NM FITASC SPORTING 2023 - Brunlanes S.S.
7. til 8. oktober 2023
Startnr | St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| | Lag 1 | 07.10.2023 kl 09:30 - Bane 1 07.10.2023 kl 12:42 - Bane 2 08.10.2023 kl 12:18 - Bane 3 08.10.2023 kl 15:30 - Bane 4
|
1 | 1 |
Tommy Bergane |
Sannidal Trap |
C |
2 | 2 |
Bjørn Aatangen |
Team Hagleskyting |
V65 |
3 | 3 |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
V65 |
4 | 4 |
Henning Solem |
Sandefjord L.S. |
V55 |
5 | 5 |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
6 | 6 |
|
|
|
|
| | Lag 2 | 07.10.2023 kl 09:42 - Bane 1 07.10.2023 kl 12:54 - Bane 2 08.10.2023 kl 12:06 - Bane 3 08.10.2023 kl 15:18 - Bane 4
|
7 | 1 |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
C |
8 | 2 |
Kenneth Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
A |
9 | 3 |
Frode Sneve Strand |
Frogn J.F.F |
A |
10 | 4 |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 |
11 | 5 |
Mantas Maciunskas |
Team Hagleskyting |
C |
12 | 6 |
|
|
|
|
| | Lag 3 | 07.10.2023 kl 09:54 - Bane 1 07.10.2023 kl 13:06 - Bane 2 08.10.2023 kl 11:54 - Bane 3 08.10.2023 kl 15:06 - Bane 4
|
13 | 1 |
Frank Sparby |
Glåmdal L.S. |
B |
14 | 2 |
Kenneth Eikenes |
Indre Østfold S.S. |
B |
15 | 3 |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes S.S. |
V73 |
16 | 4 |
Hans Petter Kirkerød |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
17 | 5 |
Joakim Haugland |
(ingen klubb) |
C |
18 | 6 |
|
|
|
|
| | Lag 4 | 07.10.2023 kl 10:06 - Bane 1 07.10.2023 kl 13:18 - Bane 2 08.10.2023 kl 11:42 - Bane 3 08.10.2023 kl 14:54 - Bane 4
|
19 | 1 |
Ronny Hokåsmoen |
Østlandske S.S. |
B |
20 | 2 |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
K1 |
21 | 3 |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A |
22 | 4 |
Adrian Hansen |
(ingen klubb) |
J |
23 | 5 |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
V55 |
24 | 6 |
Even Skaarer |
Glåmdal L.S. |
C |
|
| | Lag 5 | 07.10.2023 kl 10:18 - Bane 1 07.10.2023 kl 13:30 - Bane 2 08.10.2023 kl 11:30 - Bane 3 08.10.2023 kl 14:42 - Bane 4
|
25 | 1 |
Helge Fristad |
Sandefjord L.S. |
B |
26 | 2 |
Oscar Bratlie |
Team Hagleskyting |
U16 |
27 | 3 |
Trond Arne Grinder |
Glåmdal L.S. |
A |
28 | 4 |
Sebastian E Bråten-Ucarli |
Frogn J.F.F |
U16 |
29 | 5 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
C |
30 | 6 |
Joacim Rylander |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
|
| | Lag 6 | 07.10.2023 kl 10:30 - Bane 1 07.10.2023 kl 13:42 - Bane 2 08.10.2023 kl 10:48 - Bane 3 08.10.2023 kl 14:30 - Bane 4
|
31 | 1 |
Bent Haga Johannessen |
Team Hagleskyting |
A |
32 | 2 |
Murat Demir |
Team Sørvest |
C |
33 | 3 |
Jan Gunnar Skahjem |
Team Hagleskyting |
B |
34 | 4 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
B |
35 | 5 |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
C |
36 | 6 |
Anja Dramstad |
Østlandske S.S. |
K1 |
|
| | Lag 7 | 07.10.2023 kl 10:42 - Bane 1 07.10.2023 kl 13:54 - Bane 2 08.10.2023 kl 10:36 - Bane 3 08.10.2023 kl 14:18 - Bane 4
|
37 | 1 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
V65 |
38 | 2 |
Aksel Rekkedal Johansen |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
39 | 3 |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
40 | 4 |
Nicolai Lungström |
Kroken J.F.F |
J |
41 | 5 |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
U16 |
42 | 6 |
Amund Hiksdal |
Nordvegen L.K. |
V55 |
|
| | Lag 8 | 07.10.2023 kl 10:54 - Bane 1 07.10.2023 kl 14:06 - Bane 2 08.10.2023 kl 10:24 - Bane 3 08.10.2023 kl 14:06 - Bane 4
|
43 | 1 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A |
44 | 2 |
Ørjan Eriksen |
Frogn J.F.F |
V55 |
45 | 3 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes S.S. |
J |
46 | 4 |
Sveinung Lien |
Nordvegen L.K. |
B |
47 | 5 |
Iselin Aafloen |
Glåmdal L.S. |
K1 |
48 | 6 |
Thomas K. Bredesen |
Glåmdal L.S. |
C |
|
| | Lag 9 | 07.10.2023 kl 11:06 - Bane 1 07.10.2023 kl 14:18 - Bane 2 08.10.2023 kl 10:12 - Bane 3 08.10.2023 kl 13:54 - Bane 4
|
49 | 1 |
Jimmy Lungström |
Kroken J.F.F |
A |
50 | 2 |
Zain Rage |
Team Sørvest |
C |
51 | 3 |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna L.K. |
J |
52 | 4 |
Marco Verdecchia |
Team Sørvest |
V55 |
53 | 5 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
B |
54 | 6 |
Petter Martinsen |
Østlandske S.S. |
C |
|
| | Lag 10 | 07.10.2023 kl 11:18 - Bane 1 07.10.2023 kl 14:30 - Bane 2 08.10.2023 kl 10:00 - Bane 3 08.10.2023 kl 13:42 - Bane 4
|
55 | 1 |
Kristoffer Metlid Skjelbred |
Nidaros S.K. |
A |
56 | 2 |
Brede Ensrud |
Østlandske S.S. |
A |
57 | 3 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A |
58 | 4 |
Anette Storeskar |
Glåmdal L.S. |
K1 |
59 | 5 |
Morten Myrvang |
(ingen klubb) |
B |
60 | 6 |
Håkon Manvik |
Brunlanes S.S. |
B |
|
| | Lag 11 | 07.10.2023 kl 11:30 - Bane 1 07.10.2023 kl 14:42 - Bane 2 08.10.2023 kl 09:48 - Bane 3 08.10.2023 kl 13:30 - Bane 4
|
61 | 1 |
Knut Andre Holøien |
Glåmdal L.S. |
A |
62 | 2 |
Isac Ynnesdal |
Kroken J.F.F |
J |
63 | 3 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
64 | 4 |
Øivind Holm |
Østlandske S.S. |
V55 |
65 | 5 |
Frode Kristoffersen |
Sokna L.K. |
B |
66 | 6 |
Henrik Alstad |
Torsbustaden S.S.K |
V65 |
|
| | Lag 12 | 07.10.2023 kl 11:42 - Bane 1 07.10.2023 kl 14:54 - Bane 2 08.10.2023 kl 09:36 - Bane 3 08.10.2023 kl 13:18 - Bane 4
|
67 | 1 |
Geir Walland |
Team Sørvest |
V55 |
68 | 2 |
Jens Lavik Sander |
Glåmdal L.S. |
C |
69 | 3 |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
70 | 4 |
Marius Malmbekk Mastermo |
Rana J.F.F |
J |
71 | 5 |
Thomas Lien |
Nordvegen L.K. |
C |
72 | 6 |
Lucas-Emil Westad |
Moss og Omegn J.F.F |
U16 |
|
| | Lag 13 | 07.10.2023 kl 11:54 - Bane 1 07.10.2023 kl 15:06 - Bane 2 08.10.2023 kl 09:24 - Bane 3 08.10.2023 kl 13:06 - Bane 4
|
73 | 1 |
Øyvind Steinsbø |
Team Sørvest |
B |
74 | 2 |
Hans Marius Støre Mastermo |
Rana J.F.F |
C |
75 | 3 |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
V55 |
76 | 4 |
John Kristian Grøtting |
Nidaros S.K. |
C |
77 | 5 |
Rune Dalsjø |
Glåmdal L.S. |
B |
78 | 6 |
Tommy Westad |
Buskerud J.F.F |
C |
|
| | Lag 14 | 07.10.2023 kl 12:06 - Bane 1 07.10.2023 kl 15:18 - Bane 2 08.10.2023 kl 09:12 - Bane 3 08.10.2023 kl 12:54 - Bane 4
|
79 | 1 |
Henning Loe |
Nidaros S.K. |
A |
80 | 2 |
Henrik Fylling |
Østlandske S.S. |
A |
81 | 3 |
Pia-Christin Hansen Bjerke |
Buskerud J.F.F |
K1 |
82 | 4 |
Heine Aarum |
Frogn J.F.F |
J |
83 | 5 |
Roar Olsen |
Glåmdal L.S. |
A |
84 | 6 |
|
|
|
|
| | Lag 15 | 07.10.2023 kl 12:18 - Bane 1 07.10.2023 kl 15:30 - Bane 2 08.10.2023 kl 09:00 - Bane 3 08.10.2023 kl 12:42 - Bane 4
|
85 | 1 |
Jon Salve Håkedal |
Team Hagleskyting |
V55 |
86 | 2 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
V65 |
87 | 3 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
A |
88 | 4 |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
C |
89 | 5 |
Bjørn-Erik Hildonen |
Varanger S.S.K |
V55 |
90 | 6 |
|
|
|