3. april 2024
Navn |
Klubb |
Klasse |
Amber Jayne Graham |
Ørskog J.S.S |
F |
Anders Strömvall |
Vestre Toten J.F.F |
C |
Anita Thøgersen |
Ullensaker J.F.F |
F |
Anne Jorunn Kasin |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Arne Vermund Hope |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Arnstein Haugen |
Os J.F.L |
C |
Asløv Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
A |
Astrid Jenssen |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
D2 |
Atle Fjellsbø |
Os J.F.L |
E1 |
Beate Solli Nilsen |
Sømna J.F.F |
F |
Ben-Andre Nilsen |
Sømna J.F.F |
C |
Bente Hagene |
Nord-Aurdal J.F.F |
F |
Bertil Chr Hast Rønnestad |
Os J.F.L |
C |
Bjarne Jødahl |
Ullensaker J.F.F |
E2 |
Bjarne Sagebakken |
Os J.F.L |
E2 |
Bjørn Egil Døsen |
Os J.F.L |
B |
Bjørn Roald Joramo Pedersen |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
C |
Bjørn Åge Nilsen |
Sømna J.F.F |
E1 |
Camilla Wilhelmine Kleppe |
Herøy og Sande J.F.F |
B |
Cato Joten |
Fron J.F.F |
B |
Christoffer Svegaard |
Sør-Varanger J.F.F |
C |
Dag Rønnebu |
Fauske og Sørfold J.F.F |
E1 |
Dan Eirik Voldnes |
Herøy og Sande J.F.F |
B |
Darius Sileikis |
Rana J.F.F |
C |
David Ruud Pedersen |
Ål J.F.F |
D1 |
Eivind Stokkebryn |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
Elise Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
B |
Elise Midttun |
Os J.F.L |
F |
Emilie Ystad |
Ål J.F.F |
D2 |
Erik Hemli |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
E1 |
Erling Jensen |
Bodø J.F.F |
E1 |
Espen Bjelvin |
(ingen klubb) |
C |
Fabian Davik |
Ørskog J.S.S |
B |
Filip Østensen |
Bodø J.F.F |
A |
Finn Øvredal |
Os J.F.L |
E2 |
Frank Wangensten-Mo |
Nord-Aurdal J.F.F |
C |
Frode Johansen |
Sør-Varanger J.F.F |
B |
Geir Enok Thrane |
Neiden og Omegn J.F.F |
B |
Geir Emanuelsen |
Bodø J.F.F |
C |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Gjermund Aas |
Ullensaker J.F.F |
A |
Glenn Pedersen |
Os J.F.L |
B |
Hanne Solbakk |
Beiarn J.F.F |
F |
Hans Marius Støre Mastermo |
Rana J.F.F |
B |
Hans Olav Bjelvin |
Rana J.F.F |
E2 |
Hauk Emanuelsen Thyes |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Hege Gjendem |
Skåla J.F.F |
F |
Henning Godlien Strand |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Isaac Hålien |
Vestre Slidre J.F.L |
D1 |
Jan Ove Sønstevold |
Fron J.F.F |
A |
Jan-Ole Østensen |
Bodø J.F.F |
E1 |
Joacim Schistad |
Sør-Varanger J.F.F |
B |
Jonas Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
B |
Jonas Nordvoll |
Bodø J.F.F |
C |
Jørn Telnes |
Bodø J.F.F |
C |
Kai Ivan Andersen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
B |
Karl Mo |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
Kato Johansen |
Brønnøy J.F.F |
B |
Kenneth Espeseth |
Herøy og Sande J.F.F |
A |
Kenneth Madsstuen |
Nord-Aurdal J.F.F |
C |
Kjell Magne Haukås |
Averøy J.F.F |
B |
Kjell-Arne Kello |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Kjell Frydenlund |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
E1 |
Kjetil Laugsand |
Rana J.F.F |
B |
Knut Brateng |
Nord-Aurdal J.F.F |
C |
Knut Brotnow |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
Kristian Ingvar Raaen |
Ål J.F.F |
B |
Kristoffer Joten |
Fron J.F.F |
D1 |
Kurt Are Skarbø |
Ørskog J.S.S |
B |
Lars Gunnar Larsen |
Herøy og Sande J.F.F |
A |
Leif Alexander Ramvoll |
Bodø J.F.F |
C |
Lennart Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
E1 |
Linda Jansson |
Os J.F.L |
F |
Magnus Auglænd Vilhelmsen |
Os J.F.L |
A |
Magnus Langmo |
Rana J.F.F |
C |
Mari Lillejordet |
Nord-Aurdal J.F.F |
C |
Marthe Brattegard |
Ål J.F.F |
D2 |
Michael Wollmann Eilertsen |
Sør-Varanger J.F.F |
B |
Morten Kvalvik |
Bodø J.F.F |
C |
Nicholas Breivik |
Bodø J.F.F |
C |
Nicole Tvedt |
Herøy og Sande J.F.F |
F |
Nils Jensen |
Os J.F.L |
- |
Noah Sævik |
Herøy og Sande J.F.F |
D1 |
Odd Arild Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
A |
Olav Martin Johnsen |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
E2 |
Ole Emil Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
D1 |
Ole Petter Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
A |
Otto Edvin Roaldsøy |
Averøy J.F.F |
A |
Per Arne Vaterland |
Kvam J.F.F |
D1 |
Per Inge Johnsen |
Sykkylven J.F.F |
E1 |
Per Ivar Søvik |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Per Morten Aasgård |
Averøy J.F.F |
B |
Per Oskar Hjelseth |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Remi Eide |
Herøy og Sande J.F.F |
C |
Robert Harald Flatli |
Neiden og Omegn J.F.F |
E2 |
Robin Bastesen Nilsen |
Alstahaug og Leirfjord J.F.F |
B |
Rolf Kvisvik |
Kristiansund og Nordmøre J.F.F |
E1 |
Rune A Kværna |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Rune Furuseth |
Ål J.F.F |
B |
Rune Horn |
Brønnøy J.F.F |
E1 |
Rune Hålien |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
Rune Knappskog |
Askvoll J.F.L |
A |
Rune Solberg |
Os J.F.L |
C |
Sander Haaheim |
Ørskog J.S.S |
C |
Sigbjørn Stølen |
Ål J.F.F |
C |
Silje Merete Vidme |
Ål J.F.F |
B |
Sindre Nordstrand |
Bodø J.F.F |
C |
Siren Kvamme |
Os J.F.L |
C |
Steffen Vik |
Os J.F.L |
A |
Stian Hoff |
Ørskog J.S.S |
A |
Stian Ulfstein |
Herøy og Sande J.F.F |
A |
Stig-Ronny Dokken |
Nord-Aurdal J.F.F |
C |
Ståle Bråten |
Nord-Aurdal J.F.F |
A |
Ståle Midtlid |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Sven Jakobsen |
Os J.F.L |
B |
Sverre Kråkenes |
Os J.F.L |
E2 |
Terje Johansen |
Askvoll J.F.L |
A |
Therese Nesseth Tørlen |
Ørskog J.S.S |
A |
Tobias Martiniussen Gåsland |
Rana J.F.F |
D1 |
Tor-Erik Sandhell |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Torbjørn Rubach |
Bodø J.F.F |
E2 |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
Tore Tjønna |
Rana J.F.F |
B |
Torfinn Swan Forsbakk |
Rana J.F.F |
B |
Torgeir Asgrimplass |
Ål J.F.F |
C |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Vibecke Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Vidar Opheim |
Vestre Slidre J.F.L |
E1 |
Vidar Prestrud |
Nord-Aurdal J.F.F |
B |
Viggo Johansen |
Bodø J.F.F |
E1 |
Werner Abrahamsen |
Sømna J.F.F |
C |
Yngve Kartveit |
Os J.F.L |
E1 |
Øystein Sundheim |
Vestre Slidre J.F.L |
C |