31. mai 2020
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
| 1. | Leif Henry Klokset
Løiten J.F.F | 24 | 25 | 49 |
| 2. | Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K | 24 | 25 | 49 |
| 3. | Jan Olav Monsbakken
Vestre Toten J.F.F | 25 | 24 | 49 |
| 4. | Klas Inge Elisenberg
Løiten J.F.F | 23 | 25 | 48 |
| 5. | Lars-Ivar Græsli
Tynset J.F.F | 24 | 24 | 48 |
| 6. | Pål Høines
Skien J.F.F | 24 | 24 | 48 |
| 7. | Roy Arne Jonsen
Heidal J.F.F | 25 | 23 | 48 |
| 8. | Vegar Kveum
Sel J.F.F | 23 | 24 | 47 |
| 9. | Steffen Svenstad
Nordre Land J.S.K | 24 | 23 | 47 |
| 10. | Johnny Arvid De Wit
Biri J.F.F | 22 | 24 | 46 |
| 11. | Kai Arne Skreden
Fron J.F.F | 23 | 23 | 46 |
| 12. | Kjell Erik Bangen
Tynset J.F.F | 25 | 21 | 46 |
| 13. | Robert Jensvoll
Kvam J.F.F | 20 | 25 | 45 |
| 14. | Ken-Are Olafsen
Fron J.F.F | 21 | 24 | 45 |
| 15. | Bjørn Wiggo Bergum
Gjøvik og Vardal J.F. | 20 | 24 | 44 |
| 16. | Jan Ove Sønstevold
Fron J.F.F | 23 | 20 | 43 |
| 17. | Anton Mellemsdokken
Fron J.F.F | 20 | 21 | 41 |
| 18. | Henning Løkken
Tynset J.F.F | 17 | 23 | 40 |
| 19. | Tom Atle Holthe
Biri J.F.F | 19 | 21 | 40 |
Klasse B |
| 1. | Kjetil Kleven
Ringebu og Fåvang J.F.F | 21 | 25 | 46 |
| 2. | Bjørn Milsteinhaugen
Fron J.F.F | 22 | 24 | 46 |
| 3. | Erik Sydbøge
Biri J.F.F | 23 | 21 | 44 |
| 4. | Trond Eklund
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 22 | 20 | 42 |
| 5. | Geir Milsteinhaugen
Kvam J.F.F | 20 | 21 | 41 |
| 6. | Geir Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 21 | 20 | 41 |
| 7. | Andreas Sandlie Monsbakken
Vestre Toten J.F.F | 17 | 23 | 40 |
| 8. | Øystein Solberg
Fron J.F.F | 21 | 18 | 39 |
| 9. | Morten Ninive Solli
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 19 | 19 | 38 |
| 10. | Rune Olsen
Gjøvik og Vardal J.F. | 17 | 20 | 37 |
Klasse C |
| 1. | Tore Hasle Kleven
Ringebu og Fåvang J.F.F | 21 | 25 | 46 |
| 2. | Anders Frydenlund
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 20 | 24 | 44 |
| 3. | Eirik Bjørnevaagen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 20 | 21 | 41 |
| 4. | Henning Godlien Strand
Ringebu og Fåvang J.F.F | 22 | 18 | 40 |
| 5. | Martin Kleven
Ringebu og Fåvang J.F.F | 18 | 19 | 37 |
| 6. | Glenn Ryn Tonning
Tynset J.F.F | 19 | 18 | 37 |
| 7. | Mats Olafsen
Nordre Land J.S.K | 12 | 20 | 32 |
Klasse D1 |
| 1. | Robin Jensvoll
Kvam J.F.F | 19 | 17 | 36 |
Klasse D2 |
| 1. | Magnus Engeli
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 16 | 19 | 35 |
Klasse E1 |
| 1. | Rolf Kristian Eilertsen
Biri J.F.F | 23 | 24 | 47 |
| 2. | Odd Sverre Rundhaug
Nordre Land J.S.K | 20 | 24 | 44 |
| 3. | Vidar Falldalen
Romedal og Vallset J.F.F | 20 | 23 | 43 |
| 4. | Lars Erik Ruud
Ullensaker J.F.F | 21 | 22 | 43 |
| 5. | Ståle Midtlid
Ørskog J.S.S | 20 | 20 | 40 |
| 6. | Rolf Tore Berntsen
Biri J.F.F | 18 | 21 | 39 |
| 7. | Dag Rune Egge
Løiten J.F.F | 17 | 19 | 36 |
Klasse E2 |
| 1. | Trygve Henning Holthe
Biri J.F.F | 24 | 23 | 47 |
| 2. | Johan Skogsrud
Løiten J.F.F | 22 | 24 | 46 |
| 3. | Gaute Gravdahl
Vestre Toten J.F.F | 17 | 22 | 39 |
Klasse F |
| 1. | Marianne Kristiansen
Fron J.F.F | 15 | 10 | 25 |