3. august 2022
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| Lag 1 Reservert arrangør | Kl: 16:00 - Bane 1
|
1 |
Elling Tryterud |
Sokna J.F.F |
A |
2 |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
3 |
Henrik Flaskerud |
Sokna J.F.F |
A |
4 |
Håvard Rustad |
Sokna J.F.F |
A |
5 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
| Lag 2 Reservert arrangør | Kl: 16:10 - Bane 1
|
1 |
Malin Tutanrud |
Sokna J.F.F |
D1 |
2 |
Stian Thorsrud |
Sokna J.F.F |
B |
3 |
Roger Hansen |
Sokna J.F.F |
A |
4 |
Tiril Tutanrud Åsen |
Sokna J.F.F |
D1 |
5 |
|
|
|
| Lag 4 | Kl: 16:30 - Bane 1
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
| Lag 5 | Kl: 16:40 - Bane 1
|
1 |
Henrik Eriksen |
Sokna J.F.F |
D2 |
2 |
Martin Eriksen |
Sokna J.F.F |
D2 |
3 |
Simen Sælid |
Ringerike J.F.F |
C |
4 |
Bjørn Tandberg |
Sokna J.F.F |
A |
5 |
Øystein Grindstad |
Jevnaker J.F.F |
C |
| Lag 6 | Kl: 16:50 - Bane 1
|
1 |
Glenn Fossum |
Sokna J.F.F |
C |
2 |
Adrian Fossum |
Sokna J.F.F |
D1 |
3 |
Erlend Berg |
Sokna J.F.F |
D1 |
4 |
Marit Myrland |
Ringerike Kvinnelige J.F.F |
F |
5 |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
| Lag 7 | Kl: 17:00 - Bane 1
|
1 |
Alexander Kristiansen |
Ådal J.F.F |
C |
2 |
Tine Kathleen Stokkedal |
Ådal J.F.F |
F |
3 |
Inga Josefine Gaski |
Sokna J.F.F |
F |
4 |
Ingvill Hågensen Hartz |
Sokna J.F.F |
B |
5 |
Per Marius Stokkedal |
Ådal J.F.F |
C |
| Lag 8 | Kl: 17:10 - Bane 1
|
1 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
2 |
Gudmundur Arni Arnason |
Skogen J.S.K |
C |
3 |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
B |
4 |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
5 |
Kristine Rognerud Nymoen |
Ådal J.F.F |
F |
| Lag 9 | Kl: 17:20 - Bane 1
|
1 |
Petter Eull |
Ringerike J.F.F |
C |
2 |
Ole Jan Eull |
Sokna J.F.F |
C |
3 |
Didrik Bucher |
Jevnaker J.F.F |
C |
4 |
Arne Trøhaugen |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
5 |
Morten Kleven |
Ringerike J.F.F |
C |
| Lag 10 | Kl: 17:30 - Bane 1
|
1 |
Mathias Furuseth Martinsen |
Geilo J.F.F |
C |
2 |
Ole Kristian Espeseth |
Nes J.F.F |
C |
3 |
Rune Furuseth |
Ål J.F.F |
B |
4 |
Tore Håkonsrud |
Buskeruds J.F.F |
B |
5 |
Joakim M Skålbones |
Sokna J.F.F |
C |
| Lag 11 | Kl: 17:40 - Bane 1
|
1 |
Leif Håkon Karlsen |
Ringerike J.F.F |
C |
2 |
Sverre Andreas Hamre |
Nes J.F.F |
B |
3 |
Christian Clausen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
4 |
Petter Clausen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
5 |
Anders Paulsen |
Ringerike J.F.F |
B |
| Lag 12 | Kl: 17:50 - Bane 1
|
1 |
Ole Erik Bakke |
Ringerike J.F.F |
E1 |
2 |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
3 |
J Benny Nordnes |
Holter J.F.F |
C |
4 |
Herman Tandberg |
Sokna J.F.F |
D2 |
5 |
Stein Tandberg |
Sokna J.F.F |
C |
| Lag 13 | Kl: 18:00 - Bane 1
|
1 |
Steffen Torgersbråten |
Ringerike J.F.F |
C |
2 |
Eivind Flekstad |
Sokna J.F.F |
C |
3 |
Øivind Holm |
Holter J.F.F |
C |
4 |
Martin Sørlie |
Holter J.F.F |
C |
5 |
Bent Inge Håkenstad |
Holter J.F.F |
C |
| Lag 14 | Kl: 18:10 - Bane 1
|
1 |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
2 |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
C |
3 |
Gard Ola Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
C |
4 |
Piotr Batko |
Sollihøgda J.F.F |
C |
5 |
Peter Steland |
Sollihøgda J.F.F |
C |
| Lag 15 | Kl: 18:20 - Bane 1
|
1 |
Lene Brentebråten |
Sokna J.F.F |
F |
2 |
Tom Arne Ruud |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
C |
3 |
Kari-Merethe Finøen |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
F |
4 |
Robin Nikolaysen |
Ådal J.F.F |
C |
5 |
Anne Barflo |
Sollihøgda J.F.F |
F |
| Lag 16 | Kl: 18:30 - Bane 1
|
1 |
Per Norbert Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
C |
2 |
Ivan Antonin Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
3 |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
A |
4 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
5 |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
| Lag 17 | Kl: 18:40 - Bane 1
|
1 |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
2 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
B |
3 |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
D2 |
4 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
5 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
| Lag 18 | Kl: 18:50 - Bane 1
|
1 |
Hans Engen |
Ringerike J.F.F |
E1 |
2 |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
3 |
Kristian Thoresen |
Ådal J.F.F |
E1 |
4 |
Jonny Roger Hansen |
Ådal J.F.F |
E1 |
5 |
Elisabeth Hovde Bjerknes |
Ringerike Kvinnelige J.F.F |
F |
| Lag 19 | Kl: 19:00 - Bane 1
|
1 |
Tom Arild Pettersen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
2 |
Per Johnny Paulsen |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
3 |
Magnus Rydning |
Bærum J.F.F |
B |
4 |
Halvor Ingul |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
5 |
Atle Hartz |
Sokna J.F.F |
A |
| Lag 20 | Kl: 19:10 - Bane 1
|
1 |
Jarle Bang Tømmervik |
Ådal J.F.F |
C |
2 |
Dag Andersen |
Sokna J.F.F |
C |
3 |
Thomas Rustad |
Sokna J.F.F |
B |
4 |
Svein Tutanrud |
Sokna J.F.F |
C |
5 |
Lars Krangnes |
Ådal J.F.F |
B |
| Lag 21 | Kl: 19:20 - Bane 1
|
1 |
Richard Olsen |
Jevnaker J.F.F |
C |
2 |
Eirik Granheim |
Jevnaker J.F.F |
C |
3 |
Odd Arne Gauksrud |
Jevnaker J.F.F |
C |
4 |
Even Tandberg |
Sokna J.F.F |
C |
5 |
Jørgen Karlsrud |
Sokna J.F.F |
C |
| Lag 22 | Kl: 19:30 - Bane 1
|
1 |
Espen Solberg |
Jevnaker J.F.F |
C |
2 |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
B |
3 |
Vemund Sandum Berger |
Sokna J.F.F |
D1 |
4 |
Eirik Sandum Berger |
Sokna J.F.F |
D1 |
5 |
Asmund Tutanrud |
Sokna J.F.F |
C |
| Lag 23 | Kl: 19:40
|
1 |
Philip Lauritzen |
Sollihøgda J.F.F |
C |
2 |
Vebjørn Hegdal |
Sollihøgda J.F.F |
C |
3 |
Erik Ovnerud |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
4 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
B |
5 |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
A |
| Lag 24 | Kl: 19:50
|
1 |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
B |
2 |
Silje Ruste |
Ådal J.F.F |
F |
3 |
Frode Sneve Strand |
Frogn J.F.F |
A |
4 |
Max Nensén |
Sokna J.F.F |
B |
5 |
Lars Klev |
Sokna J.F.F |
B |