www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2020 OL-trap - LEIRDUE.NET
2020

Oppdatert: 28.09.2020 kl 01:00

Ranking OL-trap 2020


Klasse K1
1.
Rachelle Wolff

Grasåsen S.S.
1061031029897506
2.
Elisabeth Larsen

Grasåsen S.S.
9291908684443
3.
Eva Kristin Bjørkmann

Grasåsen S.S.
9085838379420
4.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
958972256
5.
Agnete Arnesveen

Løiten S.S.
5350103

Klasse Jk
1.
Mathea Synnøve Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9997927068426

Klasse Jm
1.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
115114112111110562
2.
Sjur Anders Sandvig

Råde J.F.F
9897949290471
3.
Loke Gustus Holth

Grasåsen S.S.
9995194
4.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes S.S.
111111
5.
Sander Holtet

Grasåsen S.S.
7878

Klasse V55
1.
Magne Østby

Grasåsen S.S.
117111107104103542
2.
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
101100898579454
3.
Jørn Simenstad

Oslo skeet- og trapklubb
11010510296413
4.
Tom R. Jensen

Grasåsen S.S.
1121069796411
5.
Terje Stokkebekk

Grasåsen S.S.
1051019445345
6.
Øivind Steinsholt

Brunlanes S.S.
1019898297
7.
Geir Wemmestad-Haaland

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
938079252
8.
Trond Johansson

Bærum J.F.F
1007670246
9.
Jan Terp

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
106103209
10.
Sverre Johan Hillem

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
10493197
11.
Thor Pedersen

Enebakk J.F.F
9685181
12.
Thorvid Skjelle

Krødsherad J.F.F
9191
13.
Terje Halvorsen

Åsnes J.F.F
8888
14.
Arild Belstad

Løiten S.S.
8282

Klasse S
1.
Espen Unneland

Bergen L.K.
118118113113106568
2.
Jan Egil Rosvoll

Bergen L.K.
119113112112111567
3.
Morten Bergersen

Grasåsen S.S.
115113112109108557
4.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
114110101101100526
5.
Frank Larsen

Grasåsen S.S.
105104104104100517
6.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
100100998881468
7.
Ivar Støen

Oslo skeet- og trapklubb
11210010094406
8.
Tarald Øvergaard

Oslo skeet- og trapklubb
103938630312
9.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
11310395311
10.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
1029282276
11.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
908848226
12.
Jan Øivind Johansen

Romerike S.S.K
118103221
13.
Ole Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
887550213
14.
Ulrik Lund

Bergen L.K.
10094194
15.
Anders Sandvig

Råde J.F.F
7161132
16.
Martin Siemsen Larsen

Grasåsen S.S.
109109
17.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
108108
18.
Bård Thuve

Løiten S.S.
6837105
19.
Christian Nielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
102102
20.
Ørjan Eriksen

Moss og Omegn J.F.F
9494
21.
Ronny Olafsen

Løiten S.S.
9292
22.
Viktor Sager

Bergen L.K.
9090
23.
Svein-Martin Tyreng

Moss og Omegn J.F.F
8888
24.
Arvid Agnor

Moss og Omegn J.F.F
8585
Stian Tollefsen

Åmot J.F.F
8585
26.
Hakan Ucarli

Moss og Omegn J.F.F
8282
27.
Geier Barlie

Ski J.F.F
7878
28.
Tim Carl Gustav Skønberg

(ingen klubb)
7373
29.
Petter Martinsen

Åmot J.F.F
6969
30.
Leif Arild Fjellheim

Haugesund og Omegn L.K.
5858
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)