18. april 2021
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| Lag 1 | Kl: 09:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 2 | Kl: 09:10 Kl: 09:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 3 | Kl: 09:20 Kl: 09:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 4 | Kl: 09:30 Kl: 10:00
|
1 |
Andre Bednarczyk |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
2 |
Kosta Hansen |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 5 | Kl: 09:40 Kl: 10:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 6 | Kl: 09:50 Kl: 10:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 7 | Kl: 10:00 Kl: 11:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 8 | Kl: 10:10 Kl: 11:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 9 | Kl: 10:20 Kl: 11:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 10 | Kl: 10:30 Kl: 12:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 11 | Kl: 10:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 12 | Kl: 10:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 13 | Kl: 11:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 14 | Kl: 11:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 15 | Kl: 11:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 16 | Kl: 11:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 17 | Kl: 11:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 18 | Kl: 11:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 19 | Kl: 12:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 20 | Kl: 12:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 21 | Kl: 12:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 22 | Kl: 12:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 23 | Kl: 12:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 24 | Kl: 12:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
|
| Lag 25 | Kl: 13:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
Knut Ivar Larsen |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
5 |
Per-Kristian Skinne |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|