www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2021 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2021

Oppdatert: 17.05.2021 kl 00:00

Ranking 2021 Nordisk trap


Klasse S
LK-kval stevnerSum
1.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
9897979793482
2.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
9897969594480
3.
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
9897969592478
4.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
9897969392476
5.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
9996969290473
6.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
9794949291468
7.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
9795919089462
8.
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
9796908784454
Dan Martin Nordeng

Skjeberg og Omegn J.F.F
9594908887454
10.
Esteban Dios

Nidaros S.K.
9291909089452
11.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
9491918784447
12.
Stian Johansen

Skien J.F.F
9594878584445
13.
Geir Lindem

Råde J.F.F
9695868281440
14.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
9492848483437
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
9291868583437
16.
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
98979797389
17.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
98989693385
18.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
100989591384
19.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
98989390379
20.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
96959591377
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
96959393377
22.
Jørgen Bjørklund

(ingen klubb)
98959489376
23.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
96929291371
Musa Gitau Anderssen

Målselv S.S.K
96949190371
25.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97968988370
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
98958988370
27.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
96959088369
28.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
97978685365
29.
Tore Eriksen

Råde J.F.F
98928885363
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
98938983363
31.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
95948683358
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
91908988358
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
96918982358
34.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
92918984356
35.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
91908881350
36.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
91888683348
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
92919075348
38.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
91898582347
39.
Thorstein Bjørnstad

Neiden og Omegn J.F.F
90878682345
40.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
89898278338
41.
Jørgen Kristoffersen

Nedre Glomma S.S.K
93908272337
42.
Stian Rolstad

Målselv S.S.K
87868577335
43.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
89878671333
44.
Mats Andreas Buljo

Kautokeino J.F.F
86797877320
45.
Thomas Andre Benonisen

Målselv S.S.K
85827473314
46.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
79787767301
47.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
989695289
48.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
989694288
49.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
989594287
50.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
959393281
51.
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
969589280
52.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
969588279
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
959589279
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
969588279
55.
Morten Larsen

Sannidal Trap
969685277
56.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
959190276
57.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
959585275
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
979682275
59.
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
939190274
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
949486274
61.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
919190272
62.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
958888271
63.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
929088270
64.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
918983263
65.
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
898786262
66.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
868584255
67.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
898181251
68.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
878576248
69.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
858577247
70.
Dan Jøran Munkli

Narvik P.K.
848173238
71.
Christoffer Stavenes

Songdalen L.K.
857268225
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
807669225
73.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9998197
Andreas Stausland

(ingen klubb)
9998197
75.
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
10096196
76.
John Solbakken

Biri J.F.F
9897195
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
9897195
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
9897195
79.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
9896194
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
10094194
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9797194
Pål Høines

(ingen klubb)
9797194
83.
Ole Johan Triumf

(ingen klubb)
9796193
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
9796193
Ole Petter Nordli

(ingen klubb)
9796193
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
9796193
87.
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
9696192
88.
Bjørn Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
9695191
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
9695191
Bjarte Linga

(ingen klubb)
9794191
Jan Magne Hoel

Tynset J.F.F
9794191
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
9695191
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
9695191
94.
Odd Arild Lillerud

(ingen klubb)
9595190
95.
John Takle Terjesen

(ingen klubb)
9594189
Per Johannes Mjærum

(ingen klubb)
9594189
Jan Olav Monsbakken

(ingen klubb)
9594189
Kristian Andre Guldhaug

(ingen klubb)
9594189
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
9792189
Robert Helmo

Gaula S.S.K
9594189
101.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
9494188
Haso Music

Kismul S.S.K
9494188
Tor Erik Nilsen

(ingen klubb)
9593188
Frode Skinstad

(ingen klubb)
9494188
Preben Krogsrud Stensrud

(ingen klubb)
9494188
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
9494188
107.
Raymond Eggesvik

(ingen klubb)
9592187
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9493187
Jon Thommesen

(ingen klubb)
9592187
Roar Njærheim

Time S.S.K
9592187
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
9493187
112.
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
9492186
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
9393186
Trond Henning Hansen

(ingen klubb)
9492186
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
9492186
116.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
9392185
Filip Rasmussen

(ingen klubb)
9392185
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
9590185
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
9392185
Bjørn Håvard Vollebekk

(ingen klubb)
9392185
121.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
9292184
Vegard Utne

(ingen klubb)
9391184
Sondre Sannesmoen

(ingen klubb)
9391184
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
9292184
Espen Noddeland

(ingen klubb)
9292184
Jørgen-André Dreyer

Øksnes S.K.
9292184
127.
Morgan Lee Lehne

(ingen klubb)
9390183
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
9291183
Roy Helge Haug

(ingen klubb)
9489183
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
9291183
Sondre Bohlin

(ingen klubb)
9291183
132.
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
9488182
Tore Kristian Storvoll

(ingen klubb)
9290182
Leif Rune Lorang Jasper

(ingen klubb)
9290182
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
9191182
136.
Harald Ausland

Time S.S.K
9190181
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
9190181
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
9190181
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
9289181
Roy Helli

Biri J.F.F
9586181
141.
Jon Anders Møklegård

Svinndal J.F.F
9288180
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
9090180
Stian Hoff

(ingen klubb)
9189180
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
9288180
145.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
9188179
146.
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
9385178
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9385178
Mats Randers

Målselv S.S.K
9187178
149.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
8988177
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
8988177
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
8988177
Hans Gunnar Enerhaugen

(ingen klubb)
8988177
153.
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
8986175
Olav Knai

(ingen klubb)
8887175
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
8986175
Marius Opdal

Nidaros S.K.
9085175
157.
Jon Anders Tornensis

(ingen klubb)
8886174
Ronny Hafsrød

(ingen klubb)
8886174
159.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
8786173
Simen Randem

(ingen klubb)
9083173
Per Steinar Nesland

(ingen klubb)
8984173
162.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
8686172
Sveinung Christensen

(ingen klubb)
8686172
164.
Tor Morten Larsen

Time S.S.K
8883171
Stian Eikåsen

Team Sørvest L.K.
8685171
166.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8585170
Rune Hagen

(ingen klubb)
8783170
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8684170
169.
Bjørn Wiggo Bergum

(ingen klubb)
8584169
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
8584169
Kristian Ytreland

(ingen klubb)
8782169
172.
Leif Arild Fjellheim

Haugesund og Omegn L.K.
8781168
173.
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
8978167
Fredrik Hammersborg

Eidsberg J.F.F
9077167
Knut Erik Bergum

(ingen klubb)
8582167
176.
Sander Bergesen

(ingen klubb)
8581166
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8482166
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
8383166
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
8581166
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
8383166
181.
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
8976165
182.
Tommy Grønlie

(ingen klubb)
8480164
183.
Ivar Hansen

(ingen klubb)
8479163
Frode Aasen

Haugesund og Omegn L.K.
8380163
Åsmund Blindheim

(ingen klubb)
8380163
Kurt Inge Street

Haugesund og Omegn L.K.
8677163
187.
Rune Aasheim

Team Sørvest L.K.
8277159
188.
Roger Trøftmoen

(ingen klubb)
8177158
Ole Martin Evjebråten

(ingen klubb)
8078158
190.
Jan Arild Sand

(ingen klubb)
7977156
Egil Vika

Haugesund og Omegn L.K.
8373156
Rune Gulbrandsen

(ingen klubb)
7878156
193.
Svein L Apeland

Haugesund og Omegn L.K.
7976155
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
8471155
Kristoffer Ausland

Time S.S.K
7877155
196.
Jan Erik Bredesen

(ingen klubb)
7876154
197.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
7776153
198.
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
8369152
Asle Malvik

Ullensaker J.F.F
7874152
200.
Stian Røed

(ingen klubb)
7575150
201.
Kai Håvard Larsen

(ingen klubb)
7572147
202.
Kjell Gunnar Kristiansen

(ingen klubb)
8361144
203.
Frode Isaksen

(ingen klubb)
7964143
204.
Kjetil André Hviding

(ingen klubb)
7663139
Juan Morales

Haugesund og Omegn L.K.
7069139
206.
Thomas Andersen

(ingen klubb)
7068138
Christian Larssen

Målselv S.S.K
7068138
208.
Finn Nitschke

Porsgrunn P.K.
6866134
209.
Nicklas Codiglia Løkkeberg

(ingen klubb)
6860128
210.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
7552127
211.
Torgeir Sundby

Haugesund og Omegn L.K.
6457121
212.
Kevin Melhus

(ingen klubb)
6058118
213.
Paul Å. Høines

Kismul S.S.K
5751108
214.
Mikael Østensen

(ingen klubb)
9595
215.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
9494
216.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
9292
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
9292
218.
Jørn Vidar Sukke

(ingen klubb)
9191
Krisander Barka

Songdalen L.K.
9191
Torgeir Eikhaugen

(ingen klubb)
9191
221.
David Holand

Nordvegen L.K.
8989
Bent Inge Håkenstad

Gjerdrum P.K.
8989
Trond Eklund

(ingen klubb)
8989
Magne Ettestad

(ingen klubb)
8989
Mads-Åge Karikoski

(ingen klubb)
8989
226.
Jonas Gjernes

(ingen klubb)
8888
227.
Monrad Uvaag

(ingen klubb)
8787
Dag Rønnebu

(ingen klubb)
8787
Anders Grefslie

(ingen klubb)
8787
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
8787
231.
Tommy Hadland

Time S.S.K
8686
Terje Hansen

(ingen klubb)
8686
233.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
8585
Sondre Bang Grimestad

(ingen klubb)
8585
235.
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
8484
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
8484
237.
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
8383
Fred-Erik Sigvartsen

Stor-Oslo S.K.
8383
Jan Tore Tønsberg

(ingen klubb)
8383
Andreas Sandlie Monsbakken

(ingen klubb)
8383
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
8383
242.
Thomas Knudsen

(ingen klubb)
8282
243.
Morten Åsheim

(ingen klubb)
8181
244.
Lars Rino Heyerdahl

(ingen klubb)
8080
245.
Ole Søraas

Narvik P.K.
7979
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
7979
Rune Torsetnes

Kismul S.S.K
7979
248.
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
7878
249.
Terje Arnseth

(ingen klubb)
7676
250.
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
7272
251.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
7070
252.
Jens Edvard Columnas Vargas

(ingen klubb)
353166
253.
Martin Simulak

(ingen klubb)
6464
254.
Marius Johansson

Bergen L.K.
6363
255.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
5050
256.
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
4444
Sondre Johnsen

(ingen klubb)
4444
258.
Hans Ola Kleven

(ingen klubb)
4343
259.
Jan-Erik Heiland

(ingen klubb)
3636
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
3636

Klasse J
LK-kval stevnerSum
1.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
9796969490473
2.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
8279767575387
3.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
94898478345
4.
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
86817572314
5.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
949181266
6.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
878780254
7.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9594189
8.
Svein Arild Christensen

(ingen klubb)
9494188
9.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
9393186
10.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
9590185
11.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
9291183
12.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
9189180
13.
Torjus Hultin Aurebekk

Lindesnes J.F.F
8988177
14.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
8888176
15.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8887175
Tobias Granly Tønnesen

Songdalen L.K.
8887175
17.
Jan Erik Christensen

(ingen klubb)
8686172
18.
Johan Nikolai Triumf

(ingen klubb)
8585170
19.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
8679165
20.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
7978157
21.
Anders Førland Noddeland

(ingen klubb)
8068148
22.
Kristian Storvoll

(ingen klubb)
7965144
Isak Mikael Triumf

(ingen klubb)
7569144
24.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
6452116
25.
Bastian Hagen

(ingen klubb)
9393
26.
Knut Olav Vrålstad

(ingen klubb)
9090
27.
Jon Isak Moe Nesland

(ingen klubb)
7979
28.
Fredrik Ståhl

(ingen klubb)
6666
29.
Mathias Hagane Johnsen

(ingen klubb)
4141

Klasse V55
LK-kval stevnerSum
1.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
9797939289468
2.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
8887837672406
3.
Dan Randa

Alta J.F.F
8682787775398
4.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
99999690384
5.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
97959292376
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
97959391376
7.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
97979189374
8.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
95949290371
9.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
95928380350
10.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
85856656292
11.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
84816259286
12.
Jo Terje Sagmo

Gaula S.S.K
959593283
13.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
979392282
14.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
989784279
15.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
928988269
16.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
939279264
17.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
949079263
18.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
9997196
19.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
9694190
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
9694190
21.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
9594189
22.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
9494188
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
9593188
24.
Gunstein Aurebekk

Lindesnes J.F.F
9492186
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9492186
26.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
9392185
Morten Grefslie

(ingen klubb)
9392185
28.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

(ingen klubb)
9292184
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
9292184
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9391184
31.
Dag Østrem

(ingen klubb)
9291183
Alf J Jørgensen

(ingen klubb)
9291183
Ivar Heitmann

Alta S.S.K
9588183
34.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
9389182
Frank Cascampas

(ingen klubb)
9191182
36.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
9190181
Geir Guldhaug

(ingen klubb)
9190181
Odd Ivar Kjøniksen

(ingen klubb)
9190181
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
9190181
Roger Pedersen

Rana J.F.F
9586181
41.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
9288180
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9387180
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
9288180
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
9189180
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
9189180
46.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
9089179
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9089179
48.
Harald Flaen

(ingen klubb)
9187178
49.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
9087177
50.
Reidar Grimestad

(ingen klubb)
8986175
Knut Erland Hansen

(ingen klubb)
8986175
52.
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
8886174
Rolf Kristian Eilertsen

(ingen klubb)
8985174
Sigurd Magnor Strand

Bæverdalen P.K.
9084174
55.
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
8786173
Harald Hindrumsen

(ingen klubb)
9083173
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
8984173
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
8786173
59.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
8884172
60.
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
8982171
Svein Ove Brændhagen

(ingen klubb)
8784171
Øyvind Eriksen

Rana J.F.F
8685171
63.
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
8584169
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
8782169
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
8584169
Svein Granøien

Gaula S.S.K
8980169
Morten Olsen

(ingen klubb)
8683169
68.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
8682168
69.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
8481165
70.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
8178159
71.
Lars Ottar Larsen

(ingen klubb)
7978157
72.
Bernt Breistøl

(ingen klubb)
7878156
73.
Rune Lauritzen

(ingen klubb)
9191
74.
Johannes Egil Kulild

(ingen klubb)
9090
75.
Alf E Handeland

(ingen klubb)
8888
76.
Harald Roheim

Skien J.F.F
8585
77.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
8181
78.
Geir Østrem

(ingen klubb)
8080
79.
Finn-Hugo Døhlen

Kismul S.S.K
7878
80.
Ole Gunnar Fossum

(ingen klubb)
7777
81.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
7272
82.
Geir Walland

Team Sørvest L.K.
5757

Klasse V65
LK-kval stevnerSum
1.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
9898969592479
2.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
93918983356
3.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
95928482353
4.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
969594285
5.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
979487278
6.
Geirr Botnmark

(ingen klubb)
868371240
7.
Roy Zakariassen

(ingen klubb)
9494188
8.
Hans Henry Eriksen

(ingen klubb)
9393186
9.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
9391184
10.
Raymond Price

(ingen klubb)
9291183
11.
Rolf Wiig

(ingen klubb)
9290182
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
9290182
13.
Lars Erik Ruud

(ingen klubb)
9190181
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
9190181
15.
Gaute Gravdahl

(ingen klubb)
9486180
16.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
9386179
17.
Jan Amundsen

(ingen klubb)
9088178
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
8989178
19.
Kjell Solhaug

(ingen klubb)
8786173
20.
Gunnar Kjøniksen

(ingen klubb)
8884172
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
8785172
22.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
8585170
23.
Trond Haugholt

(ingen klubb)
8681167
24.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
8281163
25.
Tore Paulsen

(ingen klubb)
8378161
Lise Wold

Enebakk J.F.F
8675161
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
8180161
28.
Jon Tore Gravdal

(ingen klubb)
8080160
29.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
8178159
30.
Johan Sikkeland

(ingen klubb)
8686
31.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg P.K.
8080
32.
Atle Fjellsbø

(ingen klubb)
7979
33.
Audun Vevle

Bergen L.K.
7676
34.
Vidar Stein Andersen

(ingen klubb)
6868
35.
Arnold Sundt

(ingen klubb)
6262

Klasse V73
LK-kval stevnerSum
1.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
8684848282418
2.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
959392280
3.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
949484272
4.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
939280265
5.
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
858577247
6.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
848174239
7.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
9593188
8.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
8989178
9.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
8988177
10.
Hans Pedersen

(ingen klubb)
8888176
11.
Ronny Syversen

(ingen klubb)
8686172
12.
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
8685171
Arild Øvredal

(ingen klubb)
8685171
14.
Bjarne Sagebakken

(ingen klubb)
8783170
15.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
8582167
16.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8382165
17.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
8478162
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
8280162
19.
Lauritz Manfred Apeland

Stavanger L.K.
7269141
20.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
6665131
21.
Per Bunes

Romerike S.S.K
7575
22.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
6767
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
6767
24.
Leif Nordhagen

(ingen klubb)
5656
25.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
4848
26.
Roger Halvari

(ingen klubb)
4747

Klasse K
LK-kval stevnerSum
1.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
9696959289468
2.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
8584847874405
3.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
969593284
4.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
938977259
5.
Sanna Kristiansen

Narvik P.K.
747166211
6.
Sunniva Lillesund

Eplerød S.S.
736964206
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
726965206
8.
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
9392185
9.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
9390183
10.
Trine Kjøniksen

(ingen klubb)
8984173
11.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9179170
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
8684170
13.
Siri Marlen Hemstad

(ingen klubb)
8980169
14.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
8880168
15.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
8381164
16.
Laura Haugland

(ingen klubb)
8380163
Else-Brit Jensen

(ingen klubb)
8578163
18.
Therese Nesseth Tørlen

(ingen klubb)
8378161
Laila K. Grønbeck Lillerud

(ingen klubb)
8279161
20.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
8178159
21.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
7878156
22.
Aina Halldén

(ingen klubb)
7876154
23.
Ann Jeanette Brevik

Nedre Glomma S.S.K
7675151
24.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
7574149
25.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

(ingen klubb)
7572147
26.
Nancy Reiestad

(ingen klubb)
7863141
27.
Tove Solheim

Skien J.F.F
7064134
28.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
6766133
29.
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
7060130
30.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
6058118
31.
Hilde Lien

Nordvegen L.K.
6057117
32.
Ann Helene Haugen

(ingen klubb)
5251103
33.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
544397
34.
Rebekka Grimestad

(ingen klubb)
9292
Therese Dalen

Ullensaker J.F.F
553792
36.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
8989
37.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
8181
38.
Jette Marie Grimestad Buksholt

(ingen klubb)
8080
39.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
7070
40.
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
6868
Isabell Jansen Myhre

(ingen klubb)
6868
42.
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
6767
43.
Unni Knutsen

Haugesund og Omegn L.K.
2828
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)