|
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne - Buttentjern J.F.F
17. august 2023 DeltakerlisteSum antall deltakere: 75
Navn |
Klubb |
Klasse |
Adrian Svenskerud Tutanrud |
Sokna J.F.F |
D1 |
Adrian Fossum |
Sokna J.F.F |
D2 |
Alexander Kristiansen |
Ådal J.F.F |
C |
Anders Rustad |
Sokna J.F.F |
C |
Anne Barflo |
Sollihøgda J.F.F |
F |
Arne Trøhaugen |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
A |
Asmund Tutanrud |
Sokna J.F.F |
C |
Atle Hartz |
Sokna J.F.F |
B |
Bent Engelund |
Søndre Land J.F.F |
C |
Bente Thorsrud |
Sokna J.F.F |
F |
Christian Clausen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Christian Thorsrud |
Sokna J.F.F |
D1 |
Didrik Bucher |
Jevnaker J.F.F |
C |
Eirik Granheim |
Jevnaker J.F.F |
C |
Eirik Sandum Berger |
Sokna J.F.F |
D1 |
Elling Tryterud |
Sokna J.F.F |
A |
Espen Solberg |
Jevnaker J.F.F |
B |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Geir Wemmestad-Haaland |
Nordre Land J.S.K |
- |
Glenn Fossum |
Sokna J.F.F |
C |
Gro Anita Bentsen |
Ådal J.F.F |
F |
Halvor Ingul |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
D2 |
Hans Engen |
Ringerike J.F.F |
E1 |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henrik Eriksen |
Sokna J.F.F |
D2 |
Henrik Flaskerud |
Sokna J.F.F |
A |
Herman Tandberg |
Sokna J.F.F |
D2 |
Håvard Rustad |
Sokna J.F.F |
A |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
Inga Josefine Gaski |
Sokna J.F.F |
F |
Ingvill Hågensen Hartz |
Sokna J.F.F |
B |
Ivan Antonin Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
Jack Westbø |
Ådal J.F.F |
C |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
A |
Jeanette Bråten |
Ådal J.F.F |
F |
Joakim M Skålbones |
Sokna J.F.F |
C |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jonas Roa |
Sokna J.F.F |
D1 |
Kari-Merethe Finøen |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
F |
Lars Krangnes |
Ådal J.F.F |
B |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Leif Håkon Karlsen |
Ringerike J.F.F |
C |
Lene Brentebråten |
Sokna J.F.F |
F |
Magnus Rydning |
Bærum J.F.F |
B |
Marit Myrland |
Ringerike Kvinnelige J.F.F |
F |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
B |
Martin Eriksen |
Sokna J.F.F |
D2 |
Mats Aker |
Sokna J.F.F |
D1 |
Max Nensén |
Sokna J.F.F |
A |
Odd Arne Gauksrud |
Jevnaker J.F.F |
C |
Ole Frode Topp |
Ringerike J.F.F |
C |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
Per Norbert Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
B |
Peter Steland |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Petter Eull |
Ringerike J.F.F |
C |
Piotr Batko |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Rebekka Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
F |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Rune Sørlien |
Ringerike J.F.F |
E1 |
Silje Strandabø |
Sokna J.F.F |
F |
Simen Andreas Kristiansen |
Sokna J.F.F |
D1 |
Stein Tandberg |
Sokna J.F.F |
B |
Stian Thorsrud |
Sokna J.F.F |
B |
Svein Tutanrud |
Sokna J.F.F |
B |
Thomas Rustad |
Sokna J.F.F |
B |
Tiril Tutanrud Åsen |
Sokna J.F.F |
D2 |
Tom Arne Ruud |
Hedalen og Begnadalen J.S.K |
B |
Tommy Eriksen |
Sokna J.F.F |
C |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
|