22. til 23. juni 2022
Klasse A |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Marius Sørensen
Tvedestrand J.F.F | 25 | 24 | 24 | 23 | 22 | 24 | 142 |
2. | Roar Olsen
Glåmdal L.S. | 25 | 25 | 22 | 23 | 22 | 25 | 142 |
3. | John-Ole Elseth Nordskog
Eidanger J.F.L | 23 | 25 | 24 | 23 | 24 | 23 | 142 |
4. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 24 | 25 | 25 | 23 | 21 | 23 | 141 |
5. | Øyvind Skoglund
Kroken J.F.F | 25 | 25 | 23 | 21 | 21 | 24 | 139 |
6. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 24 | 25 | 23 | 24 | 20 | 23 | 139 |
7. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 25 | 22 | 21 | 25 | 20 | 25 | 138 |
8. | Ole Morten Aakre
Kroken J.F.F | 24 | 25 | 24 | 24 | 17 | 24 | 138 |
9. | Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 24 | 25 | 21 | 23 | 22 | 23 | 138 |
10. | Even Smedstad
Glåmdal L.S. | 25 | 23 | 23 | 24 | 18 | 24 | 137 |
11. | Svein-Martin Tyreng
Frogn J.F.F | 22 | 25 | 22 | 24 | 22 | 22 | 137 |
12. | Abraham Jostein Nesland
Kroken J.F.F | 25 | 22 | 22 | 22 | 22 | 23 | 136 |
13. | Oskar Næss
Team Hagleskyting | 24 | 24 | 22 | 25 | 20 | 21 | 136 |
14. | Bent Haga Johannessen
Team Hagleskyting | 23 | 23 | 21 | 22 | 22 | 23 | 134 |
15. | Roger Hansen
Sokna L.K. | 21 | 25 | 18 | 24 | 21 | 24 | 133 |
16. | Henrik Fylling
Østlandske S.S. | 22 | 22 | 21 | 25 | 19 | 24 | 133 |
17. | Kim-Alexander Buer
Halden og Omegn J.F.F | 23 | 23 | 21 | 24 | 20 | 22 | 133 |
18. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 23 | 25 | 18 | 23 | 20 | 23 | 132 |
19. | Bjørn Trydal
Østlandske S.S. | 25 | 24 | 20 | 22 | 20 | 21 | 132 |
20. | Terje Gravklev
Eidanger J.F.L | 25 | 25 | 19 | 24 | 19 | 20 | 132 |
21. | Knut Andre Holøien
Glåmdal L.S. | 23 | 23 | 23 | 22 | 16 | 24 | 131 |
22. | Knut Olav Gjerstad
Østlandske S.S. | 23 | 25 | 25 | 22 | 17 | 19 | 131 |
23. | Sindre Bråten Skoglund
Kroken J.F.F | 23 | 21 | 19 | 23 | 19 | 25 | 130 |
24. | Geir Kvilhaugsvik
Team Sørvest | 23 | 24 | 18 | 22 | 21 | 22 | 130 |
25. | Kristoffer Metlid Skjelbred
Nidaros S.K. | 21 | 24 | 21 | 24 | 19 | 21 | 130 |
26. | Jan Thore Nalum
Brunlanes S.S. | 23 | 23 | 23 | 24 | 17 | 20 | 130 |
27. | Rune Dalsjø
Glåmdal L.S. | 19 | 23 | 21 | 25 | 18 | 23 | 129 |
28. | Johan Kvam
Nidaros S.K. | 22 | 24 | 18 | 24 | 19 | 22 | 129 |
29. | Frode Sneve Strand
Frogn J.F.F | 20 | 22 | 23 | 23 | 19 | 22 | 129 |
30. | Henrik Flaskerud
Sokna L.K. | 22 | 22 | 19 | 24 | 18 | 23 | 128 |
31. | Kim Andre Hjalmarsen
Glåmdal L.S. | 21 | 23 | 22 | 18 | 20 | 23 | 127 |
32. | Jimmy Lungström
Kroken J.F.F | 24 | 23 | 22 | 20 | 20 | 18 | 127 |
33. | Henning Loe
Nidaros S.K. | 22 | 20 | 21 | 22 | 19 | 22 | 126 |
34. | Anders Quist Jensen
Råde J.F.F | 24 | 23 | 20 | 20 | 13 | 25 | 125 |
35. | David Holand
Nordvegen L.K. | 21 | 23 | 19 | 21 | 20 | 21 | 125 |
36. | Thomas Osjord
Team Sørvest | 21 | 23 | 21 | 22 | 17 | 21 | 125 |
37. | Thomas Nyberget
Østlandske S.S. | 20 | 22 | 21 | 23 | 20 | 19 | 125 |
38. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 22 | 21 | 24 | 21 | 17 | 19 | 124 |
39. | Anders Frorud
Råde J.F.F | 25 | 23 | 17 | 22 | 14 | 22 | 123 |
40. | Tarald Huse
Frogn J.F.F | 25 | 20 | 21 | 21 | 15 | 20 | 122 |
41. | Roger Granli
Østlandske S.S. | 22 | 22 | 19 | 23 | 13 | 21 | 120 |
42. | Staale Vangsnes Rasmussen
Nordvegen L.K. | 21 | 20 | 20 | 17 | 19 | 19 | 116 |
43. | Aslak Tønneberg
Indre Østfold S.S. | 21 | 18 | 21 | 23 | 11 | 20 | 114 |
44. | Magnus Darbo
Team Hagleskyting | 21 | 15 | 19 | 0 | 0 | 0 | 55 |
45. | Gisle Kristian Sveva
Buskerud J.F.F | 9 | 14 | 13 | 0 | 0 | 0 | 36 |
Klasse B |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Stein Anders Aarum
Frogn J.F.F | 24 | 23 | 21 | 19 | 24 | 25 | 136 |
2. | Jan-Didrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 24 | 22 | 19 | 25 | 18 | 24 | 132 |
3. | Tommy Andersen
Siljan S.S. | 21 | 24 | 19 | 23 | 18 | 25 | 130 |
4. | Ronny Hokåsmoen
Østlandske S.S. | 22 | 22 | 21 | 23 | 18 | 24 | 130 |
5. | Bjørn Tandberg
Sokna L.K. | 19 | 22 | 21 | 23 | 21 | 23 | 129 |
6. | Jarle Nymoen
Sokna L.K. | 24 | 22 | 24 | 21 | 16 | 22 | 129 |
7. | Elling Tryterud
Sokna L.K. | 20 | 24 | 17 | 23 | 19 | 25 | 128 |
8. | Brede Ensrud
Østlandske S.S. | 21 | 24 | 19 | 23 | 18 | 23 | 128 |
9. | Benjamin Solsvik
Sotra L.K. | 20 | 24 | 21 | 22 | 18 | 23 | 128 |
10. | Torbjørn Nesland
Kroken J.F.F | 24 | 21 | 24 | 22 | 16 | 20 | 127 |
11. | Eirik Møller
Kristiansand S J.F.F | 20 | 22 | 22 | 22 | 17 | 22 | 125 |
12. | Stian Eikåsen
Team Sørvest | 23 | 21 | 19 | 23 | 18 | 21 | 125 |
13. | Stian Bjørklund
Lørenskog S.S. | 23 | 22 | 20 | 21 | 15 | 23 | 124 |
14. | Hakan Ucarli
Frogn J.F.F | 21 | 22 | 20 | 23 | 16 | 22 | 124 |
15. | Mantas Maciunskas
Team Hagleskyting | 23 | 21 | 20 | 21 | 18 | 21 | 124 |
16. | Martin Skoglund
Kroken J.F.F | 23 | 21 | 19 | 24 | 14 | 20 | 121 |
17. | Frode Kristoffersen
Sokna L.K. | 22 | 21 | 19 | 23 | 15 | 20 | 120 |
18. | Jan Gunnar Skahjem
Team Hagleskyting | 22 | 25 | 18 | 21 | 16 | 18 | 120 |
19. | Torgeir Myhre
Nidaros S.K. | 21 | 19 | 19 | 21 | 16 | 23 | 119 |
20. | Frank Sparby
Glåmdal L.S. | 23 | 19 | 19 | 23 | 12 | 22 | 118 |
21. | Atle Hartz
Sokna L.K. | 20 | 22 | 18 | 24 | 17 | 17 | 118 |
22. | Jens Magne Stavland
Team Sørvest | 19 | 21 | 17 | 20 | 16 | 22 | 115 |
23. | Saeed Moradi
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 20 | 22 | 17 | 20 | 14 | 22 | 115 |
24. | Mats Bruvoll Wikdahl
Nidaros S.K. | 23 | 21 | 19 | 20 | 12 | 20 | 115 |
25. | John Kristian Grøtting
Nidaros S.K. | 20 | 18 | 20 | 21 | 14 | 20 | 113 |
26. | Trond Arild Bråten
Glåmdal L.S. | 20 | 25 | 12 | 22 | 15 | 18 | 112 |
Klasse C |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Tommy Bergane
Sannidal Trap | 22 | 22 | 18 | 22 | 22 | 24 | 130 |
2. | Jørn Harkjær
Kroken J.F.F | 21 | 23 | 24 | 20 | 16 | 23 | 127 |
3. | Jeger Hansen
Kristiansand S J.F.F | 18 | 25 | 19 | 22 | 19 | 21 | 124 |
4. | Max Nensén
Sokna L.K. | 23 | 21 | 18 | 23 | 15 | 23 | 123 |
5. | Lars Klev
Sokna L.K. | 22 | 23 | 19 | 22 | 16 | 21 | 123 |
6. | Hans-Marius Myrvang
Glåmdal L.S. | 22 | 24 | 19 | 21 | 17 | 19 | 122 |
7. | Gudmundur Arni Arnason
Glåmdal L.S. | 17 | 23 | 19 | 21 | 16 | 21 | 117 |
8. | Jan Erik Bredesen
Råde J.F.F | 21 | 22 | 15 | 22 | 11 | 21 | 112 |
9. | Johnny Skoglund
Kroken J.F.F | 19 | 20 | 17 | 21 | 15 | 20 | 112 |
10. | Thomas K. Bredesen
Glåmdal L.S. | 17 | 18 | 16 | 21 | 16 | 23 | 111 |
11. | Sondre Hellandsjø
Nidaros S.K. | 20 | 21 | 15 | 20 | 14 | 20 | 110 |
12. | Jørgen Rønneberg
Eidanger J.F.L | 21 | 19 | 17 | 18 | 17 | 18 | 110 |
13. | Morten Qvenild
Frogn J.F.F | 20 | 20 | 22 | 18 | 12 | 18 | 110 |
14. | Endre Werner Grimslia Andreassen
Tvedestrand J.F.F | 20 | 19 | 17 | 22 | 12 | 19 | 109 |
15. | Jon-Ulrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 20 | 16 | 18 | 21 | 10 | 20 | 105 |
16. | Håvard Gaski Brevik
Varanger S.S.K | 17 | 19 | 16 | 20 | 15 | 17 | 104 |
17. | Paul Daljord
Sotra L.K. | 19 | 18 | 13 | 18 | 17 | 16 | 101 |
18. | Ole Martin Lauritzen
Eidanger J.F.L | 21 | 19 | 18 | 18 | 8 | 15 | 99 |
19. | Martin Horrigmo
Skien J.F.F | 15 | 16 | 15 | 17 | 16 | 18 | 97 |
20. | Stein Tandberg
Sokna L.K. | 17 | 19 | 10 | 19 | 12 | 14 | 91 |
Klasse K1 |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Caroline Waller
Brunlanes S.S. | 19 | 23 | 22 | 23 | 18 | 21 | 126 |
2. | Åshild Camilla Nordli
Østlandske S.S. | 20 | 20 | 22 | 24 | 17 | 19 | 122 |
3. | Anette Storeskar
Glåmdal L.S. | 20 | 23 | 18 | 21 | 17 | 22 | 121 |
4. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 19 | 20 | 19 | 20 | 18 | 24 | 120 |
5. | Gro Anita Ynnesdal
Kroken J.F.F | 23 | 24 | 19 | 19 | 15 | 18 | 118 |
6. | Iselin Aafloen
Glåmdal L.S. | 24 | 23 | 18 | 23 | 8 | 21 | 117 |
7. | Lene Storbæk
Østlandske S.S. | 23 | 16 | 17 | 20 | 18 | 22 | 116 |
8. | Malene Nygaard
Kroken J.F.F | 23 | 22 | 18 | 18 | 14 | 19 | 114 |
9. | Silje Bjørnstad Steen
Sotra L.K. | 16 | 20 | 16 | 19 | 16 | 22 | 109 |
10. | Anja Dramstad
Østlandske S.S. | 19 | 18 | 13 | 21 | 16 | 21 | 108 |
11. | Hanne Dalen
Kroken J.F.F | 21 | 19 | 17 | 15 | 13 | 18 | 103 |
12. | Anne-Ragnhild Bjørge
Glåmdal L.S. | 19 | 21 | 17 | 15 | 14 | 17 | 103 |
13. | Ingvill Hågensen Hartz
Sokna L.K. | 16 | 19 | 18 | 15 | 14 | 14 | 96 |
14. | Jeanine Dybdahl
Glåmdal L.S. | 18 | 19 | 10 | 19 | 9 | 19 | 94 |
15. | Siri Iren Obrestad
Team Sørvest | 9 | 12 | 9 | 14 | 4 | 15 | 63 |
Klasse J |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Nicolai Wagner
Team Hagleskyting | 24 | 25 | 25 | 25 | 24 | 25 | 148 |
2. | Nicolai Lungström
Kroken J.F.F | 24 | 23 | 22 | 24 | 21 | 25 | 139 |
3. | Ole Magnus Loe
Nidaros S.K. | 21 | 22 | 19 | 25 | 14 | 22 | 123 |
4. | Even Tandberg
Sokna L.K. | 22 | 22 | 19 | 21 | 13 | 20 | 117 |
5. | Herman Tandberg
Sokna L.K. | 20 | 21 | 19 | 23 | 11 | 22 | 116 |
6. | Anders Rustad
Sokna L.K. | 21 | 25 | 20 | 18 | 12 | 18 | 114 |
7. | Isac Ynnesdal
Kroken J.F.F | 19 | 21 | 19 | 20 | 15 | 18 | 112 |
8. | Hannah-Anette Flekstad
Sokna L.K. | 16 | 16 | 17 | 20 | 12 | 21 | 102 |
9. | Aage Viik
(ingen klubb) | 19 | 20 | 15 | 19 | 14 | 15 | 102 |
10. | Celine Dalen
Eidanger J.F.L | 9 | 8 | 8 | 11 | 3 | 5 | 44 |
Klasse U16 |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Oscar Bratlie
Team Hagleskyting | 24 | 22 | 23 | 23 | 23 | 23 | 138 |
2. | Torjus Tellefsen Haugland
Kroken J.F.F | 19 | 20 | 16 | 23 | 18 | 25 | 121 |
3. | Magnus Jeger Rannestad Hansen
Kristiansand S J.F.F | 23 | 21 | 13 | 21 | 18 | 19 | 115 |
4. | Håvard Thoresen
Sokna L.K. | 22 | 19 | 18 | 21 | 13 | 19 | 112 |
5. | Aksel Rekkedal Johansen
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 21 | 20 | 20 | 13 | 14 | 107 |
6. | Simen Johansen
Team Hagleskyting | 16 | 16 | 16 | 18 | 18 | 19 | 103 |
7. | William Mobekk Skoglund
Kroken J.F.F | 15 | 18 | 16 | 21 | 15 | 16 | 101 |
8. | Sebastian E Bråten-Ucarli
Frogn J.F.F | 13 | 15 | 14 | 15 | 13 | 12 | 82 |
Klasse V55 |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Jon Salve Håkedal
Team Hagleskyting | 23 | 24 | 22 | 24 | 17 | 25 | 135 |
2. | Ole Henrik Gusland
Brunlanes S.S. | 25 | 24 | 19 | 24 | 19 | 22 | 133 |
3. | Geir Lyngvær
Nidaros S.K. | 23 | 22 | 20 | 24 | 18 | 25 | 132 |
4. | Henning Solem
Sandefjord L.S. | 21 | 21 | 19 | 22 | 19 | 24 | 126 |
5. | Amund Hiksdal
Nordvegen L.K. | 23 | 21 | 21 | 19 | 16 | 20 | 120 |
6. | Geir Walland
Team Sørvest | 17 | 23 | 19 | 20 | 17 | 22 | 118 |
7. | Lennart Skoglund
Kroken J.F.F | 22 | 18 | 18 | 18 | 18 | 23 | 117 |
8. | Håkon Bøhmer
Team Hagleskyting | 18 | 23 | 19 | 19 | 14 | 22 | 115 |
9. | Kristian Juel Grimslia
Tvedestrand J.F.F | 19 | 21 | 15 | 20 | 18 | 21 | 114 |
10. | Bjørn Olav Haugland
Kroken J.F.F | 19 | 21 | 19 | 19 | 15 | 20 | 113 |
11. | Gard Solberg
Kroken J.F.F | 23 | 22 | 18 | 19 | 15 | 15 | 112 |
12. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 20 | 18 | 19 | 16 | 17 | 111 |
13. | Rune Lauritzen
Eidanger J.F.L | 18 | 16 | 17 | 19 | 19 | 17 | 106 |
14. | Stein H Gundersen
Sandefjord L.S. | 16 | 14 | 16 | 17 | 14 | 15 | 92 |
Klasse V65 |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Tore Skjønhaug
Rakkestad og Degernes J.F.F | 23 | 23 | 23 | 23 | 21 | 23 | 136 |
2. | Per Jørgen Eskeland
Tvedestrand J.F.F | 24 | 20 | 22 | 21 | 17 | 19 | 123 |
3. | Henrik Alstad
Torsbustaden S.S.K | 20 | 19 | 17 | 21 | 12 | 16 | 105 |
4. | Jan Fredrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 17 | 20 | 17 | 17 | 16 | 14 | 101 |
5. | Rune Waller
Oslo skeet- og trapklubb | 10 | 15 | 10 | 13 | 0 | 23 | 71 |
Klasse V73 |
| | Bane 1 Faukstad | Bane 2 Skitt Jakt | Bane 3 Gamebore | Bane 4 Norma | Bane 5 Hell Event | Bane 6 Aktiv Eiendom | Sum |
1. | Jon Kvilhaugsvik
Team Sørvest | 24 | 21 | 20 | 22 | 13 | 18 | 118 |
2. | Jan Aanes
Sandefjord L.S. | 17 | 21 | 16 | 17 | 12 | 15 | 98 |