www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 OL-trap - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 18.05.2019 kl 16:00

Ranking OL-trap 2019


Klasse S
1.
Espen Unneland

Bergen L.K.
116113113113112 567
2.
Jan Egil Rosvoll

Bergen L.K.
114113110109109 555
3.
Jørn Simenstad

Oslo skeet- og trapklubb
112112109107105 545
4.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
111110105102101 529
5.
Martin Siemsen Larsen

Grasåsen S.S.
110108108102101 529
6.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
106105105104102 522
7.
Morten Bergersen

Grasåsen S.S.
109101979688 491
8.
Frank Larsen

Grasåsen S.S.
10499979784 481
9.
Ulrik Lund

Bergen L.K.
10296938983 463
10.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
9493928988 456
11.
Jan Øivind Johansen

Romerike S.S.K
117115115104 451
12.
Tim Carl Gustav Skønberg

Bergen L.K.
9384838281 423
13.
Magne Østby

Grasåsen S.S.
1161049990 409
14.
Tarald Øvergaard

Oslo skeet- og trapklubb
1041029189 386
15.
Øivind Steinsholt

Farris S.S.
10496 200
16.
Morten Berg

Romerike S.S.K
9174 165
17.
Sigbjørn Løes

Bergen L.K.
7350 123
18.
Tom Nalum

Brunlanes S.S.
111 111
19.
Christian Nielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
102 102
20.
Ådne Syvertsen

Oslo skeet- og trapklubb
101 101
21.
Lars Kristian Gammelsrud Kapstad

Grasåsen S.S.
99 99
22.
Terje Halvorsen

Åsnes J.F.F
92 92
23.
Roar Olsen

Grasåsen S.S.
84 84
24.
Leif Vålvannet

Enebakk J.F.F
82 82
25.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
75 75
26.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
71 71
27.
Trond Arne Grinder

Glåmdal L.S.
66 66
28.
Rune Dalsjø

Glåmdal L.S.
64 64
29.
Bård Thuve

Løiten S.S.
63 63
30.
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg

Grasåsen S.S.
55 55
31.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
44 44

Klasse K1
1.
Rachelle Wolff

Grasåsen S.S.
9789898583 443
2.
Elisabeth Larsen

Grasåsen S.S.
9491888778 438
3.
Eva Kristin Bjørkmann

Grasåsen S.S.
8382767358 372
4.
Magdalena Maj Larsen

Grasåsen S.S.
8769696861 354
5.
Veronica Lilleødegård

Brunlanes S.S.
81 81
6.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
80 80

Klasse Jk
1.
Mathea Synnøve Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
10894878483 456

Klasse Jm
1.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
116111108106105 546
2.
Sander Holtet

Grasåsen S.S.
10599989188 481
3.
Loke Gustus Holth

Grasåsen S.S.
9085 175
4.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
90 90
5.
John-Ole Elseth Nordskog

Siljan S.S.
84 84
6.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
67 67

Klasse V55
1.
Tom R. Jensen

Grasåsen S.S.
1031021019794 497
2.
Thor Pedersen

Enebakk J.F.F
1031018887 379
3.
Jan Terp

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
1069689 291
4.
Finn Jensen

Oslo skeet- og trapklubb
787468 220
5.
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
10696 202
6.
Terje Stokkebekk

Grasåsen S.S.
10569 174
7.
Tor Hernæs

Romerike S.S.K
9080 170
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)