10. til 12. juli 2021
Navn |
Klubb |
Klasse |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Alf Gjengstø |
Averøy J.F.F |
E2 |
Amund Hiksdal |
Karmøy J.F.N.F |
B |
Arnt Sigurd Christensen |
Lindesnes J.F.F |
C |
Arve Melby |
Verdal J.F.F |
E1 |
Arvid Agnor |
Ås J.F.F |
A |
Bent A. Døving |
Ørskog J.S.S |
B |
Bjarte Olav Grimen |
Tjølling J.F.F |
B |
Bjarte Linga |
Samnanger J.F.L |
A |
Bjørn Roger Malvik |
Nidaros J.S.K |
B |
Bjørn-Erik Hildonen |
Vadsø J.F.F |
A |
Bjørn Aaland |
Kongsvinger J.F.F |
E1 |
Bjørn Johansen |
Brunlanes J.F.F |
B |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
Bjørnar Jensås |
Nidaros J.S.K |
A |
Bjørnar Melby |
Verdal J.F.F |
B |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
B |
Christian Larssen |
Målselv J.F.F |
C |
Dan Randa |
Alta J.F.F |
A |
David Holand |
Karmøy J.F.N.F |
B |
Eilert Vestjord |
Målselv J.F.F |
D2 |
Einar Valø |
Målselv J.F.F |
C |
Elise Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
F |
Endre Kosberg |
Rennebu J.F.F |
B |
Filip Østensen |
Bodø J.F.F |
D2 |
Frank Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B |
Fredrik Jensen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
D2 |
Frode Johansen |
Sør-Varanger J.F.F |
B |
Geir Egil Aasbak |
Trondheim J.F.F |
C |
Geirr Botnmark |
Narvik J.F.F |
E1 |
Gjermund Sæthre |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
C |
Gry Helander Våga |
(ingen klubb) |
C |
Gøran Dreyer |
Sortland J.F.F |
C |
Hanne Dalen |
Kroken J.F.F |
B |
Hans Marius Støre Mastermo |
Rana J.F.F |
C |
Harald Ekli |
Nidaros J.S.K |
E2 |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Harald Kvalvåg |
Samnanger J.F.L |
E1 |
Henning Øygarden |
Kroken J.F.F |
B |
Henrik Alstad |
Levanger J.F.L |
E1 |
Inge Walør |
Målselv J.F.F |
C |
Ingrid M.V. Hanssen |
Andøy J.F.F |
F |
Ivan K Kleven |
Sulitjelma J.F.F |
C |
Ivan Bunes |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
B |
Ivar Hansen |
Korgen og Hemnes J.F.F |
B |
Jan Arild Sand |
Kroken J.F.F |
B |
Jan Arne Johansen |
Målselv J.F.F |
B |
Jan-Håvard Høyer |
Alta J.F.F |
C |
Jan-Ole Østensen |
Bodø J.F.F |
E1 |
Jarleif Johan Johnsen |
Dyrøy J.F.F |
E1 |
Jens Kristian Baustad |
Sør-Varanger J.F.F |
B |
Jim-Roger Haugnes |
Andøy J.F.F |
C |
Jim Pedersen |
Alta J.F.F |
B |
Joacim Schistad |
Sør-Varanger J.F.F |
C |
Johan Thomas Hætta |
Kautokeino J.F.F |
C |
Johan Harstad |
Gjemnes J.F.F |
B |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
E2 |
John Arne Torp |
Skogen J.S.K |
B |
John-Ole Elseth Nordskog |
Eidanger J.F.L |
A |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Jon Arne Astad |
Gjemnes J.F.F |
B |
Jon Thommesen |
Skien J.F.F |
A |
Jonas Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
C |
Jostein Bergseth |
Andøy J.F.F |
C |
Jostein Vibstad |
Namdalseid J.F.L |
E1 |
Jørgen Midtli |
Kongsvinger J.F.F |
- |
Jørgi Eline L Andersen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
F |
Kai Ivan Andersen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
C |
Karl Rune Konstad |
Hølonda J.F.F |
C |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kent Arild Moldal |
Kvam J.F.F |
C |
Kent Ove Aandal Astad |
Gjemnes J.F.F |
C |
Kjell Magne Haukås |
Averøy J.F.F |
C |
Kjell-Arne Kello |
Sør-Varanger J.F.F |
C |
Kjersti Therese Hangeland Øvergård |
Øksnes J.F.F |
F |
Klemet Anders Sara |
Kautokeino J.F.F |
B |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
C |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Saxe Kjeldsberg |
Alta J.F.F |
E2 |
Kristoffer Jensås |
Nidaros J.S.K |
D1 |
Leif Jostein Konstad |
Hølonda J.F.F |
E1 |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
B |
Lennart Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
B |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Lisbeth Henriksen |
Alta J.F.F |
F |
Magne Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A |
Magne Hansen |
Vadsø J.F.F |
C |
Marius Malmbekk Mastermo |
Rana J.F.F |
D1 |
Marius Weie |
Steinkjer J.F.F |
C |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
A |
Martin Røsaker |
Skien J.F.F |
D2 |
Mats Jørgen Nordmo |
Målselv J.F.F |
- |
Mihkkal Ante Oskal |
Kautokeino J.F.F |
C |
Mikael Østensen |
Bodø J.F.F |
B |
Mons Ola Dragmyrhaug |
Ålen J.F.F |
D2 |
Morten Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B |
Morten Vikvald |
Melhus J.F.F |
B |
Musa Gitau Anderssen |
Bardu J.F.F |
B |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Nikolai Torp |
Skogen J.S.K |
B |
Nils Harald Huset |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
B |
Nils Peder Tornensis |
Kautokeino J.F.F |
E1 |
Nils Rune Eira |
Kautokeino J.F.F |
B |
Nina Bentzen |
Levanger J.F.L |
F |
Odd Helge Sukuvara |
(ingen klubb) |
E1 |
Odd M Hætta |
Kautokeino J.F.F |
B |
Ola Berntsen |
Vang J.F.F |
B |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Ole Johan Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
E1 |
Ole Kristian Stene Falch |
Steinkjer J.F.F |
B |
Ole Marius Aandal Astad |
Gjemnes J.F.F |
D1 |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A |
Ole Osvald Kroken |
Bardu J.F.F |
E1 |
Ole-Johnny Oterholt |
Skien J.F.F |
E1 |
Ole Furu |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Otto Edvin Roaldsøy |
Averøy J.F.F |
B |
Paul Otto Fredriksen |
Steinkjer J.F.F |
B |
Per Aage Aasen |
Åslia J.S.K |
B |
Per Johnny Sara |
Alta J.F.F |
C |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Petter Rimol |
Surnadal J.F.F |
B |
Pia Helen Moe |
Brandval J.F.F |
B |
Preben Krogsrud Stensrud |
Skien J.F.F |
A |
Pål-Olav Høyer |
Tromsø J.F.F |
E1 |
Reidar Karlsen |
Alta J.F.F |
E2 |
Roar Blakstad Helle |
Målselv J.F.F |
C |
Roar Olsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Robert Harald Flatli |
Neiden og Omegn J.F.F |
E1 |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
B |
Roger Nygaard |
Vang J.F.F |
C |
Roger Pedersen |
Rana J.F.F |
E1 |
Rolf Arthur Ingvartsen |
Samnanger J.F.L |
E1 |
Rolf Inge Haugholt |
Sannidal J.F.F |
B |
Rune Eggen |
Bardu J.F.F |
C |
Sander Almo |
Fauske og Sørfold J.F.F |
C |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Sondre Bohlin |
Skien J.F.F |
B |
Sondre Digene |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
C |
Staale Vangsnes Rasmussen |
Karmøy J.F.N.F |
B |
Steinar Gjerde |
Samnanger J.F.L |
B |
Stian Rolstad |
Harstad J.F.F |
C |
Stig Zachariassen |
Narvik J.F.F |
B |
Ståle Midtlid |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Svein Ole Sandvik |
Kautokeino J.F.F |
E1 |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
Svein Henriksen |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Sverre Ekli |
Nidaros J.S.K |
E2 |
Tarjei Vestjord |
Målselv J.F.F |
C |
Terje Ingolf Hilmarsen |
Bardu J.F.F |
B |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
Terje Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
A |
Tom Erik Tangen |
Målselv J.F.F |
C |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tommy Andersen |
Løiten J.F.F |
B |
Tonje Fuglås Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
B |
Tor Asbjørn Næstby |
Fauske og Sørfold J.F.F |
C |
Torfinn Strømseth |
Bardu J.F.F |
B |
Trine Kanette Wæraas |
Nidaros J.S.K |
F |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
Ulf Boger |
Målselv J.F.F |
B |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Vibeke Strømme |
Buskeruds J.F.F |
F |
Vidar Almlid |
Beitstad J.S.K |
C |
Vidar Berntsen |
(ingen klubb) |
C |
Vidar Bonnegolt |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Vidar Nilsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D1 |
Øyvind Konstad Jr |
Støren J.F.F |
D2 |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |