29. juni 2019
Navn |
Klubb |
Klasse |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Anders Johansson |
Bærum J.F.F |
A |
Andreas Myking Bakke |
Asker J.F.F |
B |
Andreas Olsen |
Ski J.F.F |
B |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
F1 |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
F |
Arild Aske |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Arild Belstad |
Løiten J.F.F |
E2 |
Arvid Agnor |
Ås J.F.F |
A |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Bjarte Olav Grimen |
Tjølling J.F.F |
A |
Bjørn Johansen |
Brunlanes J.F.F |
B |
Bård Boger |
Eidskog J.F.F |
A |
Carl Henrik Ekhaugen |
Ski J.F.F |
C |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
F |
Catharina Pedersen |
Gausdal J.F.F |
F |
Christian Rød Karlsen |
Eidanger J.F.L |
D2 |
Dag Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
Dag Thu |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Eirik Tanum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Emil Dvergastein Rød |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Espen Langmyr |
Gjerstad J.F.F |
B |
Eva Theresa Fekete |
Sandefjord J.F.F |
F |
Even Georg Berntsen |
Frogn J.F.F |
C |
Even Ødegård Auråen |
Sannidal J.F.F |
C |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Flemming Øhre |
Bærum J.F.F |
A |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
A |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
B |
Geir Otto Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
E1 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Geir Østby |
Kroken J.F.F |
E1 |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Gisle Nesbakk |
Ski J.F.F |
C |
Gunnar Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Haakon Rudi Rogne |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
B |
Hallvar Næss |
Andebu J.F.F |
B |
Hanne Dalen |
Kroken J.F.F |
F1 |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
Hans Fredrik Bø |
Tørdal J.F.F |
B |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
A |
Hauk Berner Clausen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
D1 |
Henning Haugen |
Andebu J.F.F |
A |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
A |
Henrik Andre Ekhaugen |
Ski J.F.F |
B |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
A |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
B |
Jan Arild Sand |
Kroken J.F.F |
B |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
C |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Jan Ragnar Enerhaugen |
Ringerike J.F.F |
C |
Jan Thore Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 |
Jan Clausen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
C |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
B |
Joakim Hellermyr |
Levangsheia J.F.F |
C |
John Kåre Bakken Tangen |
Åmot J.F.F |
B |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D1 |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Jonas Gjernes |
Levangsheia J.F.F |
C |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørgen Bredmo Syversen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D2 |
Jørgen Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Jørgen Weel |
Fredrikstad og Omegn J.F.F |
A |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
A |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
A |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Kenneth Skakstad |
Buskeruds J.F.F |
A |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kjell Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Kjetil Pedersen |
Trysil J.F.F |
B |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
B |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Kristian Juel Grimslia |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
B |
Kristian Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Kristian Lambrechts Pedersen |
Ski J.F.F |
C |
Kristoffer Hanevold |
Asker J.F.F |
C |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Magne Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A |
Magnus Aleksander Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
A |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
F1 |
Marcus Langmyr |
Kroken J.F.F |
C |
Marcus Wahlberg Schumacher |
Brunlanes J.F.F |
C |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
F1 |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
B |
Martin Haga Jensen |
Brunlanes J.F.F |
C |
Martin Horrigmo |
Skien J.F.F |
B |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Mathias Hagane Johnsen |
Kroken J.F.F |
D2 |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna J.F.F |
A |
Mona Gulbrandsen |
Ådal J.F.F |
F |
Morten Myrvang |
Siljan J.F.F |
B |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
A |
Ola Skrindsrud |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Ole Magnus Stabæk |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Oscar Iwe |
Åmot J.F.F |
D1 |
Oskar Næss |
Svelvik J.F.F |
A |
Per Jørgen Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
E1 |
Per Kristian Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
A |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
Petter Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D1 |
Petter Clausen |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
Preben Krogsrud Stensrud |
Skien J.F.F |
B |
Pål Høines |
Skien J.F.F |
B |
Pål Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Renate Sætherø |
Moss og Omegn J.F.F |
F |
Roar Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
A |
Roar Olsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Robin Skakstad |
Buskeruds J.F.F |
B |
Roger Holte Halvorsen |
Sannidal J.F.F |
B |
Roger Amundsen |
Siljan J.F.F |
B |
Roger Buvald |
Asker J.F.F |
B |
Roger Hansen |
Sokna J.F.F |
B |
Roger Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
Roger Nygård |
Lørenskog S.S. |
A |
Rolf Anders Ensrud |
Lillehammer J.F.F |
A |
Rolf Andresen |
Asker J.F.F |
E1 |
Rolf Anvik |
Brunlanes J.F.F |
C |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Roy Vidar Nilsen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Hagen |
Skien J.F.F |
A |
Rune Waller |
Bærum J.F.F |
E1 |
Sigrunn Gullaksen |
Øystre Slidre J.F.F |
F1 |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
C |
Stein Ørnulf Nilsen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Stine Dørsdal Gjøslien |
Asker J.F.F |
F |
Søren Hestehauge |
Asker J.F.F |
B |
Tarald Huse |
Ås J.F.F |
B |
Tarjei Lia |
Kroken J.F.F |
A |
Tarjei Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
Terje Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
A |
Thomas Bull Enger |
Buskeruds J.F.F |
B |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Tom Einar Rosland |
Tørdal J.F.F |
A |
Tom Grønneberg Sørensen |
Asker J.F.F |
E2 |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tommy Bergane |
Sannidal J.F.F |
C |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Tore Reboli |
Øystre Slidre J.F.F |
A |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
Torjus Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
D1 |
Torstein Kleppe Sørdalen |
Sannidal J.F.F |
A |
Torstein Skrindsrud |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
F1 |
Trond Arild Bråten |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Trond Sørensen |
Ski J.F.F |
B |
Trygve Bolstad |
Asker J.F.F |
C |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
Valeria Lindvåg |
Tjølling J.F.F |
F1 |
Vegard Balberg Øhre |
Bærum J.F.F |
D2 |
Vegard Bjørkkjær |
Levangsheia J.F.F |
B |
Vegard Utne |
Hedrum J.F.L |
B |
Vemund Nygaard |
Brandval J.F.F |
B |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Wilfred Geicke |
Asker J.F.F |
B |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
E2 |
Øivind Steinsholt |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Øystein Ahlstrøm |
Ås J.F.F |
E1 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |