Klasse A |
| 1. | Klas Inge Elisenberg Løiten J.F.F | 24 | 25 | Sum: 49 |
| 2. | Roy Arne Jonsen Heidal J.F.F | 24 | 24 | Sum: 48 |
| 3. | Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F | 24 | 24 | Sum: 48 |
| 4. | Sigurd Øien Heidal J.F.F | 23 | 24 | Sum: 47 |
| 5. | Robert Jensvoll Kvam J.F.F | 23 | 22 | Sum: 45 |
| 6. | Ole Jonas Bråtesveen Heidal J.F.F | 24 | 21 | Sum: 45 |
| 7. | Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F | 21 | 23 | Sum: 44 |
| 8. | Helge Alfinn Østlie Mo J.F.F Nord-Odal | 21 | 23 | Sum: 44 |
| 9. | Anton Mellemsdokken Fron J.F.F | 22 | 22 | Sum: 44 |
| 10. | Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F | 23 | 21 | Sum: 44 |
| 11. | Magne Steinehaugen Heidal J.F.F | 23 | 21 | Sum: 44 |
| 12. | Kai Engeli Vestre Toten J.F.F | 23 | 21 | Sum: 44 |
| 13. | Tom Atle Holthe Biri J.F.F | 24 | 20 | Sum: 44 |
| 14. | Kai Arne Skreden Fron J.F.F | 20 | 23 | Sum: 43 |
| 15. | Hege Kveum Sel J.F.F | 22 | 21 | Sum: 43 |
| 16. | Håkon Kveum Sel J.F.F | 22 | 20 | Sum: 42 |
| 17. | Bjørn Wiggo Bergum Gjøvik og Vardal J.F. | 22 | 20 | Sum: 42 |
| 18. | Ken-Are Olafsen Fron J.F.F | 19 | 20 | Sum: 39 |
Klasse B |
| 1. | Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F | 24 | 23 | Sum: 47 |
| 2. | Vegar Kveum Sel J.F.F | 22 | 24 | Sum: 46 |
| 3. | Morten Midtsundstad Åsnes J.F.F | 22 | 23 | Sum: 45 |
| 4. | Stig Ole Åsen Løiten J.F.F | 20 | 24 | Sum: 44 |
| 5. | Roy Helli Biri J.F.F | 21 | 23 | Sum: 44 |
| 6. | Erik Sydbøge Biri J.F.F | 20 | 23 | Sum: 43 |
| 7. | Trond Gammeltorp Dovre J.F.F | 20 | 22 | Sum: 42 |
| 8. | Aina Halldén Ullensaker J.F.F | 19 | 21 | Sum: 40 |
| 9. | Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F | 19 | 20 | Sum: 39 |
| 10. | Kjetil Kleven Ringebu og Fåvang J.F.F | 18 | 19 | Sum: 37 |
Klasse C |
| 1. | Thor Skjør Vestre Toten J.F.F | 22 | 22 | Sum: 44 |
| 2. | Trond Eklund Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 21 | 22 | Sum: 43 |
| 3. | Mats Olafsen Søndre Land J.F.F | 21 | 20 | Sum: 41 |
| 4. | Cato Wang Løiten J.F.F | 22 | 19 | Sum: 41 |
| 5. | Morten Ninive Solli Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 19 | 19 | Sum: 38 |
| 6. | Espen Hvattum Heramb Ringebu og Fåvang J.F.F | 19 | 16 | Sum: 35 |
| 7. | Henning Godlien Strand Ringebu og Fåvang J.F.F | 12 | 17 | Sum: 29 |
Klasse D1 |
| 1. | Anders Opheim Trøgstad J.F.F | 19 | 18 | Sum: 37 |
| 2. | Ola Christensen Åsnes J.F.F | 18 | 12 | Sum: 30 |
Klasse E1 |
| 1. | Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F | 23 | 21 | Sum: 44 |
| 2. | Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K | 24 | 20 | Sum: 44 |
| 3. | Henning Brattlien Biri J.F.F | 25 | 18 | Sum: 43 |
| 4. | Dag Rune Egge Løiten J.F.F | 20 | 21 | Sum: 41 |
| 5. | Vidar Falldalen Romedal og Vallset J.F.F | 20 | 20 | Sum: 40 |
| 6. | Hans Arve Rustestuen Nordre Land J.S.K | 14 | 17 | Sum: 31 |
Klasse E2 |
| 1. | Johan Skogsrud Løiten J.F.F | 25 | 19 | Sum: 44 |
| 2. | Trygve Henning Holthe Biri J.F.F | 21 | 20 | Sum: 41 |
Klasse F |
| 1. | Tove Mette Pedersen Løiten J.F.F | 19 | 12 | Sum: 31 |