Interjakt Lørdags karusell Jegertrap Grasåsen Skytesenter 4/4 i karusellen og Fylkes mesterskap Jegertrap Akershus - Bjørkelangen J.F.F
6. april 2019
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| Lag 1 | |
1 |
Jan Kåre H. Tveter |
Nord-Odal J.F.F |
B |
2 |
Rolf Andresen |
Asker J.F.F |
E1 |
3 |
Bjørn Moe |
Nord-Odal J.F.F |
A |
4 |
Ole Petter Gulbrandsen |
Ullensaker J.F.F |
A |
5 |
Dennis Selinger |
Buskeruds J.F.F |
C |
| Lag 2 | |
1 |
Inge Andre Østhagen |
Ullensaker J.F.F |
B |
2 |
Christian Ekstrøm |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
C |
3 |
Jan Erik Lillehol |
Bjørkelangen J.F.F |
E2 |
4 |
Ronny Lund |
Eidsberg Omegn J.F.F |
A |
5 |
Lena Reppe |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
F |
| Lag 3 | |
1 |
Oscar Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
2 |
Roger Trøftmoen |
Nord-Odal J.F.F |
B |
3 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
4 |
Sindre Mesna |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
5 |
|
|
|
| Lag 4 | |
1 |
Tom Realf Jensen |
Fet J.F.F |
E1 |
2 |
Frank Fossum |
Båstad Grunneier J.F.F |
E1 |
3 |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
Jeger |
4 |
Tone Skjellestad |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
5 |
Ted Fiskerud |
Trøgstad J.F.F |
C |
| Lag 5 | |
1 |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
2 |
Ann Jeanette Brevik |
Ullensaker J.F.F |
F |
3 |
Stian Kopperud |
Øststranda J.F.F |
C |
4 |
Morten Berg |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
B |
5 |
Helge Østlie |
Nord-Odal J.F.F |
A |
| Lag 6 | |
1 |
Ole-Petter Lien |
(ingen klubb) |
Jeger |
2 |
Odd Arild Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
B |
3 |
Lars Erik Ruud |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
4 |
Jørn Aaserud |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
5 |
Ivan Bunes |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
B |
| Lag 7 | |
1 |
Rune Aukland |
Eidsberg Omegn J.F.F |
A |
2 |
Solveig Walaker |
Fet J.F.F |
F |
3 |
Leif Nordhagen |
Enebakk J.F.F |
E2 |
4 |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
5 |
Hilde Karin Eggen |
Ullensaker J.F.F |
F1 |
| Lag 8 | |
1 |
Arild Tangen |
Bjørkelangen J.F.F |
E2 |
2 |
Kjell Eirik Slaastad |
Eidskog J.F.F |
B |
3 |
Utfyller/Reservert arrangør |
|
|
4 |
Dennis Pedersen |
Rælingen J.F.F |
Jeger |
5 |
|
|
|
| Lag 9 | |
1 |
Fredrik Fiskerud |
Trøgstad J.F.F |
D1 |
2 |
Roy Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
3 |
Chris Kolstad |
Asker J.F.F |
D2 |
4 |
|
|
|
5 |
Gjermund Aas |
Ullensaker J.F.F |
A |
| Lag 10 | |
1 |
Laila K. Grønbeck Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
F1 |
2 |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
3 |
Terje Hagen |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
4 |
Truls Olsen |
(ingen klubb) |
Jeger |
5 |
|
|
|