www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 15.08.2020 kl 12:21

Ranking 2019 Nordisk trap

TotaltNM

Klasse A
1.
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
100
100
99
98
98
49594
2.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
100
99
99
98
98
49493
3.
Robert Helmo

Gaula S.S.K
100
99
98
98
98
49387
4.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
100
99
99
99
94
49191
5.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
99
99
98
98
96
49089
6.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
98
98
98
97
97
48895
7.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
99
98
98
97
96
48892
8.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
100
99
99
96
93
48793
9.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
99
97
96
96
95
48389
10.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
98
96
96
96
96
48294
11.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
98
97
96
96
95
48293
12.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
97
97
96
96
96
48292
13.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
97
97
96
96
95
48193
14.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
96
96
95
95
95
47793
14.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
97
96
95
95
94
47791
16.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
98
95
95
94
94
47695
17.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
97
96
95
94
93
47588
17.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
97
96
95
94
93
47589
17.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
99
95
94
94
93
47593
20.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
95
94
94
94
94
47185
21.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
95
95
94
93
92
46980
22.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
95
95
94
92
92
46885
23.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
97
95
95
94
85
46666
24.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
95
94
92
92
92
46592
24.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
97
96
94
91
87
46579
26.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
93
93
93
93
92
46483
27.
Tore Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
97
93
91
91
90
46290
27.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
93
93
92
92
92
46280
29.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
93
93
92
92
91
46181
30.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
93
92
92
91
91
45984
31.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
97
96
96
91
38091
32.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
95
91
87
87
36087
33.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
94
92
90
27690

Klasse B
1.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
97
96
96
96
95
48092
2.
John Solbakken

Biri J.F.F
99
98
94
94
93
47890
3.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
94
93
89
89
88
45383
4.
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
92
90
90
90
90
45292
5.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
93
90
87
87
87
44483
6.
Dan Randa

Alta J.F.F
93
88
88
85
84
43882
7.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
91
87
86
85
85
43486
8.
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
89
88
87
87
80
43188
9.
Roy Helli

Biri J.F.F
90
89
89
82
35089
10.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
95
91
90
27690
11.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
91
89
81
26181
12.
Håvard Gaski Brevik

Varanger S.S.K
88
80
168
13.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
86
8686

Klasse C
1.
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
96
95
92
91
87
46191
2.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
96
94
90
85
84
44984
3.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
91
91
88
87
85
44288
4.
Stian Johansen

Skien J.F.F
91
89
88
87
86
44186
4.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
93
89
87
86
86
44181
6.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
89
88
88
87
86
43889
7.
Jon Anders Tornensis

Kautokeino J.F.F
88
83
81
81
79
41279
8.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
87
82
79
78
77
40373
9.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
89
87
87
77
34077
10.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
86
79
77
66
30866
11.
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
92
91
87
27091
12.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
71
70
69
21070
12.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
72
71
67
21071
14.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
87
65
15287
15.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
76
39
11576
16.
Ingar Solberg

Nordvestlandet L.K.
82
8282
17.
Christopher Store

Varanger S.S.K
81
8181

Klasse K1
1.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
95
93
93
89
89
45982
2.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
93
90
90
88
87
44884
3.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
91
91
87
87
85
44191
4.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
93
84
84
83
81
42555
5.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
84
82
80
80
78
40478
6.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
95
84
78
25778

Klasse K2
1.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
93
93
93
92
91
46285
2.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
87
84
83
82
82
41879
3.
Ann Jeanette Tornsberg

Nedre Glomma S.S.K
76
74
70
70
69
35976
4.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
78
75
71
65
28965
5.
Lisbeth Henriksen

Alta J.F.F
88
84
77
24977
6.
Linda Beate Heitmann

Alta J.F.F
85
74
73
23274
7.
Sunniva Lillesund

Eplerød S.S.
65
6565

Klasse J
1.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
98
97
95
95
95
480
2.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
96
96
95
93
92
472
3.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
94
94
93
93
90
464
4.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
92
91
91
90
461
5.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
95
93
91
91
88
458
6.
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
93
92
90
88
87
450
7.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
90
90
89
88
83
440
8.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
94
90
89
84
79
436
9.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
95
86
84
83
83
431
10.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
88
88
85
85
82
428
11.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
86
86
85
84
79
420
12.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
76
74
74
72
71
367
13.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
76
72
67
67
64
346
14.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
88
88
86
81
343
15.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
94
88
85
267
16.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
81
75
74
230
17.
Henning Kjærvik

Askvoll og Holmedal L.K.
90
90
180
18.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
89
89
178
19.
Alexander Tønnessen

Lindesnes J.F.F
87
81
168
20.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
86
79
165
21.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
86
77
163
22.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
84
78
162
22.
Arne August Brøvig

Songdalen L.K.
84
78
162
24.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
70
67
137
25.
Arne Johan Kartveit

Bergen L.K.
93
93
26.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
89
89
27.
Amalie Hagen

Onsøy J.F.F
46
42
88
28.
Kristoffer Jensås

Nidaros S.K.
79
79
28.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
79
79
30.
Sofie Flaterås

Kismul S.S.K
58
58
31.
Alexsander Stausland

Songdalen L.K.
57
57

Klasse Jk
1.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
91
88
87
85
83
43483
2.
Vilde Kartveit

Bergen L.K.
94
90
89
82
35582
3.
Camilla Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
67
66
58
19158

Klasse Jm
1.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
99
98
97
97
97
48884
2.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
96
95
95
95
95
47695

Klasse U
1.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
97
96
96
95
94
47885
2.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
97
96
95
93
91
47291
3.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
95
93
93
92
46987
4.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
83
83
75
24175
5.
Isak Magga

Neiden og Omegn J.F.F
81
77
59
21759

Klasse V55
1.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
99
98
98
97
96
488
2.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
98
98
97
97
96
48689
3.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
99
97
97
97
96
48684
4.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
98
97
97
96
96
48490
5.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
97
97
97
96
96
48381
6.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
97
96
95
95
95
478
7.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
98
96
95
95
93
477
8.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
97
94
94
94
93
472
9.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
98
96
94
92
91
471
10.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
95
95
94
93
92
469
10.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
97
95
93
92
92
469
12.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
96
95
94
91
90
466
12.
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
97
93
92
92
92
466
14.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
95
93
92
89
464
15.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
93
93
93
92
92
463
16.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
97
96
92
90
85
460
16.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
95
94
91
91
89
460
16.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
94
90
90
89
460
19.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
96
92
91
90
89
458
19.
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
92
92
89
89
458
21.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
94
93
93
89
87
456
21.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
92
92
91
89
456
23.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
96
95
94
88
82
45588
24.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
93
93
90
88
87
451
25.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
91
90
90
89
88
44889
26.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
91
88
87
86
85
437
27.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
92
88
85
84
84
43382
28.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
89
89
89
85
75
427
29.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
87
85
85
81
80
41874
30.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
89
83
80
79
79
410
31.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
84
80
78
75
73
390
32.
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
98
96
93
91
378
33.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
95
93
88
87
363
34.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
92
91
91
87
361
35.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
94
88
87
80
34980
36.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
90
89
87
80
346
37.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
93
87
84
77
341
38.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
89
85
77
77
328
39.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
97
94
90
281
40.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
92
90
89
271
41.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
93
89
86
268
42.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
92
88
86
266
43.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
89
87
87
263
44.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
92
83
78
253
45.
Knut Asbjørn Lia

Kroken J.F.F
90
77
77
244
46.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
95
93
188
47.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
93
92
185
47.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
93
92
185
49.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
92
91
183
50.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
91
91
182
51.
Ole Gunnar Fossum

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
90
180
51.
Harald Roheim

Skien J.F.F
93
87
180
51.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
91
89
180
54.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
89
89
178
55.
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
89
87
176
55.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
93
83
176
57.
Harald Haugom

Sannidal Trap
89
86
175
58.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
90
78
168
59.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
84
80
164
60.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
81
80
161
61.
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
78
71
149
62.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
99
99
63.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
95
95
64.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
94
94
65.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
92
92
65.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
92
92
67.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
91
91
67.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
91
67.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
91
91
67.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
91
91
71.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
89
8989
71.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
89
89
71.
Rolf Kristian Eilertsen

Ullensaker J.F.F
89
89
74.
Jan Erik Carlsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
87
74.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
87
87
76.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
84
84
77.
Reidar Johansen

Vefsn P.K.
77
77
78.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
75
75
79.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
74
7474
80.
Sem Rakovic

Time S.S.K
37
37

Klasse V65
1.
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
99
98
96
96
95
48484
2.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
97
94
93
92
92
468
3.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
95
94
94
93
92
468
4.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
94
94
93
92
92
465
5.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
96
92
92
92
91
46375
6.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
94
91
90
88
458
7.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
93
92
90
89
88
452
8.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
92
89
89
88
88
446
9.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
92
88
87
86
84
437
10.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
89
89
89
86
83
43683
10.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
90
88
88
85
85
436
12.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
87
86
85
85
83
426
13.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
84
82
81
81
80
40872
14.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
92
91
89
73
345
15.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
91
89
83
80
343
16.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
92
84
84
81
341
17.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
93
89
86
268
18.
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
93
93
186
19.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
90
89
179
20.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
94
84
178
21.
Vidar Tors

Skien J.F.F
86
85
171
22.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
88
82
170
23.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
85
84
169
24.
Gunnar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
84
84
168
25.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
85
82
167
25.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
85
82
167
27.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
82
67
149
28.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
72
65
137
29.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
97
97
30.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
95
95
31.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
94
94
32.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
92
92
33.
Audun Vevle

Bergen L.K.
90
90
34.
Peer Aasarød

(ingen klubb)
82
82
34.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
82
82
36.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
80
80
37.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
77
77
38.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
76
76
39.
Bent Øverhagen

Lørenskog S.S.
75
75
40.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
74
74
41.
Arild Anderson

Svinndal J.F.F
73
73
42.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
69
69

Klasse V73
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
100
96
96
95
93
480
2.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
96
94
94
94
93
471
3.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
95
93
93
92
92
46580
4.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
98
98
94
88
86
46488
5.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
95
94
90
88
86
453
6.
Ronny Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
90
89
89
88
447
7.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
91
89
89
89
87
445
8.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
91
89
89
86
84
439
9.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
89
86
85
83
83
426
10.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
96
92
91
89
368
11.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
88
87
86
79
340
12.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
91
86
83
78
338
13.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
83
82
80
336
14.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
74
74
72
63
47
330
15.
Harald Ekli

Nidaros S.K.
92
79
77
248
16.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
82
81
71
234
17.
Tom Håkonsen

Løiten S.S.
86
85
171
18.
Gunnar Pedersen

Romerike S.S.K
86
82
168
19.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
82
77
159
20.
Per Gunnestad

Askvoll og Holmedal L.K.
82
82
20.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
82
82
22.
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
81
81
23.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
77
77
23.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
77
77
25.
Per Bunes

Romerike S.S.K
72
72
26.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
70
70
27.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
67
67
28.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
65
65
29.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
56
56

Klasse S
1.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
100
100
99
99
99
497
2.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
100
99
98
98
97
492
2.
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
100
99
98
98
97
492
4.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
99
99
97
97
491
5.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
99
98
98
98
97
490
6.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
100
99
98
96
96
489
7.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
98
98
98
98
97
489
8.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
98
98
98
98
97
489
9.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
98
97
97
97
488
10.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
98
98
97
95
486
11.
Anastasios Kaliafas

Nedre Glomma S.S.K
98
97
97
97
96
485
12.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
98
97
96
96
95
482
13.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
97
97
96
96
96
482
14.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
97
97
96
95
95
480
14.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
98
97
96
95
94
480
16.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
97
96
96
95
95
479
16.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
96
96
96
96
95
479
18.
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
98
97
94
94
94
477
19.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
98
96
95
94
92
475
20.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
97
96
95
93
93
474
20.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
98
97
94
93
92
474
20.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
95
95
95
95
94
474
23.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
97
97
97
91
91
473
23.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
98
95
95
93
92
473
25.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
98
94
94
93
93
472
26.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
95
94
94
91
470
26.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
96
95
95
93
91
470
28.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
98
95
94
91
91
469
29.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
94
94
93
93
93
467
30.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
95
92
92
91
465
30.
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
94
93
93
93
92
465
32.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
94
93
93
92
92
464
32.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
95
94
93
93
89
464
32.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
94
94
94
91
91
464
35.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
97
93
92
91
90
463
36.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
94
93
92
92
91
462
36.
Haso Music

Kismul S.S.K
94
94
93
91
90
462
38.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
94
93
92
91
91
461
39.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
94
93
90
88
460
40.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
97
93
91
90
88
459
40.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
93
92
92
91
91
459
42.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
93
91
91
90
458
42.
Knut Haugen

Svinndal J.F.F
94
93
91
90
90
458
44.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
95
91
91
90
90
457
45.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
94
93
93
90
86
456
45.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
93
93
92
91
87
456
47.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
93
93
91
91
87
455
48.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
93
92
91
89
87
452
49.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
94
90
89
89
89
451
50.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
92
91
90
89
88
450
51.
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
94
90
89
87
86
446
52.
Geir Lindem

Nedre Glomma S.S.K
95
91
90
89
79
444
53.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
93
90
89
86
84
442
54.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
89
89
88
87
87
440
54.
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
94
91
89
88
78
440
56.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
91
90
86
78
437
57.
Isak N Triumf

Nedre Glomma S.S.K
94
89
88
86
79
436
58.
Jørgen Kristoffersen

Nedre Glomma S.S.K
91
89
88
84
83
435
59.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
91
89
87
85
81
433
59.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
88
87
87
86
85
433
61.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
92
90
85
82
82
431
62.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
88
87
86
85
84
430
63.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
87
87
84
83
82
423
64.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
88
88
83
82
81
422
65.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
87
87
85
80
73
412
66.
Jon Anders Møklegård

Svinndal J.F.F
85
82
81
77
74
399
67.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
100
99
96
93
388
68.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
97
96
95
94
382
69.
Frank Våden

Gaula S.S.K
98
97
96
89
380
69.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
98
97
93
92
380
71.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
98
95
94
89
376
71.
Panagiotis Kalogerakis

Nedre Glomma S.S.K
97
95
95
89
376
73.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
97
97
94
87
375
74.
Marius Opdal

Nidaros S.K.
97
94
91
90
372
75.
Stian Hoff

Lørenskog S.S.
95
95
94
84
368
75.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
95
92
92
89
368
77.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
94
92
91
90
367
78.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
94
92
91
89
366
79.
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
95
93
89
86
363
79.
Gøran Mortensen

Øksnes S.K.
92
91
90
90
363
81.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
95
94
87
85
361
82.
Glenn Berntsen

Enebakk J.F.F
93
92
90
85
360
83.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
93
93
87
86
359
84.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
93
92
89
84
358
85.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
90
87
84
357
86.
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
92
89
88
87
356
87.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
89
89
88
86
352
88.
Jan Åge Borgen

Nordvestlandet L.K.
94
86
86
84
350
89.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
88
88
87
86
349
90.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
91
90
85
82
348
91.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
92
88
87
78
345
91.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
90
88
87
80
345
93.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
89
88
87
78
342
93.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
89
88
85
80
342
93.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
89
86
86
81
342
96.
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
89
83
82
82
336
97.
Rune Torsetnes

Kismul S.S.K
90
86
81
76
333
98.
John-Aage Torgersen

Team Hagleskyting
86
83
83
80
332
99.
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
87
87
75
73
322
100.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
85
81
77
76
319
101.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
87
81
76
72
316
102.
Åsmund Blindheim

Lørenskog S.S.
83
83
73
70
309
103.
Anders Karlsson

Nidaros S.K.
83
75
75
75
308
104.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
97
97
88
282
105.
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
96
93
92
281
106.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
94
94
92
280
106.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
95
93
92
280
108.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
95
94
90
279
109.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
98
92
88
278
110.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
94
92
90
276
111.
Roar Njærheim

Time S.S.K
92
92
88
272
112.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
93
91
87
271
112.
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
93
90
88
271
114.
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
93
91
86
270
115.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
93
92
84
269
116.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
94
89
85
268
117.
Aslak Tønneberg

(ingen klubb)
90
89
87
266
117.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
93
89
84
266
119.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
89
86
265
119.
Stig Rune Nørbech

Nordvestlandet L.K.
94
89
82
265
121.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
88
84
81
253
122.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
87
82
81
250
123.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
85
83
81
249
124.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
88
82
78
248
125.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
87
81
78
246
126.
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
83
76
71
230
127.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
82
81
66
229
128.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
79
71
67
217
129.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
95
94
189
130.
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
99
89
188
130.
Helge Alfinn Østlie

Ullensaker J.F.F
95
93
188
130.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
94
94
188
133.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
94
93
187
134.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
93
92
185
135.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
93
91
184
135.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
94
90
184
137.
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
93
90
183
138.
Morten Berg

Romerike S.S.K
93
89
182
138.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
94
88
182
138.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
91
91
182
138.
Tor Morten Larsen

Nedre Glomma S.S.K
91
91
182
138.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
96
86
182
143.
Rune Hagen

Skien J.F.F
93
88
181
143.
Bjørn Moe

(ingen klubb)
92
89
181
145.
Esteban Dios

Nidaros S.K.
91
89
180
145.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
92
88
180
145.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
92
88
180
148.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
91
88
179
148.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
93
86
179
150.
Bjørn Håvard Vollebekk

Eidsberg J.F.F
91
87
178
150.
Arvid Simonsen

Alta J.F.F
92
86
178
150.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
90
88
178
153.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
90
87
177
153.
Simon Åsheim

(ingen klubb)
89
88
177
155.
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
89
87
176
155.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
88
88
176
157.
Axel Petersheim

Enebakk J.F.F
88
85
173
157.
Raymond Skaar

Bergen L.K.
90
83
173
159.
Lasse Lier

Onsøy J.F.F
88
83
171
160.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
78
169
161.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
88
80
168
162.
Frank Ole Vars

(ingen klubb)
84
83
167
163.
Torgeir Sletthaug

Varanger S.S.K
88
75
163
163.
Andor Helgheim

Hardanger S.S.K
82
81
163
165.
John Eriksen

Trøgstad J.F.F
84
78
162
165.
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
82
80
162
167.
Aleksander Hoksrud

Kroken J.F.F
84
77
161
168.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
81
79
160
169.
Thobias Hansen

Målselv S.S.K
86
73
159
170.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
80
78
158
171.
Øyvind Johansen

Skien J.F.F
84
66
150
172.
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
72
69
141
173.
Emma Rønning

Kroken J.F.F
69
54
123
174.
Olav Nygård

Gaula S.S.K
97
97
174.
Tommy Andersen

Siljan S.S.
97
97
176.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
96
96
176.
Håvard Øygarden

Kroken J.F.F
51
45
96
176.
Tor Egil Rundberg

Nidaros S.K.
96
96
179.
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
95
95
179.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
95
95
179.
Tommy Hadland

Time S.S.K
95
95
179.
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
95
95
179.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
95
95
179.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
95
95
179.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
95
95
179.
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
95
95
187.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
94
94
187.
Kristian Tolaas Lillevik

Nordvestlandet L.K.
94
94
187.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
94
94
187.
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
94
94
187.
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
94
94
187.
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
94
94
187.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
94
94
187.
Stig Berntsen

Målselv S.S.K
94
94
195.
Bjørn Roald Langnes

(ingen klubb)
92
92
195.
Roger Trøftmoen

Grasåsen S.S.
92
92
195.
Jan Thore Nalum

Brunlanes S.S.
92
92
195.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
92
92
195.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
92
92
195.
Kenneth Lilleødegård

Brunlanes S.S.
92
92
195.
Jan Olav Halvorsen

Tvedestrand J.F.F
92
92
195.
Mats Randers

Målselv S.S.K
92
92
203.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
91
203.
Sondre Mortensen

Målselv S.S.K
91
91
203.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
91
91
206.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
90
90
206.
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
90
90
206.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
90
90
206.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
90
90
206.
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
90
90
206.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
90
90
212.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
89
89
212.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
89
89
214.
Eirik Andreassen

Nedre Glomma S.S.K
88
88
214.
Kjetil Roos

Nedre Glomma S.S.K
88
88
214.
Arnfinn Berg

(ingen klubb)
88
88
214.
Torstein Røysland

Kristiansand S J.F.F
88
88
214.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
88
88
219.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
86
86
220.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
85
85
220.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
85
85
220.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
85
85
223.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
84
84
223.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
84
84
223.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
84
84
223.
Magne Roy Astad

(ingen klubb)
84
84
223.
Ali Keser

Skien J.F.F
84
84
228.
Per Morten Aasgård

Nordvestlandet L.K.
83
83
228.
Monrad Uvaag

Askim og Omegn J.F.F
83
83
230.
Jan Kåre H. Tveter

Sør-Odal P.K.
82
82
230.
Kent Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
82
82
232.
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
81
81
232.
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
81
81
234.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
80
80
234.
Rolf Kvisvik

Nordvestlandet L.K.
80
80
236.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
79
79
237.
Kim Daniel Lislevand

Songdalen L.K.
78
78
238.
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
77
77
239.
Thor Strand

Kristiansand S J.F.F
76
76
240.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
74
74
241.
Jens Andreassen

Alta J.F.F
72
72
241.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
72
72
243.
Hans Petter Holme

Onsøy J.F.F
70
70
244.
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
69
69
244.
Arve Rosseland

Kristiansand S J.F.F
69
69
246.
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
67
67
247.
Jakob Eirik Mjelde

Lindesnes P.K.
59
59
248.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
41
41
249.
Stein Arne Bergsland

Nedre Glomma S.S.K
34
34
250.
Terje Valhovd Andersen

Skien J.F.F
19
19

Klasse K
1.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
96
94
94
93
92
469
2.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
95
93
92
91
90
461
3.
Line Våden

Nidaros S.K.
94
93
92
91
89
459
4.
Monica Skår

Løiten S.S.
94
92
91
91
89
457
5.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
91
89
88
86
82
436
6.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
89
86
86
86
84
431
7.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
90
87
87
85
79
428
8.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
87
87
86
85
80
425
8.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
89
85
84
84
83
425
10.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
93
88
85
77
76
419
11.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
87
83
83
82
78
413
12.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
84
84
81
80
80
409
12.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
84
82
82
81
80
409
14.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
80
79
78
77
398
15.
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
92
86
82
80
340
16.
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
90
83
81
79
333
17.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
93
83
81
70
327
18.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
85
81
80
78
324
19.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82
75
74
73
304
20.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
79
73
68
57
277
21.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
71
67
66
65
269
22.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
66
64
60
48
238
23.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
83
82
69
234
24.
Therese Nesseth Tørlen

Lørenskog S.S.
75
74
70
219
25.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
95
90
185
26.
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
89
179
27.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
87
175
28.
Mette Syvertsen

Skien J.F.F
87
79
166
29.
Hilde Karin Eggen

Ullensaker J.F.F
87
74
161
30.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
81
78
159
31.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
84
70
154
32.
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

Målselv S.S.K
76
65
141
32.
Heidi Birkeland

Askvoll og Holmedal L.K.
71
70
141
34.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
69
63
132
35.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
70
61
131
36.
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
66
64
130
37.
Bente Troye

Askvoll og Holmedal L.K.
65
58
123
38.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
90
90
39.
Anne Mette E. Rensvik

Gaula S.S.K
89
89
40.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
88
88
40.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
88
88
40.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
88
88
43.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
87
87
44.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
79
79
44.
Karianne Lund Lier

Onsøy J.F.F
79
79
46.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
76
76
47.
Tove Mette Pedersen

Løiten S.S.
70
70
47.
Monica Eftevåg

Songdalen L.K.
70
70
49.
Grete Skum Haldorsen

Alta J.F.F
68
68
50.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
66
66
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)