
4 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
 
Lag 5 Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 12:40 - Bane 2
1 Anders Larsen Rælingen J.F.F C
2 Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
3 Kjetil Pedersen Trysil J.F.F C
4 Alexandre Remizov Løiten J.F.F C
5 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
 
Lag 6 Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 12:40 - Bane 1
1 Frank Havik Furnes J.F.F E2
2 Frank Iversen Furnes J.F.F E1
3 Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F B
4 Mads Ottosen Løiten J.F.F C
5 Arild Larsen Furnes J.F.F E2
 
Lag 7 Kl: 11:00 - Bane 1
Kl: 13:00 - Bane 2
1 Even Kristiansen Furnes J.F.F C
2 Arild Kristiansen Furnes J.F.F E1
3 Trond Brage Holvik Løiten J.F.F D1
4 Dan Morten Kjeverud Løiten J.F.F B
5 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 11:00 - Bane 2
Kl: 13:00 - Bane 1
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
3 Max Nensén Sokna J.F.F A
4 Øivind Holm Holter J.F.F B
5 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 11:20 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
1 Petter Martinsen Stange J.F.F B
2 Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F B
3 Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
4 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
5 Henrik Fylling Løiten J.F.F A
 
Lag 10 Kl: 11:20 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 1
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2      
3 Trond Larsen Enebakk J.F.F C
4 Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
5 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
 
Lag 11 Kl: 11:40 - Bane 1
Kl: 13:40 - Bane 2
1 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
2 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F A
3 Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
4 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F A
5 Marco Fredrik Kvesetberget Eidskog J.F.F C
 
Lag 12 Kl: 11:40 - Bane 2
Kl: 13:40 - Bane 1
1 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D2
2 Knut Liheim Løiten J.F.F C
3 Hakan Ucarli Frogn J.F.F B
4 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
5 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)