www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2018 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2018

Oppdatert: 04.02.2019 kl 22:40

Ranking 2018 Nordisk trap

NMTotalt

Klasse S
1.
Pål Høines

Skien J.F.F
100
100
99
99398
2.
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
99
98
98
100395
3.
Leif Henry Klokset

Åmot J.F.F
99
99
99
98395
4.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
100
99
99
97395
5.
Ole Petter Nordli

Eidsberg J.F.F
100
99
99
97395
6.
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
100
100
99
95394
7.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
99
98
98
98393
8.
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
98
98
97
99392
9.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
100
99
98
95392
10.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
98
98
97
97390
11.
Anastasios Kaliafas

Kautokeino J.F.F
99
98
97
96390
12.
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
99
98
97
96390
13.
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
98
97
96
98389
14.
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
98
96
97389
15.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
98
98
97
96389
16.
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
99
99
99
92389
17.
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
98
97
97
96388
18.
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
98
97
97
95387
19.
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
97
97
95
97386
20.
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
98
98
97
93386
21.
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
97
97
96
95385
22.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
98
96
96
95385
23.
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
98
97
95
95385
24.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
99
98
97
91385
25.
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
97
96
95
96384
26.
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
97
97
96
93383
27.
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
97
97
94
94382
28.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
99
97
95
90381
29.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
97
97
97
90381
30.
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
97
96
95
92380
31.
Jens Andreas Røhme Myhr

Nidaros S.K.
96
96
96
92380
32.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
96
94
93
96379
33.
Steinar Gjerde

Samnanger S.S.L
97
97
94
91379
34.
Jonatan Bjørnerød Haga

Eidsberg J.F.F
99
96
94
90379
35.
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
98
97
95
89379
36.
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
95
93
93
97378
37.
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
97
93
92
96378
38.
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
95
95
93
95378
39.
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
97
96
94
91378
40.
Knut Haugen

Arbeidernes J.F.F Halden
96
92
91
98377
41.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
97
94
90
96377
42.
Geir Lindem

Råde J.F.F
97
95
94
91377
43.
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
98
96
96
87377
44.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
96
93
93
94376
45.
Frank Våden

Nidaros S.K.
99
93
92
92376
46.
Svein Erik Yrkje

Haugesund L.S.K
96
95
95
90376
47.
Tore Eriksen

Onsøy J.F.F
95
93
93
94375
48.
Geir Tidemandsen

Åmot J.F.F
96
95
94
90375
49.
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
95
93
92
94374
50.
Svein Tore Nordgaard

Nordvestlandet L.K.
94
94
93
93374
51.
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
96
96
92
90374
52.
Jens Chr. Gulbrandsen

Biri J.F.F
97
95
93
89374
53.
Morten Tarvoll

Enebakk J.F.F
94
94
93
92373
54.
Ole Kristian Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
95
95
94
89373
55.
Bengt-Rune Rydheim

Kismul S.S.K
95
94
92
91372
56.
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
96
94
93
89372
57.
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
95
95
95
87372
58.
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
96
96
94
86372
59.
Isak N Triumf

Kautokeino J.F.F
97
92
91
91371
60.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
95
94
93
89371
61.
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
96
95
86
93370
62.
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
94
93
93
90370
63.
Rokas Abazorius

Lørenskog S.S.
96
93
92
89370
64.
John Solbakken

Biri J.F.F
97
93
92
88370
65.
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
98
92
92
87369
66.
Alf Jr. Buksholt

Lindesnes J.F.F
95
92
91
90368
67.
Geir Milsteinhaugen

Skien J.F.F
93
93
92
90368
68.
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
95
93
90
90368
69.
Christoffer Eidstø

Songdalen L.K.
94
94
89
89366
70.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
95
95
93
83366
71.
Kristian Natvik

Askvoll og Holmedal L.K.
94
92
91
88365
72.
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
95
92
91
87365
73.
Reiner Ristimets

Kismul S.S.K
93
92
87
91363
74.
Sverre Svendsen

Brønnøy J.F.F
93
92
91
86362
75.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
94
91
85
91361
76.
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
95
92
85
89361
77.
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
92
92
91
85360
78.
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
92
90
87
90359
79.
Kato Johansen

Brønnøy J.F.F
95
92
89
83359
80.
Vegard Utne

Halden og Omegn J.F.F
94
89
82
93358
81.
Trond Henning Hansen

Råde J.F.F
94
90
89
85358
82.
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
95
91
88
84358
83.
Peter Fåland

Enebakk J.F.F
94
92
92
80358
84.
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
91
85
90357
85.
Jon Inge Nepås

Brønnøy J.F.F
89
89
89
89356
86.
Jostein Skjelin

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
91
89
85356
87.
Steffen Vik

Kismul S.S.K
91
91
85
88355
88.
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
91
89
89
86355
89.
Lars Gunnar Larsen

Nordvestlandet L.K.
93
89
84
87353
90.
Tor Asbjørn Næstby

Bodø J.F.F
94
89
88
80351
91.
Sturla Pedersen

Neiden og Omegn J.F.F
92
87
86
84349
92.
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
88
87
84
88347
93.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
90
89
85
83347
94.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
89
87
83
81340
95.
Jostein Isaksen

Skien J.F.F
86
85
81
85337
96.
Kåre Steinar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
87
83
82
85337
97.
Lars Rino Heyerdahl

Nedre Glomma S.S.K
88
85
81
83337
98.
Mathias Brennhaug

Tynset J.F.F
91
86
83
77337
99.
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
85
82
82
84333
100.
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
86
85
81
80332
101.
Raymond Skaar

Kismul S.S.K
84
83
78
86331
102.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
82
80
79
84325
103.
Bjørn Tore Myrvold

Ullensaker J.F.F
84
83
79
75321
104.
Knut Raymond Uglebakken

Alta J.F.F
97
96
96
0289
105.
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
96
96
95287
106.
Panagiotis Kalogerakis

Nedre Glomma S.S.K
96
96
95
0287
107.
Terje Ingolf Hilmarsen

Kautokeino J.F.F
96
95
95
0286
108.
Krisander Barka

Songdalen L.K.
97
96
93
0286
109.
Gøran Mortensen

Målselv S.S.K
97
96
92
0285
110.
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
96
93
95284
111.
Kenneth Espeseth

Nordvestlandet L.K.
96
95
93
0284
112.
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
96
95
93
0284
113.
Simon Sommerfeld

(ingen klubb)
96
95
92
0283
114.
Fredrik Saxhaug Lindstrøm

Råde J.F.F
97
95
91
0283
115.
Alexander Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
94
92
0283
116.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
95
93
93
0281
117.
Torger Bråten Norberg

Trondheim J.F.F
94
93
93
0280
118.
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
96
95
88279
119.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
95
93
91
0279
120.
Sondre Mortensen

Målselv S.S.K
96
93
90
0279
121.
Jonas Kvam

Brønnøy J.F.F
93
93
92
0278
122.
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
95
88
94277
123.
Marius Opdal

Viking P.K. og R.K.
97
91
89
0277
124.
Klas Inge Elisenberg

Løiten J.F.F
95
94
88
0277
125.
Lars Erik Espe

Askvoll og Holmedal L.K.
96
87
93276
126.
Jon Tolgensbakken

Tynset J.F.F
92
92
92276
127.
Jim-Roger Haugnes

Målselv S.S.K
93
92
91
0276
128.
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
92
90
93275
129.
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
93
92
90
0275
130.
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
92
91
91
0274
131.
Morten Laukli Johnsen

Kautokeino J.F.F
93
91
90
0274
132.
Cato Fjeld Andersen

Ski J.F.F
92
91
91
0274
133.
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
91
91
91273
134.
Thomas Syrstad

Trondheim J.F.F
97
89
87
0273
135.
Hartly Brummenæs

Haugesund L.S.K
94
92
86
0272
136.
Tor Einar Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
88
88
95271
137.
John Egil Vælidalo

Neiden og Omegn J.F.F
93
86
92271
138.
Morten Vikvald

Nidaros S.K.
91
90
90
0271
139.
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
91
86
93270
140.
Thomas Osjord

Time S.S.K
92
92
86
0270
141.
Carl G. Jørgensen

Onsøy J.F.F
93
89
88
0270
142.
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
94
88
87
0269
143.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
91
90
88
0269
144.
Jørgen Dreyer Moe

Brønnøy J.F.F
91
89
89
0269
145.
Helge Alfinn Østlie

(ingen klubb)
92
90
87
0269
146.
Stig Endre Smerud

Biri J.F.F
94
89
85
0268
147.
Paal Ludvik Jørgensen

Onsøy J.F.F
95
87
85
0267
148.
Bård Thuve

Løiten J.F.F
91
82
93266
149.
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
91
89
86
0266
150.
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
90
88
88
0266
151.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
93
86
85
0264
152.
Stian Ulfstein

Nordvestlandet L.K.
93
87
79259
153.
Bjørnar Aas

Ullensaker J.F.F
87
86
86
0259
154.
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
92
85
81
0258
155.
Kristian Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
89
88
80257
156.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
89
86
82
0257
157.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
87
85
85
0257
158.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
88
87
80
0255
159.
Ruben Ludvigsen

Brønnøy J.F.F
87
85
82
0254
160.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
93
84
77
0254
161.
Dan Martin Nordeng

Skjeberg og Omegn J.F.F
86
85
83
0254
162.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
84
81
87252
163.
Jon Anders Møklegård

Råde J.F.F
85
83
80
0248
164.
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
88
85
73
0246
165.
Ivar Andre Tors

Skien J.F.F
83
81
80244
166.
Frode Stenehjem

Kroken J.F.F
90
75
74
0239
167.
Tom Morten Opheim

Trøgstad J.F.F
82
82
72236
168.
Christian Ekstrøm

Romerike S.S.K
83
76
72
0231
169.
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
83
79
68230
170.
Lars Bergli-Hansen

Skjeberg og Omegn J.F.F
77
74
73
0224
171.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
75
74
72
0221
172.
Anders Opheim

Trøgstad J.F.F
80
55
70205
173.
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
96
99195
174.
Michael Tanguy

Nordvestlandet L.K.
96
95
0191
175.
René Gangestad

Skjeberg og Omegn J.F.F
95
94
0189
176.
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
96
93
0189
177.
Arne Christian Eriksen

Enebakk J.F.F
95
94
0189
178.
Morten Hansen

Åsnes J.F.F
92
96188
179.
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
98
90
0188
180.
Tor Kristian Bratberg

Bodø J.F.F
94
93187
181.
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
96
91
0187
182.
Terje Krokum

Nidaros S.K.
94
92
0186
183.
Kurt Krogh

Brønnøy J.F.F
93
92
0185
184.
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
92
92
0184
185.
Bergsvein Flemmen

Nordvestlandet L.K.
94
90
0184
186.
Per Arne Ånonli

Rana J.F.F
92
91
0183
187.
Marius Løkken

Tynset J.F.F
93
90
0183
188.
Simon Åsheim

Målselv S.S.K
94
88
0182
189.
Kai Rune Nordli

Målselv S.S.K
94
88
0182
190.
Tom R. Jensen

Romerike S.S.K
94
87
0181
191.
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
91
89180
192.
Marius Riaunet

(ingen klubb)
95
85
0180
193.
Ove Løberg

Gaula S.S.K
92
87
0179
194.
Martin Hugubakken Nesseth

Tynset J.F.F
90
89
0179
195.
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
90
89
0179
196.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
94
84178
197.
Leif Bjerkland

Eidsberg J.F.F
90
88
0178
198.
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
89
89
0178
199.
Roy Helli

Biri J.F.F
90
87
0177
200.
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
92
85
0177
201.
Sem Rakovic

Time S.S.K
89
86
0175
202.
Joakim Langeteig

Askvoll og Holmedal L.K.
90
85
0175
203.
Gunnar Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
91
84
0175
204.
Aksel Johannes A. Hætta

Kautokeino J.F.F
90
84
0174
205.
Svein Granøien

Gaula S.S.K
87
85
0172
206.
Esteban Dios

Team Hagleskyting
87
85
0172
207.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
87
84
0171
208.
Tommy Hadland

Time S.S.K
96
74
0170
209.
Eirik Stokke

Nordvestlandet L.K.
86
84
0170
210.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
84
85169
211.
Leif Storheil

Bodø J.F.F
80
87167
212.
Lars Kristian Håland

Lindesnes J.F.F
84
83
0167
213.
Thomas Lien

(ingen klubb)
85
81
0166
214.
Thomas Paulsen

Onsøy J.F.F
86
79
0165
215.
Leiv Fremmersvik

Haugesund L.S.K
84
81
0165
216.
Pål Joakim Sveum

Krødsherad J.F.F
79
84163
217.
Tor Hugo Ekran

Øksnes S.K.
82
80
0162
218.
Petter Oldeide Flataker

Nordvestlandet L.K.
82
80
0162
219.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
81
80
0161
220.
Stefan Vågseter

Nordvestlandet L.K.
85
76
0161
221.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
87
73
0160
222.
Thobias Hansen

Målselv S.S.K
81
78
0159
223.
Ivan K Kleven

Fauske og Sørfold S.S.K
85
72
0157
224.
Kenneth G Mjåland

Tvedestrand J.F.F
79
77
0156
225.
Steinar Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
83
72
0155
226.
Asger Rambøl

Time S.S.K
81
72
0153
227.
Espen Knutsen

Målselv S.S.K
78
74
0152
228.
Andreas Ruud Nøkleby

Krødsherad J.F.F
71
78149
229.
Tomas Belseth Martinsen

Marker J.F.F
77
68
0145
230.
Kristoffer Wremer

(ingen klubb)
79
64
0143
231.
Sander Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
66
57
0123
232.
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
55
54
0109
233.
Geir Lyngvær

Østlandske S.S.
98
098
234.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
98
098
235.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
9696
236.
Terje Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9595
237.
Jørn Harkjær

Kroken J.F.F
95
095
238.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
95
095
239.
Tom Einar Rosland

Skien J.F.F
94
094
240.
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
94
094
241.
Magne Gusland

Brunlanes S.S.
94
094
242.
Kasper Slettan

Tynset J.F.F
94
094
243.
Henning Ihleby

Råde J.F.F
94
094
244.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
94
094
245.
Kai Børge Amdal

(ingen klubb)
92
092
246.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
92
092
247.
Lars-Ove Fagerås

Grasåsen S.S.
9191
248.
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
9191
249.
Tom Are Mohaug

Fauske og Sørfold S.S.K
91
091
250.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
91
091
251.
Endre Turan Granheim

Kismul S.S.K
91
091
252.
Eirik Andreassen

Nedre Glomma S.S.K
91
091
253.
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
9090
254.
Henning Kjærvik

Askvoll og Holmedal L.K.
90
090
255.
Bjarte Bergstrøm

(ingen klubb)
90
090
256.
Stian Tovsen

Sannidal Trap
8989
257.
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
89
089
258.
Rune Pettersen

Romedal og Vallset J.F.F
89
089
259.
Knut Hovland

(ingen klubb)
89
089
260.
Carl Robert Olsen

Nedre Glomma S.S.K
89
089
261.
Kim-Alexander Buer

Aremark J.F.F
88
088
262.
Gard Jostad Solbakken

Biri J.F.F
88
088
263.
Frode Sneve Strand

Målselv S.S.K
88
088
264.
Finn Kjetil Roulund

Rakkestad og Degernes J.F.F
88
088
265.
Torkil Kirkhus

(ingen klubb)
87
087
266.
Lars Erik Jensen

Fauske og Sørfold S.S.K
87
087
267.
Kristian Sandaas

Sannidal Trap
87
087
268.
Daniel Kjørmo

Songdalen L.K.
87
087
269.
Thorbjørn Grøndalen

(ingen klubb)
86
086
270.
Stian Eikåsen

Time S.S.K
86
086
271.
Jone Haugland

(ingen klubb)
86
086
272.
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
46
40
086
273.
Even Andre Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
86
086
274.
Bjørnar Ridderhaugen

Nordre Land J.S.K
86
086
275.
Knut-Erik Østvold

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
8585
276.
Morten Bergersen

Grasåsen S.S.
85
085
277.
Jonas Kallar Gunnes

(ingen klubb)
85
085
278.
Ali Keser

Skien J.F.F
8484
279.
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
84
084
280.
Ole Johnny Johnsen

Romerike S.S.K
84
084
281.
Atle Bergli

Nordre Land J.S.K
83
083
282.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8282
283.
Marius Wilhelmsen

Ullensaker J.F.F
82
082
284.
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8181
285.
Asle Sneland

(ingen klubb)
81
081
286.
Arvid Sandvær

Brønnøy J.F.F
81
081
287.
Even Ødegård Auråen

Sannidal Trap
8080
288.
Vegard Bjørkkjær

Sannidal Trap
8080
289.
Ole Kristian Fagerås

Grasåsen S.S.
80
080
290.
Bjørn Børresen

Tynset J.F.F
80
080
291.
Bjørn Hannisdal

Kismul S.S.K
79
079
292.
Øyvind Johansen

Skien J.F.F
7878
293.
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
78
078
294.
Lars-Kristian Svartdahl

Sarpsborg P.K.
77
077
295.
Rune Gulbrandsen

Telemark J.F.F
75
075
296.
Ole Martin Hætta

(ingen klubb)
74
074
297.
Martin Røsaker

Siljan S.S.
74
074
298.
Marius Andre Riiser

Enebakk J.F.F
73
073
299.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
7171
300.
Thomas Narmo

Lørenskog S.S.
71
071
301.
Mads Hansen

Romerike S.S.K
70
070
302.
Torgeir Mikkelsen

Tynset J.F.F
66
066
303.
Hans Petter Holme

Onsøy J.F.F
6464
304.
Glenn Bø

Time S.S.K
63
063
305.
Arne Grøndalen

(ingen klubb)
58
058
306.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
5555
307.
Håvard Øygarden

Kroken J.F.F
3737

Klasse K
1.
Line Våden

Nidaros S.K.
97
95
95
86373
2.
Eva Kristin Knudsen

Kvam S.S.K
94
93
91
93371
3.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
95
95
93
86369
4.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
94
94
91
87366
5.
Siri Marlen Lindem

Råde J.F.F
94
91
91
86362
6.
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
88
88
92360
7.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
93
92
90
84359
8.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
91
90
89
88358
9.
Siv Helen Eriksen

Råde J.F.F
94
92
90
82358
10.
Annelin Hammerstad Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
86
86
95357
11.
Grete-Kaisa Olsen

Alta J.F.F
93
93
92
79357
12.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
90
89
88
83350
13.
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
91
90
87
81349
14.
Bente Kjosaas Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
86
85
84
93348
15.
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
88
88
87
84347
16.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
89
89
84
84346
17.
Lise Kristin Haugland

Nedre Glomma S.S.K
86
86
85
81338
18.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
84
83
82
88337
19.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
91
85
77
84337
20.
Lise Wold

Enebakk J.F.F
88
84
83
76331
21.
Ina Marie Hemstad

Råde J.F.F
85
84
82
74325
22.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
84
81
80
76321
23.
Ann Jeanette Tornsberg

Grasåsen S.S.
83
80
79
77319
24.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
84
82
82
70318
25.
Linda Vindfjell Nesland

Kroken J.F.F
82
77
77
78314
26.
Siv Furholm

Enebakk J.F.F
78
77
76
78309
27.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
81
71
70
78300
28.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
84
68
66
77295
29.
Isabell Spilling Grimestad

Lindesnes J.F.F
88
74
72
59293
30.
Linda Pettersen

Skien J.F.F
73
73
69
75290
31.
Veronica Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
77
74
72
65288
32.
Helene Louise Mathisen Guldhaug

Onsøy J.F.F
75
75
71
65286
33.
Signe Marie Drabløs Myrvold

Ullensaker J.F.F
74
64
62
67267
34.
Stine Tidemandsen

Åmot J.F.F
91
89
87
0267
35.
Monica Vennevik

Gaula S.S.K
93
88
85
0266
36.
Karianne Lund Lier

Onsøy J.F.F
76
57
56
73262
37.
Dagny A Yrkje

Haugesund L.S.K
89
84
83
0256
38.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
83
81
81
0245
39.
Anita Thøgersen

Ullensaker J.F.F
82
81
79
0242
40.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
87
80
74
0241
41.
Agnete Arnesveen

Romedal og Vallset J.F.F
85
81
71237
42.
Kjersti Therese Hangeland Øvergård

Målselv S.S.K
81
75
73
0229
43.
Jørgi Eline L Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
77
76
71
0224
44.
Rikke Alina Haugland

Nedre Glomma S.S.K
73
67
66
0206
45.
Ingrid M.v Hanssen

Målselv S.S.K
78
69
58
0205
46.
Hilde Karin Eggen

Bærum J.F.F
87
87
0174
47.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
58
57
58173
48.
Lene Marie Guldhaug

Onsøy J.F.F
91
79
0170
49.
Lisbeth Henriksen

Alta J.F.F
82
81
0163
50.
Cathrine Nordhov

Skien J.F.F
82
78
0160
51.
Katja Olesen

Råde J.F.F
85
74
0159
52.
Monica Kippernes Rånes

Gaula S.S.K
83
74
0157
53.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
79
76
0155
54.
Monica Øygarden Halvorsen

Skien J.F.F
84
69
0153
55.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
63
46
0109
56.
Heidi Bråten

Lørenskog S.S.
95
095
57.
Ragnhild Sangen Billingsø

Eidskog S.S.
8989
58.
Unni Bakke

Lørenskog S.S.
85
085
59.
Anne Mette E. Rensvik

Gaula S.S.K
83
083
60.
Anne Jorunn Kasin

Nordvestlandet L.K.
83
083
61.
Anette Storeskar

Glåmdal L.S.
8181
62.
Mette Syvertsen

Skien J.F.F
8080
63.
Line Martinsen

Grasåsen S.S.
79
079
64.
Linn Mari Farsjø

Sannidal Trap
78
078
65.
Tove Elin Kroken

Romedal og Vallset J.F.F
77
077
66.
Edith Cecilie Loftheim

Enebakk J.F.F
76
076
67.
Marianne Sørensen

Enebakk J.F.F
6565
68.
Tove Mette Pedersen

Løiten J.F.F
59
059

Klasse J
1.
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
99
98
97
99393
2.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
98
97
97
97389
3.
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
98
97
96
97388
4.
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
97
96
96
95384
5.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
98
98
98
84378
6.
Thomas De Wit

Biri J.F.F
98
96
94
85373
7.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
96
94
88
92370
8.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
92
92
92
91367
9.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
95
92
91
88366
10.
Ole-Martin Berg Rørvik

Askvoll og Holmedal L.K.
95
91
90
88364
11.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
91
89
85
89354
12.
Susanne Valhovd Andersen

Skien J.F.F
94
91
88
81354
13.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
96
89
88
78351
14.
Jørgen Nybøle

Arbeidernes J.F.F Halden
90
90
87
82349
15.
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
89
86
86
86347
16.
Vilde Kartveit

Samnanger S.S.L
87
83
83
92345
17.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
88
86
84
78336
18.
Ole Aleksander Storli

Gaula S.S.K
94
92
89
0275
19.
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
71
67
62
71271
20.
Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen

Biri J.F.F
91
83
95269
21.
Tarjei Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
92
90
85267
22.
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
91
89
86
0266
23.
Sander Ingvarsønn Sjøvoll

Rana J.F.F
86
85
82
0253
24.
Ulrik Østrem

Lindesnes J.F.F
79
79
76
0234
25.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
73
72
65
0210
26.
Erlend Våga Fløttum

(ingen klubb)
96
93
0189
27.
Thomas Hadland

Time S.S.K
98
79
0177
28.
Sander Haaheim

Nordvestlandet L.K.
90
85
0175
29.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
84
77
0161
30.
Isak Strisland Bjørnstad

Lindesnes J.F.F
77
66
0143
31.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
51
51
0102
32.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
98
098
33.
Martin Bråten Granøien

Gaula S.S.K
90
090
34.
Even Jostad Solbakken

Biri J.F.F
90
090
35.
Tobias Riiser

(ingen klubb)
89
089
36.
Bjørn Erik Olsen

Halden og Omegn J.F.F
88
088
37.
Simen Sjøstrøm Andersen

Skien J.F.F
83
083
38.
Hallvard Ødegård Bjørk

Askvoll og Holmedal L.K.
82
082
39.
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
79
079
40.
Alexander Tønnessen

(ingen klubb)
7777
41.
Christoffer Førland Noddeland

Songdalen L.K.
74
074
42.
Filip Frøystad

(ingen klubb)
72
072
43.
Sondre Kjørmo

Songdalen L.K.
29
029

Klasse V50
1.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
99
97
97
97390
2.
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
99
99
99
93390
3.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
99
98
95
97389
4.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
100
97
97
95389
5.
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
99
98
97
92386
6.
Roar Njærheim

Time S.S.K
96
95
92
96379
7.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
97
94
93
94378
8.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
98
97
89
93377
9.
Lennart Larsen

Fauske og Sørfold P.K.
94
94
94
93375
10.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
97
95
93
90375
11.
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
98
94
94
88374
12.
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
95
94
89
95373
13.
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
94
94
94
90372
14.
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
95
94
93
90372
15.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
95
95
93
88371
16.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
94
92
91
93370
17.
Rolf Kristian Eilertsen

Tynset J.F.F
95
93
91
91370
18.
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
96
92
92
89369
19.
Kjell Axelsen

Songdalen L.K.
96
94
93
86369
20.
Sven Erik Heimdal

Romerike S.S.K
96
96
94
83369
21.
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
96
94
92
85367
22.
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
93
92
92
88365
23.
John Aamodt-Haug

Svinndal J.F.F
94
94
89
87364
24.
Marius Riiser

Enebakk J.F.F
95
90
88
88361
25.
Morten Berg

Romerike S.S.K
93
91
87
89360
26.
Ole Bjerkeland

Enebakk J.F.F
95
90
88
87360
27.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
91
91
90
87359
28.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
91
88
88
90357
29.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
92
87
87
90356
30.
Stig Erling Talgø

Sarpsborg og Omegn J.F.F
91
88
88
89356
31.
Dan Randa

Alta J.F.F
89
89
88
89355
32.
Glenn Berntsen

Enebakk J.F.F
91
91
84
89355
33.
Joar Glomsvoll

Tynset J.F.F
92
88
87
87354
34.
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
93
92
89
80354
35.
Anders Klund

Eidsberg J.F.F
92
86
86
87351
36.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
91
89
84
85349
37.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
91
87
82
87347
38.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
92
86
84
84346
39.
Axel Petersheim

Enebakk J.F.F
89
88
81
87345
40.
Ingvar Karlsen

Rana J.F.F
90
88
87
80345
41.
Vidar Ringstad

Romerike S.S.K
89
86
85
84344
42.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
87
86
83
81337
43.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
82
82
74
80318
44.
Jan-Robert Korsveien

Romerike S.S.K
98
94
94286
45.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
95
94
93
0282
46.
Tommy Ulriksen

Onsøy J.F.F
95
93
90
0278
47.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
93
93
91
0277
48.
Rune Eggen

Målselv S.S.K
94
93
88
0275
49.
Per Oskar Hjelseth

Nordvestlandet L.K.
93
90
87
0270
50.
Erling Jensen

Bodø J.F.F
90
88
88
0266
51.
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
92
83
89264
52.
Per Ivar Søvik

Nordvestlandet L.K.
91
88
85
0264
53.
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
89
87
87
0263
54.
Jan Inge Kleppe

Askvoll og Holmedal L.K.
91
91
79
0261
55.
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
88
87
85
0260
56.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
83
83
83
0249
57.
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
80
79
76
0235
58.
Kai Ivan Andersen

Fauske og Sørfold S.S.K
91
78
33
0202
59.
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
96
94
0190
60.
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
96
94
0190
61.
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
95
94
0189
62.
Kai Engeli

Vestre Toten J.F.F
96
91
0187
63.
Ulf Boger

Målselv S.S.K
94
91
0185
64.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
93
91
0184
65.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
94
88
0182
66.
Audun Aamodt

Svinndal J.F.F
92
90
0182
67.
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
90
89
0179
68.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
91
88
0179
69.
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
92
87
0179
70.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
89
85
0174
71.
Bjørn Egil Sagholen

Eidsberg J.F.F
87
85
0172
72.
Harald Haugom

Sannidal Trap
85
84169
73.
Geir Emanuelsen

Bodø J.F.F
89
79168
74.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
86
82
0168
75.
Svein Erik Larsen

Samnanger S.S.L
81
82163
76.
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
79
82161
77.
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
76
76
0152
78.
Sven Roar Gran

Nedre Glomma S.S.K
81
71
0152
79.
Rune Horn

Brønnøy J.F.F
74
68
0142
80.
Lars Thomas Resberg

Råde P.L.
80
58
0138
81.
Eigil Lorentzen

Eidsberg J.F.F
98
098
82.
Per Åge Lindstad

Rakkestad og Degernes J.F.F
95
095
83.
Tom Thorvaldsen

Rakkestad og Degernes J.F.F
94
094
84.
Mikjel Meland

Skien J.F.F
9393
85.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
93
093
86.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
88
088
87.
Thor Strømme

(ingen klubb)
87
087
88.
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
8686
89.
Morten Berntsen

Løiten J.F.F
86
086
90.
Asløv Larsen

Fauske og Sørfold S.S.K
86
086
91.
Johan Gystad

Enebakk J.F.F
8484
92.
Dag Rønnebu

Fauske og Sørfold S.S.K
84
084
93.
Tor Anders Bjørkvist

Moss og Omegn J.F.F
81
081
94.
Lars Randby

Enebakk J.F.F
79
079
95.
Ivar Hansen

Rana J.F.F
78
078
96.
Even Søvik

Nordvestlandet L.K.
75
075

Klasse V60
1.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
98
97
96
100391
2.
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
99
99
97
96391
3.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
98
98
97
96389
4.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
99
96
94
96385
5.
Thorbjørn Cato Jokstad

Enebakk J.F.F
96
95
94
96381
6.
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
96
94
94
96380
7.
Viggo Johansen

Bodø J.F.F
96
96
94
93379
8.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
97
95
93
93378
9.
Harald Johansen

Haugesund L.S.K
97
95
95
91378
10.
Harald Flaen

Songdalen L.K.
98
96
95
89378
11.
Hans Henry Eriksen

Onsøy J.F.F
98
95
92
89374
12.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
94
92
92
94372
13.
Dag Rune Egge

Løiten J.F.F
97
91
89
92369
14.
Odd Ivar Kjøniksen

Råde J.F.F
94
93
93
88368
15.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
97
94
91
86368
16.
Johan Skogsrud

Løiten J.F.F
93
92
92
89366
17.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
92
91
90
91364
18.
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
93
91
90
88362
19.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
91
91
90
87359
20.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
93
89
87
87356
21.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
93
92
90
80355
22.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
90
89
87
87353
23.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
92
88
88
85353
24.
Kjell Arne Haugland

Nedre Glomma S.S.K
87
86
86
79338
25.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
92
84
82
78336
26.
Henning Brattlien

Biri J.F.F
94
93
93
40320
27.
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
97
96
94
0287
28.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
95
95
93
0283
29.
Sverre A. Meisingseth

Åmot J.F.F
95
93
91
0279
30.
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
94
93
92
0279
31.
Gunnar Unneland

Samnanger S.S.L
93
93
92
0278
32.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
93
92
90
0275
33.
Steinar Høibraaten

Frogn J.F.F
93
90
90
0273
34.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
93
92
82
0267
35.
Thor-Anders Gjulem

Eidsberg J.F.F
93
86
84
0263
36.
Gunnar Kjøniksen

Råde J.F.F
88
88
87
0263
37.
Ola Jørgen Moen

Kvam S.S.K
85
80
91256
38.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
86
85
84
0255
39.
Jon A. Nesland

Kroken J.F.F
85
82
86253
40.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
90
81
80
0251
41.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
79
79
89247
42.
Jan Egil Kolstad

Råde J.F.F
90
80
76
0246
43.
Nils Alfred Mella

Alta J.F.F
89
82
74
0245
44.
Øistein Olsen

Ullensaker J.F.F
90
78
76
0244
45.
Sten-Arild Pettersen

Råde J.F.F
87
80
72
0239
46.
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
82
78
74
0234
47.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
85
76
68
0229
48.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
98
97
0195
49.
Magne Bakken

Nordvestlandet L.K.
98
96
0194
50.
Per Østigård

Tynset J.F.F
91
90
0181
51.
Audun Vevle

Bergen L.K.
91
89
0180
52.
Per Jostein Sundet

Alta J.F.F
91
88
0179
53.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
87
88175
54.
Tore Dalen

Ullensaker J.F.F
87
84
0171
55.
Børre Børresen

Tynset J.F.F
89
75
0164
56.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
83
79
0162
57.
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
94
094
58.
Svein Hansen

Krødsherad J.F.F
91
091
59.
Roger Pedersen

Rana J.F.F
91
091
60.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
90
090
61.
Jan Arvid Motrøen

Råde J.F.F
88
088
62.
Arnfinn Joløkken

Biri J.F.F
87
087
63.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
7878
64.
Kolbjørn Østvold

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
7676
65.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
7474
66.
Torbjørn Rubach

Bodø J.F.F
6262

Klasse V70
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
97
96
96
92381
2.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
93
91
91
92367
3.
Jan Sigurd Foss

Oslo Sportsskyttere
94
93
93
87367
4.
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
96
92
91
81360
5.
Ronny Syversen

Råde J.F.F
95
88
85
89357
6.
Tor Hernæs

Romerike S.S.K
92
90
89
86357
7.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
92
87
86
91356
8.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
93
90
85
86354
9.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
91
88
85
88352
10.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
92
91
84
79346
11.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
94
82
80
82338
12.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
96
91
92279
13.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
94
92
85
0271
14.
Tom Håkonsen

Løiten J.F.F
93
87
86
0266
15.
Oddbjørn Onsaker

Svinndal J.F.F
90
89
85
0264
16.
Oddbjørn Rosset

(ingen klubb)
88
87
86
0261
17.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
86
86
85
0257
18.
Vidar Tors

Skien J.F.F
91
81
84256
19.
Halvor Strandene

Tvedestrand J.F.F
87
85
81
0253
20.
Sverre Eriksen

Lindesnes J.F.F
88
83
79
0250
21.
Nils Mathis Eira

(ingen klubb)
83
82
68
0233
22.
Per Gunnestad

Askvoll og Holmedal L.K.
76
69
81226
23.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
76
74
71
0221
24.
Tom Anke

Enebakk J.F.F
69
62
74205
25.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
86
73
39
0198
26.
Kjell Wattum

Enebakk J.F.F
71
60
66197
27.
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
89
85
0174
28.
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
93
81
0174
29.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
82
81
0163
30.
Rolf M. Heitmann

Alta J.F.F
83
75
0158
31.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
81
9
090
32.
Tore Noddeland

Songdalen L.K.
83
083
33.
Agnar Husebråten

Marker J.F.F
82
082
34.
Svein Reidar Fredheim

Kismul S.S.K
80
080
35.
Erling Henriksen

Tynset J.F.F
79
079
36.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
71
071
37.
Alrik Methi

Varanger S.S.K
58
058
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)