www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2022 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2022

Oppdatert: 09.11.2021 kl 00:00

Ranking 2022 Nordisk trap


Klasse S
LK-kval stevnerSumNM
1.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
10099199
2.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
9998197
3.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
9896194
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
9896194
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9797194
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
9797194
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
9896194
8.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9895193
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9796193
10.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
9795192
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
9894192
12.
Geir Tidemandsen

Kvam S.S.K
9695191
Pål Høines

Skien J.F.F
9695191
John Solbakken

Biri J.F.F
9794191
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
9794191
Tore Eriksen

Råde J.F.F
9695191
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
9794191
18.
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
9595190
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
9694190
Frank Våden

Nidaros S.K.
9694190
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
9694190
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
9595190
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
9595190
Jon Thommesen

Skien J.F.F
9694190
25.
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
9594189
Dan Martin Nordeng

Skjeberg og Omegn J.F.F
9594189
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
9594189
28.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
9691187
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
9493187
30.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
9690186
31.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9392185
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
9491185
Jørgen Kristoffersen

Råde J.F.F
9392185
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
9392185
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
9491185
Haso Music

Kismul S.S.K
9590185
37.
Anders Grefslie

Skjeberg og Omegn J.F.F
9292184
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
9589184
Jan Marka

Enebakk J.F.F
9391184
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
9490184
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
9292184
42.
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
9291183
Helge Østlie

Ullensaker J.F.F
9390183
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9291183
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
9390183
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
9687183
Steffen Vik

Kismul S.S.K
9291183
48.
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
9290182
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
9389182
Geir Lindem

Råde J.F.F
9191182
51.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
9190181
52.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9189180
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
9288180
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
9288180
55.
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
9089179
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
9188179
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
9386179
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
9188179
59.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
9088178
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
9187178
Kent Arild Moldal

Kvam S.S.K
9583178
62.
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
9284176
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
8987176
64.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
9085175
Henrik Einmo

Rana J.F.F
8887175
66.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
8886174
67.
Cato Wang

Løiten S.S.
8786173
68.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
8686172
69.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
8685171
Kenneth Aabel

Songdalen L.K.
8784171
71.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
8882170
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
8684170
Christoffer Stavenes

Songdalen L.K.
8684170
74.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
8881169
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
8683169
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8881169
77.
Thorstein Bjørnstad

Neiden og Omegn J.F.F
8880168
78.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
8482166
79.
Iver Andrè Josten

Kvam S.S.K
8580165
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
8580165
81.
Bjørn Erik Stuldalen

Biri J.F.F
9172163
82.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
8967156
Magne Hansen

Varanger S.S.K
7977156
84.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
8074154
85.
Tor Gaute Nesset

Kvam S.S.K
7064134
86.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
100100
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
100100
88.
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
9797
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
9797
90.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
9696
Roger Strømeng

Alta J.F.F
9696
92.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
9595
93.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
9494
Sondre Sannesmoen

Skien J.F.F
9494
95.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
9393
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
9393
97.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9292
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
9292
99.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
9191
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
9191
101.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
9090
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
9090
Dag Ronny Bøe Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
9090
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
9090
105.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
8989
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
8989
Stian Rolstad

Målselv S.S.K
8989
Carsten Festersen

Tvedestrand J.F.F
8989
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
8989
Michael Wollmann Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
8989
111.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
8888
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
8888
113.
Ole A. Hovd

Rana J.F.F
8787
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
8787
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
8787
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
8787
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
8787
118.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
8686
Kjell Einar Lie

Eidanger J.F.L
8686
120.
Harald Ausland

Time S.S.K
8585
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
8585
122.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
8484
123.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
8383
124.
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
8181
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
8181
126.
Thomas Keidel

Biri J.F.F
8080
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
8080
128.
Ole Søraas

Narvik P.K.
7878
129.
Stian Johansen

Skien J.F.F
7575
130.
Dan Jøran Munkli

Narvik P.K.
6565

Klasse J
LK-kval stevnerSumNM
1.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
9998197
2.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
9890188
3.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
9393186
4.
Torjus Hultin Aurebekk

Songdalen L.K.
9886184
5.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9191182
6.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
8888176
7.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9182173
8.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
8785172
9.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
8782169
10.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
8777164
11.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
7872150
12.
Håkon Pruglhei

Rana J.F.F
7271143
13.
Arnt Martin Skofteland

Lindesnes J.F.F
8888
14.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
8585
15.
Nichlas Takle Maude-Terjesen

Skien J.F.F
8080
16.
Peder Røssvoll Andersen

Rana J.F.F
7979
17.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
7676
18.
Sebastian Aag

Rana J.F.F
7373

Klasse V55
LK-kval stevnerSumNM
1.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
9898196
2.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
9796193
3.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
9695191
4.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
9693189
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
9693189
6.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
9393186
7.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
9392185
8.
Gunstein Aurebekk

Lindesnes J.F.F
9489183
9.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
9191182
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
9290182
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
9290182
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9389182
13.
Morten Olsen

Enebakk J.F.F
9289181
14.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
9288180
15.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9088178
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9385178
17.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
8988177
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
9087177
19.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
8887175
20.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
8786173
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
8885173
Thore Grinden

Løiten S.S.
8786173
23.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8784171
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
8784171
25.
Øyvind Eriksen

Rana J.F.F
8882170
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
8585170
27.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
8779166
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
8581166
29.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
8281163
Rune Eggen

Målselv S.S.K
8578163
31.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
8179160
32.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
8276158
33.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
7972151
34.
Ivar Sveen

Vest-Torpa Ungdomslag
9595
35.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
9494
36.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
9393
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9393
Bjørn Håvard Vollebekk

Eidsberg J.F.F
9393
39.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
9292
40.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
9191
41.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
8686
42.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
8282
43.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
8181
44.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
7979
45.
Ole Gunnar Fossum

Indre Østfold S.S.
7373
46.
Rune Olsen

Vestre Toten J.F.F
6767

Klasse V65
LK-kval stevnerSumNM
1.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
9897195
2.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
9796193
3.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
9594189
4.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9592187
5.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
9292184
6.
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
9488182
7.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
9388181
8.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
9287179
Lise Wold

Enebakk J.F.F
9188179
10.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
8989178
11.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
8983172
12.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
8783170
Raymond Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9278170
14.
Knut Brotnow

Vestre Toten J.F.F
8880168
15.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
8382165
16.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
8280162
17.
Geirr Botnmark

Narvik P.K.
8078158
18.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
7570145
19.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
9696
20.
Roy Zakariassen

Råde J.F.F
9595
21.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
8989
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
8989
23.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
8787
24.
Kjell Magnussen

Krødsherad J.F.F
8181
25.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
7575

Klasse V73
LK-kval stevnerSumNM
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
9695191
2.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
9388181
3.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
8983172
4.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8585170
5.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
7774151
6.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
9595
7.
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
9191
8.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
8686
9.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
8484
10.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
8383
11.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
8282
12.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
8080
13.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
5656

Klasse K
LK-kval stevnerSumNM
1.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
9593188
2.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
9393186
3.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9087177
4.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
8986175
Stine Tidemandsen

Kvam S.S.K
8986175
6.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
9083173
7.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
8982171
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
8784171
9.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
8783170
10.
Trine Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8484168
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
8583168
12.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
8379162
13.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
8376159
14.
Ann Jeanette Brevik

Nedre Glomma S.S.K
8169150
15.
Vibecke Tidemandsen

Kvam S.S.K
7771148
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
7573148
17.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
7768145
18.
Camilla Wilhelmine Kleppe

Nordvestlandet L.K.
6762129
19.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
6261123
20.
Amber Jayne Graham

Nordvestlandet L.K.
5751108
21.
Monica Skår

Løiten S.S.
9393
22.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
8080
23.
Sanna Kristiansen

Narvik P.K.
7979
24.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
7272
25.
Sunniva Lillesund

Neiden og Omegn J.F.F
6868
26.
Wicky Maria Solvang

Skien J.F.F
6363
27.
Heidi Birkeland

Askvoll og Holmedal L.K.
6161
28.
Tove Solheim

Skien J.F.F
6060
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)