www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2021 - LEIRDUE.NET
2021

Oppdatert: 27.03.2021 kl 21:20

Klasseføring NT 2021


Klasse A
1.
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
100
Roger Strømeng

(ingen klubb)
100
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
100
4.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
99
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
99
Andreas Stausland

(ingen klubb)
99
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
99
8.
Tore Eriksen

(ingen klubb)
98
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
98
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
98
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
98
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
98
Per Johnny Sara

(ingen klubb)
98
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
Øyvind Skoglund

(ingen klubb)
98
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
98
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
98
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
98
John Solbakken

Biri J.F.F
98
Morten Valhovd Andersen

(ingen klubb)
98
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
98
22.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
97
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
97
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
97
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
97
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
97
Pål Høines

(ingen klubb)
97
Ole Kristian Nybøle

(ingen klubb)
97
Ole Johan Triumf

(ingen klubb)
97
Ole Petter Nordli

(ingen klubb)
97
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
97
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
97
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
97
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
97
Bjarte Linga

(ingen klubb)
97
37.
Bjørn Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
96
Frank Valhovd Andersen

(ingen klubb)
96
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
96
Geir Lindem

Råde J.F.F
96
Johnny Skoglund

(ingen klubb)
96
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
96
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
96
Musa Gitau Anderssen

(ingen klubb)
96
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
96
Torstein Kleppe Sørdalen

(ingen klubb)
96
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
96
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
96
Henning Øygarden

(ingen klubb)
96
Morten Larsen

Sannidal Trap
96
Jonas Grimestad

(ingen klubb)
96
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
96
53.
Frode Bjervamoen

(ingen klubb)
95
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
95
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
95
Tor Erik Nilsen

(ingen klubb)
95
Kjell-Arne Kello

(ingen klubb)
95
Jon Thommesen

(ingen klubb)
95
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
95
Robert Helmo

Gaula S.S.K
95
Ole Johan Sæternes

(ingen klubb)
95
Odd Arild Lillerud

(ingen klubb)
95
Kristian Andre Guldhaug

(ingen klubb)
95
Roar Njærheim

Time S.S.K
95
John Takle Terjesen

(ingen klubb)
95
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
95
Stian Johansen

Skien J.F.F
95
Jan Olav Monsbakken

(ingen klubb)
95
Mikael Østensen

(ingen klubb)
95
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
Roy Helli

Biri J.F.F
95
72.
Erik Ølmheim Gurholt

(ingen klubb)
94
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
94
Frode Skinstad

(ingen klubb)
94
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
94
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
94
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
94
Haso Music

Kismul S.S.K
94
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
94
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
Alf Kristian Ellefsen

(ingen klubb)
94
Preben Krogsrud Stensrud

(ingen klubb)
94
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
94
86.
Aleksander Hoksrud

(ingen klubb)
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
Knut Raymond Uglebakken

(ingen klubb)
Jan Marka

Enebakk J.F.F
Alexander Spilling Grimestad

(ingen klubb)
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
Svein Erik Yrkje

(ingen klubb)
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
Svein Tore Nordgaard

(ingen klubb)
Panagiotis Kalogerakis

(ingen klubb)
Frank Våden

Gaula S.S.K
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
Steinar Gjerde

(ingen klubb)
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
Hartly Brummenæs

Nordvegen L.K.
Tor Egil Rundberg

(ingen klubb)
Tommy Andersen

(ingen klubb)

Klasse B
1.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Vegard Utne

(ingen klubb)
93
Steffen Vik

Kismul S.S.K
93
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
93
Sondre Sannesmoen

(ingen klubb)
93
Jørgen Kristoffersen

Nedre Glomma S.S.K
93
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
93
Filip Rasmussen

(ingen klubb)
93
Morgan Lee Lehne

(ingen klubb)
93
10.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
92
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
92
Espen Noddeland

(ingen klubb)
92
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
92
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
92
Leif Rune Lorang Jasper

(ingen klubb)
92
Joakim Hellermyr

(ingen klubb)
92
Ronny Lund

(ingen klubb)
92
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
92
Tore Kristian Storvoll

(ingen klubb)
92
Jon Anders Møklegård

(ingen klubb)
92
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
92
Sondre Bohlin

(ingen klubb)
92
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
92
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
92
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
92
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
92
27.
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
91
Mats Randers

(ingen klubb)
91
Torbjørn Gautefald

(ingen klubb)
91
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
91
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
91
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
91
Bjørn Andre Troli

Vadsø S.S.K
91
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
91
Harald Ausland

Time S.S.K
91
Krisander Barka

Songdalen L.K.
91
Jørn Vidar Sukke

(ingen klubb)
91
Stian Hoff

(ingen klubb)
91
Torgeir Eikhaugen

(ingen klubb)
91
Frank Ole Vars

(ingen klubb)
91
41.
Marius Opdal

Nidaros S.K.
90
Simen Randem

(ingen klubb)
90
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
90
Fredrik Hammersborg

(ingen klubb)
90
Esteban Dios

Nidaros S.K.
90
46.
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
89
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
89
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
89
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
89
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
89
Magne Ettestad

(ingen klubb)
89
Mads-Åge Karikoski

(ingen klubb)
89
David Holand

Nordvegen L.K.
89
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
89
Per Steinar Nesland

(ingen klubb)
89
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
89
Ted Fiskerud

(ingen klubb)
89
Trond Eklund

(ingen klubb)
89
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
89
Bent Inge Håkenstad

Gjerdrum P.K.
89
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
89
62.
Kristian Thomassen

Kristiansand S J.F.F
88
Ronny Hafsrød

(ingen klubb)
88
Jonas Gjernes

(ingen klubb)
88
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
88
Olav Knai

(ingen klubb)
88
Tor Morten Larsen

Time S.S.K
88
Johan Thomas Hætta

(ingen klubb)
88
Jon Anders Tornensis

(ingen klubb)
88
70.
Anders Grefslie

(ingen klubb)
87
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
Inge Andre Østhagen

(ingen klubb)
87
Thorstein Bjørnstad

(ingen klubb)
87
Kristian Ytreland

(ingen klubb)
87
Stian Rolstad

Målselv S.S.K
87
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
87
Rune Hagen

(ingen klubb)
87
Monrad Uvaag

(ingen klubb)
87
79.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
86
Sveinung Christensen

(ingen klubb)
86
Stian Eikåsen

Team Sørvest L.K.
86
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
86
Tommy Bergane

(ingen klubb)
86
Tommy Hadland

Time S.S.K
86
Terje Hansen

(ingen klubb)
86
Kurt Inge Street

Haugesund og Omegn L.K.
86
87.
Morten Laukli Johnsen

(ingen klubb)
Jarle Isetorp

(ingen klubb)
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
Aslak Tønneberg

(ingen klubb)
John-Ole Elseth Nordskog

(ingen klubb)
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
Even Ødegård Auråen

(ingen klubb)
Knut Haugen

(ingen klubb)
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
Rune Torsetnes

Kismul S.S.K
Arvid Simonsen

Alta J.F.F
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
Stig Berntsen

(ingen klubb)
Lars Gunnar Larsen

(ingen klubb)
Gøran Mortensen

(ingen klubb)
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Jan Olav Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
Stig Rune Nørbech

(ingen klubb)
Ole Johansson

Indre Østfold S.S.
Jostein Skjelin

(ingen klubb)
Henning Ihleby

(ingen klubb)
Jostein Isaksen

(ingen klubb)
Ove Løberg

Gaula S.S.K
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
Klas Inge Elisenberg

Løiten S.S.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
Raymond Skaar

Bergen L.K.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
Kristian Tolaas Lillevik

(ingen klubb)
Morten Berg

Romerike S.S.K
Tom Thorvaldsen

(ingen klubb)
Vegard Bjørkkjær

(ingen klubb)
Kenneth G Mjåland

(ingen klubb)
Sturla Pedersen

(ingen klubb)
Isak N Triumf

Kautokeino J.F.F
Henning Løkken

Tynset J.F.F
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
Bjørn Roald Langnes

(ingen klubb)
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
Kenneth Espeseth

(ingen klubb)
Reiner Ristimets

(ingen klubb)
Simen Sjøstrøm Andersen

(ingen klubb)
Bjørn Moe

(ingen klubb)

Klasse C
1.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
85
Arne Hjelmeseter

(ingen klubb)
85
Sander Bergesen

(ingen klubb)
85
Arild Dahl

(ingen klubb)
85
Rolf Inge Haugholt

(ingen klubb)
85
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
85
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
85
Sondre Bang Grimestad

(ingen klubb)
85
Knut Erik Bergum

(ingen klubb)
85
Thomas Andre Benonisen

Målselv S.S.K
85
11.
Tommy Grønlie

(ingen klubb)
84
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
84
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
84
Dan Jøran Munkli

(ingen klubb)
84
15.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
83
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
83
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
83
Frode Aasen

Haugesund og Omegn L.K.
83
Jan Tore Tønsberg

(ingen klubb)
83
Kjell Gunnar Kristiansen

(ingen klubb)
83
Åsmund Blindheim

(ingen klubb)
83
Andreas Sandlie Monsbakken

(ingen klubb)
83
23.
Thomas Knudsen

(ingen klubb)
82
Rune Aasheim

Team Sørvest L.K.
82
25.
Roger Trøftmoen

(ingen klubb)
81
Morten Åsheim

(ingen klubb)
81
27.
Lars Rino Heyerdahl

(ingen klubb)
80
Ole Martin Evjebråten

(ingen klubb)
80
29.
Svein L Apeland

Haugesund og Omegn L.K.
79
Jan Arild Sand

(ingen klubb)
79
Magne Hansen

Varanger S.S.K
79
Mats Andreas Buljo

(ingen klubb)
79
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
79
Frode Isaksen

(ingen klubb)
79
35.
Asle Malvik

Ullensaker J.F.F
78
Rune Gulbrandsen

(ingen klubb)
78
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
78
Kristoffer Ausland

Time S.S.K
78
Jan Erik Bredesen

(ingen klubb)
78
40.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
77
41.
Terje Arnseth

(ingen klubb)
76
Kjetil André Hviding

(ingen klubb)
76
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
76
44.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
75
Stian Røed

(ingen klubb)
75
Kai Håvard Larsen

(ingen klubb)
75
47.
Christoffer Stavenes

Kristiansand S J.F.F
72
48.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
71
49.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
70
Juan Morales

Haugesund og Omegn L.K.
70
Thomas Andersen

(ingen klubb)
70
52.
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
69
53.
Nicklas Codiglia Løkkeberg

(ingen klubb)
68
Finn Nitschke

Porsgrunn P.K.
68
55.
Fredrik Ståhl

(ingen klubb)
66
56.
Martin Simulak

(ingen klubb)
64
57.
Marius Johansson

Bergen L.K.
63
58.
Paul Å. Høines

Kismul S.S.K
57
59.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
50
60.
Sondre Johnsen

(ingen klubb)
44
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
44
62.
Hans Ola Kleven

(ingen klubb)
43
63.
Jan-Erik Heiland

(ingen klubb)
36
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
36
65.
Bjørnar Aas

(ingen klubb)
Terje Valhovd Andersen

(ingen klubb)
Magne Roy Astad

(ingen klubb)
John Eriksen

(ingen klubb)
Ingar Solberg

(ingen klubb)
Tom Morten Opheim

(ingen klubb)
Pål Sidhu

Vestre Toten J.F.F
Mats Rosaas

(ingen klubb)
Christoffer Eidstø

(ingen klubb)
Svein Gislerud

(ingen klubb)
Christopher Store

Varanger S.S.K
John Aamodt-Haug

(ingen klubb)
Håvard Gaski Brevik

Varanger S.S.K
Anders Karlsson

Melhus P.K.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
Jøran Røsaker

(ingen klubb)
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
Michael Tanguy

(ingen klubb)
John-Aage Torgersen

(ingen klubb)
Jan Åge Borgen

(ingen klubb)
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
Carl Robert Olsen

(ingen klubb)
Ali Keser

(ingen klubb)
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
Axel Petersheim

(ingen klubb)
Simon Åsheim

(ingen klubb)
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
Frode Stenehjem

(ingen klubb)
Arnold Klokseth

Bergen L.K.
Terje Flemmen

(ingen klubb)
Kenneth Hanssen

(ingen klubb)
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
Torstein Røysland

(ingen klubb)
Øyvind Johansen

(ingen klubb)
Arne Stensland

(ingen klubb)
Kenneth Aabel

Kristiansand S J.F.F
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
Eirik Andreassen

Oslo Vestre S.S.
Kjetil Roos

(ingen klubb)
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
Jan Kåre H. Tveter

Sør-Odal P.K.
Thomas Keidel

Biri J.F.F
Torgeir Sletthaug

Varanger S.S.K

Klasse K1
1.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
96
2.
Hanne Dalen

(ingen klubb)
95
3.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
93
Heidi Cecilie Øverland

(ingen klubb)
93
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
93
6.
Rebekka Grimestad

(ingen klubb)
92
7.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
8.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
89
Trine Kjøniksen

(ingen klubb)
89
Siri Marlen Hemstad

(ingen klubb)
89
11.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
88
12.
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
Line Våden

(ingen klubb)
Monica Skår

Løiten S.S.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.

Klasse K2
1.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
85
2.
Therese Nesseth Tørlen

(ingen klubb)
83
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
83
Laura Haugland

(ingen klubb)
83
5.
Laila K. Grønbeck Lillerud

(ingen klubb)
82
6.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
81
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
81
8.
Jette Marie Grimestad Buksholt

(ingen klubb)
80
9.
Nancy Reiestad

(ingen klubb)
78
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
78
11.
Ann Jeanette Brevik

(ingen klubb)
76
12.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

(ingen klubb)
75
13.
Sunniva Lillesund

(ingen klubb)
73
14.
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
70
Tove Solheim

(ingen klubb)
70
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
70
17.
Isabell Jansen Myhre

(ingen klubb)
68
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
68
19.
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
67
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
67
21.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
60
Hilde Lien

Nordvegen L.K.
60
23.
Therese Dalen

Ullensaker J.F.F
55
24.
Ann Helene Haugen

(ingen klubb)
52
25.
Eva Cathrine Nilsen

(ingen klubb)
Grete Skum Haldorsen

(ingen klubb)
Isabell Spilling Grimestad

(ingen klubb)
Dagny A Yrkje

(ingen klubb)
Hege Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
Annelin Hammerstad Larsen

(ingen klubb)
Linda Beate Heitmann

(ingen klubb)
Heidi Birkeland

Askvoll og Holmedal L.K.
Lene Marie Guldhaug

(ingen klubb)
Lisbeth Henriksen

(ingen klubb)
Linda Vindfjell Nesland

(ingen klubb)
Helene Louise Mathisen Guldhaug

(ingen klubb)
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

(ingen klubb)
Signe Marie Drabløs Myrvold

(ingen klubb)
Rikke Alina Haugland

(ingen klubb)
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F

Klasse J
1.
Martin Røsaker

(ingen klubb)
97
2.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
95
3.
Fredrik Fiskerud

(ingen klubb)
94
Svein Arild Christensen

(ingen klubb)
94
5.
Bastian Hagen

(ingen klubb)
93
6.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
92
7.
Hans Gunnar Enerhaugen

(ingen klubb)
89
8.
Jan Erik Christensen

(ingen klubb)
86
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
86
10.
Johan Nikolai Triumf

(ingen klubb)
85
11.
Anders Førland Noddeland

(ingen klubb)
80
12.
Kristian Storvoll

(ingen klubb)
79
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
79
14.
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
75
Isak Mikael Triumf

(ingen klubb)
75
16.
Mathias Hagane Johnsen

(ingen klubb)
41
17.
Christoffer Førland Noddeland

(ingen klubb)
Arne August Brøvig

(ingen klubb)
Tarjei Tellefsen Haugland

(ingen klubb)
Oliver Schröder

Kismul S.S.K
Sofie Flaterås

(ingen klubb)
Jon Fredrik Vesteng

(ingen klubb)
Henning Kjærvik

(ingen klubb)
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
Ole-Martin Berg Rørvik

(ingen klubb)
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
Alexander Tønnessen

(ingen klubb)
Thobias Hansen

(ingen klubb)
Camilla Bjørklund

(ingen klubb)
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
Alexsander Stausland

(ingen klubb)
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
Susanne Valhovd Andersen

(ingen klubb)

Klasse U
1.
Jørgen Nybøle

(ingen klubb)
95
2.
Martin Grefslie

(ingen klubb)
93
3.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
91
4.
Knut Olav Vrålstad

(ingen klubb)
90
5.
Torjus Hultin Aurebekk

Lindesnes J.F.F
89
6.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
88
Tobias Granly Tønnesen

(ingen klubb)
88
8.
William Mobekk Skoglund

(ingen klubb)
87
9.
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
84
Alexander Dahl

(ingen klubb)
84
11.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
82
12.
Jon Isak Moe Nesland

(ingen klubb)
79
13.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
78
14.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
64
15.
Kevin Melhus

(ingen klubb)
60
16.
Jens Edvard Columnas Vargas

(ingen klubb)
35
17.
Håvard Øygarden

(ingen klubb)
Truls Fredriksen

(ingen klubb)
Emma Rønning

(ingen klubb)
Anders Opheim

(ingen klubb)
Markus Sjøholt

(ingen klubb)
Olav Gaptjern

(ingen klubb)
Isak Magga

(ingen klubb)
Ulrik Østrem

(ingen klubb)
Amalie Hagen

(ingen klubb)

Klasse V55
1.
Øyvind Syvertsen

(ingen klubb)
99
Gunnar Grønnerød

(ingen klubb)
99
3.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
98
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
Jarle Mellemsæther

(ingen klubb)
98
6.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
97
Ole Johnny Oterholt

(ingen klubb)
97
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
97
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
97
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
97
11.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
96
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
96
13.
Jo Terje Sagmo

Gaula S.S.K
95
Ivar Heitmann

Alta S.S.K
95
Raymond Eggesvik

(ingen klubb)
95
Per Johannes Mjærum

(ingen klubb)
95
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
95
Roger Pedersen

Rana J.F.F
95
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
95
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
95
Rune Eggen

Målselv S.S.K
95
22.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Gunstein Aurebekk

Lindesnes J.F.F
94
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
94
Roy Helge Haug

(ingen klubb)
94
Per Kristian Dahl

(ingen klubb)
94
27.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
93
Morten Grefslie

(ingen klubb)
93
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
93
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
93
Bjørn Håvard Vollebekk

(ingen klubb)
93
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
93
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
93
35.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
92
Alf J Jørgensen

(ingen klubb)
92
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
92
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
92
Dag Østrem

(ingen klubb)
92
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
92
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
92
42.
Frank Cascampas

(ingen klubb)
91
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
91
Lars Erik Skoglund

(ingen klubb)
91
Odd Ivar Kjøniksen

(ingen klubb)
91
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
91
Rune Lauritzen

(ingen klubb)
91
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
91
Ulf Boger

Målselv S.S.K
91
50.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
90
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
90
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
90
Sigurd Magnor Strand

Bæverdalen P.K.
90
Johannes Egil Kulild

(ingen klubb)
90
55.
Knut Erland Hansen

(ingen klubb)
89
Svein Granøien

Gaula S.S.K
89
Rolf Kristian Eilertsen

(ingen klubb)
89
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
89
Reidar Grimestad

(ingen klubb)
89
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
89
61.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
88
Alf E Handeland

(ingen klubb)
88
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
88
64.
Dag Rønnebu

(ingen klubb)
87
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
87
Svein Ove Brændhagen

(ingen klubb)
87
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
87
Leif Arild Fjellheim

Haugesund og Omegn L.K.
87
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
87
70.
Øyvind Eriksen

Rana J.F.F
86
Morten Olsen

(ingen klubb)
86
Arild Rasmussen

(ingen klubb)
86
Dan Randa

Alta J.F.F
86
74.
Else-Brit Jensen

(ingen klubb)
85
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
85
Bjørn Wiggo Bergum

(ingen klubb)
85
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
85
78.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
84
Ivar Hansen

(ingen klubb)
84
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
84
81.
Fred-Erik Sigvartsen

Stor-Oslo S.K.
83
Egil Vika

Haugesund og Omegn L.K.
83
83.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
81
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
81
85.
Geir Østrem

(ingen klubb)
80
86.
Lars Ottar Larsen

(ingen klubb)
79
87.
Bernt Breistøl

(ingen klubb)
78
Aina Halldén

(ingen klubb)
78
89.
Ole Gunnar Fossum

(ingen klubb)
77
90.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
75
91.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
72
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
72
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
72
94.
Geir Walland

Team Sørvest L.K.
57
95.
Vicky Maria Solvang

(ingen klubb)
43
96.
Unni Knutsen

Haugesund og Omegn L.K.
28
97.
Lasse Lier

(ingen klubb)
Jens Andreassen

(ingen klubb)
Tommy Ulriksen

(ingen klubb)
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
Thorvid Skjelle

Krødsherad J.F.F
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
Harald Haugom

(ingen klubb)
Kjell Axelsen

(ingen klubb)
Olafur Halldorsson

(ingen klubb)
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
Svein Brødsjø

(ingen klubb)
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
Andor Helgheim

Hardanger S.S.K
Reidar Johansen

(ingen klubb)
Mette Syvertsen

(ingen klubb)
Arnfinn Berg

(ingen klubb)
Gro Stene

(ingen klubb)
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
Glenn Berntsen

(ingen klubb)
Sverre A. Meisingseth

(ingen klubb)
Hilde Karin Eggen

Buttentjern L.S.K
Harald Roheim

(ingen klubb)
Jan Erik Carlsen

(ingen klubb)
John Øivind Vigsnes

(ingen klubb)
Stein Arne Bergsland

(ingen klubb)
Knut Asbjørn Lia

(ingen klubb)
Knut Hovland

(ingen klubb)
Lise Kristin Haugland

(ingen klubb)
Frank Fossum

(ingen klubb)
Anastasios Kaliafas

(ingen klubb)
Audun Aamodt

(ingen klubb)

Klasse V65
1.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
98
2.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
97
3.
Bjarne Jødahl

(ingen klubb)
96
4.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
95
5.
Roy Zakariassen

(ingen klubb)
94
6.
Ole Petter Wraalsen

(ingen klubb)
93
Hans Henry Eriksen

(ingen klubb)
93
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
93
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
93
10.
John Egil Stanes

(ingen klubb)
92
Raymond Price

(ingen klubb)
92
Gudmund Kalvik Kjøniksen

(ingen klubb)
92
Rolf Wiig

(ingen klubb)
92
14.
Harald Flaen

(ingen klubb)
91
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
91
Geir Guldhaug

(ingen klubb)
91
Lars Erik Ruud

(ingen klubb)
91
18.
Harald Hindrumsen

(ingen klubb)
90
Jan Amundsen

(ingen klubb)
90
20.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
89
21.
Gunnar Kjøniksen

(ingen klubb)
88
22.
Kjell Solhaug

(ingen klubb)
87
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
87
24.
Geirr Botnmark

(ingen klubb)
86
Trond Haugholt

(ingen klubb)
86
Johan Sikkeland

(ingen klubb)
86
Lise Wold

Enebakk J.F.F
86
28.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
85
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
85
30.
Tore Paulsen

(ingen klubb)
83
31.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
82
32.
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
81
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
81
34.
Jon Tore Gravdal

(ingen klubb)
80
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg P.K.
80
36.
Atle Fjellsbø

(ingen klubb)
79
37.
Audun Vevle

Bergen L.K.
76
38.
Vidar Stein Andersen

(ingen klubb)
68
39.
Torgeir Sundby

Haugesund og Omegn L.K.
64
40.
Arnold Sundt

(ingen klubb)
62
41.
Jon A. Nesland

(ingen klubb)
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
Bente Troye

Askvoll og Holmedal L.K.
Peer Aasarød

(ingen klubb)
Øistein Olsen

(ingen klubb)
Anita Thøgersen

(ingen klubb)
Kjell Arne Haugland

(ingen klubb)
Tore Dalen

(ingen klubb)
Sten-Arild Pettersen

(ingen klubb)
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
Magne Bakken

(ingen klubb)
Raymond Johansson

(ingen klubb)
Thor-Anders Gjulem

(ingen klubb)
Jakob Eirik Mjelde

(ingen klubb)
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F

Klasse V73
1.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
95
2.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
94
Gaute Gravdahl

(ingen klubb)
94
4.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
93
Olav Løvåsdal

(ingen klubb)
93
6.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
89
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
89
8.
Hans Pedersen

(ingen klubb)
88
9.
Bjarne Sagebakken

(ingen klubb)
87
10.
Ronny Syversen

(ingen klubb)
86
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
86
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
86
Arild Øvredal

(ingen klubb)
86
14.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
85
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
85
16.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
84
Per Arne Benjaminsen

(ingen klubb)
84
18.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
82
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82
20.
Per Bunes

Romerike S.S.K
75
21.
Lauritz Manfred Apeland

Stavanger L.K.
72
22.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
67
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
67
24.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
66
25.
Leif Nordhagen

(ingen klubb)
56
26.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
48
27.
Roger Halvari

(ingen klubb)
47
28.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
Kjell Wattum

(ingen klubb)
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
Sverre Eriksen

(ingen klubb)
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
Tom Håkonsen

Løiten S.S.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
Harald Ekli

Nidaros S.K.
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
Vidar Tors

(ingen klubb)
Halvor Strandene

(ingen klubb)
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)