www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 22.04.2019 kl 18:00

Ranking 2019 Nordisk trap

TotaltNM

Klasse J
1.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
95
93
93
90
4680
2.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
97
94
94
91
90
4660
3.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
91
89
88
83
4480
4.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
90
90
80
79
77
4160
5.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
96
92
91
90
3690
6.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
85
84
79
78
3260
7.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
81
75
75
73
3040
8.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
77
74
69
69
2890
9.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
94
94
86
2740
10.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
91
85
2710
11.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
76
67
63
62
2680
12.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
91
88
88
2670
13.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
81
75
74
2300
14.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
74
72
63
2090
15.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
94
90
1840
16.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
90
88
1780
17.
Alexander Tønnessen

(ingen klubb)
87
81
1680
18.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
70
67
1370
19.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
94
940
20.
Øystein Kongsli Jensvoll

Midt-Gudbrandsdalen S.S.K
93
930
21.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
93
930
22.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
93
930
23.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
90
900
24.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
89
890
25.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
88
880
26.
Amalie Hagen

Onsøy J.F.F
46
42
880
27.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
85
850
28.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
84
840
29.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
79
790
30.
Kristoffer Jensås

Nidaros S.K.
79
790
31.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
79
790
32.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
65
650
33.
Alexsander Stausland

Songdalen L.K.
57
570

Klasse V55
1.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
99
98
98
97
95
4870
2.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
96
94
92
91
89
4620
3.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
97
95
91
90
86
4590
4.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
94
90
90
88
4590
5.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
94
92
91
90
87
4540
6.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
93
90
88
84
83
4380
7.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
98
96
95
94
46
4290
8.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
91
88
86
84
79
4280
9.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
95
94
94
90
3730
10.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
96
94
91
86
3670
11.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
93
93
92
80
3580
12.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
94
92
89
83
3580
13.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
93
92
87
86
3580
14.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
92
92
90
83
3570
15.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
97
97
94
69
3570
16.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
89
89
89
85
3520
17.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
93
87
84
77
3410
18.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
89
87
85
77
3380
19.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
95
89
2790
20.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
96
91
90
2770
21.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
90
87
80
2570
22.
Odd Ivar Kjøniksen

Råde J.F.F
89
88
80
2570
23.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
94
84
78
2560
24.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
95
93
1880
25.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
92
1870
26.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
91
89
1800
27.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
93
86
1790
28.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
89
89
1780
29.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
90
88
1780
30.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
92
78
1700
31.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
89
77
1660
32.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
81
67
1480
33.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
99
990
34.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
98
980
35.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
97
970
36.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
96
960
37.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
94
940
38.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
94
940
39.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
94
940
40.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
92
920
41.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
92
920
42.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
92
920
43.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
92
920
44.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
910
45.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
91
910
46.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
91
910
47.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
91
910
48.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
91
910
49.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
91
910
50.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
90
900
51.
Ole Gunnar Fossum

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
900
52.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
89
890
53.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
89
890
54.
Rolf Kristian Eilertsen

Tynset J.F.F
89
890
55.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
89
890
56.
Harald Haugom

Sannidal Trap
89
890
57.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
88
880
58.
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
87
870
59.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
87
870
60.
Jan Erik Carlsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
870
61.
Harald Roheim

Skien J.F.F
87
870
62.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
84
840
63.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
83
830
64.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
83
830
65.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
80
800
66.
Reidar Johansen

Vefsn P.K.
77
770
67.
Knut Asbjørn Lia

Kroken J.F.F
77
770
68.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
75
750
69.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
73
730
70.
Sem Rakovic

Time S.S.K
37
370

Klasse V65
1.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
87
86
81
75
71
4000
2.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
86
86
83
82
3370
3.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
80
75
66
62
2830
4.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
94
86
2750
5.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
93
91
90
2740
6.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
90
88
83
2610
7.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
92
88
1800
8.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
94
84
1780
9.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
90
86
1760
10.
Gunnar Kjøniksen

Råde J.F.F
84
84
1680
11.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
85
78
1630
12.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
83
80
1630
13.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
72
65
1370
14.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
97
970
15.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
96
960
16.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
95
950
17.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
95
950
18.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
94
940
19.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
93
930
20.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
92
920
21.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
92
920
22.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
91
910
23.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
90
900
24.
Audun Vevle

Bergen L.K.
90
900
25.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
89
890
26.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
88
880
27.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
85
850
28.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
84
840
29.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
82
820
30.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
82
820
31.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
81
810
32.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
80
800
33.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
76
760
34.
Arild Anderson

Svinndal J.F.F
73
730
35.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
69
690

Klasse V73
1.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
91
89
87
79
3460
2.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
93
91
85
2690
3.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
89
86
81
2560
4.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
88
79
1670
5.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
88
78
1660
6.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
82
81
1630
7.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82
80
1620
8.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
100
1000
9.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
95
950
10.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
93
930
11.
Harald Ekli

Nidaros S.K.
92
920
12.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
91
910
13.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
89
890
14.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
85
850
15.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
85
850
16.
Per Gunnestad

Askvoll og Holmedal L.K.
82
820
17.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
82
820
18.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
82
820
19.
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
81
810
20.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
77
770
21.
Per Bunes

Romerike S.S.K
72
720
22.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
70
700
23.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
65
650
24.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
56
560

Klasse S
1.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
96
95
93
92
89
4650
2.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
97
93
91
89
87
4570
3.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
94
93
92
90
88
4570
4.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
94
93
92
85
84
4480
5.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
94
91
89
88
78
4400
6.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
86
86
84
84
77
4170
7.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
86
83
81
80
78
4080
8.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
99
97
97
94
3870
9.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
97
96
95
3860
10.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
97
95
92
3820
11.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
96
95
95
94
3800
12.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
97
95
94
92
3780
13.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
95
95
95
90
3750
14.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
97
95
92
89
3730
15.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
98
94
92
87
3710
16.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
94
93
93
90
3700
17.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
97
97
88
87
3690
18.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
98
93
88
88
3670
19.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
95
94
91
86
3660
20.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
91
88
86
3570
21.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
93
92
87
85
3570
22.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
87
79
78
58
52
3540
23.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
91
90
85
82
3480
24.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
88
88
85
84
3450
25.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
91
87
83
82
3430
26.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
90
88
83
80
3410
27.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
98
97
97
2920
28.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
98
97
96
2910
29.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
97
95
95
2870
30.
Robert Helmo

Gaula S.S.K
99
96
91
2860
31.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
98
95
92
2850
32.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
96
94
94
2840
33.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
96
95
93
2840
34.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
96
95
93
2840
35.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
95
91
2820
36.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
97
93
90
2800
37.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
94
93
91
2780
38.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
95
91
91
2770
39.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
95
94
87
2760
40.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
97
89
87
2730
41.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
95
91
87
2730
42.
Roar Njærheim

Time S.S.K
92
92
88
2720
43.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
91
91
89
2710
44.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
93
91
85
2690
45.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
93
92
84
2690
46.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
89
89
89
2670
47.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
92
82
2670
48.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
95
90
81
2660
49.
Jan Åge Borgen

Nordvestlandet L.K.
94
86
86
2660
50.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
93
87
86
2660
51.
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
93
90
83
2660
52.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
93
89
81
2630
53.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
92
88
83
2630
54.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
94
85
83
2620
55.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
88
82
2600
56.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
92
85
82
2590
57.
Geir Lindem

Råde J.F.F
90
89
79
2580
58.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
92
83
79
2540
59.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
93
81
75
2490
60.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
87
82
80
2490
61.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
85
81
77
2430
62.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
89
77
74
2400
63.
Stian Johansen

Skien J.F.F
85
84
70
2390
64.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
85
81
72
2380
65.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
98
96
1940
66.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
97
96
1930
67.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
99
94
1930
68.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
98
93
1910
69.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
97
94
1910
70.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
96
94
1900
71.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
95
94
1890
72.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
98
89
1870
73.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
93
93
1860
74.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
95
91
1860
75.
Tore Eriksen

Onsøy J.F.F
97
87
1840
76.
Haso Music

Kismul S.S.K
93
89
1820
77.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
97
84
1810
78.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
84
1800
79.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
92
87
1790
80.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
89
86
1750
81.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
89
86
1750
82.
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
87
86
1730
83.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
87
86
1730
84.
Roy Helli

Biri J.F.F
89
82
1710
85.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
88
82
1700
86.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
89
80
1690
87.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
78
1690
88.
Jørgen Kristoffersen

Råde J.F.F
84
83
1670
89.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
87
79
1660
90.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
88
78
1660
91.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
88
78
1660
92.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
88
77
1650
93.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
90
73
1630
94.
John Eriksen

Trøgstad J.F.F
84
78
1620
95.
Aleksander Hoksrud

Kroken J.F.F
84
77
1610
96.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
87
73
1600
97.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
81
79
1600
98.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
80
78
1580
99.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
80
78
1580
100.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
71
67
1380
101.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
100
1000
102.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold S.S.K
99
990
103.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
99
990
104.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
99
990
105.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
99
990
106.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
990
107.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
99
990
108.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
98
980
109.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
98
980
110.
Olav Nygård

Gaula S.S.K
97
970
111.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
97
970
112.
Marius Opdal

Viking P.K. og R.K.
97
970
113.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
97
970
114.
Frank Våden

Nidaros S.K.
97
970
115.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
97
970
116.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
97
970
117.
Tor Egil Rundberg

Nidaros S.K.
96
960
118.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
96
960
119.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
96
960
120.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
96
960
121.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
96
960
122.
Tommy Hadland

Time S.S.K
95
950
123.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
95
950
124.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
95
950
125.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
95
950
126.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
95
950
127.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
95
950
128.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
95
950
129.
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
95
950
130.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
94
940
131.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
94
940
132.
Stig Berntsen

Målselv S.S.K
94
940
133.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
94
940
134.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
94
940
135.
Kristian Tolaas Lillevik

Nordvestlandet L.K.
94
940
136.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
94
940
137.
John Solbakken

Biri J.F.F
94
940
138.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
94
940
139.
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
94
940
140.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
94
940
141.
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
94
940
142.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
94
940
143.
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
94
940
144.
Terje Ingolf Hilmarsen

Kautokeino J.F.F
93
930
145.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
93
930
146.
Rune Hagen

Skien J.F.F
93
930
147.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
93
930
148.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
93
930
149.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
93
930
150.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
93
930
151.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
93
930
152.
Geir Milsteinhaugen

Skien J.F.F
93
930
153.
Dan Randa

Alta J.F.F
93
930
154.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
92
920
155.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
92
920
156.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
92
920
157.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
92
920
158.
Roger Trøftmoen

Grasåsen S.S.
92
920
159.
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
92
920
160.
Mats Randers

Målselv S.S.K
92
920
161.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
92
920
162.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
920
163.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
92
920
164.
Jan Thore Nalum

Brunlanes S.S.
92
920
165.
Bjørn Roald Langnes

(ingen klubb)
92
920
166.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
91
910
167.
Sondre Mortensen

Målselv S.S.K
91
910
168.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
91
910
169.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
91
910
170.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
91
910
171.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
91
910
172.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
910
173.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
91
910
174.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
910
175.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
91
910
176.
Esteban Dios

Team Hagleskyting
91
910
177.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
90
900
178.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
90
900
179.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
90
900
180.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
90
900
181.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
90
900
182.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
90
900
183.
Morten Berg

Romerike S.S.K
89
890
184.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
89
890
185.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
89
890
186.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
89
890
187.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
89
890
188.
Cato Fjeld Andersen

Ski J.F.F
89
890
189.
Torstein Røysland

Kristiansand S J.F.F
88
880
190.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
88
880
191.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
88
880
192.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
88
880
193.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
88
880
194.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
88
880
195.
Arnfinn Berg

(ingen klubb)
88
880
196.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
87
870
197.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
86
860
198.
Thobias Hansen

Målselv S.S.K
86
860
199.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
86
860
200.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
86
860
201.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
85
850
202.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
85
850
203.
Øyvind Johansen

Skien J.F.F
84
840
204.
Magne Roy Astad

(ingen klubb)
84
840
205.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
84
840
206.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
84
840
207.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
84
840
208.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
83
830
209.
Per Morten Aasgård

Nordvestlandet L.K.
83
830
210.
Monrad Uvaag

Askim og Omegn J.F.F
83
830
211.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
83
830
212.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
83
830
213.
Stig Rune Nørbech

Nordvestlandet L.K.
82
820
214.
Kent Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
82
820
215.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
81
810
216.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
81
810
217.
Andor Helgheim

Hardanger S.S.K
81
810
218.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
80
800
219.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
80
800
220.
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
80
800
221.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
79
790
222.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
79
790
223.
Lasse Lier

Onsøy J.F.F
78
780
224.
Kim Daniel Lislevand

Songdalen L.K.
78
780
225.
Thor Strand

Kristiansand S J.F.F
76
760
226.
Rune Torsetnes

Kismul S.S.K
76
760
227.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
76
760
228.
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
76
760
229.
Torgeir Sletthaug

Varanger S.S.K
75
750
230.
Anders Karlsson

Nidaros S.K.
75
750
231.
Joacim Schistad

(ingen klubb)
73
730
232.
Jens Andreassen

Alta J.F.F
72
720
233.
Hans Petter Holme

Onsøy J.F.F
70
700
234.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
69
690
235.
Arve Rosseland

Kristiansand S J.F.F
69
690
236.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
65
650
237.
Jakob Eirik Mjelde

Lindesnes P.K.
59
590
238.
Emma Rønning

Kroken J.F.F
54
540
239.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
39
390
240.
Stein Arne Bergsland

Nedre Glomma S.S.K
34
340

Klasse K
1.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
94
93
91
89
3670
2.
Eva Kristin Knudsen

Kvam S.S.K
95
92
91
87
3650
3.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
90
85
81
67
3230
4.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
87
85
75
75
3220
5.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
89
85
81
2550
6.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
82
82
80
2440
7.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
74
70
2280
8.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
71
66
65
2020
9.
Monica Skår

Løiten J.F.F
91
85
1760
10.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
87
76
1630
11.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
80
79
1590
12.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
81
78
1590
13.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82
73
1550
14.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
81
73
1540
15.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
83
69
1520
16.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
69
63
1320
17.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
70
61
1310
18.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
95
950
19.
Line Våden

Nidaros S.K.
94
940
20.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
93
930
21.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
93
930
22.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
90
900
23.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
90
900
24.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
89
890
25.
Anne Mette E. Rensvik

Gaula S.S.K
89
890
26.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
880
27.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
88
880
28.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
880
29.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
88
880
30.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
87
870
31.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
87
870
32.
Hilde Karin Eggen

Bærum J.F.F
87
870
33.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
84
840
34.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
83
830
35.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
82
820
36.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
81
810
37.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
81
810
38.
Karianne Lund Lier

Onsøy J.F.F
79
790
39.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
79
790
40.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
76
760
41.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
75
750
42.
Ann Jeanette Tornsberg

Grasåsen S.S.
74
740
43.
Tove Mette Pedersen

Løiten J.F.F
70
700
44.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
70
700
45.
Monica Eftevåg

Songdalen L.K.
70
700
46.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
66
660
47.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
48
480
48.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
36
360
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)