10. august 2019
Navn |
Klubb |
Klasse |
Agnete Arnesveen |
Løiten J.F.F |
F1 |
Alf Dennis Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
F1 |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
F |
Anniken Moseng Ryen |
Os J.F.F |
F |
Atle Wedum Olsen |
Løiten J.F.F |
A |
Bent-Andre Nielsen |
Hedrum J.F.L |
C |
Bjørn Eivind Floor |
Løiten J.F.F |
B |
Bjørn Andreassen |
Løiten J.F.F |
E1 |
Bjørn Moe |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
A |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
A |
Bård Thuve |
Løiten J.F.F |
A |
Carl Henrik Ekhaugen |
Ski J.F.F |
C |
Carl Morten Karterud |
Løiten J.F.F |
A |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
F |
Catharina Pedersen |
Gausdal J.F.F |
F |
Cato Wang |
Løiten J.F.F |
C |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
E1 |
Dag Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
Dag Thu |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Eirik Frorud |
(ingen klubb) |
C |
Eirik Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Erling Westgård |
Nidaros J.S.K |
B |
Espen Teppdalen Nordsveen |
Løiten J.F.F |
D2 |
Eva Theresa Fekete |
Sandefjord J.F.F |
F |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Frank Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B |
Fredrick Gustavsen |
Trysil J.F.F |
B |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
A |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
B |
Geir Otto Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Geir Lyngvær |
Smøla J.F.F |
A |
Gro Anita Ynnesdal |
Bømlo J.F.L |
F1 |
Hauk Berner Clausen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
D1 |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
A |
Henrik Andre Ekhaugen |
Ski J.F.F |
B |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
A |
Håkon Østby |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
F |
Isak N Triumf |
Frogn J.F.F |
C |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
F |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Ragnar Enerhaugen |
Ringerike J.F.F |
C |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 |
Jan Clausen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
C |
Jarle Midtsundstad |
Åsnes J.F.F |
A |
Jimmy Lungström |
Bømlo J.F.L |
B |
John Kåre Bakken Tangen |
Åmot J.F.F |
B |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
B |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon Rune Bratteggen |
Trysil J.F.F |
A |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Julie Sand |
Vang J.F.F |
D2 |
Jørgen Bredmo Syversen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D2 |
Jørgen Aaen |
Lillehammer J.F.F |
B |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
A |
Karoline Celius |
Ullensaker J.F.F |
F1 |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kjell Nicolaisen |
Siljan J.F.F |
E1 |
Kjetil Pedersen |
Trysil J.F.F |
B |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
Kristian Meldahl Bråten |
Hof Vestre J.F.F |
B |
Kristian Lambrechts Pedersen |
Ski J.F.F |
C |
Lars Bergseng |
Vang J.F.F |
A |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
F1 |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
A |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
F1 |
Malene Sigvartsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
Malin Emilie Hoel Wang |
Løiten J.F.F |
D2 |
Marcus Wahlberg Schumacher |
Brunlanes J.F.F |
C |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
F1 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
B |
Martin Haga Jensen |
Brunlanes J.F.F |
C |
Morten Berntsen |
Løiten J.F.F |
B |
Nicolai Lungström |
Bømlo J.F.L |
D2 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Nils Anders Østberg |
Løiten J.F.F |
C |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
A |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Ole Martin Jensen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Ole Engh |
Vang J.F.F |
C |
Oscar Iwe |
Åmot J.F.F |
D1 |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Per Kristian Kleven |
Trysil J.F.F |
B |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
Petter Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
Roar Hilding Bøhmer |
Ullensaker J.F.F |
C |
Roar Olsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Robert Syversen |
Åmot J.F.F |
B |
Roger Buvald |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
B |
Roger Nygård |
Lørenskog S.S. |
A |
Rolf Anders Ensrud |
Lillehammer J.F.F |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Ronny Olafsen |
Løiten J.F.F |
A |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Waller |
Bærum J.F.F |
E1 |
Rune Wischmann |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Sander Lisarud |
Åsnes J.F.F |
D1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Sigrunn Gullaksen |
Øystre Slidre J.F.F |
F1 |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Steffen Svenstad |
Nordre Land J.S.K |
C |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
C |
Stein Nikolaysen |
Løiten J.F.F |
E1 |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
Stian Tollefsen |
Åmot J.F.F |
A |
Stine Dørsdal Gjøslien |
Asker J.F.F |
F |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
Søren Hestehauge |
Asker J.F.F |
B |
Terje Stabu |
Ski J.F.F |
C |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
Thor Håkon Bergan |
Buskeruds J.F.F |
B |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
A |
Tom Grønneberg Sørensen |
Asker J.F.F |
E2 |
Tom Johnny Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Tor Schjøllert Rogstad |
Løiten J.F.F |
A |
Tore Reboli |
Øystre Slidre J.F.F |
A |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Trond Sørensen |
Ski J.F.F |
B |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Vidar Bakkestuen |
Lillehammer J.F.F |
C |
Vidar Bonnegolt |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Vidar Myrvold |
Løiten J.F.F |
B |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
F1 |
Øyvind Andreas Dalen |
Gjøvik J.F.F |
B |
Øyvind Braseth |
Ringerike J.F.F |
C |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |