www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2020 Nordisk trap (høststevner 2019) - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 19.08.2019 kl 09:00

Ranking 2020 Nordisk trap (høststevner 2019)

Totalt

Klasse J
1.
Jon Fredrik Vesteng

Trøgstad J.F.F
94
92
186
2.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
92
90
182
3.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
90
84
174
4.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
83
83
166
5.
Mats Rosaas

Songdalen L.K.
75
71
146
6.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
75
70
145
7.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
55
45
100
8.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
95
95
8.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
95
95
10.
John-Ole Elseth Nordskog

Siljan S.S.
93
93
11.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
90
90
11.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
90
90
11.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
90
90
14.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
89
89
15.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
85
85
16.
Jon Martin Christensen

(ingen klubb)
82
82
17.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
78
78

Klasse V55
1.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
98
97
195
2.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
97
97
194
3.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
97
95
192
4.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
95
94
189
5.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
94
94
188
5.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
95
93
188
7.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
94
93
187
7.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
94
93
187
9.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
93
93
186
9.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
93
93
186
11.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
93
92
185
11.
Alf J Jørgensen

Songdalen L.K.
94
91
185
13.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
94
90
184
13.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
94
90
184
15.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
92
91
183
15.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
93
90
183
17.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
93
88
181
18.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
91
89
180
19.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
90
89
179
20.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
92
86
178
21.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
89
88
177
22.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
89
86
175
22.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
90
85
175
24.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
91
83
174
24.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
88
86
174
26.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
95
77
172
27.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
88
83
171
28.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
85
84
169
29.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
89
77
166
30.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
79
75
154
31.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
97
97
32.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
95
95
32.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
95
95
34.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
92
92
34.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
92
92
34.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
92
92
37.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
91
91
38.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
89
89
39.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
86
86
39.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
86
86
39.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
86
86
42.
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
82
82
42.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
82
82
44.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
78
78
45.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
76
76
46.
Frank Fossum

Eidsberg J.F.F
58
58

Klasse S
1.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
99
98
197
2.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
99
97
196
2.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
99
97
196
4.
Robert Helmo

Gaula S.S.K
98
97
195
4.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
96
195
6.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
98
96
194
6.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
97
97
194
6.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
98
96
194
6.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
98
96
194
10.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
99
94
193
10.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
99
94
193
10.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
99
94
193
10.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
99
94
193
10.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
98
95
193
10.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
97
96
193
16.
Frank Våden

Gaula S.S.K
98
94
192
16.
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
96
96
192
16.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
97
95
192
16.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
99
93
192
16.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
97
95
192
21.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
97
94
191
21.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
96
95
191
21.
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
96
95
191
21.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
97
94
191
25.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
96
94
190
25.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
96
94
190
25.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
96
94
190
25.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
96
94
190
29.
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
96
93
189
29.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
95
94
189
29.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
97
92
189
29.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
95
94
189
29.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
96
93
189
29.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
95
94
189
29.
John Solbakken

Biri J.F.F
95
94
189
36.
Tor Egil Rundberg

Nidaros S.K.
97
91
188
36.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
97
91
188
38.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
96
91
187
38.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
97
90
187
38.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
97
90
187
38.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
94
93
187
38.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
96
91
187
43.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
94
92
186
43.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
93
93
186
43.
Stian Hoff

Lørenskog S.S.
93
93
186
43.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
93
93
186
43.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
95
91
186
43.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
98
88
186
49.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
96
89
185
49.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
94
91
185
49.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
97
88
185
49.
Esteban Dios

Team Hagleskyting
93
92
185
49.
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
94
91
185
49.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
93
92
185
49.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
93
92
185
49.
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
93
92
185
57.
Haso Music

Kismul S.S.K
94
90
184
58.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
92
91
183
58.
Marius Opdal

Nidaros S.K.
93
90
183
58.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
92
91
183
58.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
94
89
183
58.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
93
90
183
58.
Jarle Isetorp

Trøgstad J.F.F
92
91
183
64.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
92
90
182
65.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
94
87
181
65.
Frode Skinstad

Skaun I.L.
91
90
181
67.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
93
87
180
67.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
92
88
180
67.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
92
88
180
67.
Rune Hagen

Skien J.F.F
90
90
180
67.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
91
89
180
72.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
90
89
179
72.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
90
89
179
74.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
91
87
178
74.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
90
88
178
76.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
91
86
177
76.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
89
88
177
78.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
89
87
176
78.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
88
88
176
80.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
91
84
175
81.
Stian Johansen

Skien J.F.F
87
86
173
82.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
88
84
172
82.
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
87
85
172
84.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
87
84
171
84.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
90
81
171
84.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
88
83
171
87.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
86
84
170
87.
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
87
83
170
89.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
86
83
169
89.
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
87
82
169
91.
Olav Gaptjern

Krødsherad J.F.F
86
82
168
91.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
85
83
168
93.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
85
82
167
94.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
89
74
163
95.
Anders Karlsson

Nidaros S.K.
81
80
161
95.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
81
80
161
97.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
82
76
158
98.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
79
77
156
99.
Åsmund Blindheim

Lørenskog S.S.
83
72
155
100.
Martin Grefslie

(ingen klubb)
78
75
153
100.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
80
73
153
102.
Kenneth Aabel

Songdalen L.K.
77
75
152
103.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
78
73
151
104.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
87
54
141
105.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
97
97
105.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
97
97
107.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
96
96
107.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
96
96
109.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
95
95
109.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
95
95
109.
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
95
95
109.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
95
95
113.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
94
94
113.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
94
94
115.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
93
93
115.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
93
93
117.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
92
92
117.
Stig Berntsen

Målselv S.S.K
92
92
117.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
92
92
117.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
92
92
117.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
92
92
122.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
91
91
122.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
91
91
122.
Magne Ettestad

(ingen klubb)
91
91
122.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
91
91
122.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
91
91
127.
Knut Hovland

Krødsherad J.F.F
90
90
127.
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
90
90
129.
Jan Åge Borgen

Nordvestlandet L.K.
89
89
129.
Tommy Andersen

Siljan S.S.
89
89
129.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
89
89
129.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
89
89
129.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
89
89
129.
Helge Alfinn Østlie

Ullensaker J.F.F
89
89
129.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
89
89
129.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
89
89
137.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
88
137.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
88
88
137.
Knut Olav Vrålstad

Kroken J.F.F
88
88
140.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
87
140.
Endre Werner Grimslia

(ingen klubb)
87
87
140.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
87
87
143.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
86
86
144.
Stig Rune Nørbech

Nordvestlandet L.K.
85
85
144.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
85
85
144.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
85
85
144.
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
85
85
144.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
85
85
149.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
84
84
149.
Frank Ole Vars

(ingen klubb)
84
84
149.
John-Aage Torgersen

Team Hagleskyting
84
84
149.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
84
84
149.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
84
84
154.
Mihkkal Ante Oskal

(ingen klubb)
83
83
154.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
83
83
154.
Jon Anders Tornensis

Kautokeino J.F.F
83
83
157.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
82
82
157.
Rune Gulbrandsen

Telemark J.F.F
82
82
159.
Dan Randa

Alta J.F.F
79
79
160.
Arnold Klokseth

Bergen L.K.
78
78
161.
Arne Stensland

(ingen klubb)
76
76
162.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
74
74
162.
Piotr Stebelski

Oslo Sportsskyttere
74
74
164.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
71
71
165.
Svein Gislerud

Krødsherad J.F.F
55
55

Klasse V65/V73
1.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
99
93
192
2.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
97
92
189
3.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
95
93
188
4.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
94
91
185
5.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
93
90
183
5.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
93
90
183
7.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
92
90
182
8.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
91
89
180
9.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
90
88
178
10.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
88
88
176
10.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
90
86
176
12.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
86
174
12.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
89
85
174
14.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
86
86
172
14.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
87
85
172
14.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
88
84
172
14.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
89
83
172
18.
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
89
81
170
19.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
82
81
163
20.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
81
81
162
20.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
84
78
162
22.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
80
79
159
23.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
83
70
153
24.
Olafur Halldorsson

(ingen klubb)
77
74
151
25.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
95
95
26.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
88
88
26.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
88
88
26.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
88
88
29.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
87
87
29.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
87
87
31.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
86
86
32.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
85
85
33.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
74
74
34.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
67
67
35.
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
55
55
36.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
44
44
37.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
34
34

Klasse K
1.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
93
90
183
2.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
92
90
182
2.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
92
90
182
4.
Else-Brit Jensen

Arbeidernes J.F.F Halden
90
88
178
5.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
89
86
175
5.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
89
86
175
7.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
87
85
172
7.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
87
85
172
9.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
87
84
171
10.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
84
84
168
11.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
85
81
166
12.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
88
77
165
13.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
83
80
163
14.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
87
73
160
14.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
83
77
160
16.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
82
76
158
17.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
79
77
156
17.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
79
77
156
19.
Therese Nesseth Tørlen

Lørenskog S.S.
80
74
154
20.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
77
75
152
21.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
75
75
150
22.
Hege Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
78
68
146
23.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
70
51
121
24.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
61
49
110
25.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
92
92
26.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
90
90
27.
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
86
86
28.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
85
85
29.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
80
80
30.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
76
76
31.
Sunniva Lillesund

Eplerød S.S.
73
73
32.
Tove Solheim

Skien J.F.F
64
64
32.
Maren Alice Grimslia

(ingen klubb)
64
64
34.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
61
61
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)