|
100 duer Compak Sporting - Sokna L.K.
13. juni 2021 DeltakerlisteSum antall deltakere: 75
Navn |
Klubb |
Klasse |
Anette Storeskar |
Glåmdal L.S. |
K1 |
Anja Dramstad |
Østlandske S.S. |
K1 |
Arvid Agnor |
Frogn J.F.F |
A |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Bent Haga Johannessen |
Team Hagleskyting |
A |
Bjørn Aatangen |
Team Hagleskyting |
V55 |
Bjørn Tandberg |
Sokna L.K. |
B |
Bjørn Trydal |
Østlandske S.S. |
A |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes S.S. |
K1 |
Cecilie Renate Dahle Næss |
Buskerud J.F.F |
K1 |
Christoffer Hagen |
Siljan S.S. |
C |
Elling Tryterud |
Sokna L.K. |
A |
Fredrik Andersen |
Team Hagleskyting |
B |
Frode Sneve Strand |
Frogn J.F.F |
B |
Frode Kristoffersen |
Sokna L.K. |
B |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
V55 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
A |
Hans Christian Jordan |
Sokna L.K. |
A |
Helge Fristad |
Sandefjord L.S. |
B |
Henning Loe |
Nidaros S.K. |
A |
Henning Solem |
Sandefjord L.S. |
V55 |
Henrik Alstad |
Torsbustaden S.S.K |
V55 |
Henrik Flaskerud |
Sokna L.K. |
A |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 |
Iselin Aafloen |
Glåmdal L.S. |
K1 |
Jan Egil Rosvoll |
Bergen L.K. |
C |
Jan Francois Hoffmann |
Team Sørvest |
V55 |
Jan Gunnar Skahjem |
Team Hagleskyting |
B |
Jan Aanes |
Sandefjord L.S. |
V73 |
Jens Magne Stavland |
Team Sørvest |
B |
Joakim M Skålbones |
Sokna L.K. |
C |
John Kristian Grøtting |
Nidaros S.K. |
C |
Jon Salve Håkedal |
Team Hagleskyting |
V55 |
Jostein Bråthen |
Glåmdal L.S. |
A |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kenneth Lilleødegård |
Brunlanes S.S. |
A |
Kim Andre Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
A |
Knut Andre Holøien |
Glåmdal L.S. |
A |
Knut Olav Gjerstad |
Østlandske S.S. |
A |
Lene Storbæk |
Østlandske S.S. |
K1 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A |
Mantas Maciunskas |
Team Hagleskyting |
C |
Marco Verdecchia |
Team Sørvest |
C |
Marie Kathrin Grinder |
Glåmdal L.S. |
K1 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
A |
Martin Palmgren |
Siljan S.S. |
B |
Max Nensén |
Sokna L.K. |
C |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna L.K. |
A |
Murat Demir |
Team Sørvest |
B |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
Ole Magnus Loe |
Nidaros S.K. |
J |
Oscar Bratlie |
Team Hagleskyting |
U |
Per Jørgen Eskeland |
Tvedestrand J.F.F |
V55 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A |
Petter Martinsen |
Østlandske S.S. |
A |
Raymond Skaar |
Midthordaland L.K. |
B |
Ronny Hokåsmoen |
Østlandske S.S. |
B |
Saeed Moradi |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Simen Høgberg Slaastad |
Glåmdal L.S. |
J |
Simon Sommerfeld |
Bergen L.K. |
A |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
Thea Vestli |
Glåmdal L.S. |
K1 |
Thomas Michaelsen |
Glåmdal L.S. |
C |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
A |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
A |
Tommy Andersen |
Siljan S.S. |
A |
Tommy Fjelde |
Team Sørvest |
V55 |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
K1 |
Trond Arne Grinder |
Glåmdal L.S. |
A |
Trygve Larssen |
Frogn J.F.F |
V55 |
Zain Rage |
Team Sørvest |
C |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 |
Ørjan Eriksen |
Frogn J.F.F |
B |
|