| | Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Sum |
Klasse A |
1. | Markus Larsson
Sverige | 22 | 25 | 24 | 71 |
2. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 21 | 23 | 21 | 65 |
3. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 21 | 24 | 20 | 65 |
4. | Terje Gravklev
Brunlanes S.S. | 23 | 19 | 22 | 64 |
5. | Kenneth Eikenes
Bærum J.F.F | 24 | 21 | 19 | 64 |
6. | Kenneth Aspestrand
Aremark J.F.F | 21 | 21 | 21 | 63 |
7. | Georg Lundeby
Moss og Omegn J.F.F | 16 | 21 | 25 | 62 |
8. | Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 20 | 20 | 22 | 62 |
9. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 22 | 19 | 20 | 61 |
10. | Simen Torgersen
Tvedestrand J.F.F | 20 | 22 | 19 | 61 |
11. | Oskar Næss
Team Hagleskyting | 22 | 20 | 19 | 61 |
12. | Roger Hansen
Buskerud J.F.F | 20 | 23 | 18 | 61 |
13. | Eirik Tanum
Brunlanes S.S. | 18 | 20 | 22 | 60 |
14. | Geir Otto Kristiansen
Glåmdal L.S. | 20 | 19 | 20 | 59 |
15. | Frank Sparby
Glåmdal L.S. | 18 | 17 | 21 | 56 |
16. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 17 | 19 | 20 | 56 |
17. | Tommy Andersen
Siljan S.S. | 18 | 21 | 16 | 55 |
18. | Svein Martin Tyreng
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 20 | 16 | 55 |
19. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 17 | 18 | 19 | 54 |
20. | Atle Haugenes
Tvedestrand J.F.F | 20 | 17 | 16 | 53 |
Klasse B |
1. | Trond Arild Bråten
Glåmdal L.S. | 22 | 20 | 22 | 64 |
2. | Martin Palmgren
Siljan S.S. | 22 | 23 | 19 | 64 |
3. | Anders Quist Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 23 | 21 | 19 | 63 |
4. | Arvid Agnor
Moss og Omegn J.F.F | 19 | 18 | 23 | 60 |
5. | Oddgeir Skogly
Buskerud J.F.F | 22 | 22 | 15 | 59 |
6. | Alf Dennis Myrvold
Åmot J.F.F | 17 | 22 | 19 | 58 |
7. | Ørjan Eriksen
Moss og Omegn J.F.F | 18 | 20 | 18 | 56 |
8. | Tom Johnny Myrvold
Åmot J.F.F | 16 | 22 | 17 | 55 |
9. | Bent A. Døving
Nordvestlandet L.K. | 17 | 21 | 17 | 55 |
10. | Lars-Kristian Holmsen
Team Hagleskyting | 19 | 21 | 14 | 54 |
11. | Markus Sundqvist
Skjeberg og Omegn J.F.F | 20 | 15 | 16 | 51 |
12. | Rune Dalsjø
Glåmdal L.S. | 13 | 14 | 22 | 49 |
13. | Ole Wilhelm Gulbrandsen
Buskerud J.F.F | 19 | 16 | 14 | 49 |
14. | Bjørn Aatangen
Team Hagleskyting | 16 | 21 | 11 | 48 |
15. | Sveinung Lien
Haugesund L.S.K | 12 | 15 | 18 | 45 |
16. | Tor Solberg
Askim og Omegn J.F.F | 16 | 18 | 11 | 45 |
Klasse C |
1. | Frank Valhovd Andersen
Skien J.F.F | 19 | 21 | 19 | 59 |
2. | Anders Frorud
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 19 | 19 | 58 |
3. | Ole Martin Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 15 | 21 | 19 | 55 |
4. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 17 | 19 | 15 | 51 |
5. | Knut Ivar Larsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 19 | 17 | 14 | 50 |
6. | Stig Erling Talgø
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 12 | 13 | 15 | 40 |
7. | Hakan Ucarli
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 14 | 16 | 9 | 39 |
8. | Fredrik Ljunggren
Ullensaker J.F.F | 8 | 9 | 9 | 26 |
Klasse K |
1. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 18 | 18 | 19 | 55 |
2. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 16 | 20 | 15 | 51 |
3. | Anita Vindheim
Siljan S.S. | 13 | 12 | 12 | 37 |
Klasse J |
1. | Christian Rød Karlsen
Brunlanes S.S. | 24 | 25 | 20 | 69 |
2. | John-Ole Elseth Nordskog
Siljan S.S. | 21 | 22 | 23 | 66 |
3. | Thomas Lien
Haugesund L.S.K | 16 | 19 | 21 | 56 |
4. | Alexander Palmgren
Siljan S.S. | 16 | 21 | 18 | 55 |
Klasse V55 |
1. | Per-Kristian Skinne
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 22 | 20 | 20 | 62 |
2. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 18 | 21 | 60 |
3. | Håkon Bøhmer
Team Hagleskyting | 17 | 23 | 13 | 53 |