4. august 2020
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
| 1. | Jon Kristoffer Skaret
Sollihøgda J.F.F | 10 | 9 | 7 | 10 | 10 | 46 |
| 2. | Ole Ivar Iversen
Sokna J.F.F | 10 | 9 | 8 | 10 | 9 | 46 |
| 3. | Eirik Aass
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 10 | 8 | 9 | 9 | 9 | 45 |
| 4. | Kim Andre Hjalmarsen
Skogen J.S.K | 8 | 9 | 7 | 10 | 10 | 44 |
| 5. | Per Magnus Pedersen
Sokna J.F.F | 10 | 7 | 8 | 10 | 9 | 44 |
| 6. | Marius Sørengen
Ski J.F.F | 10 | 8 | 9 | 9 | 8 | 44 |
| 7. | Lars Nilsen
Sollihøgda J.F.F | 10 | 8 | 7 | 8 | 10 | 43 |
| 8. | Jarle Nymoen
Ådal J.F.F | 9 | 8 | 8 | 10 | 8 | 43 |
| 9. | Bjørn Tandberg
Sokna J.F.F | 10 | 5 | 9 | 9 | 9 | 42 |
| 10. | Frode Kristoffersen
Sokna J.F.F | 8 | 6 | 8 | 8 | 10 | 40 |
| 11. | Geir Linnerud
Sollihøgda J.F.F | 7 | 6 | 7 | 10 | 9 | 39 |
| 12. | Magnus Rydning
Bærum J.F.F | 10 | 8 | 7 | 7 | 6 | 38 |
| 13. | Geier Barlie
Ski J.F.F | 6 | 6 | 6 | 8 | 7 | 33 |
| 14. | Jan Christian Thoresen
Ådal J.F.F | 6 | 4 | 4 | 9 | 8 | 31 |
| 15. | Per Johnny Paulsen
Jevnaker J.F.F | 7 | 3 | 4 | 9 | 7 | 30 |
Klasse B |
| 1. | Roar Hedels
Sollihøgda J.F.F | 10 | 6 | 8 | 9 | 10 | 43 |
| 2. | Halvor Ingul
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 8 | 6 | 9 | 7 | 9 | 39 |
| | Marcus Langmyr
Gjerstad J.F.F | 8 | 6 | 9 | 7 | 9 | 39 |
| 4. | Marius Bentzen Haugen
Ådal J.F.F | 10 | 4 | 8 | 8 | 8 | 38 |
| 5. | Richard Olsen
Jevnaker J.F.F | 5 | 4 | 9 | 8 | 10 | 36 |
| 6. | Sverre Johan Hillem
Sollihøgda J.F.F | 8 | 6 | 8 | 6 | 8 | 36 |
| 7. | Jan Ragnar Enerhaugen
Ringerike J.F.F | 7 | 3 | 7 | 9 | 6 | 32 |
| 8. | Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F | 8 | 8 | 4 | 5 | 6 | 31 |
| 9. | Anders Paulsen
Ringerike J.F.F | 4 | 1 | 7 | 6 | 6 | 24 |
| 10. | Hilde Karin Eggen
Ullensaker J.F.F | 8 | 1 | 4 | 6 | 4 | 23 |
| 11. | Øyvind Braseth
Ringerike J.F.F | 2 | 2 | 5 | 9 | 4 | 22 |
Klasse C |
| 1. | Lars Krangnes
Ådal J.F.F | 10 | 6 | 8 | 5 | 6 | 35 |
| 2. | Tom Arild Pettersen
Sollihøgda J.F.F | 8 | 6 | 3 | 9 | 7 | 33 |
| 3. | Espen Solberg
Jevnaker J.F.F | 6 | 8 | 5 | 7 | 7 | 33 |
| 4. | Svein Tutanrud
Sokna J.F.F | 5 | 7 | 6 | 5 | 9 | 32 |
| 5. | Svein-Tommy Aldersjøen
Jevnaker J.F.F | 8 | 1 | 7 | 9 | 5 | 30 |
| 6. | Thomas Rustad
Sokna J.F.F | 8 | 1 | 5 | 8 | 6 | 28 |
| 7. | Kristoffer Sjøblom Jacobsen
Jevnaker J.F.F | 7 | 6 | 4 | 3 | 6 | 26 |
| 8. | Morten Kleven
Ringerike J.F.F | 6 | 5 | 4 | 3 | 7 | 25 |
| 9. | Steinar Aldersjøen
Jevnaker J.F.F | 5 | 3 | 5 | 8 | 4 | 25 |
| 10. | Petter Eull
Ringerike J.F.F | 3 | 4 | 5 | 6 | 6 | 24 |
| 11. | Jonny Roger Hansen
Ådal J.F.F | 5 | 4 | 5 | 6 | 4 | 24 |
| 12. | Joakim M Skålbones
Ringerike J.F.F | 7 | 0 | 4 | 3 | 8 | 22 |
| 13. | Stian Thorsrud
Sokna J.F.F | 3 | 4 | 2 | 5 | 6 | 20 |
| 14. | Didrik Bucher
Jevnaker J.F.F | 6 | 2 | 2 | 5 | 5 | 20 |
| 15. | Even Stillerud
Nes J.F.F | 3 | 2 | 2 | 4 | 5 | 16 |
Klasse D1 |
| 1. | Vegard Stillerud
Sokna J.F.F | 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 23 |
| 2. | Håvard Thoresen
Ådal J.F.F | 4 | 1 | 2 | 0 | 4 | 11 |
Klasse D2 |
| 1. | Ruben Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F | 10 | 6 | 9 | 8 | 10 | 43 |
| 2. | Martin Bølgenhaugen
Ådal J.F.F | 5 | 4 | 7 | 7 | 6 | 29 |
| 3. | Simen Sælid
Ringerike J.F.F | 7 | 6 | 1 | 1 | 2 | 17 |
| 4. | Kristine Rognerud Nymoen
Ådal J.F.F | 5 | 2 | 2 | 8 | 0 | 17 |
| 5. | Marius Brekke
Sokna J.F.F | 4 | 2 | 5 | 0 | 4 | 15 |
Klasse E1 |
| 1. | Thor Hjalmarsen
Skogen J.S.K | 9 | 6 | 6 | 9 | 6 | 36 |
| 2. | Arne Andersen
Ringerike J.F.F | 10 | 5 | 5 | 5 | 9 | 34 |
| 3. | Trond Johansson
Sollihøgda J.F.F | 6 | 7 | 5 | 9 | 7 | 34 |
| 4. | Jan Olav Bakken
Sollihøgda J.F.F | 8 | 1 | 5 | 10 | 7 | 31 |
Klasse F |
| 1. | Cecilie Renate Dahle Næss
Nes J.F.F | 4 | 7 | 4 | 5 | 6 | 26 |
| 2. | Anne Barflo
Sollihøgda J.F.F | 6 | 2 | 4 | 4 | 2 | 18 |
| 3. | Silje Haugen
Ådal J.F.F | 4 | 1 | 3 | 3 | 4 | 15 |
| 4. | Inga Josefine Gaski
Ringerike J.F.F | | | | | | |