www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2019 - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 11.04.2019 kl 19:30

Klasseføring 2019


Klasse A
1.
Pål Høines

Skien J.F.F
100
2.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
100
3.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
100
4.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
100
5.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
100
6.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
100
7.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
100
8.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold S.S.K
99
9.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
99
10.
Robert Helmo

Gaula S.S.K
99
11.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
12.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
99
13.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
99
14.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
99
15.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
99
16.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
99
17.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
99
18.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
99
19.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
99
20.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
21.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
99
22.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
98
23.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
98
24.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
98
25.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
98
26.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
98
27.
Knut Haugen

Arbeidernes J.F.F Halden
98
28.
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
98
29.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
98
30.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
98
31.
Jan-Robert Korsveien

Romerike S.S.K
98
32.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
98
33.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
34.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
98
35.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
98
36.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
98
37.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
38.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
98
39.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
98
40.
Tore Eriksen

Onsøy J.F.F
97
41.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
97
42.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
97
43.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
44.
Olav Nygård

Gaula S.S.K
97
45.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
97
46.
Marius Opdal

Viking P.K. og R.K.
97
47.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
97
48.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
97
49.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
97
50.
Jens Chr. Gulbrandsen

Biri J.F.F
97
51.
Isak N Triumf

Nedre Glomma S.S.K
97
52.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
97
53.
Gøran Mortensen

Øksnes S.K.
97
54.
Geir Lindem

Råde J.F.F
97
55.
Frank Våden

Nidaros S.K.
97
56.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
97
57.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
97
58.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
97
59.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
97
60.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
61.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
96
62.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
96
63.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
96
64.
Tor Egil Rundberg

Nidaros S.K.
96
65.
Terje Ingolf Hilmarsen

Kautokeino J.F.F
96
66.
Sondre Mortensen

Målselv S.S.K
96
67.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
96
68.
Simon Sommerfeld

Bergen L.K.
96
69.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
96
70.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
96
71.
Roar Njærheim

Time S.S.K
96
72.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
96
73.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
96
74.
Panagiotis Kalogerakis

Nedre Glomma S.S.K
96
75.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
96
76.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
96
77.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
96
78.
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
96
79.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
96
80.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
96
81.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
96
82.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
96
83.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
96
84.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
85.
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
96
86.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
96
87.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
96
88.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
96
89.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
96
90.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
95
91.
Tommy Hadland

Time S.S.K
95
92.
Terje Valhovd Andersen

Skien J.F.F
95
93.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
95
94.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
95
95.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
95
96.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
95
97.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
95
98.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
95
99.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
100.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
95
101.
Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen

Biri J.F.F
95
102.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
95
103.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
95
104.
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
95
105.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
95
106.
Klas Inge Elisenberg

Løiten J.F.F
95
107.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
108.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
95
109.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
95
110.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
95
111.
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
95
112.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
95
113.
Fredrik Saxhaug Lindstrøm

Råde J.F.F
95
114.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
95
115.
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
95

Klasse B
1.
Vegard Utne

Sarpsborg og Omegn J.F.F
94
2.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
94
3.
Tor Kristian Bratberg

Bodø J.F.F
94
4.
Tor Asbjørn Næstby

Bodø J.F.F
94
5.
Tom Einar Rosland

Skien J.F.F
94
6.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
94
7.
Terje Krokum

Nidaros S.K.
94
8.
Stig Berntsen

Målselv S.S.K
94
9.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
94
10.
Simon Åsheim

Målselv S.S.K
94
11.
René Gangestad

Skjeberg og Omegn J.F.F
94
12.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
94
13.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
94
14.
Ole Aleksander Storli

Gaula S.S.K
94
15.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
94
16.
Morten Tarvoll

Enebakk J.F.F
94
17.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
94
18.
Kristoffer Wremer

(ingen klubb)
94
19.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
94
20.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
94
21.
Kasper Slettan

Tynset J.F.F
94
22.
Kai Rune Nordli

Målselv S.S.K
94
23.
John Solbakken

Biri J.F.F
94
24.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
94
25.
Jan Åge Borgen

Nordvestlandet L.K.
94
26.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
94
27.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
94
28.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
94
29.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
94
30.
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
94
31.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
93
32.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
93
33.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
93
34.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
93
35.
Rune Hagen

Skien J.F.F
93
36.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
93
37.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
93
38.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
93
39.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
93
40.
Marius Løkken

Tynset J.F.F
93
41.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
93
42.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
93
43.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
93
44.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
93
45.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
93
46.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
93
47.
John Egil Vælidalo

Neiden og Omegn J.F.F
93
48.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
93
49.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
93
50.
Geir Milsteinhaugen

Skien J.F.F
93
51.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
93
52.
Dan Randa

Alta J.F.F
93
53.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
93
54.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
93
55.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
92
56.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
92
57.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
92
58.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
92
59.
Roger Trøftmoen

Grasåsen S.S.
92
60.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
92
61.
Mats Randers

Målselv S.S.K
92
62.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
92
63.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
92
64.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
92
65.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
92
66.
Jan Thore Nalum

Brunlanes S.S.
92
67.
Anders Klund

Eidsberg J.F.F
92
68.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
69.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
91
70.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
91
71.
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
91
72.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
91
73.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
91
74.
Per Arne Ånonli

Rana J.F.F
91
75.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
91
76.
Morten Berg

Romerike S.S.K
91
77.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
91
78.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
91
79.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
80.
Kai Ivan Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
91
81.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
91
82.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
91
83.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
91
84.
Gunnar Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
91
85.
Glenn Berntsen

Enebakk J.F.F
91
86.
Esteban Dios

Team Hagleskyting
91
87.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
91
88.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
89.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
90
90.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
90
91.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
90
92.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
90
93.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
90
94.
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
90
95.
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
90
96.
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
90
97.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
90
98.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
90
99.
Atle Haugenes

Tvedestrand J.F.F
90
100.
Aksel Johannes A. Hætta

Kautokeino J.F.F
90
101.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
89
102.
Thomas Syrstad

Trondheim J.F.F
89
103.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
89
104.
Stian Tovsen

Sannidal Trap
89
105.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
89
106.
Roy Helli

Biri J.F.F
89
107.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
89
108.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
89
109.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
89
110.
Geir Emanuelsen

Bodø J.F.F
89
111.
Carl G. Jørgensen

Onsøy J.F.F
89
112.
Axel Petersheim

Enebakk J.F.F
89
113.
John Eriksen

Trøgstad J.F.F
78

Klasse C
1.
Torstein Røysland

Kristiansand S J.F.F
88
2.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
88
3.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
88
4.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
88
5.
Kim-Alexander Buer

Aremark J.F.F
88
6.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
88
7.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
88
8.
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
87
9.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
87
10.
Ruben Ludvigsen

Brønnøy J.F.F
87
11.
Paal Ludvik Jørgensen

Onsøy J.F.F
87
12.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
87
13.
Leif Storheil

Bodø J.F.F
87
14.
Lars Erik Jensen

Fauske og Sørfold S.S.K
87
15.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
87
16.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
87
17.
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
87
18.
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
87
19.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
86
20.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
86
21.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
86
22.
Raymond Skaar

(ingen klubb)
86
23.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
86
24.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
86
25.
Even Andre Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
86
26.
Eirik Stokke

Nordvestlandet L.K.
86
27.
Bjørnar Ridderhaugen

Nordre Land J.S.K
86
28.
Asløv Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
86
29.
Morten Bergersen

Grasåsen S.S.
85
30.
Marius Riaunet

(ingen klubb)
85
31.
Knut-Erik Østvold

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
85
32.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
85
33.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
85
34.
Ivan K Kleven

Fauske og Sørfold S.S.K
85
35.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
85
36.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
85
37.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
85
38.
Øyvind Johansen

Skien J.F.F
84
39.
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
84
40.
Pål Joakim Sveum

Krødsherad J.F.F
84
41.
Ole Johnny Johnsen

Romerike S.S.K
84
42.
Johan Gystad

Enebakk J.F.F
84
43.
Ali Keser

Skien J.F.F
84
44.
Aleksander Hoksrud

Kroken J.F.F
84
45.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
83
46.
Per Morten Aasgård

Nordvestlandet L.K.
83
47.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
83
48.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
83
49.
Ivar Andre Tors

Skien J.F.F
83
50.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
83
51.
Bjørn Tore Myrvold

Ullensaker J.F.F
83
52.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
82
53.
Petter Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
82
54.
Kent Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
82
55.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
82
56.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
81
57.
Thomas Lien

(ingen klubb)
81
58.
Asle Sneland

(ingen klubb)
81
59.
Arvid Sandvær

Brønnøy J.F.F
81
60.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
80
61.
Lars Thomas Resberg

Råde P.L.
80
62.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
80
63.
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
80
64.
Bjørn Børresen

Tynset J.F.F
80
65.
Lasse Lier

Onsøy J.F.F
78
66.
Kim Daniel Lislevand

Songdalen L.K.
78
67.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
78
68.
Espen Knutsen

Målselv S.S.K
78
69.
Lars Bergli-Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
77
70.
Stefan Vågseter

Nordvestlandet L.K.
76
71.
Torgeir Sletthaug

Varanger S.S.K
75
72.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
75
73.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
75
74.
Anders Karlsson

Nidaros S.K.
75
75.
Tommy Bergane

Sannidal Trap
73
76.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
73
77.
Steinar Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
72
78.
Asger Rambøl

Time S.S.K
72
79.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
71
80.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
71
81.
Mads Hansen

Romerike S.S.K
70
82.
Hans Petter Holme

Onsøy J.F.F
70
83.
Arve Rosseland

Kristiansand S J.F.F
69
84.
Tomas Belseth Martinsen

Marker J.F.F
68
85.
Torgeir Mikkelsen

Tynset J.F.F
66
86.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
65
87.
Glenn Bø

Time S.S.K
63
88.
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
55
89.
Lars Emil Sukuvara

Varanger S.S.K
39

Klasse K1
1.
Line Våden

Nidaros S.K.
97
2.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
95
3.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
95
4.
Eva Kristin Knudsen

Kvam S.S.K
95
5.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
6.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
94
7.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
93
8.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
93
9.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
93
10.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
11.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
92
12.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
13.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
92
14.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
91
15.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
91
16.
Monica Skår

Løiten J.F.F
91
17.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
91
18.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
91
19.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
90
20.
Ragnhild Sangen Billingsø

Eidskog S.S.
89
21.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
89
22.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
89

Klasse K2
1.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
88
2.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
88
3.
Hilde Karin Eggen

Bærum J.F.F
87
4.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
86
5.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
85
6.
Agnete Arnesveen

Løiten J.F.F
85
7.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
8.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
84
9.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
84
10.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
83
11.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
83
12.
Ann Jeanette Tornsberg

Grasåsen S.S.
83
13.
Lisbeth Henriksen

Alta J.F.F
82
14.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
82
15.
Cathrine Nordhov

Skien J.F.F
82
16.
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

Målselv S.S.K
81
17.
Anette Storeskar

Glåmdal L.S.
81
18.
Mette Syvertsen

Skien J.F.F
80
19.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
79
20.
Line Martinsen

Grasåsen S.S.
79
21.
Karianne Lund Lier

Onsøy J.F.F
79
22.
Siv Furholm

Enebakk J.F.F
78
23.
Linn Mari Farsjø

Sannidal Trap
78
24.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
78
25.
Ingrid M.v Hanssen

Målselv S.S.K
78
26.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
77
27.
Jørgi Eline L Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
77
28.
Linda Pettersen

Skien J.F.F
75
29.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
75
30.
Veronica Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
74
31.
Katja Olesen

Råde J.F.F
74
32.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
74
33.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
73
34.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
71
35.
Tove Mette Pedersen

Løiten J.F.F
70
36.
Monica Eftevåg

Songdalen L.K.
70
37.
Monica Øygarden Halvorsen

Skien J.F.F
69
38.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
67
39.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
66
40.
Marianne Sørensen

Enebakk J.F.F
65

Klasse J
1.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
98
2.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
98
3.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
98
4.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
5.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
96
6.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
96
7.
Erlend Våga Fløttum

(ingen klubb)
96
8.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
95
9.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
95
10.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
94
11.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
94
12.
Øystein Kongsli Jensvoll

(ingen klubb)
93
13.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
93
14.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
92
15.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
90
16.
Henning Kjærvik

Askvoll og Holmedal L.K.
90
17.
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
88
18.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
88
19.
Bjørn Erik Olsen

Halden og Omegn J.F.F
88
20.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
87
21.
Thobias Hansen

Målselv S.S.K
86
22.
Sander Ingvarsønn Sjøvoll

Rana J.F.F
86
23.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
84
24.
Hallvard Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
82
25.
Thomas Hadland

Time S.S.K
79
26.
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
78
27.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
65

Klasse U
1.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
2.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
94
3.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
94
4.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
92
5.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
90
6.
Sander Haaheim

Nordvestlandet L.K.
90
7.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
89
8.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
88
9.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
82
10.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
81
11.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
81
12.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
79
13.
Kristoffer Jensås

Nidaros S.K.
79
14.
Isak Strisland Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
77
15.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
77
16.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
75
17.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
74
18.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
69
19.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
67
20.
Sander Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
66

Klasse V55
1.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
100
2.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
100
3.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
99
4.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
99
5.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
99
6.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
99
7.
Anastasios Kaliafas

Kautokeino J.F.F
99
8.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
98
9.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
98
10.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
98
11.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
97
12.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
97
13.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
97
14.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
15.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
96
16.
Sven Erik Heimdal

Romerike S.S.K
96
17.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
96
18.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
96
19.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
96
20.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
96
21.
Morten Hansen

Åsnes J.F.F
96
22.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
96
23.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
96
24.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
96
25.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
95
26.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
27.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
28.
Rolf Kristian Eilertsen

Tynset J.F.F
95
29.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
95
30.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
95
31.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
95
32.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
95
33.
Tom R. Jensen

Grasåsen S.S.
94
34.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
94
35.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
94
36.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
94
37.
Odd Ivar Kjøniksen

Råde J.F.F
94
38.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
94
39.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
94
40.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
94
41.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
94
42.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
93
43.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
93
44.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
93
45.
Mikjel Meland

Skien J.F.F
93
46.
Gunnar Unneland

Samnanger S.S.L
93
47.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
93
48.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
93
49.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
92
50.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
92
51.
Jon Tolgensbakken

Tynset J.F.F
92
52.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
92
53.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
92
54.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
92
55.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
92
56.
Cato Fjeld Andersen

Ski J.F.F
92
57.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
92
58.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
92
59.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
60.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
91
61.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
91
62.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
91
63.
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
91
64.
Kai Engeli

Vestre Toten J.F.F
91
65.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
91
66.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
91
67.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
90
68.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
90
69.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
90
70.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
90
71.
Ole Gunnar Fossum

Rakkestad og Degernes J.F.F
90
72.
Erling Jensen

Bodø J.F.F
90
73.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
89
74.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
89
75.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
89
76.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
89
77.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
89
78.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
89
79.
Anne Mette E. Rensvik

Gaula S.S.K
89
80.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
89
81.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
88
82.
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
88
83.
Per Jostein Sundet

Alta J.F.F
88
84.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
88
85.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
88
86.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
87
87.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
87
88.
Svein Brødsjø

Kroken J.F.F
87
89.
Jan Erik Carlsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
87
90.
Harald Roheim

Skien J.F.F
87
91.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
87
92.
Sem Rakovic

Time S.S.K
86
93.
Harald Haugom

Sannidal Trap
85
94.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
84
95.
Dag Rønnebu

Fauske og Sørfold S.S.K
84
96.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
83
97.
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
82
98.
Tor Hugo Ekran

Øksnes S.K.
82
99.
Svein Erik Larsen

Samnanger S.S.L
82
100.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
82
101.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
80
102.
Ivar Hansen

(ingen klubb)
78
103.
Thor Strand

Kristiansand S J.F.F
76
104.
Kolbjørn Østvold

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
76
105.
Rune Horn

Brønnøy J.F.F
74
106.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
74

Klasse V65
1.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
98
2.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
97
3.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
97
4.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
96
5.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
96
6.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
96
7.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
95
8.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
95
9.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
94
10.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
94
11.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
94
12.
Henning Brattlien

Biri J.F.F
94
13.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
93
14.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
93
15.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
93
16.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
93
17.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
93
18.
Tor Hernæs

Romerike S.S.K
92
19.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
92
20.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
92
21.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
92
22.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
91
23.
Vidar Tors

Skien J.F.F
91
24.
Per Østigård

Tynset J.F.F
91
25.
Audun Vevle

Bergen L.K.
91
26.
Leif Bjerkland

Eidsberg J.F.F
90
27.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
90
28.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
90
29.
Børre Børresen

Tynset J.F.F
89
30.
Gunnar Kjøniksen

Råde J.F.F
88
31.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
87
32.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
86
33.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
86
34.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
85
35.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
85
36.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
85
37.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
83
38.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
83
39.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
82
40.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
82
41.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
82
42.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
81
43.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
80
44.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
78
45.
Tom Anke

Enebakk J.F.F
74
46.
Arild Anderson

Svinndal J.F.F
73
47.
Torbjørn Rubach

Bodø J.F.F
62

Klasse V73
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
100
2.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
95
3.
Tom Håkonsen

Løiten J.F.F
93
4.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
93
5.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
93
6.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
92
7.
Harald Ekli

Nidaros S.K.
92
8.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
92
9.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
92
10.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
91
11.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
91
12.
Oddbjørn Onsaker

Svinndal J.F.F
90
13.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
89
14.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
89
15.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
88
16.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
87
17.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
86
18.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
83
19.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
82
20.
Per Gunnestad

Askvoll og Holmedal L.K.
82
21.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
82
22.
Erling Henriksen

Tynset J.F.F
79
23.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
77
24.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
76
25.
Rolf M. Heitmann

Alta J.F.F
75
26.
Per Bunes

Romerike S.S.K
72
27.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
66
28.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
65
29.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
56
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)