www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
- Ranking 2023 Nordisk trap
- Ranking 2023 Nordisk trap
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2023 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2023

Oppdatert: 27.03.2023 kl 00:00

Ranking 2023 Nordisk trap


Klasse S
LK-kval stevnerSumNM
1.
Even Urdal

Songdalen L.K.
898784260
2.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
948479257
3.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
9391184
4.
Olav Vidar Melstveit

Hardanger S.S.K
9488182
5.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
9190181
6.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
9585180
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
9387180
8.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
9386179
9.
Torfinn Swan Forsbakk

Rana J.F.F
9583178
10.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
8988177
11.
Haso Music

Kismul S.S.K
8885173
12.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
9181172
13.
Jostein Sunde

Sandnes P.K.
8482166
14.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
8382165
Christoffer Stavenes

Songdalen L.K.
9075165
16.
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
9371164
17.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
8871159
18.
Bent A. Døving

Norge
9999
19.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
9898
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
9898
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
9898
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9898
23.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
9797
Frank Våden

Nidaros S.K.
9797
Tore Eriksen

Råde J.F.F
9797
Ole Kristian Stene Falch

Norge
9797
27.
John Solbakken

Biri J.F.F
9696
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
9696
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
9696
Pål Høines

Skien J.F.F
9696
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
9696
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
9696
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
9696
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
9696
35.
Vegar Kveum

Kvam S.S.K
9595
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
9595
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
9595
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
9595
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
9595
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9595
41.
Ole Kristian Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
9494
Kent Arild Moldal

Kvam S.S.K
9494
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
9494
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold P.K.
9494
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9494
Dag Ronny Bøe Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
9494
Knut Ivar Larsen

Arbeidernes J.F.F Halden
9494
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
9494
49.
Fredrik Lund

Eidsberg J.F.F
9393
Anders Rånes Jensen

Skjeberg og Omegn J.F.F
9393
51.
Paul Otto Fredriksen

Steinkjer S.S.K
9292
Fredrik Hammersborg

Eidsberg J.F.F
9292
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
9292
Frode Skinstad

Skaun I.L.
9292
Kjell Einar Lie

Skien J.F.F
9292
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
9292
Jørgen Kristoffersen

Råde J.F.F
9292
58.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
9191
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
9191
Kevin Stuldalen

Biri J.F.F
9191
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
9191
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9191
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
9191
Øyvind Konstad Jr

Gaula S.S.K
9191
Dag Øivind Nordli

Eidsberg J.F.F
9191
Jan Ove Sønstevold

Kvam S.S.K
9191
67.
Anders Grefslie

Skjeberg og Omegn J.F.F
9090
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
9090
Rudi Årbogen Selbo

Steinkjer S.S.K
9090
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
9090
71.
Morten Larsen

Sannidal Trap
8989
Andres Hellgren Westerhof

Rakkestad og Degernes J.F.F
8989
Magne Hansen

Varanger S.S.K
8989
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
8989
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
8989
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
8989
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
8989
78.
Michael Wollmann Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
8888
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
8888
Knut Haugen

Råde J.F.F
8888
81.
Stian Hoff

Nordvestlandet L.K.
8787
Kai Arne Skreden

Kvam S.S.K
8787
83.
Svein Erik Yrkje

Kismul S.S.K
8686
Knut Andersen

Songdalen L.K.
8686
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
8686
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
8686
87.
Lars-Ivar Græsli

Kvam S.S.K
8585
Magne Steinehaugen

Kvam S.S.K
8585
Kurt Are Skarbø

Nordvestlandet L.K.
8585
Joacim Rylander

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8585
Thomas Keidel

Biri J.F.F
8585
92.
Jostein Skjelin

Arbeidernes J.F.F Halden
8484
Alexander Tønnessen

Lindesnes J.F.F
8484
Erik Haugaard

Arbeidernes J.F.F Halden
8484
Geir Tidemandsen

Kvam S.S.K
8484
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
8484
97.
Carsten Festersen

Tvedestrand J.F.F
8383
Preben Anker Henriksen

Songdalen L.K.
8383
Terje Arnseth

Råde J.F.F
8383
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
8383
Rune Furuseth

Sokna L.K.
8383
102.
Henning Rud

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
8282
Roger Fredriksen

Eidsberg J.F.F
8282
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
8282
105.
Ken-Are Olafsen

Kvam S.S.K
8181
106.
Iver Andrè Josten

Kvam S.S.K
8080
Thorstein Bjørnstad

Neiden og Omegn J.F.F
8080
108.
Stig Even Hansen

Neiden og Omegn J.F.F
7979
Anders Karlsson

Gaula S.S.K
7979
110.
Sigurd Huuse

Ullensaker J.F.F
7676
111.
Tor Gaute Nesset

Kvam S.S.K
7171
Oliver Grøthe

Kvam S.S.K
7171
113.
Trygve Kamp

Kvam S.S.K
6868
114.
Martin Dalstø

Kismul S.S.K
6666
115.
Asbjørn Nyborg

Kvam S.S.K
6565
116.
Sturla Sørum

Haugesund og Omegn L.K.
6363
117.
Sverre G. Jansen

Haugesund og Omegn L.K.
6262
118.
Mats Olafsen

Kvam S.S.K
5858
119.
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
5757
120.
Odd Inge Risdal

Greipstad P.K.
5656

Klasse J
LK-kval stevnerSumNM
1.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
9685181
2.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
9186177
3.
Håkon Pruglhei

Rana J.F.F
7764141
4.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9090
5.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
8989
6.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
8888
7.
Thomas De Wit

Norge
8787
8.
Nikolai Johnsen

Onsøy J.F.F
7979

Klasse U14
LK-kval stevnerSumNM
1.
Vetle Ingebretsen Aanensen

Songdalen L.K.
9594189
2.
Arnt Martin Skofteland

Lindesnes J.F.F
9292184
3.
Tobias Ramsland

Songdalen L.K.
8075155
4.
Olav Andreas Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
7574149
5.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
8383
6.
Peder Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
7676
7.
Martin Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
6666

Klasse U16
LK-kval stevnerSumNM
1.
Torjus Hultin Aurebekk

Songdalen L.K.
969588279
2.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
897974242
3.
Jørgen Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
9494
4.
Kåre Magnus Vaterland

Kvam S.S.K
7171
5.
Per Arne Vaterland

Kvam S.S.K
7070

Klasse V55
LK-kval stevnerSumNM
1.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
939281266
2.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
939181265
3.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
948973256
4.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
898576250
5.
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
9472166
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
9076166
7.
Leif Arild Fjellheim

Team Sørvest
8875163
8.
Leif Henry Klokset

Norge
9898
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
9898
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
9898
11.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9797
12.
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
9696
Jim Pedersen

Alta J.F.F
9696
14.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
9595
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
9595
16.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
9494
17.
Jarle Isetorp

Trøgstad J.F.F
9393
18.
Jo Terje Sagmo

Steinkjer S.S.K
9292
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
9292
20.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
9090
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
9090
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9090
Morten Grefslie

Rakkestad og Degernes J.F.F
9090
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
9090
25.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
8989
Tor-Erik Sandhell

Kautokeino J.F.F
8989
27.
Karl Rune Konstad

Gaula S.S.K
8888
28.
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
8686
29.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
8585
Trond Gammeltorp

Kvam S.S.K
8585
31.
Per Åge Lindstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
8282
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
8282
Rolf Kristian Eilertsen

Eidsberg J.F.F
8282
34.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
8181
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
8181
36.
Alf J Jørgensen

Songdalen L.K.
7979
37.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
7676
38.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
7373
39.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
6868

Klasse V65
LK-kval stevnerSumNM
1.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
928885265
2.
Tommy Jakobsen

Songdalen L.K.
929070252
3.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
9492186
4.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
8477161
5.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
8166147
6.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
9797
7.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
9696
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
9696
9.
Roy Zakariassen

Råde J.F.F
9595
10.
Jonny Meier

Steinkjer S.S.K
9393
11.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
9292
12.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
9191
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
9191
14.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
9090
15.
John Egil Stanes

Rakkestad og Degernes J.F.F
8989
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
8989
17.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
8888
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
8888
19.
Knut Brotnow

Vestre Toten J.F.F
8787
20.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
8686
Arnfinn Joløkken

Biri P.K.
8686
22.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
8585
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
8585
24.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8282
25.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
8080
26.
Kjell Magnussen

Krødsherad J.F.F
7878
27.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
7474
28.
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
7171

Klasse V73
LK-kval stevnerSumNM
1.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
8173154
2.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
9494
3.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
9292
4.
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
8686
Ronny Syversen

Råde J.F.F
8686
6.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
7575

Klasse SG-S
LK-kval stevnerSumNM
1.
Richard Fromreide

Kismul S.S.K
8752139

Klasse K
LK-kval stevnerSumNM
1.
Elise Larsen

Bodø J.F.F
9274166
2.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
8377160
3.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
8261143
4.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
9393
5.
Monica Skår

Løiten S.S.
9191
6.
Therese Nesseth Tørlen

Nordvestlandet L.K.
9090
7.
Eva Kristin Oliversen

Norge
8989
8.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
8888
9.
Camilla Wilhelmine Kleppe

Nordvestlandet L.K.
8787
10.
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
8686
11.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
8585
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
8585
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
8585
14.
Stine Tidemandsen

Kvam S.S.K
8383
15.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
8181
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
8181
17.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
7878
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
7878
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
7878
20.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
7676
Trine Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7676
22.
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
7575
23.
Vibecke Tidemandsen

Kvam S.S.K
7474
24.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
7272
25.
Johanne Kvamme Bjørge

Kvam S.S.K
7070
Anna Lena Vaterland

Kvam S.S.K
7070
27.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
6969
28.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
6767
29.
Ingunn Skaare

Kvam S.S.K
1717
Copyright © 2023 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)