18. juli 2020
Klasse A |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 25 | 22 | 25 | | 72 |
2. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 22 | 25 | 23 | | 70 |
3. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 22 | 24 | 23 | | 69 |
4. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 23 | 23 | 23 | | 69 |
5. | Anders Quist Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 23 | 24 | 22 | | 69 |
6. | Georg Lundeby
Moss og Omegn J.F.F | 22 | 21 | 25 | | 68 |
| Ørjan Eriksen
Moss og Omegn J.F.F | 22 | 21 | 25 | | 68 |
8. | Kim Andre Hjalmarsen
Glåmdal L.S. | 23 | 23 | 22 | | 68 |
9. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 24 | 23 | 21 | | 68 |
10. | Eirik Tanum
Brunlanes S.S. | 20 | 22 | 24 | | 66 |
11. | Hans Christian Jordan
Sokna L.K. | 22 | 22 | 22 | | 66 |
12. | Svein-Martin Tyreng
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 23 | 22 | | 64 |
13. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 20 | 23 | | 63 |
14. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 20 | 22 | 21 | | 63 |
15. | Hakan Ucarli
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 21 | 21 | | 63 |
16. | Petter Martinsen
Åmot J.F.F | 22 | 21 | 20 | | 63 |
17. | Atle Haugenes
Tvedestrand J.F.F | 17 | 17 | 22 | | 56 |
Klasse B |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Marius Sørengen
Ski J.F.F | 23 | 22 | 24 | | 69 |
2. | Morten Myrvang
Siljan S.S. | 23 | 19 | 24 | | 66 |
3. | Even Smedstad
Glåmdal L.S. | 23 | 21 | 22 | | 66 |
4. | Pål Gundersen
Moss og Omegn J.F.F | 24 | 20 | 22 | | 66 |
5. | Even Georg Berntsen
Frogn J.F.F | 22 | 20 | 20 | | 62 |
6. | Stein Anders Aarum
Moss og Omegn J.F.F | 20 | 20 | 17 | | 57 |
7. | Espen Nerdrum
(ingen klubb) | 14 | 10 | 18 | | 42 |
Klasse C |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Dag Thu
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 20 | 21 | | 60 |
2. | Jan Vegar Studsrud
Rakkestad og Degernes J.F.F | 20 | 21 | 19 | | 60 |
3. | Tor Anders Bjørkvist
Moss og Omegn J.F.F | 20 | 17 | 22 | | 59 |
4. | Endre Werner Grimslia
Tvedestrand J.F.F | 20 | 19 | 20 | | 59 |
5. | Marcus Langmyr
Tvedestrand J.F.F | 17 | 21 | 20 | | 58 |
6. | Jan Erik Skaar
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 18 | 19 | 19 | | 56 |
7. | Thomas Paulsen
Onsøy J.F.F | 21 | 15 | 17 | | 53 |
8. | Geier Barlie
Ski J.F.F | 17 | 13 | 20 | | 50 |
9. | Jon-Ulrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 19 | 14 | 17 | | 50 |
10. | Vidar Crosby
Moss og Omegn J.F.F | 14 | 15 | 18 | | 47 |
11. | Isak N Triumf
Nedre Glomma S.S.K | 12 | 13 | 12 | | 37 |
Klasse K1 |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 21 | 20 | 24 | | 65 |
2. | Caroline Waller
Brunlanes S.S. | 15 | 21 | 19 | | 55 |
3. | Trude Skjervik
Moss og Omegn J.F.F | 15 | 16 | 21 | | 52 |
4. | Iselin Aafloen
Glåmdal L.S. | 19 | 16 | 17 | | 52 |
5. | Anne-Ragnhild Bjørge
(ingen klubb) | 14 | 15 | 20 | | 49 |
6. | Jane Ludvigsen
Onsøy J.F.F | 16 | 17 | 15 | | 48 |
Klasse J |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Christian Rød Karlsen
Brunlanes S.S. | 25 | 25 | 25 | | 75 |
Klasse U |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Torjus Tellefsen Haugland
Kroken J.F.F | 21 | 18 | 18 | | 57 |
Klasse V55 |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Jon Salve Håkedal
Team Hagleskyting | 22 | 23 | 22 | | 67 |
2. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 20 | 24 | | 65 |
3. | Tore Skjønhaug
Rakkestad og Degernes J.F.F | 21 | 22 | 22 | | 65 |
4. | Kristian Juel Grimslia
Tvedestrand J.F.F | 20 | 19 | 22 | | 61 |
5. | Håkon Bøhmer
Team Hagleskyting | 21 | 17 | 22 | | 60 |
6. | Vidar Bonnegolt
Brunlanes S.S. | 17 | 19 | 23 | | 59 |
7. | Jan Fredrik Ørmen
Buskerud J.F.F | 20 | 20 | 19 | | 59 |
8. | Roger Nygård
Lørenskog S.S. | 17 | 17 | 23 | | 57 |
Klasse V65 |
| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | | Sum |
1. | Per Jørgen Eskeland
Tvedestrand J.F.F | 18 | 21 | 22 | | 61 |
2. | Øivind Steinsholt
Brunlanes S.S. | 19 | 20 | 22 | | 61 |