| | 13. april | 14. april | 15. april | Sum |
Klasse A |
1. | Knut Ivar Larsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 23 | 24 | 23 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 23 | 25 | 25 | 24 | 287 |
2. | Kjetil Roos-Bjerke
Nedre Glomma S.S.K | 23 | 22 | 24 | 24 | 24 | 25 | 24 | 22 | 25 | 22 | 25 | 24 | 284 |
3. | Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K | 25 | 21 | 23 | 22 | 25 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 284 |
4. | Ole Petter Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F | 24 | 21 | 24 | 24 | 22 | 25 | 24 | 23 | 24 | 24 | 24 | 23 | 282 |
5. | Morten Tarvoll
Enebakk J.F.F | 22 | 23 | 23 | 24 | 22 | 22 | 23 | 24 | 24 | 21 | 23 | 25 | 276 |
6. | John Solbakken
Biri J.F.F | 21 | 24 | 24 | 24 | 23 | 21 | 23 | 22 | 21 | 22 | 23 | 22 | 270 |
7. | Kjell-Arne Kello
Nedre Glomma S.S.K | 20 | 22 | 22 | 22 | 23 | 22 | 23 | 22 | 20 | 24 | 21 | 20 | 261 |
8. | Claus Tornsberg
Grasåsen S.S. | 21 | 21 | 20 | 19 | 19 | 21 | 20 | 20 | 21 | 23 | 19 | 19 | 243 |
9. | Frank Valhovd Andersen
Skien J.F.F | 24 | 25 | 24 | 25 | 24 | 24 | 23 | 22 | | | | | 191 |
10. | Terje Hansen
Nedre Glomma S.S.K | | | | | 24 | 23 | 23 | 25 | | | | | 95 |
11. | Jan Bålerud
Grasåsen S.S. | 23 | 24 | 24 | 24 | | | | | | | | | 95 |
12. | Kristian Andre Guldhaug
Onsøy J.F.F | | | | | 24 | 24 | 24 | 22 | | | | | 94 |
13. | Roy Helli
Biri J.F.F | | | | | 24 | 24 | 23 | 22 | | | | | 93 |
14. | Geir Tidemandsen
Åmot J.F.F | 20 | 24 | 24 | 21 | | | | | | | | | 89 |
Klasse B |
1. | Alf Jr. Buksholt
Lindesnes J.F.F | 20 | 25 | 23 | 23 | 23 | 23 | 25 | 23 | 23 | 24 | 23 | 24 | 279 |
2. | Alf Kristian Ellefsen
Lindesnes J.F.F | 23 | 24 | 23 | 23 | 23 | 22 | 22 | 23 | 24 | 21 | 21 | 24 | 273 |
3. | Marius Riiser
Enebakk J.F.F | 22 | 25 | 22 | 23 | 22 | 21 | 24 | 22 | 23 | 22 | 22 | 22 | 270 |
4. | Jostein Skjelin
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 22 | 21 | 23 | 24 | 19 | 20 | 21 | 23 | 23 | 21 | 19 | 256 |
5. | Eirik Andreassen
Nedre Glomma S.S.K | | | | | 20 | 25 | 24 | 23 | | | | | 92 |
6. | Carl G. Jørgensen
Onsøy J.F.F | | | | | 24 | 21 | 22 | 22 | | | | | 89 |
7. | Tore Eriksen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | | | | | 23 | 19 | 21 | 25 | 88 |
8. | Henning Ihleby
Råde J.F.F | | | | | 23 | 23 | 21 | 21 | | | | | 88 |
9. | Peter Fåland
Enebakk J.F.F | | | | | | | | | 19 | 22 | 23 | 22 | 86 |
10. | Anders Rånes Jensen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | | | | | 22 | 23 | 21 | 19 | 85 |
11. | Anders Grefslie
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | | | | | 22 | 23 | 19 | 20 | 84 |
Klasse C |
1. | Vegard Utne
Halden og Omegn J.F.F | 21 | 21 | 25 | 25 | 24 | 25 | 23 | 24 | 23 | 22 | 25 | 24 | 282 |
2. | Tom Atle Holthe
Biri J.F.F | | | | | 24 | 24 | 20 | 24 | | | | | 92 |
3. | Ole Johansson
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | | | | | 23 | 23 | 21 | 20 | 87 |
4. | Jon Anders Møklegård
Råde J.F.F | | | | | 21 | 16 | 18 | 21 | | | | | 76 |
5. | Mads Gjevert Pettersen
Grasåsen S.S. | | | | | 18 | 21 | 16 | 16 | | | | | 71 |
Klasse K1 |
1. | Sally Jane Haugland
Nedre Glomma S.S.K | 22 | 24 | 23 | 22 | 23 | 22 | 23 | 23 | 25 | 24 | 25 | 18 | 274 |
2. | Jette Marie Grimestad Buksholt
Lindesnes J.F.F | 25 | 25 | 25 | 24 | 22 | 22 | 21 | 22 | 19 | 23 | 22 | 23 | 273 |
3. | Rachelle Wolff
Råde J.F.F | 21 | 23 | 22 | 22 | 20 | 20 | 21 | 21 | 21 | 24 | 23 | 22 | 260 |
4. | Birgit Jostad Solbakken
Biri J.F.F | 21 | 19 | 21 | 22 | 24 | 23 | 21 | 21 | 23 | 19 | 23 | 21 | 258 |
5. | Lise Wold
Enebakk J.F.F | 22 | 23 | 24 | 24 | 23 | 22 | 22 | 19 | | | | | 179 |
6. | Stine Tidemandsen
Kvam S.S.K | 19 | 20 | 21 | 23 | | | | | | | | | 83 |
Klasse K2 |
1. | Annelin Hammerstad Larsen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 18 | 24 | 24 | 20 | 23 | 23 | 21 | 21 | 20 | 22 | 21 | 22 | 259 |
2. | Ann Jeanette Tornsberg
Grasåsen S.S. | 18 | 20 | 18 | 17 | 19 | 21 | 17 | 15 | 19 | 16 | 17 | 21 | 218 |
3. | Veronica Gulbrandsen
Ullensaker J.F.F | 13 | 14 | 15 | 19 | 19 | 19 | 18 | 16 | 18 | 23 | 21 | 20 | 215 |
4. | Isabell Spilling Grimestad
Lindesnes J.F.F | | | | | 19 | 20 | 21 | 20 | 20 | 21 | 18 | 20 | 159 |
5. | Lise Kristin Haugland
Nedre Glomma S.S.K | 20 | 20 | 22 | 20 | | | | | 15 | 20 | 21 | 19 | 157 |
6. | Trine Kjøniksen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 20 | 18 | 21 | 18 | | | | | 18 | 12 | 20 | 22 | 149 |
7. | Siv Furholm
Enebakk J.F.F | 13 | 11 | 16 | 18 | 11 | 12 | 7 | 9 | 8 | 16 | 9 | 15 | 145 |
8. | Laila K. Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F | 23 | 21 | 20 | 21 | | | | | | | | | 85 |
Klasse J |
1. | Erik Gurholt
Skien J.F.F | 24 | 23 | 23 | 24 | 25 | 23 | 23 | 25 | 24 | 25 | 25 | 25 | 289 |
2. | Jonas Grimestad
Lindesnes J.F.F | 24 | 25 | 24 | 25 | 25 | 22 | 20 | 25 | 23 | 22 | 25 | 25 | 285 |
3. | Preben Stensrud
Skien J.F.F | 21 | 24 | 24 | 22 | 21 | 18 | 23 | 24 | 24 | 24 | 23 | 24 | 272 |
4. | Håvard Gill
(ingen klubb) | 11 | 17 | 17 | 16 | 19 | 14 | 18 | 13 | 15 | 14 | 19 | 22 | 195 |
5. | Arnt Sigurd Christensen
Lindesnes J.F.F | | | | | 24 | 25 | 23 | 22 | 25 | 23 | 23 | 23 | 188 |
6. | Filip Rasmussen
Nedre Glomma S.S.K | | | | | 23 | 23 | 23 | 24 | 25 | 24 | 22 | 21 | 185 |
7. | Espen Brovold Haugen
Biri J.F.F | | | | | 16 | 24 | 19 | 21 | | | | | 80 |
Klasse U |
1. | Bastian Hagen
Onsøy J.F.F | 21 | 22 | 24 | 23 | 24 | 21 | 23 | 22 | 23 | 23 | 24 | 25 | 275 |
2. | Tobias Riiser
Enebakk J.F.F | 19 | 22 | 16 | 24 | 21 | 24 | 22 | 20 | 20 | 21 | 22 | 23 | 254 |
3. | Mathea Synnøve Johansson
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | 22 | 19 | 21 | 19 | 15 | 16 | 19 | 13 | 144 |
4. | Thomas De Wit
Biri J.F.F | | | | | 23 | 19 | 21 | 16 | | | | | 79 |
Klasse V50 |
1. | Ole Bjerkeland
Enebakk J.F.F | 24 | 21 | 24 | 23 | 23 | 23 | 24 | 23 | 25 | 21 | 21 | 23 | 275 |
2. | Rolf Kristian Eilertsen
Kvam S.S.K | 23 | 19 | 19 | 23 | 20 | 22 | 21 | 23 | 19 | 21 | 22 | 20 | 252 |
3. | Jan-Ove Humlevåg
Skien J.F.F | | | | | 22 | 23 | 19 | 24 | 22 | 22 | 25 | 24 | 181 |
4. | Anders Bjørkvist
Moss og Omegn J.F.F | 21 | 23 | 22 | 20 | 22 | 21 | 20 | 19 | | | | | 168 |
5. | Anders Klund
Eidsberg J.F.F | | | | | 23 | 19 | 20 | 21 | 20 | 23 | 19 | 20 | 165 |
6. | Lars Randby
Enebakk J.F.F | 4 | 10 | 13 | 10 | 10 | 13 | 10 | 7 | 13 | 14 | 13 | 15 | 132 |
7. | Johnny Arvid De Wit
Biri J.F.F | | | | | 23 | 23 | 24 | 24 | | | | | 94 |
8. | Erik Sydbøge
Biri J.F.F | | | | | 24 | 21 | 20 | 22 | | | | | 87 |
9. | Axel Petersheim
Enebakk J.F.F | 20 | 16 | 17 | 18 | | | | | | | | | 71 |
Klasse V60 |
1. | Geir Guldhaug
Onsøy J.F.F | 22 | 24 | 24 | 25 | 25 | 24 | 24 | 23 | 25 | 24 | 25 | 24 | 289 |
2. | Harald Johansen
Haugesund L.S.K | 23 | 24 | 23 | 24 | 24 | 24 | 25 | 23 | 24 | 21 | 25 | 22 | 282 |
3. | Hans Henry Eriksen
Råde J.F.F | 19 | 22 | 22 | 24 | 23 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 23 | 277 |
4. | Ståle Midtlid
Nordvestlandet L.K. | 21 | 20 | 22 | 23 | 22 | 23 | 23 | 24 | 23 | 22 | 24 | 25 | 272 |
5. | Kjell Arne Haugland
Nedre Glomma S.S.K | 23 | 21 | 23 | 22 | 21 | 21 | 22 | 21 | 22 | 23 | 22 | 24 | 265 |
6. | Gudmund Kalvik Kjøniksen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 18 | 21 | 21 | 17 | | | | | 23 | 20 | 22 | 19 | 161 |
7. | Gunnar Kjøniksen
Råde J.F.F | 21 | 23 | 24 | 22 | | | | | | | | | 90 |
8. | John Egil Stanes
Eidsberg J.F.F | | | | | 22 | 21 | 24 | 21 | | | | | 88 |
Klasse V70 |
1. | Ronny Syversen
Råde J.F.F | 21 | 18 | 24 | 18 | 21 | 22 | 23 | 20 | 22 | 21 | 23 | 23 | 256 |
2. | Åge-Walter Hansen
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 21 | 19 | 25 | 22 | | | | | 19 | 20 | 23 | 22 | 171 |
3. | Bjørn Haug
Enebakk J.F.F | | | | | | | | | 20 | 25 | 22 | 24 | 91 |
4. | Trygve Henning Holthe
Biri J.F.F | | | | | 23 | 22 | 20 | 16 | | | | | 81 |