Kveldstevne leirduesti. - Sokna J.F.F
27. juli 2020
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| Lag 1 | Kl: 16:30
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 2 | Kl: 16:40
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 3 | Kl: 16:50
|
1 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
2 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
5 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 4 | Kl: 17:00
|
1 |
Stian Thorsrud |
Sokna J.F.F |
C |
2 |
Håkon Heier Vognild |
Sokna J.F.F |
C |
3 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
4 |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
5 |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 5 | Kl: 17:10
|
1 |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
2 |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
3 |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
4 |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
B |
5 |
Rune Waller |
Bærum J.F.F |
E1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 6 | Kl: 17:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 7 | Kl: 17:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 8 | Kl: 17:40
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 9 | Kl: 17:50
|
1 |
Thomas Rustad |
Sokna J.F.F |
C |
2 |
Svein Tutanrud |
Sokna J.F.F |
C |
3 |
Torbjørn Lunde |
Sotra og Øygarden J.F.F |
B |
4 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
5 |
Henrik Flaskerud |
Sokna J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 10 | Kl: 18:00
|
1 |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
2 |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
A |
3 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
4 |
Jane Ludvigsen |
Ski J.F.F |
F |
5 |
Magdalena Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 11 | Kl: 18:10
|
1 |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
A |
2 |
Sverre Andreas Hamre |
Nes J.F.F |
B |
3 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
A |
4 |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
5 |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 12 | Kl: 18:20
|
1 |
Håvard Rustad |
Sokna J.F.F |
A |
2 |
Morten Kleven |
Ringerike J.F.F |
C |
3 |
Petter Eull |
Ringerike J.F.F |
C |
4 |
Didrik Bucher |
Jevnaker J.F.F |
C |
5 |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
B |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 13 | Kl: 18:30
|
1 |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
2 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
3 |
Ruben Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
C |
4 |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
B |
5 |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 14 | Kl: 18:40
|
1 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
2 |
Hans Lindvard Tryterud |
Sokna J.F.F |
B |
3 |
Anne Barflo |
Sollihøgda J.F.F |
F |
4 |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
5 |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 15 | Kl: 18:50
|
1 |
Joakim M Skålbones |
Sokna J.F.F |
C |
2 |
Inga Josefine Gaski |
Sokna J.F.F |
F |
3 |
Marius Brekke |
Sokna J.F.F |
D2 |
4 |
Ole Henrik Haugen |
Lunner J.F.F |
C |
5 |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 16 | Kl: 19:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 17 | Kl: 19:10
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 18 | Kl: 19:20
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 19 | Kl: 19:30
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 20 | Kl: 19:40
|
1 |
Halvor Ingul |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
2 |
Magnus Rydning |
Bærum J.F.F |
A |
3 |
Elling Tryterud |
Sokna J.F.F |
B |
4 |
Bjørn Tandberg |
Sokna J.F.F |
A |
5 |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
A |
6 |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
| Lag 21 | Kl: 19:50
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
| Lag 22 | Kl: 20:00
|
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
3 |
|
|
|
4 |
|
|
|
5 |
|
|
|
6 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|