www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2021 - LEIRDUE.NET
2021

Oppdatert: 01.01.2021 kl 13:50

Klasseføring NT 2021


Klasse A
1.
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
100
Roger Strømeng

(ingen klubb)
100
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
100
4.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
99
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
99
Andreas Stausland

(ingen klubb)
99
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
99
8.
Morten Valhovd Andersen

(ingen klubb)
98
Roar Blakstad Helle

(ingen klubb)
98
Per Johnny Sara

(ingen klubb)
98
John Solbakken

Biri J.F.F
98
Øyvind Skoglund

(ingen klubb)
98
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
98
Ole Petter Gulbrandsen

(ingen klubb)
98
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
98
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
98
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
98
Tore Eriksen

(ingen klubb)
98
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
98
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
98
22.
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
97
Ole Kristian Nybøle

(ingen klubb)
97
Knut Ivar Larsen

(ingen klubb)
97
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
97
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
97
Arnt Sigurd Christensen

(ingen klubb)
97
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
97
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
97
Rune Aukland

(ingen klubb)
97
Ole Johan Triumf

(ingen klubb)
97
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
97
Pål Høines

(ingen klubb)
97
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
97
Bjarte Linga

(ingen klubb)
97
Ole Petter Nordli

(ingen klubb)
97
37.
Geir Lindem

(ingen klubb)
96
Torstein Kleppe Sørdalen

(ingen klubb)
96
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
96
Johnny Skoglund

(ingen klubb)
96
Bjørn Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
96
Musa Gitau Anderssen

(ingen klubb)
96
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
96
Jonas Grimestad

(ingen klubb)
96
Terje Ingolf Hilmarsen

(ingen klubb)
96
Henning Øygarden

(ingen klubb)
96
Morten Larsen

(ingen klubb)
96
Mihkkal Ante Oskal

(ingen klubb)
96
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
96
Frank Valhovd Andersen

(ingen klubb)
96
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
96
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
96
53.
Dan Martin Nordeng

(ingen klubb)
95
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
95
Kristoffer Wremer

(ingen klubb)
95
Kristian Andre Guldhaug

(ingen klubb)
95
Roar Njærheim

Time S.S.K
95
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
Robert Helmo

Gaula S.S.K
95
Tor Erik Nilsen

(ingen klubb)
95
John Takle Terjesen

(ingen klubb)
95
Odd Arild Lillerud

(ingen klubb)
95
Jan Olav Monsbakken

(ingen klubb)
95
Frode Bjervamoen

(ingen klubb)
95
Mikael Østensen

(ingen klubb)
95
Roy Helli

Biri J.F.F
95
Kjell-Arne Kello

(ingen klubb)
95
Jon Thommesen

(ingen klubb)
95
Ole Johan Sæternes

(ingen klubb)
95
Stian Johansen

(ingen klubb)
95
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
95
72.
Preben Krogsrud Stensrud

(ingen klubb)
94
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Erik Ølmheim Gurholt

(ingen klubb)
94
Frode Skinstad

(ingen klubb)
94
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
94
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
94
Alf Kristian Ellefsen

(ingen klubb)
94
Trond Henning Hansen

(ingen klubb)
94
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
94
Haso Music

Kismul S.S.K
94
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
94
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
94

Klasse B
1.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Vegard Utne

(ingen klubb)
93
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
93
Jørgen Kristoffersen

(ingen klubb)
93
Sondre Sannesmoen

(ingen klubb)
93
Steffen Vik

Kismul S.S.K
93
Morgan Lee Lehne

(ingen klubb)
93
Filip Rasmussen

(ingen klubb)
93
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
93
10.
Tore Kristian Storvoll

(ingen klubb)
92
Sondre Bohlin

(ingen klubb)
92
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
92
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
92
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
92
Dag Hugo Karlsen

(ingen klubb)
92
Espen Noddeland

(ingen klubb)
92
Abraham Jostein Nesland

(ingen klubb)
92
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
92
Joakim Hellermyr

(ingen klubb)
92
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
92
Leif Rune Lorang Jasper

(ingen klubb)
92
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
92
Ronny Lund

(ingen klubb)
92
Jon Anders Møklegård

(ingen klubb)
92
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
92
26.
Mats Randers

(ingen klubb)
91
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
91
Stian Hoff

(ingen klubb)
91
Bjørn Andre Troli

(ingen klubb)
91
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
91
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
91
Torbjørn Gautefald

(ingen klubb)
91
Harald Ausland

Time S.S.K
91
Jan Arne Johansen

(ingen klubb)
91
Torgeir Eikhaugen

(ingen klubb)
91
Krisander Barka

(ingen klubb)
91
Frank Ole Vars

(ingen klubb)
91
Jørn Vidar Sukke

(ingen klubb)
91
Rune Moeggen

(ingen klubb)
91
40.
Simen Randem

(ingen klubb)
90
Fredrik Hammersborg

(ingen klubb)
90
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
90
Esteban Dios

Nidaros S.K.
90
Marius Opdal

Nidaros S.K.
90
45.
Bent Inge Håkenstad

Gjerdrum P.K.
89
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
89
Mads-Åge Karikoski

(ingen klubb)
89
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
89
Trond Eklund

(ingen klubb)
89
Magne Ettestad

(ingen klubb)
89
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
89
Tommy M Mortensen

(ingen klubb)
89
Ted Fiskerud

(ingen klubb)
89
David Holand

Nordvegen L.K.
89
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
89
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
89
Per Steinar Nesland

(ingen klubb)
89
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
89
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
89
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
89
61.
Olav Knai

(ingen klubb)
88
Jonas Gjernes

(ingen klubb)
88
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
88
Jon Anders Tornensis

(ingen klubb)
88
Johan Thomas Hætta

(ingen klubb)
88
Kristian Thomassen

(ingen klubb)
88
Tor Morten Larsen

(ingen klubb)
88
Ronny Hafsrød

(ingen klubb)
88
69.
Rune Hagen

(ingen klubb)
87
Kristian Ytreland

(ingen klubb)
87
Thorstein Bjørnstad

(ingen klubb)
87
Inge Andre Østhagen

(ingen klubb)
87
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
87
Monrad Uvaag

(ingen klubb)
87
Stian Rolstad

(ingen klubb)
87
Anders Grefslie

(ingen klubb)
87
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
78.
Tommy Bergane

(ingen klubb)
86
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
86
Tommy Hadland

Time S.S.K
86
Anders Rånes Jensen

(ingen klubb)
86
Kurt Inge Street

Haugesund og Omegn L.K.
86
Terje Hansen

(ingen klubb)
86
Stian Eikåsen

Time S.S.K
86
Sveinung Christensen

(ingen klubb)
86

Klasse C
1.
Thomas Andre Benonisen

(ingen klubb)
85
Rolf Inge Haugholt

(ingen klubb)
85
Arild Dahl

(ingen klubb)
85
Knut Erik Bergum

(ingen klubb)
85
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
85
Arne Hjelmeseter

(ingen klubb)
85
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
85
Sondre Bang Grimestad

(ingen klubb)
85
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
85
Sander Bergesen

(ingen klubb)
85
11.
Dan Jøran Munkli

(ingen klubb)
84
Tommy Grønlie

(ingen klubb)
84
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
84
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
84
15.
Åsmund Blindheim

(ingen klubb)
83
Geir Andersen

(ingen klubb)
83
Birger Aurebekk

(ingen klubb)
83
Kjell Gunnar Kristiansen

(ingen klubb)
83
Frode Aasen

Haugesund og Omegn L.K.
83
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
83
Jan Tore Tønsberg

(ingen klubb)
83
Andreas Sandlie Monsbakken

(ingen klubb)
83
23.
Rune Aasheim

Stavanger L.K.
82
Thomas Knudsen

(ingen klubb)
82
25.
Roger Trøftmoen

(ingen klubb)
81
Morten Åsheim

(ingen klubb)
81
27.
Ole Martin Evjebråten

(ingen klubb)
80
Lars Rino Heyerdahl

(ingen klubb)
80
29.
Svein L Apeland

Haugesund og Omegn L.K.
79
Frode Isaksen

(ingen klubb)
79
Mats Andreas Buljo

(ingen klubb)
79
Magne Hansen

Varanger S.S.K
79
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
79
Jan Arild Sand

(ingen klubb)
79
35.
Asle Malvik

Ullensaker J.F.F
78
Jan Erik Bredesen

(ingen klubb)
78
Rune Gulbrandsen

(ingen klubb)
78
Kristoffer Ausland

Time S.S.K
78
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
78
40.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
77
41.
Kjetil André Hviding

(ingen klubb)
76
Terje Arnseth

(ingen klubb)
76
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
76
44.
Kai Håvard Larsen

(ingen klubb)
75
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
75
Stian Røed

(ingen klubb)
75
47.
Christoffer Stavenes

(ingen klubb)
72
48.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
71
49.
Juan Morales

Haugesund og Omegn L.K.
70
Thomas Andersen

(ingen klubb)
70
Patrik Hedman

(ingen klubb)
70
52.
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
69
53.
Nicklas Codiglia Løkkeberg

(ingen klubb)
68
Finn Nitschke

Porsgrunn P.K.
68
55.
Fredrik Ståhl

(ingen klubb)
66
56.
Martin Simulak

(ingen klubb)
64
57.
Marius Johansson

Bergen L.K.
63
58.
Paul Å. Høines

Kismul S.S.K
57
59.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
50
60.
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
44
Sondre Johnsen

(ingen klubb)
44
62.
Hans Ola Kleven

(ingen klubb)
43
63.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
36
Jan-Erik Heiland

(ingen klubb)
36

Klasse K1
1.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
96
2.
Hanne Dalen

(ingen klubb)
95
3.
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
93
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
93
Heidi Cecilie Øverland

(ingen klubb)
93
6.
Rebekka Grimestad

(ingen klubb)
92
7.
Ina Marie Hemstad

(ingen klubb)
91
8.
Trine Kjøniksen

(ingen klubb)
89
Lena Reppe

Romerike S.S.K
89
Siri Marlen Hemstad

(ingen klubb)
89
11.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
88

Klasse K2
1.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
85
2.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
83
Laura Haugland

(ingen klubb)
83
Therese Nesseth Tørlen

(ingen klubb)
83
5.
Laila K. Grønbeck Lillerud

(ingen klubb)
82
6.
Siv Helen Eriksen

(ingen klubb)
81
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
81
8.
Jette Marie Grimestad Buksholt

(ingen klubb)
80
9.
Nancy Reiestad

(ingen klubb)
78
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
78
11.
Ann Jeanette Tornsberg

(ingen klubb)
76
12.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

(ingen klubb)
75
13.
Sunniva Lillesund

(ingen klubb)
73
14.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
70
Tove Solheim

(ingen klubb)
70
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
70
17.
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
68
Isabell Jansen Myhre

(ingen klubb)
68
19.
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
67
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
67
21.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
60
Hilde Lien

Nordvegen L.K.
60
23.
Therese Dalen

Ullensaker J.F.F
55
24.
Ann Helene Haugen

(ingen klubb)
52

Klasse J
1.
Martin Røsaker

(ingen klubb)
97
2.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
95
3.
Svein Arild Christensen

(ingen klubb)
94
Fredrik Fiskerud

(ingen klubb)
94
5.
Bastian Hagen

(ingen klubb)
93
6.
Jon Martin Christensen

(ingen klubb)
92
7.
Hans Gunnar Enerhaugen

(ingen klubb)
89
8.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
86
Jan Erik Christensen

(ingen klubb)
86
10.
Johan Nikolai Triumf

(ingen klubb)
85
11.
Anders Førland Noddeland

(ingen klubb)
80
12.
Kristian Storvoll

(ingen klubb)
79
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
79
14.
Tarjei Vestjord

(ingen klubb)
75
Isak Mikael Triumf

(ingen klubb)
75
16.
Mathias Hagane Johnsen

(ingen klubb)
41

Klasse U
1.
Jørgen Nybøle

(ingen klubb)
95
2.
Martin Grefslie

(ingen klubb)
93
3.
Julian Svendsen

(ingen klubb)
91
4.
Knut Olav Vrålstad

(ingen klubb)
90
5.
Torjus Aurebekk

(ingen klubb)
89
6.
Torjus Tellefsen Haugland

(ingen klubb)
88
Tobias Granly Tønnesen

(ingen klubb)
88
8.
William Mobekk Skoglund

(ingen klubb)
87
9.
Alexander Dahl

(ingen klubb)
84
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
84
11.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
82
12.
Jon Isak Moe Nesland

(ingen klubb)
79
13.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
78
14.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
64
15.
Kevin Melhus

(ingen klubb)
60
16.
Jens Edvard Columnas Vargas

(ingen klubb)
35

Klasse V55
1.
Gunnar Grønnerød

(ingen klubb)
99
Øyvind Syvertsen

(ingen klubb)
99
3.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
98
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
Jarle Mellemsæther

(ingen klubb)
98
6.
Gjermund Aas

(ingen klubb)
97
Ole Johnny Oterholt

(ingen klubb)
97
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
97
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
97
Stig Zachariassen

(ingen klubb)
97
11.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
96
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
96
13.
Stig Ivan Barka

(ingen klubb)
95
Jo Terje Sagmo

Gaula S.S.K
95
Ivar Heitmann

Alta S.S.K
95
Roger Pedersen

Rana J.F.F
95
Rune Eggen

(ingen klubb)
95
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
95
Raymond Eggesvik

(ingen klubb)
95
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
95
Per Johannes Mjærum

(ingen klubb)
95
22.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
94
Roy Helge Haug

(ingen klubb)
94
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
94
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
Per Kristian Dahl

(ingen klubb)
94
Gunstein Aurebekk

(ingen klubb)
94
28.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
93
Kurt Solvik

(ingen klubb)
93
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
93
Morten Grefslie

(ingen klubb)
93
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
Bjørn Håvard Vollebekk

(ingen klubb)
93
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
93
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
93
36.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
92
Dag Østrem

(ingen klubb)
92
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
92
Pål Roy Rolland

(ingen klubb)
92
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
92
Svein Ole Sandvik

(ingen klubb)
92
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
92
Alf J Jørgensen

(ingen klubb)
92
44.
Frank Cascampas

(ingen klubb)
91
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
91
Lars Erik Skoglund

(ingen klubb)
91
Rune Lauritzen

(ingen klubb)
91
Ulf Boger

(ingen klubb)
91
Odd Ivar Kjøniksen

(ingen klubb)
91
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
91
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
91
52.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
90
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
90
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
90
Sigurd Magnor Strand

Bæverdalen P.K.
90
Johannes Egil Kulild

(ingen klubb)
90
57.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
89
Knut Erland Hansen

(ingen klubb)
89
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
89
Reidar Grimestad

(ingen klubb)
89
Rolf Kristian Eilertsen

(ingen klubb)
89
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
89
63.
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
88
Alf E Handeland

(ingen klubb)
88
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
88
66.
Svein Ove Brændhagen

(ingen klubb)
87
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
87
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
87
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
87
Leif Arild Fjellheim

Haugesund og Omegn L.K.
87
Dag Rønnebu

(ingen klubb)
87
72.
Arild Rasmussen

(ingen klubb)
86
Dan Randa

Alta J.F.F
86
Morten Olsen

(ingen klubb)
86
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
86
76.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
85
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
85
Else-Brit Jensen

(ingen klubb)
85
Bjørn Wiggo Bergum

(ingen klubb)
85
80.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
84
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
84
Ivar Hansen

(ingen klubb)
84
83.
Egil Vika

Haugesund og Omegn L.K.
83
Fred-Erik Sigvartsen

Stor-Oslo S.K.
83
85.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
81
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
81
87.
Geir Østrem

(ingen klubb)
80
88.
Lars Ottar Larsen

(ingen klubb)
79
89.
Bernt Breistøl

(ingen klubb)
78
Aina Halldén

(ingen klubb)
78
91.
Ole Gunnar Fossum

(ingen klubb)
77
92.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
75
93.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
72
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
72
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
72
96.
Geir Walland

Stavanger L.K.
57
97.
Vicky Maria Solvang

(ingen klubb)
43
98.
Unni Knutsen

Haugesund og Omegn L.K.
28

Klasse V65
1.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
98
2.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
97
3.
Bjarne Jødahl

(ingen klubb)
96
4.
Helge Mikalsen

Time S.S.K
95
5.
Roy Zakariassen

(ingen klubb)
94
6.
Ole Petter Wraalsen

(ingen klubb)
93
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
93
Hans Henry Eriksen

(ingen klubb)
93
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
93
10.
Raymond Price

(ingen klubb)
92
Rolf Wiig

(ingen klubb)
92
John Egil Stanes

(ingen klubb)
92
Gudmund Kalvik Kjøniksen

(ingen klubb)
92
14.
Harald Flaen

(ingen klubb)
91
Lars Erik Ruud

(ingen klubb)
91
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
91
Geir Guldhaug

(ingen klubb)
91
18.
Harald Hindrumsen

(ingen klubb)
90
Jan Amundsen

(ingen klubb)
90
20.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
89
21.
Gunnar Kjøniksen

(ingen klubb)
88
22.
Kjell Solhaug

(ingen klubb)
87
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
87
24.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
86
Trond Haugholt

(ingen klubb)
86
Johan Sikkeland

(ingen klubb)
86
Geirr Botnmark

(ingen klubb)
86
28.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
85
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
85
30.
Tore Paulsen

(ingen klubb)
83
31.
Helge Grimestad

(ingen klubb)
82
32.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
81
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
81
34.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg P.K.
80
Jon Tore Gravdal

(ingen klubb)
80
36.
Atle Fjellsbø

(ingen klubb)
79
37.
Audun Vevle

Bergen L.K.
76
38.
Vidar Stein Andersen

(ingen klubb)
68
39.
Torgeir Sundby

Haugesund og Omegn L.K.
64
40.
Arnold Sundt

(ingen klubb)
62

Klasse V73
1.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
95
2.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
94
Gaute Gravdahl

(ingen klubb)
94
4.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
93
Olav Løvåsdal

(ingen klubb)
93
6.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
89
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
89
8.
Hans Pedersen

(ingen klubb)
88
9.
Bjarne Sagebakken

(ingen klubb)
87
10.
Arild Øvredal

(ingen klubb)
86
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
86
Ronny Syversen

(ingen klubb)
86
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
86
14.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
85
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
85
16.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
84
Per Arne Benjaminsen

(ingen klubb)
84
18.
Åge-Walter Hansen

(ingen klubb)
82
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
82
20.
Per Bunes

Romerike S.S.K
75
21.
Lauritz Manfred Apeland

Stavanger L.K.
72
22.
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
67
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
67
24.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
66
25.
Leif Nordhagen

(ingen klubb)
56
26.
Ebel Aslaksen

(ingen klubb)
48
27.
Roger Halvari

(ingen klubb)
47
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)