9. til 13. juli 2024
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 38 | 09.07.2024 kl 10:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 39 | 09.07.2024 kl 10:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 40 | 09.07.2024 kl 10:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 41 | 09.07.2024 kl 10:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Rune Olsen |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E1 |
4 |
Pål Sidhu |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
5 |
Gaute Gravdahl |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E2 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 42 | 09.07.2024 kl 10:40
|
1 |
|
|
|
2 |
Jan Olav Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
3 |
Stein Erik Waal |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
4 |
Andreas Sandlie Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 43 | 09.07.2024 kl 10:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 44 | 09.07.2024 kl 11:00
|
1 |
|
|
|
2 |
Simen Torgersen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
3 |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
4 |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
B |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 45 | 09.07.2024 kl 11:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 46 | 09.07.2024 kl 11:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 47 | 09.07.2024 kl 11:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 48 | 09.07.2024 kl 11:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 49 | 09.07.2024 kl 11:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 50 | 09.07.2024 kl 12:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Rune Hellandsjø |
Nidaros J.S.K |
E1 |
4 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
A |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 51 | 09.07.2024 kl 12:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 52 | 09.07.2024 kl 12:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 53 | 09.07.2024 kl 12:30
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 54 | 09.07.2024 kl 12:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 55 | 09.07.2024 kl 12:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 56 | 09.07.2024 kl 13:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 57 | 09.07.2024 kl 13:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 58 | 09.07.2024 kl 13:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 59 | 09.07.2024 kl 13:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 60 | 09.07.2024 kl 13:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 61 | 09.07.2024 kl 13:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 62 | 09.07.2024 kl 14:00
|
1 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 |
2 |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
3 |
Jon Salve Håkedal |
Stokke J.F.L |
E1 |
4 |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D2 |
5 |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 63 | 09.07.2024 kl 14:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 64 | 09.07.2024 kl 14:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 65 | 09.07.2024 kl 14:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Ottar Nord |
Nes J.F.F |
E2 |
4 |
|
|
|
5 |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 66 | 09.07.2024 kl 14:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 67 | 09.07.2024 kl 14:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 68 | 09.07.2024 kl 15:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 69 | 09.07.2024 kl 15:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 70 | 09.07.2024 kl 15:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 71 | 09.07.2024 kl 15:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 72 | 09.07.2024 kl 15:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 73 | 09.07.2024 kl 15:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 74 | 09.07.2024 kl 16:00
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 75 | 10.07.2024 kl 10:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 76 | 10.07.2024 kl 10:10
|
1 |
Arild Johansen |
Skåla J.F.F |
C |
2 |
Kåre Ola Botnan |
Opdal J.F.L |
E1 |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 77 | 10.07.2024 kl 10:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 78 | 10.07.2024 kl 10:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 79 | 10.07.2024 kl 10:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 80 | 10.07.2024 kl 10:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 81 | 10.07.2024 kl 11:00
|
1 |
|
|
|
2 |
Tommy Bakken |
Sør-Odal J.F.F |
C |
3 |
Trond Rune Sæterholen |
Sør-Odal J.F.F |
C |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 82 | 10.07.2024 kl 11:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 83 | 10.07.2024 kl 11:20
|
1 |
|
|
|
2 |
Glenn Robert Elverhøy |
Eidsberg Omegn J.F.F |
B |
3 |
Hans-Kristian L. Elverhøy |
Eidsberg Omegn J.F.F |
D1 |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 84 | 10.07.2024 kl 11:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 85 | 10.07.2024 kl 11:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 86 | 10.07.2024 kl 11:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 87 | 10.07.2024 kl 12:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Martin Røsaker |
Skien J.F.F |
A |
4 |
Anne-Sofie Bentengen |
Udnes J.F.F |
D2 |
5 |
Morten Larsen |
Sannidal J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 88 | 10.07.2024 kl 12:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 89 | 10.07.2024 kl 12:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 90 | 10.07.2024 kl 12:30
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 91 | 10.07.2024 kl 12:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 92 | 10.07.2024 kl 12:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 93 | 10.07.2024 kl 13:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 94 | 10.07.2024 kl 13:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 95 | 10.07.2024 kl 13:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 96 | 10.07.2024 kl 13:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 97 | 10.07.2024 kl 13:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 98 | 10.07.2024 kl 13:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 99 | 10.07.2024 kl 14:00
|
1 |
|
|
|
2 |
Tommy Bergane |
Sannidal J.F.F |
B |
3 |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 100 | 10.07.2024 kl 14:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 101 | 10.07.2024 kl 14:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 102 | 10.07.2024 kl 14:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 103 | 10.07.2024 kl 14:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 104 | 10.07.2024 kl 14:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 105 | 10.07.2024 kl 15:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 106 | 10.07.2024 kl 15:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 107 | 10.07.2024 kl 15:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 108 | 10.07.2024 kl 15:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 109 | 10.07.2024 kl 15:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 110 | 10.07.2024 kl 15:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Marthe Halvorsen |
Eidsvoll Skog J.F.F |
F |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 111 | 10.07.2024 kl 16:00
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 112 | 11.07.2024 kl 10:00
|
1 |
Ulf Boger |
Målselv J.F.F |
E1 |
2 |
|
|
|
3 |
Ivan K Kleven |
Sulitjelma J.F.F |
B |
4 |
Pål-Oskar Guttormsen |
Målselv J.F.F |
C |
5 |
Arne Alexander Laberg |
Målselv J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 113 | 11.07.2024 kl 10:10
|
1 |
|
|
|
2 |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
3 |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
B |
4 |
Siv Haugland |
Kroken J.F.F |
F |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 114 | 11.07.2024 kl 10:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 115 | 11.07.2024 kl 10:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 116 | 11.07.2024 kl 10:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 117 | 11.07.2024 kl 10:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Bjørnar Melby |
Verdal J.F.F |
A |
4 |
Viggo Sandbakken |
Eidskog J.F.F |
E1 |
5 |
Arve Melby |
Verdal J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 118 | 11.07.2024 kl 11:00
|
1 |
Rune Gulbrandsen |
Telemark J.F.F |
C |
2 |
Pål Roy Rolland |
Songdalen J.F.F |
E1 |
3 |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
E1 |
4 |
Tommy Jakobsen |
Grimstad J.F.F |
E2 |
5 |
Kurt Solvik |
Songdalen J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 119 | 11.07.2024 kl 11:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 120 | 11.07.2024 kl 11:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 121 | 11.07.2024 kl 11:30
|
1 |
|
|
|
2 |
Roar Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
B |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 122 | 11.07.2024 kl 11:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 123 | 11.07.2024 kl 11:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Torbjørn Leknes |
Askvoll J.F.L |
E1 |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 124 | 11.07.2024 kl 12:00
|
1 |
Linus Rudberg |
Eidskog J.F.F |
D1 |
2 |
Torger Bråten Norberg |
Trondheim J.F.F |
B |
3 |
Fabian Persson |
Eidskog J.F.F |
D1 |
4 |
Morten Kjelaas |
Trondheim J.F.F |
B |
5 |
Ole Furu |
Sunndal J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 125 | 11.07.2024 kl 12:10
|
1 |
Frank Våden |
Orkla J.F.F |
A |
2 |
|
|
|
3 |
Alexander Gulbrandsen |
Eidskog J.F.F |
D1 |
4 |
Olav Resellhagen Bergersen |
Eidskog J.F.F |
D1 |
5 |
Svein Henriksen |
Sunndal J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 126 | 11.07.2024 kl 12:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Odin Kvernmo |
Eidskog J.F.F |
D1 |
4 |
Amund Slaastad Godtlund |
Eidskog J.F.F |
D1 |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 127 | 11.07.2024 kl 12:30
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 128 | 11.07.2024 kl 12:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 129 | 11.07.2024 kl 12:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Dag Ronny Bøe Hafsrød |
Halden og Omegn J.F.F |
C |
5 |
Jon-Roger Jensen |
Halden og Omegn J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 130 | 11.07.2024 kl 13:00
|
1 |
Jarle Mellemsæther |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
2 |
Per Kristian Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
E1 |
3 |
Harald Ausland |
Jæren J.F.L |
B |
4 |
Bastian Stensland Lobekk |
Jæren J.F.L |
D1 |
5 |
Mats Martin Johannes Emilsson |
Jæren J.F.L |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 131 | 11.07.2024 kl 13:10
|
1 |
Alexander Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
2 |
Jørgen Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
3 |
Ole Kristian Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
C |
4 |
Rune Furuseth |
Ål J.F.F |
C |
5 |
Karl Mo |
Vestre Slidre J.F.L |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 132 | 11.07.2024 kl 13:20
|
1 |
Kristian Ingvar Raaen |
Ål J.F.F |
C |
2 |
Balder Hole |
Jæren J.F.L |
D2 |
3 |
Tonnie Stensland |
Jæren J.F.L |
F |
4 |
Siri Iren Obrestad |
Jæren J.F.L |
F |
5 |
Silje Merete Vidme |
Ål J.F.F |
F |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 133 | 11.07.2024 kl 13:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 134 | 11.07.2024 kl 13:40
|
1 |
|
|
|
2 |
Imre Hole |
Jæren J.F.L |
D2 |
3 |
Stian Eikåsen |
Jæren J.F.L |
B |
4 |
|
|
|
5 |
Jostein Sunde |
Jæren J.F.L |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 135 | 11.07.2024 kl 13:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Tone Håland |
Jæren J.F.L |
F |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 136 | 11.07.2024 kl 14:00
|
1 |
Thomas Bjørkås |
Løiten J.F.F |
B |
2 |
Stefan Vågseter |
Skåla J.F.F |
B |
3 |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
E1 |
4 |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
E2 |
5 |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
E2 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 137 | 11.07.2024 kl 14:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 138 | 11.07.2024 kl 14:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 139 | 11.07.2024 kl 14:30
|
1 |
|
|
|
2 |
Thor Andre Basmoen |
Skåla J.F.F |
C |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 140 | 11.07.2024 kl 14:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 141 | 11.07.2024 kl 14:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 142 | 11.07.2024 kl 15:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 143 | 11.07.2024 kl 15:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 144 | 11.07.2024 kl 15:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 145 | 11.07.2024 kl 15:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 146 | 11.07.2024 kl 15:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Leif Arild Fjellheim |
Karmøy J.F.N.F |
E1 |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 147 | 11.07.2024 kl 15:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Robert Jensvoll |
Kvam J.F.F |
B |
4 |
Johnny Arvid De Wit |
Biri J.F.F |
E1 |
5 |
Jon Thommesen |
Skien J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 148 | 11.07.2024 kl 16:00
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 149 | 11.07.2024 kl 16:10 12.07.2024 kl 10:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 150 | 12.07.2024 kl 10:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Johnny G Vågen |
Skåla J.F.F |
C |
5 |
Hege Gjendem |
Skåla J.F.F |
F |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 151 | 12.07.2024 kl 10:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
E1 |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 152 | 12.07.2024 kl 10:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 153 | 12.07.2024 kl 10:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 154 | 12.07.2024 kl 10:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 155 | 12.07.2024 kl 11:00
|
1 |
Tore Håkonsrud |
Buskeruds J.F.F |
A |
2 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
3 |
Cecilie Renate Dahle Næss |
Buskeruds J.F.F |
A |
4 |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
5 |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 156 | 12.07.2024 kl 11:10
|
1 |
Martin Grimsland |
Tvedestrand J.F.F |
A |
2 |
Espen Knutsen |
Tvedestrand J.F.F |
C |
3 |
Arnt Sigurd Christensen |
Lindesnes J.F.F |
B |
4 |
Jan Erik Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
5 |
Svein Arild Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 157 | 12.07.2024 kl 11:20
|
1 |
Arnt Martin Skofteland |
Lindesnes J.F.F |
D1 |
2 |
Torjus Hultin Aurebekk |
Songdalen J.F.F |
D2 |
3 |
Gunstein Aurebekk |
Songdalen J.F.F |
C |
4 |
Vetle Ingebretsen Aanensen |
Songdalen J.F.F |
D2 |
5 |
Sveinung Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 158 | 12.07.2024 kl 11:30
|
1 |
Jonas Kallar Gunnes |
Nidaros J.S.K |
C |
2 |
|
|
|
3 |
Jonas Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
B |
4 |
Thomas Lien |
Vindafjord J.F.L |
A |
5 |
Knut Erland Hansen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 159 | 12.07.2024 kl 11:40
|
1 |
Merethe K Hansen |
Buskeruds J.F.F |
F |
2 |
Arild Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
3 |
Anders Weum Ryghseter |
Buskeruds J.F.F |
B |
4 |
Marie Lie Bogen |
Buskeruds J.F.F |
F |
5 |
Bjørnar Lundhaug |
Rælingen J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 160 | 12.07.2024 kl 11:50
|
1 |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
2 |
Rolf Aune |
Orkla J.F.F |
A |
3 |
Arvid Haugen |
Surnadal J.F.F |
E2 |
4 |
Ola Stivold |
Surnadal J.F.F |
B |
5 |
Eirik Asphol Stivold |
Surnadal J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 161 | 12.07.2024 kl 12:00
|
1 |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
2 |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D2 |
3 |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
4 |
Sigurd Magnor Strand |
Surnadal J.F.F |
E1 |
5 |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 162 | 12.07.2024 kl 12:10
|
1 |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
A |
2 |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
3 |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
4 |
Bjørn Aaland |
Kongsvinger J.F.F |
E1 |
5 |
Kjell Eirik Slaastad |
Eidskog J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 163 | 12.07.2024 kl 12:20
|
1 |
Helge Østlie |
Nord-Odal J.F.F |
B |
2 |
Isabell Jansen Myhre |
Nord-Odal J.F.F |
F |
3 |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
E1 |
4 |
Roger Trøftmoen |
Nord-Odal J.F.F |
C |
5 |
Thomas Skogli Hagen |
Nord-Odal J.F.F |
C |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 164 | 12.07.2024 kl 12:30
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 165 | 12.07.2024 kl 12:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 166 | 12.07.2024 kl 12:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 167 | 12.07.2024 kl 13:00
|
1 |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
A |
2 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
3 |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
4 |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
A |
5 |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
F |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 168 | 12.07.2024 kl 13:10
|
1 |
Thomas Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
A |
2 |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E2 |
3 |
Geir Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
B |
4 |
Klaus Andre Godtland |
Tynset J.F.F |
C |
5 |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 169 | 12.07.2024 kl 13:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Vibecke Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
4 |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
C |
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 170 | 12.07.2024 kl 13:30
|
1 |
Kai Arne Skreden |
Fron J.F.F |
C |
2 |
|
|
|
3 |
Ken-Are Olafsen |
Fron J.F.F |
B |
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 171 | 12.07.2024 kl 13:40
|
1 |
Martin Hugubakken Nesseth |
Tynset J.F.F |
B |
2 |
Morten Andersen |
Tynset J.F.F |
B |
3 |
Stig Nesseth |
Tynset J.F.F |
E1 |
4 |
Kasper Slettan |
Tynset J.F.F |
B |
5 |
Else-May Botten |
Skåla J.F.F |
F |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 172 | 12.07.2024 kl 13:50
|
1 |
|
|
|
2 |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 173 | 12.07.2024 kl 14:00
|
1 |
Jan Thore Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
2 |
Hans Kåre Røysland |
Sandefjord J.F.F |
A |
3 |
Håkon Kveum |
Sel J.F.F |
A |
4 |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
5 |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 174 | 12.07.2024 kl 14:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 175 | 12.07.2024 kl 14:20
|
1 |
|
|
|
2 |
Tommi Andre Lahtinen |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
3 |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
4 |
Henning Haugen |
Andebu J.F.F |
B |
5 |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 176 | 12.07.2024 kl 14:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 177 | 12.07.2024 kl 14:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 178 | 12.07.2024 kl 14:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 179 | 12.07.2024 kl 15:00
|
1 |
|
|
|
2 |
Dan Martin Nordeng |
Råde J.F.F |
B |
3 |
Jon Anders Møklegård |
Råde J.F.F |
B |
4 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
5 |
Ivan Bunes |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 180 | 12.07.2024 kl 15:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
Sverre Johan Hillem |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
4 |
|
|
|
5 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 181 | 12.07.2024 kl 15:20
|
1 |
Geir Wemmestad-Haaland |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
E1 |
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 182 | 12.07.2024 kl 15:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 183 | 12.07.2024 kl 15:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 184 | 12.07.2024 kl 15:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 185 | 12.07.2024 kl 16:00
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|