14. oktober 2020
Klasse A |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Hauk Emanuelsen Thyes
Sør-Varanger J.F.F | 48 | 48 | 42 | 49 | 145 |
2. | Frode Johansen
Neiden og Omegn J.F.F | 44 | 48 | 45 | 48 | 141 |
3. | Joacim Schistad
Sør-Varanger J.F.F | 47 | 43 | 48 | 43 | 138 |
4. | Erling Jensen
Bodø J.F.F | 45 | 41 | 38 | 48 | 134 |
5. | Mikael Østensen
Bodø J.F.F | 44 | 47 | 42 | 42 | 133 |
6. | Rune Eggen
Bardu J.F.F | 43 | 41 | 40 | 46 | 130 |
7. | Kato Johansen
Brønnøy J.F.F | 44 | 38 | 40 | 41 | 125 |
8. | Ulf Boger
Målselv J.F.F | 41 | 38 | 43 | 39 | 123 |
9. | Terje Ingolf Hilmarsen
Bardu J.F.F | 41 | 41 | 39 | | 121 |
10. | Mats Randers
Bardu J.F.F | 48 | 35 | 37 | | 120 |
11. | Kjell-Arne Kello
Sør-Varanger J.F.F | | 39 | | 41 | 80 |
12. | Christer J Ulriksen
Øksnes J.F.F | | | 38 | | 38 |
Klasse B |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Roar Blakstad Helle
Målselv J.F.F | 46 | 43 | 47 | 46 | 139 |
2. | Lennart Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 43 | 40 | 44 | 45 | 132 |
| Jørgen Dreyer Moe
Brønnøy J.F.F | 46 | 41 | 45 | 40 | 132 |
4. | Beate Abrahamsen
Sør-Varanger J.F.F | 43 | 46 | 40 | 39 | 129 |
5. | Michael Eilertsen
Sør-Varanger J.F.F | | 44 | 41 | 43 | 128 |
6. | Tore Kristian Storvoll
Korgen og Hemnes J.F.F | 38 | | 41 | 48 | 127 |
| Jan Arne Johansen
Målselv J.F.F | 39 | 34 | 48 | 40 | 127 |
8. | Musa Gitau Anderssen
Bardu J.F.F | | 41 | 43 | 42 | 126 |
9. | Jens Andreassen
Rana J.F.F | 40 | 38 | | 45 | 123 |
10. | Hilde Larsen
Alstahaug J.F.F | 41 | 39 | 38 | 40 | 120 |
11. | Øyvind Nøst
Rana J.F.F | 38 | 36 | 30 | 39 | 113 |
12. | Sverre Svendsen
Brønnøy J.F.F | 36 | 33 | | 43 | 112 |
13. | Thorstein Bjørnstad
Sør-Varanger J.F.F | | 33 | 39 | 37 | 109 |
14. | Geir Emanuelsen
Bodø J.F.F | 40 | 39 | 22 | 28 | 107 |
15. | Tom Are Mohaug
Fauske og Sørfold J.F.F | 45 | | 43 | | 88 |
16. | Kristian Ytreland
Sør-Varanger J.F.F | 38 | | 37 | | 75 |
17. | Roy Helge Thune
Bodø J.F.F | 33 | | 41 | | 74 |
18. | Tommy M Mortensen
Målselv J.F.F | 36 | 35 | | | 71 |
19. | Roy Nilsen
Alstahaug J.F.F | 30 | 31 | | | 61 |
20. | Joakim Kjølseth
Brønnøy J.F.F | 33 | | | | 33 |
| Odd Johan Søfting
Rana J.F.F | | 33 | | | 33 |
22. | Bernt Toldnes
Bodø J.F.F | | | 31 | | 31 |
23. | Ivar Hansen
Korgen og Hemnes J.F.F | | | 29 | | 29 |
24. | Robin Bastesen Nilsen
Alstahaug J.F.F | | | | | 0 |
Klasse C |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Henrik Einmo
Rana J.F.F | 42 | 45 | 36 | 43 | 130 |
2. | Kjetil Dypvik
Alstahaug J.F.F | 40 | 41 | 37 | 44 | 125 |
| Bjørn Åge Nilsen
Sømna J.F.F | 39 | 34 | 42 | 44 | 125 |
4. | Rune Moeggen
Målselv J.F.F | 42 | 40 | 42 | 39 | 124 |
5. | Aleksander Solheim
Alstahaug J.F.F | 43 | 43 | 27 | 37 | 123 |
6. | Hans Marius Støre Mastermo
Rana J.F.F | 42 | 37 | 38 | 37 | 117 |
7. | Torfinn Swan Forsbakk
Rana J.F.F | 39 | 33 | 38 | 39 | 116 |
8. | Stig Even Hansen
Sør-Varanger J.F.F | 41 | 35 | 31 | 39 | 115 |
9. | Simon Aag
Rana J.F.F | | 34 | 36 | 40 | 110 |
10. | Øyvind Bjørklund
Sør-Varanger J.F.F | 34 | 36 | 33 | 32 | 103 |
11. | Kevin Lien
Rana J.F.F | 32 | 28 | 31 | 35 | 98 |
12. | Andreas Falck Sætran
Rana J.F.F | | 33 | 32 | 31 | 96 |
| Birger Kristian Fedje
Rana J.F.F | 35 | 32 | 27 | 29 | 96 |
14. | Thomas Andre Benonisen
Målselv J.F.F | 38 | | | 34 | 72 |
15. | Bjørn Bentseng
Bodø J.F.F | | 30 | | 35 | 65 |
16. | Christian Larssen
Målselv J.F.F | | 25 | 34 | | 59 |
17. | Ben-Andre Nilsen
Sømna J.F.F | 37 | | | | 37 |
18. | Torodd Gulaker
Sømna J.F.F | | | 36 | | 36 |
19. | Ken Allan Hansen
Rana J.F.F | | 30 | | | 30 |
20. | Sander Almo
(ingen klubb) | 18 | 7 | | | 25 |
Klasse D1 |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Marius Malmbekk Mastermo
Rana J.F.F | 41 | 42 | 39 | 38 | 122 |
2. | Sebastian Aag
Rana J.F.F | | 34 | 31 | 34 | 99 |
3. | Fredrik Jensen
Fauske og Sørfold J.F.F | 30 | 30 | 20 | 33 | 93 |
4. | Astrid Jenssen
Alstahaug J.F.F | | 28 | 31 | 33 | 92 |
5. | Thilde Swan
Rana J.F.F | 27 | 23 | 16 | 35 | 85 |
6. | Kristoffer Yksenøy Johansen
Rana J.F.F | | 29 | 25 | 19 | 73 |
7. | Sindre Ones
Rana J.F.F | | 11 | 4 | 13 | 28 |
Klasse D2 |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Filip Østensen
Bodø J.F.F | 41 | 41 | 44 | 40 | 126 |
2. | Elise Larsen
Fauske og Sørfold J.F.F | 36 | 38 | 37 | 39 | 114 |
3. | Tarjei Vestjord
Målselv J.F.F | | 35 | 29 | 41 | 105 |
4. | Håkon Pruglhei
Rana J.F.F | | 38 | | 34 | 72 |
5. | Magnor André Adolfsen
Alstahaug J.F.F | 26 | | | | 26 |
6. | Oliver Høyland
Brønnøy J.F.F | | 25 | | | 25 |
7. | Stian Westerberg Iversen
Brønnøy J.F.F | | 23 | | | 23 |
Klasse E1 |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Asle Sæternes
Rana J.F.F | 39 | 45 | 43 | 43 | 131 |
2. | Viggo Johansen
Bodø J.F.F | 40 | 43 | 40 | 43 | 126 |
3. | Rune Horn
Brønnøy J.F.F | 44 | 40 | 26 | 37 | 121 |
4. | Jan-Ole Østensen
Bodø J.F.F | 37 | 41 | 32 | 35 | 113 |
5. | Torbjørn Rubach
Bodø J.F.F | 41 | 29 | 34 | | 104 |
6. | Hans Olav Bjelvin
Rana J.F.F | 39 | | 37 | | 76 |
7. | Viggo Solem
Bodø J.F.F | | 40 | | 34 | 74 |
8. | Robert Harald Flatli
Neiden og Omegn J.F.F | | 37 | 34 | | 71 |
9. | Arild Hjertås
Rana J.F.F | 22 | 20 | 24 | | 66 |
10. | Trond Hjertås
Rana J.F.F | 17 | 16 | 20 | | 53 |
11. | Bent Arild Kaspersen
Rana J.F.F | 36 | | | | 36 |
12. | Tore Karlsen
Rana J.F.F | | 21 | | | 21 |
Klasse E2 |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Olav Martin Johnsen
Alstahaug J.F.F | 36 | 35 | 35 | 34 | 106 |
2. | Arild Redergård
Rana J.F.F | 41 | 30 | | 28 | 99 |
3. | Asle Hansen
Rana J.F.F | | | 18 | | 18 |
Klasse F |
| | 7. oktober | 14. oktober | 21. oktober | 28. oktober | Sum 3 stevner |
1. | Beate Solli Nilsen
Sømna J.F.F | 23 | 21 | 19 | 21 | 65 |
2. | Charlotte Moberget
Neiden og Omegn J.F.F | 34 | 25 | | | 59 |