Klasse S |
1. | Espen Unneland
Bergen L.K. | 120 | 119 | 116 | 116 | 116
| 587 |
2. | Jan Øivind Johansen
Romerike S.S.K | 119 | 118 | 117 | 116 | 115
| 585 |
3. | Jan Egil Rosvoll
Bergen L.K. | 119 | 118 | 117 | 115 | 114
| 583 |
4. | Claus Tornsberg
Grasåsen S.S. | 119 | 115 | 114 | 114 | 114
| 576 |
5. | Magne Østby
Grasåsen S.S. | 116 | 116 | 115 | 114 | 114
| 575 |
6. | Saeed Moradi
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 115 | 114 | 113 | 113 | 112
| 567 |
7. | Jørn Simenstad
Oslo skeet- og trapklubb | 116 | 112 | 112 | 112 | 111
| 563 |
8. | Frank Larsen
Grasåsen S.S. | 116 | 114 | 113 | 108 | 104
| 555 |
9. | Morten Bergersen
Grasåsen S.S. | 113 | 111 | 111 | 109 | 108
| 552 |
10. | Martin Siemsen Larsen
Grasåsen S.S. | 111 | 110 | 108 | 108 | 105
| 542 |
11. | Ulrik Lund
Bergen L.K. | 110 | 110 | 102 | 96 | 95
| 513 |
12. | Tarald Øvergaard
Oslo skeet- og trapklubb | 104 | 104 | 103 | 102 | 98
| 511 |
13. | Christian Nielsen
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 112 | 102 | 100 | 99 | 98
| 511 |
14. | Odd Arild Lillerud
Ullensaker J.F.F | 109 | 104 | 102 | 94 | 93
| 502 |
15. | Øivind Steinsholt
Brunlanes S.S. | 106 | 104 | 103 | 96 | 90
| 499 |
16. | Morten Berg
Romerike S.S.K | 105 | 96 | 93 | 91 | 74
| 459 |
17. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 117 | 115 | 111 | 106 |
| 449 |
18. | Leif Vålvannet
Enebakk J.F.F | 98 | 95 | 90 | 82 | 69
| 434 |
19. | Tim Carl Gustav Skønberg
Bergen L.K. | 93 | 84 | 83 | 82 | 81
| 423 |
20. | Arnold Sørensen
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 103 | 95 | 93 | |
| 291 |
21. | Ole Johansson
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 92 | 87 | 79 | |
| 258 |
22. | Lars Kristian Gammelsrud Kapstad
Grasåsen S.S. | 114 | 99 | | |
| 213 |
23. | Ådne Syvertsen
Oslo skeet- og trapklubb | 104 | 101 | | |
| 205 |
24. | Roar Olsen
Grasåsen S.S. | 107 | 84 | | |
| 191 |
25. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 106 | 75 | | |
| 181 |
26. | Terje Halvorsen
Åsnes J.F.F | 92 | 87 | | |
| 179 |
27. | Anders Sandvig
Råde J.F.F | 84 | 83 | | |
| 167 |
28. | Trond Arne Grinder
Glåmdal L.S. | 91 | 66 | | |
| 157 |
29. | Sigbjørn Løes
Bergen L.K. | 73 | 50 | | |
| 123 |
30. | Tore Brovold
Østlandske S.S. | 120 | | | |
| 120 |
31. | Thomas Ove Nilsen
Grasåsen S.S. | 116 | | | |
| 116 |
32. | Benn Edvard Wolden
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 115 | | | |
| 115 |
33. | Ivar Støen
Oslo skeet- og trapklubb | 111 | | | |
| 111 |
34. | Adrian Terp
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 110 | | | |
| 110 |
35. | Kjell Ove Ekenes
(ingen klubb) | 107 | | | |
| 107 |
36. | Joachim Børlie
Grasåsen S.S. | 104 | | | |
| 104 |
37. | Tor Solberg
Askim og Omegn J.F.F | 99 | | | |
| 99 |
38. | Kim Andre Hjalmarsen
Glåmdal L.S. | 94 | | | |
| 94 |
39. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 94 | | | |
| 94 |
40. | Benjamin Hillem
Sollihøgda J.F.F Int. L.K. | 82 | | | |
| 82 |
41. | Bjørn Trydal
Trysil S.S. | 71 | | | |
| 71 |
42. | Rune Dalsjø
Glåmdal L.S. | 64 | | | |
| 64 |
43. | Bård Thuve
Løiten S.S. | 63 | | | |
| 63 |
44. | Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg
Grasåsen S.S. | 55 | | | |
| 55 |
45. | Simon Sommerfeld
Bergen L.K. | 44 | | | |
| 44 |
Klasse K1 |
1. | Rachelle Wolff
Grasåsen S.S. | 107 | 104 | 104 | 104 | 101
| 520 |
2. | Elisabeth Larsen
Grasåsen S.S. | 105 | 103 | 100 | 99 | 98
| 505 |
3. | Magdalena Maj Larsen
Grasåsen S.S. | 97 | 88 | 87 | 86 | 74
| 432 |
4. | Eva Kristin Bjørkmann
Grasåsen S.S. | 89 | 83 | 82 | 82 | 81
| 417 |
5. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 101 | 80 | | |
| 181 |
6. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 84 | 81 | | |
| 165 |
Klasse Jk |
1. | Mathea Synnøve Johansson
Sarpsborg og Omegn J.F.F | 108 | 102 | 98 | 96 | 96
| 500 |
2. | Evita Cecilie Tornsberg
Grasåsen S.S. | 100 | | | |
| 100 |
Klasse Jm |
1. | Ruben Grønbeck Lillerud
Ullensaker J.F.F | 122 | 118 | 117 | 116 | 114
| 587 |
2. | Sander Holtet
Grasåsen S.S. | 107 | 105 | 100 | 99 | 98
| 509 |
3. | Sjur Anders Sandvig
Råde J.F.F | 97 | 96 | 85 | 81 | 66
| 425 |
4. | Loke Gustus Holth
Grasåsen S.S. | 90 | 90 | 85 | 83 |
| 348 |
5. | Espen Teppdalen Nordsveen
Østlandske S.S. | 89 | 86 | | |
| 175 |
6. | Oscar Iwe
Oslo skeet- og trapklubb | 93 | | | |
| 93 |
7. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 90 | | | |
| 90 |
8. | John-Ole Elseth Nordskog
Siljan S.S. | 84 | | | |
| 84 |
9. | Preben Krogsrud Stensrud
Skien J.F.F | 67 | | | |
| 67 |
Klasse V55 |
1. | Bent Øverhagen
Lørenskog S.S. | 111 | 109 | 108 | 106 | 104
| 538 |
2. | Terje Stokkebekk
Grasåsen S.S. | 112 | 108 | 106 | 105 | 104
| 535 |
3. | Tom R. Jensen
Grasåsen S.S. | 113 | 110 | 105 | 103 | 102
| 533 |
4. | Jan Terp
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 112 | 106 | 105 | 104 | 104
| 531 |
5. | Geir Wemmestad-Haaland
Nittedal og Hakadal S.J.F.F | 107 | 95 | 95 | 94 | 88
| 479 |
6. | Thor Pedersen
Enebakk J.F.F | 103 | 101 | 94 | 89 | 88
| 475 |
7. | Finn Jensen
Oslo skeet- og trapklubb | 86 | 78 | 74 | 73 | 68
| 379 |
8. | Tor Hernæs
Romerike S.S.K | 102 | 90 | 80 | 64 |
| 336 |
9. | Sverre Johan Hillem
Sollihøgda J.F.F Int. L.K. | 109 | 93 | | |
| 202 |
10. | Gunnar Unneland
(ingen klubb) | 68 | | | |
| 68 |