www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2021 - LEIRDUE.NET
2021

Oppdatert: 06.11.2021 kl 19:05

Klasseføring NT 2021


Klasse A
1.
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
100
Roger Strømeng

Alta J.F.F
100
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
100
4.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
99
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
99
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
99
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
99
8.
Tore Eriksen

Råde J.F.F
98
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
98
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
98
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
98
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
98
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
98
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
98
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
98
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
98
John Solbakken

Biri J.F.F
98
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
98
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
98
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
98
22.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
97
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
97
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
97
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
97
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
97
Pål Høines

Skien J.F.F
97
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
97
Ole Johan Triumf

Kautokeino J.F.F
97
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
97
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
97
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
97
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
97
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
97
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
97
37.
Morten Larsen

Sannidal Trap
96
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
96
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
96
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
96
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
96
Bjørn Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
96
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
96
Geir Lindem

Råde J.F.F
96
Musa Gitau Anderssen

Målselv S.S.K
96
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
96
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
96
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
96
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
96
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
96
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
96
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
96
53.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
95
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
95
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
95
Robert Helmo

(ingen klubb)
95
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
95
Jon Thommesen

Skien J.F.F
95
Tor Erik Nilsen

(ingen klubb)
95
Dan Martin Nordeng

Skjeberg og Omegn J.F.F
95
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
95
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
95
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
95
Roar Njærheim

Time S.S.K
95
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
95
Roy Helli

Biri J.F.F
95
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
95
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
95
Stian Johansen

Skien J.F.F
95
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
95
72.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
94
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
94
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
94
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Frode Skinstad

Skaun I.L.
94
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
94
Michael Wollmann Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
94
Haso Music

Kismul S.S.K
94
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
94
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
94
Trond Henning Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
94
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
94
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
94
86.
Panagiotis Kalogerakis

(ingen klubb)
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
Svein Erik Yrkje

(ingen klubb)
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
Frank Våden

Nidaros S.K.
Jan Marka

Enebakk J.F.F
Alexander Spilling Grimestad

(ingen klubb)
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
Hartly Brummenæs

Nordvegen L.K.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
Tommy Andersen

Siljan S.S.
Tor Egil Rundberg

(ingen klubb)
Aleksander Hoksrud

(ingen klubb)
Jan-Robert Korsveien

(ingen klubb)
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F

Klasse B
1.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
93
Steffen Vik

Kismul S.S.K
93
Helge Østlie

Ullensaker J.F.F
93
Sondre Sannesmoen

Skien J.F.F
93
Jørgen Kristoffersen

Råde J.F.F
93
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
93
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
93
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
93
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
93
11.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
92
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
92
Bjørn-Erik Hildonen

Team Hagleskyting
92
Tore Kristian Storvoll

(ingen klubb)
92
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
92
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
92
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
92
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
92
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
92
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
92
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
92
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
92
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
92
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
92
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
92
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
92
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
92
28.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
91
Mats Randers

Målselv S.S.K
91
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
91
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
91
Harald Ausland

Time S.S.K
91
Stian Hoff

(ingen klubb)
91
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
91
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
91
Krisander Barka

Songdalen L.K.
91
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
91
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
91
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
91
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
91
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
91
42.
Fredrik Hammersborg

Eidsberg J.F.F
90
Marius Opdal

Nidaros S.K.
90
Simen Randem

Enebakk J.F.F
90
Esteban Dios

Nidaros S.K.
90
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
90
47.
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
89
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
89
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
89
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
89
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
89
Magne Ettestad

(ingen klubb)
89
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
89
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
89
David Holand

Nordvegen L.K.
89
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
89
Mads-Åge Karikoski

(ingen klubb)
89
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
89
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
89
Bent Inge Håkenstad

Gjerdrum P.K.
89
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
89
Trond Eklund

Vestre Toten J.F.F
89
63.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
88
Dag Ronny Bøe Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
88
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
88
Tor Morten Larsen

Time S.S.K
88
Jon Anders Tornensis

Kautokeino J.F.F
88
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
88
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
88
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
88
71.
Anders Grefslie

Skjeberg og Omegn J.F.F
87
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
87
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
Thorstein Bjørnstad

Neiden og Omegn J.F.F
87
Stian Rolstad

Målselv S.S.K
87
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
87
Monrad Uvaag

Askim og Omegn J.F.F
87
Kristian Ytreland

(ingen klubb)
87
Rune Hagen

Skien J.F.F
87
80.
Stian Eikåsen

Team Sørvest
86
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
86
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
86
Tommy Bergane

Sannidal Trap
86
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
86
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
86
Kurt Inge Street

Haugesund og Omegn L.K.
86
Tommy Hadland

Time S.S.K
86
88.
Rune Torsetnes

Kismul S.S.K
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
Knut Haugen

(ingen klubb)
Geir Tidemandsen

Kvam S.S.K
Raymond Skaar

Midthordaland L.K.
Jan Bålerud

Østre Viken S.S.K
Klas Inge Elisenberg

Løiten S.S.
Kristian Tolaas Lillevik

(ingen klubb)
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
Morten Berg

Romerike S.S.K
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
Gøran Mortensen

(ingen klubb)
Bjørn Moe

(ingen klubb)
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
Sturla Pedersen

(ingen klubb)
Stig Rune Nørbech

(ingen klubb)
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
Kenneth G Mjåland

(ingen klubb)
Reiner Ristimets

(ingen klubb)
Jan Olav Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Simen Sjøstrøm Andersen

(ingen klubb)
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
Kenneth Espeseth

(ingen klubb)
Jarle Isetorp

(ingen klubb)
Morten Laukli Johnsen

(ingen klubb)
Arvid Simonsen

Alta J.F.F
Aslak Tønneberg

(ingen klubb)
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
Ove Løberg

Gaula S.S.K
John-Ole Elseth Nordskog

Eidanger J.F.L
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
Henning Ihleby

(ingen klubb)
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
Vegard Bjørkkjær

(ingen klubb)
Isak N Triumf

Frogn J.F.F
Ole Johansson

Indre Østfold S.S.
Bjørn Roald Langnes

(ingen klubb)
Henning Løkken

Tynset J.F.F
Stig Berntsen

(ingen klubb)

Klasse C
1.
Thomas Andre Benonisen

Målselv S.S.K
85
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
85
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
85
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
85
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
85
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
85
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
85
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
85
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
85
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
85
11.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
84
Thomas Osjord

Team Sørvest
84
Tor Asbjørn Næstby

Bodø J.F.F
84
Dan Jøran Munkli

Narvik P.K.
84
15.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
83
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
83
Åsmund Blindheim

(ingen klubb)
83
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
83
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
83
Frode Aasen

Haugesund og Omegn L.K.
83
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
83
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
83
23.
Rune Aasheim

Team Sørvest
82
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
82
25.
Roger Trøftmoen

(ingen klubb)
81
Morten Åsheim

(ingen klubb)
81
27.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
80
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
80
29.
Frode Isaksen

Sannidal Trap
79
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
79
Mats Andreas Buljo

Kautokeino J.F.F
79
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
79
Svein L Apeland

Team Sørvest
79
Magne Hansen

Varanger S.S.K
79
35.
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
78
Jan Erik Bredesen

Nedre Glomma S.S.K
78
Kristoffer Ausland

Time S.S.K
78
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
78
Asle Malvik

Ullensaker J.F.F
78
40.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
77
41.
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
76
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
76
Terje Arnseth

(ingen klubb)
76
44.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
75
Stian Røed

Kroken J.F.F
75
Kai Håvard Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
75
47.
Christoffer Stavenes

Songdalen L.K.
72
48.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
71
49.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
70
Juan Morales

Haugesund P.K.
70
Thomas Andersen

Arbeidernes J.F.F Halden
70
52.
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
69
53.
Finn Nitschke

Porsgrunn P.K.
68
Nicklas Codiglia Løkkeberg

(ingen klubb)
68
55.
Fredrik Ståhl

Songdalen L.K.
66
56.
Martin Simulak

Bjørnafjorden S.S.K
64
57.
Marius Johansson

Midthordaland L.K.
63
58.
Paul Å. Høines

Kismul S.S.K
57
59.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
50
60.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
44
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
44
62.
Hans Ola Kleven

(ingen klubb)
43
63.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
36
Jan-Erik Heiland

(ingen klubb)
36
65.
Jøran Røsaker

(ingen klubb)
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
Carl Robert Olsen

(ingen klubb)
John Aamodt-Haug

(ingen klubb)
Trond Olsen

Kismul S.S.K
Terje Valhovd Andersen

(ingen klubb)
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
Ingar Solberg

(ingen klubb)
Tom Morten Opheim

(ingen klubb)
Anders Karlsson

Melhus P.K.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
Håvard Gaski Brevik

(ingen klubb)
Michael Tanguy

(ingen klubb)
Ali Keser

(ingen klubb)
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
Axel Petersheim

(ingen klubb)
Christoffer Eidstø

(ingen klubb)
Jan Åge Borgen

(ingen klubb)
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
Pål Sidhu

Vestre Toten J.F.F
Mats Rosaas

(ingen klubb)
John-Aage Torgersen

(ingen klubb)
Christopher Store

Varanger S.S.K
Svein Gislerud

(ingen klubb)
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
Thomas Keidel

Biri J.F.F
Jan Kåre H. Tveter

Sør-Odal P.K.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
Simon Åsheim

(ingen klubb)
Kjetil Roos

(ingen klubb)
Eirik Andreassen

Oslo Vestre S.S.
Kenneth Hanssen

(ingen klubb)
Torgeir Sletthaug

Varanger S.S.K
John Eriksen

(ingen klubb)
Magne Roy Astad

(ingen klubb)
Frode Stenehjem

(ingen klubb)
Torstein Røysland

(ingen klubb)
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
Øyvind Johansen

(ingen klubb)
Arne Stensland

(ingen klubb)
Terje Flemmen

(ingen klubb)
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
Arnold Klokseth

Midthordaland L.K.
Kenneth Aabel

Songdalen L.K.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F

Klasse K1
1.
Eva Kristin Oliversen

Nidaros S.K.
96
2.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
95
3.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
93
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
93
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
93
6.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
7.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
8.
Trine Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
89
Lena Reppe

Romerike S.S.K
89
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
89
11.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
88
12.
Line Våden

(ingen klubb)
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
Monica Skår

Løiten S.S.

Klasse K2
1.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
85
2.
Therese Nesseth Tørlen

(ingen klubb)
83
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
83
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
83
5.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
82
6.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
81
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
81
8.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
80
9.
Nancy Reiestad

(ingen klubb)
78
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
78
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
78
12.
Ann Jeanette Brevik

Nedre Glomma S.S.K
76
13.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
75
14.
Sunniva Lillesund

Neiden og Omegn J.F.F
73
15.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
72
16.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
70
Tove Solheim

Skien J.F.F
70
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
70
19.
Isabell Jansen Myhre

(ingen klubb)
68
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
68
21.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
67
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
67
23.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
60
Hilde Lien

Nordvegen L.K.
60
25.
Therese Dalen

Ullensaker J.F.F
55
26.
Ann Helene Haugen

Kroken J.F.F
52
27.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
Hege Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
Heidi Birkeland

Askvoll og Holmedal L.K.
Eva Cathrine Nilsen

(ingen klubb)
Linda Beate Heitmann

(ingen klubb)
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Dagny A Yrkje

(ingen klubb)
Linda Vindfjell Nesland

(ingen klubb)
Rikke Alina Haugland

(ingen klubb)
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

(ingen klubb)
Signe Marie Drabløs Myrvold

(ingen klubb)
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
Isabell Spilling Grimestad

(ingen klubb)
Grete Skum Haldorsen

(ingen klubb)
Helene Louise Mathisen Guldhaug

(ingen klubb)
Lisbeth Henriksen

(ingen klubb)

Klasse J
1.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
97
2.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
95
3.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
94
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
94
5.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
93
6.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
92
7.
Hans Gunnar Enerhaugen

(ingen klubb)
89
8.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
86
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
86
10.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
85
11.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
80
12.
Kristian Storvoll

(ingen klubb)
79
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
79
14.
Isak Mikael Triumf

(ingen klubb)
75
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
75
16.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
41
17.
Oliver Schröder

Kismul S.S.K
Sofie Flaterås

(ingen klubb)
Jon Fredrik Vesteng

(ingen klubb)
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
Christoffer Førland Noddeland

(ingen klubb)
Henning Kjærvik

(ingen klubb)
Arne August Brøvig

(ingen klubb)
Ole-Martin Berg Rørvik

(ingen klubb)
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
Camilla Bjørklund

(ingen klubb)
Alexsander Stausland

(ingen klubb)
Susanne Valhovd Andersen

(ingen klubb)
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
Thobias Hansen

(ingen klubb)
Alexander Tønnessen

(ingen klubb)
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.

Klasse U
1.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
2.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
93
3.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
91
4.
Knut Olav Vrålstad

Kroken J.F.F
90
5.
Torjus Hultin Aurebekk

Songdalen L.K.
89
6.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
88
Tobias Granly Tønnesen

Songdalen L.K.
88
8.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
87
9.
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
84
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
84
11.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
82
12.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
79
13.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
78
14.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
64
15.
Kevin Melhus

Lindesnes J.F.F
60
16.
Jens Edvard Columnas Vargas

Songdalen L.K.
35
17.
Isak Magga

(ingen klubb)
Anders Opheim

(ingen klubb)
Emma Rønning

(ingen klubb)
Olav Gaptjern

(ingen klubb)
Markus Sjøholt

(ingen klubb)
Ulrik Østrem

(ingen klubb)
Amalie Hagen

(ingen klubb)
Håvard Øygarden

(ingen klubb)
Truls Fredriksen

(ingen klubb)

Klasse V55
1.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
99
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
99
3.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
98
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
98
6.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
97
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
97
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
97
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
97
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
97
11.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
96
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
96
13.
Jo Terje Sagmo

(ingen klubb)
95
Ivar Heitmann

Alta S.S.K
95
Raymond Eggesvik

(ingen klubb)
95
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
95
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
95
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
95
Roger Pedersen

Rana J.F.F
95
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
95
Rune Eggen

Målselv S.S.K
95
22.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
94
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
94
Gunstein Aurebekk

Lindesnes J.F.F
94
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
94
27.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
93
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
93
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
93
Bjørn Håvard Vollebekk

Eidsberg J.F.F
93
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
93
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
93
34.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
92
Alf J Jørgensen

Songdalen L.K.
92
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
92
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
92
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
92
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
92
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
92
41.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
91
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
91
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
91
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
91
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
91
Ulf Boger

Målselv S.S.K
91
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
91
49.
Sigurd Magnor Strand

Bæverdalen P.K.
90
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
90
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
90
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
90
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
90
54.
Rolf Kristian Eilertsen

(ingen klubb)
89
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
89
Svein Granøien

Gaula S.S.K
89
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
89
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
89
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
89
60.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
88
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
88
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
88
63.
Dag Rønnebu

(ingen klubb)
87
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
87
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
87
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
87
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
87
Leif Arild Fjellheim

Team Sørvest
87
69.
Øyvind Eriksen

Rana J.F.F
86
Morten Olsen

Enebakk J.F.F
86
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
86
Dan Randa

Alta J.F.F
86
73.
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
85
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
85
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
85
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
85
77.
Ivar Hansen

(ingen klubb)
84
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
84
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
84
80.
Fred-Erik Sigvartsen

Stor-Oslo S.K.
83
Egil Vika

Haugesund og Omegn L.K.
83
82.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
81
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
81
84.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
80
85.
Lars Ottar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
79
86.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
78
87.
Ole Gunnar Fossum

Indre Østfold S.S.
77
88.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
75
89.
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
72
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
72
91.
Geir Walland

Team Sørvest
57
92.
Wicky Maria Solvang

Skien J.F.F
43
93.
Unni Knutsen

Haugesund og Omegn L.K.
28
94.
Lasse Lier

(ingen klubb)
Andor Helgheim

Hardanger S.S.K
Reidar Johansen

(ingen klubb)
Mette Syvertsen

(ingen klubb)
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
Sverre A. Meisingseth

(ingen klubb)
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
Harald Roheim

Skien J.F.F
Thorvid Skjelle

Indre Østfold S.S.
Kjell Axelsen

(ingen klubb)
Harald Haugom

Sannidal Trap
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
Olafur Halldorsson

Skien J.F.F
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
Arnfinn Berg

(ingen klubb)
Frank Fossum

(ingen klubb)
Audun Aamodt

(ingen klubb)
Anastasios Kaliafas

(ingen klubb)
Stein Arne Bergsland

(ingen klubb)
Gro Stene

(ingen klubb)
Knut Asbjørn Lia

Kroken J.F.F
Lise Kristin Haugland

(ingen klubb)
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
Knut Hovland

(ingen klubb)
John Øivind Vigsnes

(ingen klubb)
Jan Erik Carlsen

(ingen klubb)
Jens Andreassen

Alta J.F.F
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
Glenn Berntsen

(ingen klubb)
Tommy Ulriksen

(ingen klubb)

Klasse V65
1.
Johnny Meier

Gaula S.S.K
98
2.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
97
3.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
96
4.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
95
5.
Roy Zakariassen

Råde J.F.F
94
6.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
93
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
93
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
93
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
93
10.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
92
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
92
13.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
91
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
91
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
91
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
91
17.
Harald Hindrumsen

(ingen klubb)
90
Jan Amundsen

Biri J.F.F
90
19.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
89
20.
Gunnar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
21.
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
87
Kjell Solhaug

(ingen klubb)
87
23.
Geirr Botnmark

Narvik P.K.
86
Trond Haugholt

Sannidal Trap
86
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
86
Lise Wold

Enebakk J.F.F
86
27.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
85
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
85
29.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
83
30.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
82
31.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
81
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
81
33.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
80
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg P.K.
80
35.
Atle Fjellsbø

(ingen klubb)
79
36.
Audun Vevle

Bergen L.K.
76
37.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
68
38.
Torgeir Sundby

Haugesund og Omegn L.K.
64
39.
Arnold Sundt

Songdalen L.K.
62
40.
Øistein Olsen

(ingen klubb)
Peer Aasarød

(ingen klubb)
Bente Troye

Askvoll og Holmedal L.K.
Jon A. Nesland

(ingen klubb)
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
Magne Bakken

(ingen klubb)
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
Sten-Arild Pettersen

(ingen klubb)
Raymond Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
Jakob Eirik Mjelde

(ingen klubb)
Anita Thøgersen

(ingen klubb)
Thor-Anders Gjulem

(ingen klubb)
Kjell Arne Haugland

(ingen klubb)

Klasse V73
1.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
95
2.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
94
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
94
4.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
93
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
93
6.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
89
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
89
8.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
88
9.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
87
10.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
86
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
86
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
86
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
86
14.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
85
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
85
16.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
84
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
84
18.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
82
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82
20.
Per Bunes

Romerike S.S.K
75
21.
Lauritz Manfred Apeland

Team Sørvest
72
22.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
67
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
67
24.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
66
25.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
56
26.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
48
27.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
47
28.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
Harald Ekli

Nidaros S.K.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
Sverre Eriksen

(ingen klubb)
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
Vidar Tors

Skien J.F.F
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
Tom Håkonsen

Løiten S.S.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)