NM FITASC SPORTING 100 - Sokna L.K.
16. til 17. oktober 2021 DeltakerlisteSum antall deltakere: 99
Navn |
Klubb |
Klasse |
Amund Hiksdal |
Nordvegen L.K. |
V55 |
Anette Storeskar |
Glåmdal L.S. |
K1 |
Anja Dramstad |
Østlandske S.S. |
K1 |
Ann Jeanette Brevik |
Nedre Glomma S.S.K |
K1 |
Bent Haga Johannessen |
Team Hagleskyting |
A |
Bjørn-Erik Hildonen |
Varanger S.S.K |
A |
Bjørn Aaland |
Glåmdal L.S. |
V55 |
Bjørn Aatangen |
Team Hagleskyting |
V55 |
Bjørn Tandberg |
Sokna L.K. |
C |
Bjørn Trydal |
Østlandske S.S. |
A |
Brede Ensrud |
Østlandske S.S. |
C |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes S.S. |
K1 |
Elling Tryterud |
Sokna L.K. |
A |
Even Smedstad |
Glåmdal L.S. |
A |
Frank Sparby |
Glåmdal L.S. |
B |
Fredrik Andersen |
Team Hagleskyting |
B |
Frode Sneve Strand |
Frogn J.F.F |
C |
Frode Kristoffersen |
Sokna L.K. |
B |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B |
Geir Otto Kristiansen |
Glåmdal L.S. |
B |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
V55 |
Geir Kvilhaugsvik |
Team Sørvest |
A |
Geir Walland |
Team Sørvest |
V55 |
Gro Anita Ynnesdal |
Kroken J.F.F |
K1 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
A |
Hans-Marius Myrvang |
Glåmdal L.S. |
C |
Heine Aarum |
Frogn J.F.F |
U |
Helge Fristad |
Sandefjord L.S. |
C |
Henning Loe |
Nidaros S.K. |
A |
Henrik Alstad |
Torsbustaden S.S.K |
V65 |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 |
Håvard Rustad |
Sokna L.K. |
B |
Ingvill Hågensen Hartz |
Sokna L.K. |
K1 |
Isac Ynnesdal |
Kroken J.F.F |
U |
Iselin Aafloen |
Glåmdal L.S. |
K1 |
Jan Eivind Knutsen |
Nordvegen L.K. |
V55 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
V65 |
Jan Gunnar Skahjem |
Team Hagleskyting |
B |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
B |
Jan Aanes |
Sandefjord L.S. |
V73 |
Jane Ludvigsen |
Frogn J.F.F |
K1 |
Jeanine Dybdahl |
Glåmdal L.S. |
K1 |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
C |
Jimmy Lungström |
Kroken J.F.F |
A |
Johannes Egil Kulild |
Samnanger S.S.L |
V55 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
C |
Jon Kvilhaugsvik |
Team Sørvest |
V73 |
Jostein Bråthen |
Glåmdal L.S. |
A |
Karl Even Lyngstad |
Nordvegen L.K. |
C |
Kenneth Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
A |
Kim Andre Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
A |
Knut Andre Holøien |
Glåmdal L.S. |
A |
Kristoffer Metlid Skjelbred |
Nidaros S.K. |
B |
Lene Storbæk |
Østlandske S.S. |
K1 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
U |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
K1 |
Mantas Maciunskas |
Team Hagleskyting |
C |
Marco Verdecchia |
Team Sørvest |
C |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
C |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
A |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
C |
Mattis Stenstrøm |
Sverige |
A |
Murat Demir |
Team Sørvest |
B |
Nicolai Lungström |
Kroken J.F.F |
J |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
Odd Arild Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
C |
Ole Magnus Loe |
Nidaros S.K. |
J |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A |
Oscar Bratlie |
Team Hagleskyting |
U |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A |
Petter Martinsen |
Østlandske S.S. |
C |
Rachelle Wolff |
Indre Østfold S.S. |
K1 |
Roar Olsen |
Glåmdal L.S. |
A |
Roger Granli |
Østlandske S.S. |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Østlandske S.S. |
B |
Rune Aasheim |
Team Sørvest |
C |
Saeed Moradi |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Severin Larsen |
Østlandske S.S. |
C |
Simen Johannessen |
Team Hagleskyting |
B |
Simon Sommerfeld |
Bergen L.K. |
A |
Staale Vangsnes Rasmussen |
Nordvegen L.K. |
B |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
C |
Stian Thorsrud |
Sokna L.K. |
C |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
Tarald Huse |
Frogn J.F.F |
A |
Thomas K. Bredesen |
Glåmdal L.S. |
C |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
A |
Tommy Fjelde |
Team Sørvest |
V55 |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V55 |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
K1 |
Trond Arne Grinder |
Glåmdal L.S. |
A |
Trond Johansson |
Bærum J.F.F |
V65 |
Veronica Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
K1 |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 |
Ørjan Eriksen |
Frogn J.F.F |
B |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
V55 |
Øyvind Steinsbø |
Team Sørvest |
A |
|