www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
Live-resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2022 - LEIRDUE.NET
2022

Oppdatert: 18.06.2022 kl 19:30

Klasseføring NT 2022


Klasse A
1.
Knut Ivar Larsen

Arbeidernes J.F.F Halden
100
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
100
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
100
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
100
5.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
99
Pål Høines

Skien J.F.F
99
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
8.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
98
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
98
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
98
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
98
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
98
Dan Martin Nordeng

Råde J.F.F
98
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
98
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
98
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
98
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
98
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
98
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
98
Anders Rånes Jensen

Skjeberg og Omegn J.F.F
98
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
98
23.
Kjell-Arne Kello

Neiden og Omegn J.F.F
97
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
97
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
97
Ole Kristian Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
97
Ole Kristian Stene Falch

Steinkjer S.S.K
97
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
97
John Solbakken

Biri J.F.F
97
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
97
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
97
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
97
Jan Magne Hoel

Tynset J.F.F
97
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
97
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
97
39.
Frank Våden

Nidaros S.K.
96
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
96
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
96
Geir Tidemandsen

Kvam S.S.K
96
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
96
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
96
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
96
Steffen Vik

Kismul S.S.K
96
Tore Eriksen

Råde J.F.F
96
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
96
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
96
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
96
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
96
Jon Thommesen

Skien J.F.F
96
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
96
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
96
Lars-Ivar Græsli

Kvam S.S.K
96
56.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
95
Ken-Are Olafsen

Kvam S.S.K
95
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
95
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
95
Kent Arild Moldal

Kvam S.S.K
95
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
95
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
95
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
95
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
95
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
95
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
95
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
95
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
95
Haso Music

Kismul S.S.K
95
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
95
Sondre Sannesmoen

Skien J.F.F
95
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
95
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
95
74.
Ole Johan Triumf

Kautokeino J.F.F
94
75.
Aleksander Hoksrud

(ingen klubb)
Robert Helmo

(ingen klubb)
Jan-Robert Korsveien

(ingen klubb)
Tor Erik Nilsen

(ingen klubb)
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
Panagiotis Kalogerakis

(ingen klubb)
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
Roy Helli

Biri J.F.F
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
Bjørn Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
Tommy Andersen

Siljan S.S.
Hartly Brummenæs

Nordvegen L.K.
Kjell Erik Bangen

Kvam S.S.K
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
Alexander Spilling Grimestad

(ingen klubb)
Tor Egil Rundberg

(ingen klubb)
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold P.K.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
Svein Erik Yrkje

(ingen klubb)
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.

Klasse B
1.
Musa Gitau Anderssen

Målselv S.S.K
94
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Tom Einar Rosland

Kroken J.F.F
94
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
94
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
94
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
94
Kai Arne Skreden

Kvam S.S.K
94
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
94
Marius Opdal

Nidaros S.K.
94
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
94
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
94
12.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
93
Helge Østlie

Ullensaker J.F.F
93
Jan Marka

Enebakk J.F.F
93
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
93
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
93
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Jørgen Kristoffersen

Råde J.F.F
93
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
93
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
93
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
93
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
93
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
93
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
93
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
93
26.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
92
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
92
Anders Grefslie

Skjeberg og Omegn J.F.F
92
Esteban Dios

Steinkjer S.S.K
92
Jørgen-André Dreyer

Øksnes S.K.
92
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
92
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
92
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
92
Roar Njærheim

Time S.S.K
92
35.
Geir Lindem

Råde J.F.F
91
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
91
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
91
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
91
Stig Even Hansen

Neiden og Omegn J.F.F
91
Bjørn Erik Stuldalen

Biri J.F.F
91
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
91
Frode Skinstad

Skaun I.L.
91
Tor Asbjørn Næstby

Bodø J.F.F
91
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
91
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
91
Trond Henning Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
91
Jostein Sunde

Sandnes P.K.
91
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
91
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
91
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
91
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
91
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
91
54.
Dag Ronny Bøe Hafsrød

(ingen klubb)
90
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
90
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
90
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
90
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
90
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
90
Rune Torsetnes

Kismul S.S.K
90
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
90
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
90
Thorstein Bjørnstad

Neiden og Omegn J.F.F
90
Christoffer Stavenes

Songdalen L.K.
90
65.
Carsten Festersen

Tvedestrand J.F.F
89
Alexander Mostad Pedersen

Sannidal Trap
89
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
89
Michael Wollmann Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
89
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
89
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
89
Stian Rolstad

(ingen klubb)
89
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
89
73.
Tor Morten Larsen

Time S.S.K
Trond Eklund

Vestre Toten J.F.F
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
Bjørn Roald Langnes

(ingen klubb)
Henning Løkken

Tynset J.F.F
Jarle Isetorp

Trøgstad J.F.F
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
Kristian Ytreland

(ingen klubb)
Morten Laukli Johnsen

(ingen klubb)
Bent Inge Håkenstad

Gjerdrum P.K.
Magne Ettestad

(ingen klubb)
Stian Hoff

Nordvestlandet L.K.
Stig Berntsen

(ingen klubb)
Klas Inge Elisenberg

Løiten S.S.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
John-Ole Elseth Nordskog

(ingen klubb)
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
Raymond Skaar

Midthordaland L.K.
Stian Eikåsen

Team Sørvest
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
Aslak Tønneberg

Indre Østfold S.S.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
Monrad Uvaag

Askim og Omegn J.F.F
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
Morten Berg

Romerike S.S.K
Simen Randem

Enebakk J.F.F
Kenneth G Mjåland

(ingen klubb)
Reiner Ristimets

(ingen klubb)
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
Kurt Inge Street

Haugesund og Omegn L.K.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
Mads-Åge Karikoski

(ingen klubb)
Arvid Simonsen

Alta J.F.F
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
Kristian Tolaas Lillevik

(ingen klubb)
Bjørn Moe

(ingen klubb)
Kenneth Espeseth

(ingen klubb)
Simen Sjøstrøm Andersen

(ingen klubb)
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
Jan Bålerud

(ingen klubb)
Vegard Bjørkkjær

(ingen klubb)
Tommy Hadland

Time S.S.K
Sturla Pedersen

(ingen klubb)
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
Knut Haugen

(ingen klubb)
Gøran Mortensen

Narvik P.K.
Jan Olav Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
Krisander Barka

Songdalen L.K.
David Holand

Nordvegen L.K.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
Stig Rune Nørbech

(ingen klubb)
Henning Ihleby

Råde P.L.
Ole Johansson

Indre Østfold S.S.
Tore Kristian Storvoll

Korgen S.S.K

Klasse C
1.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
88
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
88
Henrik Einmo

Rana J.F.F
88
4.
Stian Johansen

Skien J.F.F
87
Cato Wang

Løiten S.S.
87
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
87
Ole A. Hovd

Rana J.F.F
87
Kenneth Aabel

Songdalen L.K.
87
9.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
86
Tommy Bergane

Sannidal Trap
86
Mats Andreas Buljo

Kautokeino J.F.F
86
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
86
Kjell Einar Lie

Skien J.F.F
86
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
86
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
86
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
86
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
86
18.
Harald Ausland

Time S.S.K
85
Jostein Isaksen

(ingen klubb)
85
Morten Larsen

Sannidal Trap
85
Rune Hagen

Skien J.F.F
85
Torgeir Asgrimplass

Krødsherad J.F.F
85
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
85
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
85
Iver Andrè Josten

Kvam S.S.K
85
26.
Jon Anders Tornensis

Kautokeino J.F.F
84
Rune Larsen

Songdalen L.K.
84
Mats Randers

Målselv S.S.K
84
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
84
Knut Strand

Orkla P.K.
84
Kenth Nilsen

Arendal P.K.
84
32.
Svein L Apeland

Team Sørvest
83
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
83
34.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
82
Dan Jøran Munkli

Narvik P.K.
82
36.
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
81
Knut Andersen

Songdalen L.K.
81
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
81
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
81
40.
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
80
Thomas Keidel

Biri J.F.F
80
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
80
Ivar Andre Tors

Skien J.F.F
80
Rune Furuseth

Sokna L.K.
80
45.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
79
Ole Søraas

Narvik P.K.
79
47.
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
78
48.
Fredrik Hammersborg

Eidsberg J.F.F
77
49.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
75
Stian Røed

Kroken J.F.F
75
51.
Thomas Andre Benonisen

Målselv S.S.K
74
52.
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
72
53.
Tor Gaute Nesset

Kvam S.S.K
70
Christian Larssen

Målselv S.S.K
70
55.
Paul Å. Høines

Kismul S.S.K
69
56.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
68
57.
Mathias Furuseth Martinsen

Sokna L.K.
67
58.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
63
59.
Kurt Are Skarbø

Nordvestlandet L.K.
60
60.
Amber Jayne Graham

Nordvestlandet L.K.
57
61.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
51
62.
Ingar Solberg

(ingen klubb)
Tom Morten Opheim

(ingen klubb)
Alexander Tønnessen

Lindesnes J.F.F
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
Kenneth Hanssen

(ingen klubb)
Torgeir Sletthaug

(ingen klubb)
Terje Flemmen

(ingen klubb)
Arne Stensland

Tvedestrand J.F.F
Øyvind Johansen

(ingen klubb)
John Eriksen

(ingen klubb)
Roger Trøftmoen

Østre Viken S.S.K
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
Eirik Andreassen

Oslo Vestre S.S.
Magne Roy Astad

(ingen klubb)
Kristoffer Ausland

Time S.S.K
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
Thomas Osjord

Team Sørvest
Rune Aasheim

Team Sørvest
Fredrik Ståhl

Songdalen L.K.
Martin Simulak

Bjørnafjorden S.S.K
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
Nicklas Codiglia Løkkeberg

(ingen klubb)
Marius Johansson

Sotra L.K.
Benjamin Solsvik

Sotra L.K.
Svein Gislerud

(ingen klubb)
Jan Erik Bredesen

(ingen klubb)
Håvard Gaski Brevik

Varanger S.S.K
Kai Håvard Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Terje Arnseth

Råde J.F.F
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
Thomas Andersen

Arbeidernes J.F.F Halden
Juan José Klee Morales

Haugesund P.K.
Jan-Erik Heiland

(ingen klubb)
Finn Nitschke

Porsgrunn P.K.
Hans Ola Kleven

(ingen klubb)
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
Axel Petersheim

(ingen klubb)
Trond Olsen

Kismul S.S.K
Frode Isaksen

Sannidal Trap
Patrik Hedman

(ingen klubb)
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
Pål Sidhu

Vestre Toten J.F.F
Mats Rosaas

(ingen klubb)
Åsmund Blindheim

Lørenskog S.S.
Asle Malvik

Ullensaker J.F.F
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
Anders Karlsson

Melhus P.K.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
Morten Åsheim

(ingen klubb)
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
Carl Robert Olsen

(ingen klubb)
Frode Aasen

Haugesund og Omegn L.K.
Ali Keser

(ingen klubb)
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
Kjetil Roos

(ingen klubb)
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
Arnold Klokseth

Midthordaland L.K.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
Jan Åge Borgen

(ingen klubb)
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
Christoffer Eidstø

(ingen klubb)
Jan Kåre H. Tveter

Sør-Odal P.K.
Christopher Store

Varanger S.S.K
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
Frode Stenehjem

(ingen klubb)
Terje Valhovd Andersen

Skien J.F.F
Simon Åsheim

(ingen klubb)
Jøran Røsaker

Skien J.F.F
John Aamodt-Haug

(ingen klubb)
John-Aage Torgersen

(ingen klubb)
Michael Tanguy

(ingen klubb)
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
Torstein Røysland

(ingen klubb)

Klasse K1
1.
Eva Kristin Oliversen

Kvam S.S.K
99
2.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
96
3.
Monica Skår

Løiten S.S.
93
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
93
5.
Elise Larsen

Bodø J.F.F
92
6.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
91
7.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
90
9.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
89
Stine Tidemandsen

Kvam S.S.K
89
11.
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
Line Våden

(ingen klubb)
Lena Reppe

Romerike S.S.K

Klasse K2
1.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
87
2.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
86
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
86
Monica Øygarden Halvorsen

Skien J.F.F
86
5.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
85
6.
Trine Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
84
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
84
8.
Ingrid M.V. Hanssen

Målselv S.S.K
83
9.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
82
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
82
11.
Ann Jeanette Brevik

Nedre Glomma S.S.K
81
12.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
80
13.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
79
Sanna Kristiansen

Narvik P.K.
79
15.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
77
Vibecke Tidemandsen

Kvam S.S.K
77
17.
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
74
18.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
72
19.
Sunniva Lillesund

Neiden og Omegn J.F.F
68
Camilla Wilhelmine Kleppe

Nordvestlandet L.K.
68
21.
Heidi Birkeland

Askvoll og Holmedal L.K.
67
22.
Tove Solheim

Skien J.F.F
65
23.
Ann Helene Haugen

Kroken J.F.F
61
24.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
59
25.
Ida Nordby Wraalsen

Skien J.F.F
55
26.
Marthe Berg Krumsvik

Varanger S.S.K
30
27.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
Eva Cathrine Nilsen

Alta J.F.F
Nancy Reiestad

(ingen klubb)
Silje Bjørnstad Steen

Sotra L.K.
Grete Skum Haldorsen

(ingen klubb)
Therese Dalen

Ullensaker J.F.F
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
Isabell Jansen Myhre

(ingen klubb)
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
Linda Beate Heitmann

(ingen klubb)
Therese Nesseth Tørlen

Nordvestlandet L.K.
Hilde Lien

Nordvegen L.K.
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
Dagny A Yrkje

(ingen klubb)
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
Linda Vindfjell Nesland

(ingen klubb)
Rikke Alina Haugland

(ingen klubb)
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
Signe Marie Drabløs Myrvold

(ingen klubb)
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
Hege Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

(ingen klubb)
Helene Louise Mathisen Guldhaug

(ingen klubb)
Lisbeth Henriksen

(ingen klubb)

Klasse J
1.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
99
2.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
98
3.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
96
4.
Tobias Granly Tønnesen

Songdalen L.K.
95
5.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
94
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
94
7.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
93
8.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
92
9.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
91
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
91
11.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
87
12.
Nichlas Takle Maude-Terjesen

Skien J.F.F
82
13.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
81
14.
Håkon Pruglhei

Rana J.F.F
72
15.
Jon Magne Moldal

Kvam S.S.K
63
16.
Jon Fredrik Vesteng

Trøgstad J.F.F
Thobias Hansen

(ingen klubb)
Isak Mikael Triumf

(ingen klubb)
Even Urdal

Songdalen L.K.
Hans Gunnar Enerhaugen

(ingen klubb)
Sofie Flaterås

(ingen klubb)
Oliver Schröder

Kismul S.S.K
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
Arne August Brøvig

(ingen klubb)
Ole-Martin Berg Rørvik

(ingen klubb)
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
Susanne Valhovd Andersen

(ingen klubb)
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
Alexsander Stausland

Songdalen L.K.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
Camilla Bjørklund

(ingen klubb)
Christoffer Førland Noddeland

(ingen klubb)
Henning Kjærvik

(ingen klubb)
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
Bastian Hagen

(ingen klubb)
Kristian Storvoll

Korgen S.S.K

Klasse U
1.
Anders Opheim

(ingen klubb)
Truls Fredriksen

(ingen klubb)
Håvard Øygarden

(ingen klubb)
Emma Rønning

(ingen klubb)
Olav Gaptjern

(ingen klubb)
Isak Magga

(ingen klubb)
Markus Sjøholt

(ingen klubb)
Amalie Hagen

(ingen klubb)

Klasse U14
1.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
90
2.
Arnt Martin Skofteland

Lindesnes J.F.F
88
3.
Peder Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
79
4.
Kevin Melhus

Lindesnes J.F.F

Klasse U16
1.
Torjus Hultin Aurebekk

Songdalen L.K.
98
Jørgen Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
98
3.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
94
4.
Knut Olav Vrålstad

Kroken J.F.F
92
5.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
87
6.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
85
7.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
84
8.
Zacharias Westmork

Haugesund og Omegn L.K.
79
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
79
Robin Jensvoll

Kvam S.S.K
79
11.
Sebastian Aag

Rana J.F.F
73
12.
Jens Edvard Columnas Vargas

Songdalen L.K.
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
Ulrik Østrem

(ingen klubb)

Klasse V55
1.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
99
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
99
3.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
98
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
98
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
98
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
7.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
97
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
97
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
97
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
97
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
97
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
97
13.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
96
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
96
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
96
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
96
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
96
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
96
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
96
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
96
21.
Ivar Sveen

Vest-Torpa Ungdomslag
95
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
95
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
95
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
95
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
95
26.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
94
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
94
Rune Eggen

Målselv S.S.K
94
30.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Jo Terje Sagmo

Steinkjer S.S.K
93
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
93
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
93
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
93
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
93
36.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
92
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
92
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
92
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
92
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
92
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
92
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
92
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
92
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
92
Jim Pedersen

Alta J.F.F
92
46.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
91
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
91
Morten Grefslie

Rakkestad og Degernes J.F.F
91
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
91
50.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
90
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
90
52.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
89
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
89
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
89
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
89
56.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
88
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
88
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
Øyvind Eriksen

Rana J.F.F
88
60.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
87
Knut Asbjørn Lia

Kroken J.F.F
87
Leif Arild Fjellheim

Team Sørvest
87
Thore Grinden

Løiten S.S.
87
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
87
65.
Harald Haugom

Sannidal Trap
85
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
85
Harald Roheim

Skien J.F.F
85
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
85
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
85
70.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
84
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
84
72.
Jens Andreassen

Alta J.F.F
83
73.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
82
74.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
80
75.
Dan Randa

Alta J.F.F
79
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
79
77.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
78
78.
Ivar Heitmann

Alta S.S.K
77
79.
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
75
80.
Ole Gunnar Fossum

Eidsberg J.F.F
73
81.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
72
82.
Wicky Maria Solvang

Skien J.F.F
68
83.
Rune Olsen

Vestre Toten J.F.F
67
84.
Lasse Lier

(ingen klubb)
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
Stein Arne Bergsland

(ingen klubb)
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
Lars Ottar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
Unni Knutsen

Haugesund og Omegn L.K.
Fred-Erik Sigvartsen

Stor-Oslo S.K.
Glenn Berntsen

(ingen klubb)
Mette Syvertsen

(ingen klubb)
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
Anastasios Kaliafas

(ingen klubb)
Thorvid Skjelle

Indre Østfold S.S.
Audun Aamodt

(ingen klubb)
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
Tommy Ulriksen

(ingen klubb)
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
Andor Helgheim

Hardanger S.S.K
Egil Vika

Haugesund og Omegn L.K.
Reidar Johansen

(ingen klubb)
Geir Walland

Team Sørvest
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
Rolf Kristian Eilertsen

Eidsberg J.F.F
Lise Kristin Haugland

(ingen klubb)
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
Knut Hovland

(ingen klubb)
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
Jan Erik Carlsen

(ingen klubb)
Arnfinn Berg

(ingen klubb)
Sverre A. Meisingseth

(ingen klubb)
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
Svein Granøien

Gaula S.S.K
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
Frank Fossum

(ingen klubb)
John Øivind Vigsnes

(ingen klubb)
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
Kjell Axelsen

(ingen klubb)
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
Dag Rønnebu

(ingen klubb)
Sigurd Magnor Strand

Bæverdalen P.K.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
Alf J Jørgensen

Songdalen L.K.
Gro Stene

(ingen klubb)

Klasse V65
1.
Jonny Meier

Steinkjer S.S.K
98
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
98
3.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
97
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
97
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
6.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
96
7.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
Roy Zakariassen

Råde J.F.F
95
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
10.
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
94
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
94
12.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
93
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
93
14.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
92
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
92
Morten Olsen

Enebakk J.F.F
92
Raymond Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
18.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
91
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
91
20.
Finn-Hugo Døhlen

Kismul S.S.K
90
John Egil Stanes

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
22.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
89
Trond Haugholt

Sannidal Trap
89
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
89
25.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
88
Knut Brotnow

Vestre Toten J.F.F
88
27.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
87
29.
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
86
30.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
85
Geirr Botnmark

Narvik P.K.
85
32.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
84
33.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
82
34.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
81
Kjell Magnussen

Krødsherad J.F.F
81
36.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
75
Olafur Halldorsson

Skien J.F.F
75
38.
Idar Fjeldvang

Time S.S.K
65
39.
Atle Fjellsbø

(ingen klubb)
Harald Hindrumsen

Korgen S.S.K
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
Kjell Arne Haugland

(ingen klubb)
Peer Aasarød

(ingen klubb)
Torgeir Sundby

Haugesund og Omegn L.K.
Jon A. Nesland

(ingen klubb)
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg P.K.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
Audun Vevle

Bergen L.K.
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
Bente Troye

Askvoll og Holmedal L.K.
Sten-Arild Pettersen

(ingen klubb)
Gunnar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
Øistein Olsen

(ingen klubb)
Thor-Anders Gjulem

(ingen klubb)
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
Jakob Eirik Mjelde

(ingen klubb)
Arnold Sundt

Songdalen L.K.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
Jan Amundsen

Biri J.F.F
Kjell Solhaug

Råde J.F.F

Klasse V73
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
96
2.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
95
3.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
93
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
93
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
93
6.
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
91
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
91
8.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
90
Vidar Tors

Skien J.F.F
90
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
90
11.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
89
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
89
13.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
88
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
88
15.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
86
16.
Åge-Walter Hansen

Råde J.F.F
85
17.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
83
18.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
81
19.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
80
20.
Johan Emil Skalvik

Sannidal Trap
79
21.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
75
22.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
69
23.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
56
24.
Lauritz Manfred Apeland

Team Sørvest
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
Alrik Methi

Varanger S.S.K
Roger Halvari

Varanger S.S.K
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
Per Bunes

Romerike S.S.K
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
Harald Ekli

Nidaros S.K.
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
Sverre Eriksen

(ingen klubb)
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
Tom Håkonsen

Løiten S.S.
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)