www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2018 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2018

Oppdatert: 15.08.2020 kl 12:21

Ranking 2018 Nordisk trap

NMTotalt

Klasse A
1.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
100
100
99
99398
2.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
99
98
98
100395
3.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
99
99
99
98395
4.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
100
99
99
97395
5.
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
100
99
99
97395
6.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
100
100
99
95394
7.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
99
98
98
98393
8.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
98
97
99392
9.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
100
99
98
95392
10.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
98
98
97
97390
11.
Anastasios Kaliafas

Nedre Glomma S.S.K
99
98
97
96390
12.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
99
98
97
96390
13.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
98
97
96
98389
14.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
98
96
97389
15.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
98
98
97
96389
16.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
99
99
92389
17.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
98
97
97
96388
18.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
97
97
95387
19.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
98
98
97
93386
20.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
97
97
96
95385
21.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
98
96
96
95385
22.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
98
97
95
95385
23.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
99
98
97
91385
24.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
97
96
95
96384
25.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
97
97
96
93383
26.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
97
97
94
94382
27.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
99
97
95
90381
28.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
97
97
90381
29.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
97
96
95
92380
30.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
96
96
96
92380
31.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
96
94
93
96379
32.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
97
97
94
91379
33.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
99
96
94
90379
34.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
98
97
95
89379
35.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
97
93
92
96378
36.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
95
95
93
95378
37.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
96
92
91
98377
38.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
97
94
90
96377
39.
Geir Lindem

Nedre Glomma S.S.K
97
95
94
91377
40.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
98
96
96
87377
41.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
96
93
93
94376
42.
Frank Våden

Gaula S.S.K
99
93
92
92376
43.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
96
95
95
90376
44.
Tore Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
95
93
93
94375
45.
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
96
95
94
90375
46.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
95
93
92
94374
47.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
96
92
90374
48.
Morten Tarvoll

Enebakk J.F.F
94
94
93
92373
49.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
95
94
89373
50.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
96
94
93
89372
51.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
95
95
95
87372
52.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
94
93
89371
53.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
96
95
86
93370
54.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
96
93
92
89370
55.
John Solbakken

Biri J.F.F
97
93
92
88370
56.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
98
92
92
87369
57.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
95
92
91
90368
58.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
95
93
90
90368
59.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
94
94
89
89366
60.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
95
95
93
83366
61.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
95
92
91
87365
62.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
94
91
85
91361
63.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
95
92
85
89361
64.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
95
92
89
83359
65.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
89
82
93358
66.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
95
91
88
84358
67.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
94
92
92
80358
68.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
91
89
89
86355
69.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
96
96
95287
70.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
96
93
95284
71.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
95
88
94277
72.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
91
86
93270
73.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
96
99195
74.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
9696
75.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
9191

Klasse B
1.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
97
97
95
97386
2.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
95
93
93
97378
3.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
97
96
94
91378
4.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
94
94
93
93374
5.
Jens Chr. Gulbrandsen

Biri J.F.F
97
95
93
89374
6.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
95
94
92
91372
7.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
96
96
94
86372
8.
Isak N Triumf

Nedre Glomma S.S.K
97
92
91
91371
9.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
94
93
93
90370
10.
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
93
93
92
90368
11.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
94
92
91
88365
12.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
93
92
87
91363
13.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
93
92
91
86362
14.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
92
92
91
85360
15.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
92
90
87
90359
16.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
90
89
85358
17.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
88
88
89356
18.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
89
89
89
89356
19.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
91
89
85356
20.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
91
91
85
88355
21.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
93
89
84
87353
22.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
92
87
86
84349
23.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
88
87
84
88347
24.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
90
89
85
83347
25.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
92
86
84
84346
26.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
86
85
81
85337
27.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
87
83
82
85337
28.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
88
85
81
83337
29.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
85
82
82
84333
30.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
86
85
81
80332
31.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
96
95
88279
32.
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
96
87
93276
33.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
92
90
93275
34.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
91
91
91273
35.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
88
88
95271
36.
John Egil Vælidalo

Sandefjord L.S.
93
86
92271
37.
Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen

Biri J.F.F
91
83
95269
38.
Ivar Andre Tors

Skien J.F.F
83
81
80244
39.
Tor Kristian Bratberg

Bodø J.F.F
94
93187
40.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
91
89180
41.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
84
85169
42.
Terje Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9595
43.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
9090
44.
Stian Tovsen

Sannidal Trap
8989

Klasse C
1.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
91
85
90357
2.
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
94
89
88
80351
3.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
89
87
83
81340
4.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
91
86
83
77337
5.
Raymond Skaar

Bergen L.K.
84
83
78
86331
6.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
82
80
79
84325
7.
Bjørn Tore Myrvold

Ullensaker J.F.F
84
83
79
75321
8.
Bård Thuve

Løiten S.S.
91
82
93266
9.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
93
87
79259
10.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
82
82
72236
11.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
83
79
68230
12.
Leif Storheil

Bodø J.F.F
80
87167
13.
Pål Joakim Sveum

Krødsherad J.F.F
79
84163
14.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
9191
15.
Knut-Erik Østvold

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
8585
16.
Ali Keser

Skien J.F.F
8484
17.
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
8080
18.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
8080
19.
Øyvind Johansen

Skien J.F.F
7878
20.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
7171
21.
Hans Petter Holme

Onsøy J.F.F
6464

Klasse S
1.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
97
96
96
0289
2.
Panagiotis Kalogerakis

Nedre Glomma S.S.K
96
96
95
0287
3.
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
96
95
95
0286
4.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
97
96
93
0286
5.
Gøran Mortensen

Øksnes S.K.
97
96
92
0285
6.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
96
95
93
0284
7.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
96
95
93
0284
8.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
96
95
92
0283
9.
Fredrik Saxhaug Lindstrøm

Råde J.F.F
97
95
91
0283
10.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
94
92
0283
11.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
95
93
93
0281
12.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
94
93
93
0280
13.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
95
93
91
0279
14.
Sondre Mortensen

Målselv S.S.K
96
93
90
0279
15.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
93
93
92
0278
16.
Marius Opdal

Nidaros S.K.
97
91
89
0277
17.
Klas Inge Elisenberg

Løiten S.S.
95
94
88
0277
18.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
93
92
91
0276
19.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
93
92
90
0275
20.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
92
91
91
0274
21.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
93
91
90
0274
22.
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
92
91
91
0274
23.
Thomas Syrstad

Trondheim J.F.F
97
89
87
0273
24.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
94
92
86
0272
25.
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
91
90
90
0271
26.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
92
92
86
0270
27.
Carl G. Jørgensen

Onsøy J.F.F
93
89
88
0270
28.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
94
88
87
0269
29.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
91
90
88
0269
30.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
91
89
89
0269
31.
Helge Alfinn Østlie

Ullensaker J.F.F
92
90
87
0269
32.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
94
89
85
0268
33.
Paal Ludvik Jørgensen

Onsøy J.F.F
95
87
85
0267
34.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
91
89
86
0266
35.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
90
88
88
0266
36.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
93
86
85
0264
37.
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
87
86
86
0259
38.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
92
85
81
0258
39.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
89
86
82
0257
40.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
85
85
0257
41.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
88
87
80
0255
42.
Ruben Ludvigsen

Brønnøy J.F.F
87
85
82
0254
43.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
93
84
77
0254
44.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
86
85
83
0254
45.
Jon Anders Møklegård

Svinndal J.F.F
85
83
80
0248
46.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
88
85
73
0246
47.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
90
75
74
0239
48.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
83
76
72
0231
49.
Lars Bergli-Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
77
74
73
0224
50.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
75
74
72
0221
51.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
96
95
0191
52.
René Gangestad

Skjeberg og Omegn J.F.F
95
94
0189
53.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
96
93
0189
54.
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
95
94
0189
55.
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
98
90
0188
56.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
96
91
0187
57.
Terje Krokum

Nidaros S.K.
94
92
0186
58.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
93
92
0185
59.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
92
92
0184
60.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
94
90
0184
61.
Per Arne Ånonli

Rana J.F.F
92
91
0183
62.
Marius Løkken

Tynset J.F.F
93
90
0183
63.
Simon Åsheim

(ingen klubb)
94
88
0182
64.
Kai Rune Nordli

Målselv S.S.K
94
88
0182
65.
Tom R. Jensen

Grasåsen S.S.
94
87
0181
66.
Marius Riaunet

(ingen klubb)
95
85
0180
67.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
92
87
0179
68.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
90
89
0179
69.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
90
89
0179
70.
Leif Bjerkland

Eidsberg J.F.F
90
88
0178
71.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
89
89
0178
72.
Roy Helli

Biri J.F.F
90
87
0177
73.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
92
85
0177
74.
Sem Rakovic

Time S.S.K
89
86
0175
75.
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
90
85
0175
76.
Gunnar Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
91
84
0175
77.
Aksel Johannes A. Hætta

Kautokeino J.F.F
90
84
0174
78.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
87
85
0172
79.
Esteban Dios

Nidaros S.K.
87
85
0172
80.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
87
84
0171
81.
Tommy Hadland

Time S.S.K
96
74
0170
82.
Eirik Stokke

Nordvestlandet L.K.
86
84
0170
83.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
84
83
0167
84.
Thomas Lien

(ingen klubb)
85
81
0166
85.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
86
79
0165
86.
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
84
81
0165
87.
Tor Hugo Ekran

Øksnes S.K.
82
80
0162
88.
Petter Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
82
80
0162
89.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
81
80
0161
90.
Stefan Vågseter

Nordvestlandet L.K.
85
76
0161
91.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
87
73
0160
92.
Thobias Hansen

Målselv S.S.K
81
78
0159
93.
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
85
72
0157
94.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
79
77
0156
95.
Steinar Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
83
72
0155
96.
Asger Rambøl

Time S.S.K
81
72
0153
97.
Espen Knutsen

Målselv S.S.K
78
74
0152
98.
Tomas Belseth Martinsen

Marker J.F.F
77
68
0145
99.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
79
64
0143
100.
Sander Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
66
57
0123
101.
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
55
54
0109
102.
Geir Lyngvær

Østlandske S.S.
98
098
103.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
98
098
104.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
95
095
105.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
95
095
106.
Tom Einar Rosland

Skien J.F.F
94
094
107.
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
94
094
108.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
94
094
109.
Kasper Slettan

Tynset J.F.F
94
094
110.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
94
094
111.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
94
094
112.
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
92
092
113.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
92
092
114.
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
91
091
115.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
91
091
116.
Endre Turan Granheim

Kismul S.S.K
91
091
117.
Eirik Andreassen

Nedre Glomma S.S.K
91
091
118.
Henning Kjærvik

Askvoll og Holmedal L.K.
90
090
119.
Bjarte Bergstrøm

(ingen klubb)
90
090
120.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
89
089
121.
Rune Pettersen

Romedal og Vallset J.F.F
89
089
122.
Knut Hovland

Krødsherad J.F.F
89
089
123.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
89
089
124.
Kim-Alexander Buer

Aremark J.F.F
88
088
125.
Gard Jostad Solbakken

Biri J.F.F
88
088
126.
Frode Sneve Strand

Nidaros S.K.
88
088
127.
Finn Kjetil Roulund

Rakkestad og Degernes J.F.F
88
088
128.
Torkil Kirkhus

(ingen klubb)
87
087
129.
Lars Erik Jensen

Fauske og Sørfold S.S.K
87
087
130.
Kristian Sandaas

Sannidal Trap
87
087
131.
Daniel Kjørmo

Songdalen L.K.
87
087
132.
Thorbjørn Grøndalen

(ingen klubb)
86
086
133.
Stian Eikåsen

Time S.S.K
86
086
134.
Jone Haugland

(ingen klubb)
86
086
135.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
46
40
086
136.
Even Andre Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
86
086
137.
Bjørnar Ridderhaugen

Nordre Land J.S.K
86
086
138.
Morten Bergersen

Grasåsen S.S.
85
085
139.
Jonas Kallar Gunnes

(ingen klubb)
85
085
140.
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
84
084
141.
Ole Johnny Johnsen

Romerike S.S.K
84
084
142.
Atle Bergli

Nordre Land J.S.K
83
083
143.
Marius Wilhelmsen

Ullensaker J.F.F
82
082
144.
Asle Sneland

(ingen klubb)
81
081
145.
Arvid Sandvær

Brønnøy J.F.F
81
081
146.
Ole Kristian Fagerås

Grasåsen S.S.
80
080
147.
Bjørn Børresen

Tynset J.F.F
80
080
148.
Bjørn Hannisdal

Kismul S.S.K
79
079
149.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
78
078
150.
Lars-Kristian Svartdahl

Sarpsborg P.K.
77
077
151.
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
75
075
152.
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
74
074
153.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
74
074
154.
Marius Andre Riiser

Enebakk J.F.F
73
073
155.
Thomas Narmo

Lørenskog S.S.
71
071
156.
Mads Hansen

Romerike S.S.K
70
070
157.
Torgeir Mikkelsen

Tynset J.F.F
66
066
158.
Glenn Bø

Time S.S.K
63
063
159.
Arne Grøndalen

(ingen klubb)
58
058

Klasse K
1.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
91
89
87
0267
2.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
93
88
85
0266
3.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
89
84
83
0256
4.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
83
81
81
0245
5.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
82
81
79
0242
6.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
87
80
74
0241
7.
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

Målselv S.S.K
81
75
73
0229
8.
Jørgi Eline L Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
77
76
71
0224
9.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
73
67
66
0206
10.
Ingrid M.V. Hanssen

Målselv S.S.K
78
69
58
0205
11.
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
87
87
0174
12.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
91
79
0170
13.
Lisbeth Henriksen

Alta J.F.F
82
81
0163
14.
Cathrine Nordhov

Skien J.F.F
82
78
0160
15.
Katja Olesen

Råde J.F.F
85
74
0159
16.
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
83
74
0157
17.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
79
76
0155
18.
Monica Øygarden Halvorsen

Skien J.F.F
84
69
0153
19.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
63
46
0109
20.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
95
095
21.
Unni Bakke

Lørenskog S.S.
85
085
22.
Anne Mette E. Rensvik

Gaula S.S.K
83
083
23.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
83
083
24.
Line Martinsen

Grasåsen S.S.
79
079
25.
Linn Mari Farsjø

Sannidal Trap
78
078
26.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
77
077
27.
Edith Cecilie Loftheim

Enebakk J.F.F
76
076
28.
Tove Mette Pedersen

Løiten S.S.
59
059

Klasse K1
1.
Line Våden

Nidaros S.K.
97
95
95
86373
2.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
94
93
91
93371
3.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
95
95
93
86369
4.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
94
94
91
87366
5.
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
91
91
86362
6.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
88
88
92360
7.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
93
92
90
84359
8.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
91
90
89
88358
9.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
94
92
90
82358
10.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
86
86
95357
11.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
93
93
92
79357
12.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
90
89
88
83350
13.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
88
88
87
84347
14.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
89
89
84
84346
15.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
84
83
82
88337
16.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
91
85
77
84337
17.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
88
84
83
76331
18.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
74
72
59293
19.
Mette Syvertsen

Skien J.F.F
8080
20.
Marianne Gystad

Enebakk J.F.F
6565

Klasse K2
1.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
91
90
87
81349
2.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
86
85
84
93348
3.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
86
86
85
81338
4.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
85
84
82
74325
5.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
81
80
76321
6.
Ann Jeanette Tornsberg

Nedre Glomma S.S.K
83
80
79
77319
7.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
84
82
82
70318
8.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
82
77
77
78314
9.
Siv Furholm

Enebakk J.F.F
78
77
76
78309
10.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
81
71
70
78300
11.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
84
68
66
77295
12.
Linda P. Kjeldsen

Skien J.F.F
73
73
69
75290
13.
Veronica Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
77
74
72
65288
14.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
75
75
71
65286
15.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
74
64
62
67267
16.
Karianne Lund Lier

Onsøy J.F.F
76
57
56
73262
17.
Agnete Arnesveen

Løiten S.S.
85
81
71237
18.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
58
57
58173
19.
Ragnhild Sangen Billingsø

Eidskog S.S.
8989
20.
Anette Storeskar

Glåmdal L.S.
8181

Klasse J
1.
Ole Aleksander Storli

Gaula S.S.K
94
92
89
0275
2.
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
91
89
86
0266
3.
Sander Ingvarsønn Sjøvoll

Rana J.F.F
86
85
82
0253
4.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
79
79
76
0234
5.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
73
72
65
0210
6.
Erlend Våga Fløttum

(ingen klubb)
96
93
0189
7.
Thomas Hadland

Time S.S.K
98
79
0177
8.
Sander Haaheim

Nordvestlandet L.K.
90
85
0175
9.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
84
77
0161
10.
Isak Strisland Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
77
66
0143
11.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
51
51
0102
12.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
98
098
13.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
90
090
14.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
90
090
15.
Tobias Riiser

(ingen klubb)
89
089
16.
Bjørn Erik Olsen

Halden og Omegn J.F.F
88
088
17.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
83
083
18.
Hallvard Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
82
082
19.
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
79
079
20.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
74
074
21.
Filip Frøystad

(ingen klubb)
72
072
22.
Sondre Kjørmo

Songdalen L.K.
29
029

Klasse Jk
1.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
95
92
91
88366
2.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
94
91
88
81354
3.
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
87
83
83
92345
4.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
88
86
84
78336

Klasse Jm
1.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
98
97
99393
2.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
98
97
97
97389
3.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
98
97
96
97388
4.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
96
96
95384
5.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
98
98
98
84378
6.
Arne Johan Kartveit

Bergen L.K.
91
89
85
89354
7.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
89
86
86
86347
8.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
92
90
85267
9.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
84
81
87252
10.
Alexander Tønnessen

Lindesnes J.F.F
7777

Klasse U
1.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
98
96
94
85373
2.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
96
94
88
92370
3.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
92
92
92
91367
4.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
95
91
90
88364
5.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
96
89
88
78351
6.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
90
87
82349
7.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
71
67
62
71271
8.
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
89
88
80257
9.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
80
55
70205
10.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
94
84178
11.
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
71
78149
12.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8282
13.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8181
14.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
5555
15.
Håvard Øygarden

Kroken J.F.F
3737

Klasse V50
1.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
99
97
97
97390
2.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
99
99
99
93390
3.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
99
98
95
97389
4.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
100
97
97
95389
5.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
99
98
97
92386
6.
Roar Njærheim

Time S.S.K
96
95
92
96379
7.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
97
94
93
94378
8.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
98
97
89
93377
9.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
94
94
94
93375
10.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
97
95
93
90375
11.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
98
94
94
88374
12.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
95
94
89
95373
13.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
94
94
94
90372
14.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
95
94
93
90372
15.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
95
95
93
88371
16.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
94
92
91
93370
17.
Rolf Kristian Eilertsen

Ullensaker J.F.F
95
93
91
91370
18.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
96
92
92
89369
19.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
96
94
93
86369
20.
Sven Erik Heimdal

Romerike S.S.K
96
96
94
83369
21.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
96
94
92
85367
22.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
92
92
88365
23.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
94
94
89
87364
24.
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
95
90
88
88361
25.
Morten Berg

Romerike S.S.K
93
91
87
89360
26.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
95
90
88
87360
27.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
91
91
90
87359
28.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
88
88
90357
29.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
92
87
87
90356
30.
Dan Randa

Alta J.F.F
89
89
88
89355
31.
Glenn Berntsen

Enebakk J.F.F
91
91
84
89355
32.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
92
88
87
87354
33.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
93
92
89
80354
34.
Anders Klund

Eidsberg J.F.F
92
86
86
87351
35.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
91
89
84
85349
36.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
91
87
82
87347
37.
Axel Petersheim

Enebakk J.F.F
89
88
81
87345
38.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
90
88
87
80345
39.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
89
86
85
84344
40.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
87
86
83
81337
41.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
82
82
74
80318
42.
Jan-Robert Korsveien

Romerike S.S.K
98
94
94286
43.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
95
94
93
0282
44.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
95
93
90
0278
45.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
93
93
91
0277
46.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
94
93
88
0275
47.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
93
90
87
0270
48.
Erling Jensen

Bodø J.F.F
90
88
88
0266
49.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
92
83
89264
50.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
91
88
85
0264
51.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
89
87
87
0263
52.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
91
91
79
0261
53.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
88
87
85
0260
54.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
83
83
83
0249
55.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
80
79
76
0235
56.
Kai Ivan Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
91
78
33
0202
57.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
96
94
0190
58.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
96
94
0190
59.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
95
94
0189
60.
Morten Hansen

Åsnes J.F.F
92
96188
61.
Kai Engeli

Vestre Toten J.F.F
96
91
0187
62.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
94
91
0185
63.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
93
91
0184
64.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
94
88
0182
65.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
92
90
0182
66.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
90
89
0179
67.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
91
88
0179
68.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
92
87
0179
69.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
89
85
0174
70.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
87
85
0172
71.
Harald Haugom

Sannidal Trap
85
84169
72.
Geir Emanuelsen

Bodø J.F.F
89
79168
73.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
86
82
0168
74.
Svein Erik Larsen

Samnanger S.S.L
81
82163
75.
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
79
82161
76.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
76
76
0152
77.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
81
71
0152
78.
Rune Horn

(ingen klubb)
74
68
0142
79.
Lars Thomas Resberg

Råde P.L.
80
58
0138
80.
Eigil Lorentzen

Eidsberg J.F.F
98
098
81.
Per Åge Lindstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
95
095
82.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
94
094
83.
Mikjel Meland

Skien J.F.F
9393
84.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
93
093
85.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
88
088
86.
Thor Strømme

(ingen klubb)
87
087
87.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
8686
88.
Morten Berntsen

Løiten S.S.
86
086
89.
Asløv Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
86
086
90.
Johan Gystad

Enebakk J.F.F
8484
91.
Dag Rønnebu

Fauske og Sørfold S.S.K
84
084
92.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
81
081
93.
Lars Randby

Enebakk J.F.F
79
079
94.
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
78
078
95.
Even Søvik

Nordvestlandet L.K.
75
075

Klasse V60
1.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
98
97
96
100391
2.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
99
99
97
96391
3.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
98
98
97
96389
4.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
99
96
94
96385
5.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
96
95
94
96381
6.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
96
94
94
96380
7.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
96
96
94
93379
8.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
97
95
93
93378
9.
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
97
95
95
91378
10.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
98
96
95
89378
11.
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
98
95
92
89374
12.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
97
91
89
92369
13.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
93
93
88368
14.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
97
94
91
86368
15.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
93
92
92
89366
16.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
92
91
90
91364
17.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
93
91
90
88362
18.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
91
91
90
87359
19.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
93
89
87
87356
20.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
93
92
90
80355
21.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
89
87
87353
22.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
92
88
88
85353
23.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
87
86
86
79338
24.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
84
82
78336
25.
Henning Brattlien

Biri J.F.F
94
93
93
40320
26.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
96
94
0287
27.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
95
93
0283
28.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
93
91
0279
29.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
94
93
92
0279
30.
Gunnar Unneland

(ingen klubb)
93
93
92
0278
31.
Jon Tolgensbakken

Tynset J.F.F
92
92
92276
32.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
93
92
90
0275
33.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
93
90
90
0273
34.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
93
92
82
0267
35.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
93
86
84
0263
36.
Gunnar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
88
87
0263
37.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
85
80
91256
38.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
86
85
84
0255
39.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
85
82
86253
40.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
90
81
80
0251
41.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
79
79
89247
42.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
90
80
76
0246
43.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
89
82
74
0245
44.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
90
78
76
0244
45.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
87
80
72
0239
46.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
82
78
74
0234
47.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
85
76
68
0229
48.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
98
97
0195
49.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
98
96
0194
50.
Per Østigård

Tynset J.F.F
91
90
0181
51.
Audun Vevle

Bergen L.K.
91
89
0180
52.
Per Jostein Sundet

Alta J.F.F
91
88
0179
53.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
87
88175
54.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
87
84
0171
55.
Børre Børresen

Tynset J.F.F
89
75
0164
56.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
83
79
0162
57.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
94
094
58.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
91
091
59.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
91
091
60.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
90
090
61.
Jan Arvid Motrøen

Råde J.F.F
88
088
62.
Arnfinn Joløkken

Biri J.F.F
87
087
63.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
7878
64.
Kolbjørn Østvold

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
7676
65.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
7474
66.
Torbjørn Rubach

Bodø J.F.F
6262

Klasse V70
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
97
96
96
92381
2.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
94
92
92
94372
3.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
93
91
91
92367
4.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
94
93
93
87367
5.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
96
92
91
81360
6.
Ronny Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
88
85
89357
7.
Tor Hernæs

Romerike S.S.K
92
90
89
86357
8.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
92
87
86
91356
9.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
93
90
85
86354
10.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
91
88
85
88352
11.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
92
91
84
79346
12.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
94
82
80
82338
13.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
96
91
92279
14.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
94
92
85
0271
15.
Tom Håkonsen

Løiten S.S.
93
87
86
0266
16.
Oddbjørn Onsaker

Svinndal J.F.F
90
89
85
0264
17.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
88
87
86
0261
18.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
86
86
85
0257
19.
Vidar Tors

Skien J.F.F
91
81
84256
20.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
87
85
81
0253
21.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
88
83
79
0250
22.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
83
82
68
0233
23.
Per Gunnestad

Askvoll og Holmedal L.K.
76
69
81226
24.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
76
74
71
0221
25.
Tom Anke

Enebakk J.F.F
69
62
74205
26.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
86
73
39
0198
27.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
71
60
66197
28.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
89
85
0174
29.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
93
81
0174
30.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
82
81
0163
31.
Rolf M. Heitmann

Alta J.F.F
83
75
0158
32.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
81
9
090
33.
Tore Noddeland

Songdalen L.K.
83
083
34.
Agnar Husebråten

Marker J.F.F
82
082
35.
Svein Reidar Fredheim

Kismul S.S.K
80
080
36.
Erling Henriksen

Tynset J.F.F
79
079
37.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
71
071
38.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
58
058
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)