www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2017 OL-trap - LEIRDUE.NET
2017

Oppdatert: 19.05.2018 kl 16:05

Ranking OL-trap 2017


Klasse S
1.
Nadir Rghioui

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
117116116116114 579
2.
Espen Unneland

Bergen L.K.
118116115115115 579
3.
Martin Siemsen Larsen

Grasåsen S.S.
120119117112110 578
4.
Jan Egil Rosvoll

Bergen L.K.
119116115115112 577
5.
Magne Østby

(ingen klubb)
116116115113111 571
6.
Sindre Krågsrud

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
120114112112112 570
7.
Jan Øivind Johansen

Romerike S.S.K
117116113112111 569
8.
Saeed Moradi

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
116114113111111 565
9.
Jørn Simenstad

Oslo Sportsskyttere
116110109109107 551
10.
Simen Terp

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
113112111109105 550
11.
Benn Wolden

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
117110107107103 544
12.
Ivar Støen

Oslo Sportsskyttere
112108108108106 542
13.
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
112112107106101 538
14.
Jan Terp

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
109106105104103 527
15.
Ulrik Lund

Bergen L.K.
107105105105104 526
16.
Lars Kapstad

Grasåsen S.S.
11310710510296 523
17.
Terje Stokkebekk

Grasåsen S.S.
108103102102101 516
18.
Tarald Øvergaard

Oslo Sportsskyttere
10710410310198 513
19.
Claus Tornsberg

Grasåsen S.S.
10910910710384 512
20.
Bent Øverhagen

Losby Viltmål- og P.K.
10510310110099 508
21.
Morten Bergersen

Grasåsen S.S.
1081041039792 504
22.
Tim Carl Gustav Skønberg

Bergen L.K.
101101999998 498
23.
Geir Wemmestad-Haaland

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
10098979594 484
24.
Ådne Syvertsen

Oslo Sportsskyttere
1061061029854 466
25.
Frank Larsen

Grasåsen S.S.
9894918985 457
26.
Ottar Nord

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
9291918981 444
27.
Terje Halvorsen

Åsnes J.F.F
8787857979 417
28.
Joachim Børlie

Grasåsen S.S.
10910410398 414
29.
Finn Jensen

Oslo Sportsskyttere
9187777776 408
30.
Thor Pedersen

Enebakk J.F.F
10510310094 402
31.
Thomas Ove Nilsen

Grasåsen S.S.
1141109867 389
32.
Leif Vålvannet

Enebakk J.F.F
99989794 388
33.
Øivind Steinsholt

Farris S.S.
105968979 369
34.
Sverre Johan Hillem

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
10210191 294
35.
Kenneth Eikenes

Bærum J.F.F
989290 280
36.
Tor Arne Evjebråten

Ullensaker J.F.F
80706659 275
37.
Arnold Sørensen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
918887 266
38.
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
72646257 255
39.
Magnus Aase

Bergen L.K.
55524837 192
40.
Jan Bålerud

Grasåsen S.S.
9892 190
41.
Alexander Holm Akselsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
10286 188
42.
Dagfinn Elstad

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
111 111
43.
Stian Hoff Berg

Romerike S.S.K
5453 107
44.
Trond Reidar Øybakken

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
99 99
45.
Lasse Johnsen

Oslo Sportsskyttere
98 98
46.
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
92 92
47.
Geir Østby

Kroken J.F.F
87 87
48.
Eirik Nordbø

Nordvegen L.K.
87 87
49.
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
82 82
50.
Svein-Martin Tyreng

Moss og Omegn J.F.F
77 77
51.
May-Lill Sørensen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
4132 73
52.
Tom Westby

(ingen klubb)
71 71
53.
Morten Pedersen

Ullensaker J.F.F
71 71
54.
Odd Egil Larsen

Grasåsen S.S.
59 59
55.
Leif Økland

Enebakk J.F.F
49 49

Klasse K
1.
Izabela Prestegård

Bergen L.K.
6868675954 316
2.
Eva Kristin Bjørkmann

Grasåsen S.S.
7158565048 283
3.
Elisabeth Larsen

Grasåsen S.S.
5652514746 252
4.
Ann Jeanette Tornsberg

Grasåsen S.S.
4136343430 175
5.
Magdalena Maj Larsen

Grasåsen S.S.
40393923 141
6.
Rachelle Wolff

Grasåsen S.S.
5529 84
7.
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
25 25

Klasse Jk
1.
Mathea Synnøve Johansson

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9761575349 317
2.
Evita Cecilie Tornsberg

Grasåsen S.S.
40 40

Klasse Jm
1.
Ruben Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
117117116116114 580
2.
Christian Rød Karlsen

Brunlanes S.S.
109105 214
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)