| | Innledende | Sum | Finale | Sum |
Klasse K1 |
1. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 19 | 20 | 20 | 18 | 24 | 101 | 20 | 5 | 4 | 2 | 6 | 37 |
2. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 16 | 19 | 17 | 15 | 17 | 84 | 20 | 3 | 2 | 3 | 2 | 30 |
3. | Mathea Synnøve Johansson
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 15 | 22 | 22 | 23 | 20 | 102 | 15 | 5 | 2 | 4 | | 26 |
4. | Rachelle Wolff
Grasåsen S.S. | 21 | 20 | 20 | 20 | 20 | 101 | 15 | 3 | 4 | | | 22 |
5. | Elisabeth Larsen
Grasåsen S.S. | 15 | 20 | 15 | 17 | 21 | 88 | 14 | 4 | | | | 18 |
6. | Eva Kristin Bjørkmann
Grasåsen S.S. | 14 | 19 | 18 | 16 | 15 | 82 | 13 | | | | | 13 |
7. | Magdalena Maj Larsen
Grasåsen S.S. | 17 | 19 | 18 | 18 | 16 | 88 | | | | | | |
Klasse V55 |
1. | Terje Stokkebekk
Grasåsen S.S. | 24 | 22 | 21 | 22 | 23 | 112 | | | | | | |
2. | Tom R. Jensen
Grasåsen S.S. | 21 | 24 | 21 | 22 | 22 | 110 | | | | | | |
3. | Geir Wemmestad-Haaland
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 22 | 21 | 19 | 23 | 22 | 107 | | | | | | |
4. | Bent Øverhagen
Lørenskog S.S. | 16 | 21 | 23 | 22 | 21 | 103 | | | | | | |
Klasse Senior |
1. | Tore Brovold
Østlandske S.S. | 25 | 24 | 25 | 23 | 23 | 120 | 22 | 4 | 4 | 5 | 9 | 44 |
2. | Espen Unneland
Bergen L.K. | 24 | 24 | 23 | 21 | 23 | 115 | 20 | 4 | 5 | 5 | 8 | 42 |
3. | Claus Tornsberg
Grasåsen S.S. | 25 | 24 | 24 | 21 | 21 | 115 | 22 | 3 | 4 | 5 | | 34 |
4. | Thomas Ove Nilsen
Grasåsen S.S. | 23 | 21 | 24 | 24 | 24 | 116 | 20 | 4 | 4 | | | 28 |
5. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 22 | 24 | 24 | 24 | 23 | 117 | 18 | 3 | | | | 21 |
6. | Frank Larsen
Grasåsen S.S. | 22 | 22 | 25 | 23 | 24 | 116 | 18 | | | | | 18 |
7. | Jan Egil Rosvoll
Bergen L.K. | 24 | 23 | 23 | 23 | 22 | 115 | | | | | | |
8. | Lars Kristian Gammelsrud Kapstad
Grasåsen S.S. | 22 | 22 | 22 | 24 | 24 | 114 | | | | | | |
9. | Magne Østby
Grasåsen S.S. | 22 | 25 | 24 | 20 | 23 | 114 | | | | | | |
10. | Saeed Moradi
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 24 | 23 | 20 | 22 | 23 | 112 | | | | | | |
11. | Martin Siemsen Larsen
Grasåsen S.S. | 24 | 19 | 24 | 22 | 22 | 111 | | | | | | |
12. | Morten Bergersen
Grasåsen S.S. | 22 | 24 | 22 | 22 | 21 | 111 | | | | | | |
13. | Ruben Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F | 21 | 21 | 23 | 24 | 21 | 110 | | | | | | |
14. | Jørn Simenstad
Oslo skeet- og trapklubb | 21 | 22 | 21 | 21 | 24 | 109 | | | | | | |
15. | Roar Olsen
Grasåsen S.S. | 22 | 22 | 22 | 20 | 21 | 107 | | | | | | |
16. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 22 | 23 | 20 | 21 | 20 | 106 | | | | | | |
17. | Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F | 22 | 19 | 21 | 23 | 19 | 104 | | | | | | |
18. | Tor Solberg
Askim og Omegn J.F.F | 19 | 20 | 21 | 18 | 21 | 99 | | | | | | |
19. | Ulrik Lund
Bergen L.K. | 20 | 22 | 19 | 16 | 18 | 95 | | | | | | |
20. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 20 | 16 | 19 | 19 | 20 | 94 | | | | | | |
21. | Kim Andre Hjalmarsen
Glåmdal L.S. | 21 | 19 | 20 | 17 | 17 | 94 | | | | | | |
22. | Ole Johansson
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 14 | 22 | 16 | 20 | 92 | | | | | | |
23. | Nils Anders Østberg
Løiten S.S. | 15 | 20 | 21 | 16 | 20 | 92 | | | | | | |
24. | Vegard Østby
Grasåsen S.S. | 15 | 21 | 21 | 15 | 19 | 91 | | | | | | |
25. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 15 | 20 | 18 | 21 | 17 | 91 | | | | | | |
26. | Anders Sandvig
Råde J.F.F | 12 | 15 | 18 | 20 | 18 | 83 | | | | | | |
Klasse Junior |
1. | Loke Gustus Holth
Grasåsen S.S. | 19 | 14 | 17 | 16 | 24 | 90 | 22 | 4 | 2 | 4 | 8 | 40 |
2. | Espen Teppdalen Nordsveen
Østlandske S.S. | 19 | 19 | 16 | 18 | 17 | 89 | 20 | 3 | 2 | 5 | 6 | 36 |
3. | Sander Holtet
Grasåsen S.S. | 22 | 22 | 18 | 21 | 17 | 100 | 16 | 5 | 5 | 3 | | 29 |
4. | Sjur Anders Sandvig
Råde J.F.F | 20 | 19 | 21 | 18 | 18 | 96 | 16 | 3 | 3 | | | 22 |
5. | Oscar Iwe
Oslo skeet- og trapklubb | 20 | 17 | 22 | 16 | 18 | 93 | 16 | 3 | | | | 19 |
6. | Evita Cecilie Tornsberg
Grasåsen S.S. | 19 | 21 | 22 | 17 | 21 | 100 | 15 | | | | | 15 |