26. april 2023
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| Lag 1 | Kl: 16:50
|
1 |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
A |
2 |
Magdalena Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
3 |
Anders Hugo Holth |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
4 |
Oda Mesna |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
5 |
Emil Filberg |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
| Lag 2 | Kl: 17:00
|
1 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
B |
2 |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
3 |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
4 |
Elisabeth Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
B |
5 |
Joacim Rylander |
Holter J.F.F |
B |
| Lag 3 | Kl: 17:10
|
1 |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
2 |
Oliver Bohlin Nilsen |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
3 |
Michelle Egelund |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
4 |
Hege Elsmo Martinsen |
Fet J.F.F |
F |
5 |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
| Lag 4 | Kl: 17:30
|
1 |
Kjetil Engebretsen |
Blaker J.F.F |
A |
2 |
Knut Engebretsen |
Blaker J.F.F |
E1 |
3 |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
E1 |
4 |
Kjell Rune Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
5 |
Oscar Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
| Lag 5 | Kl: 17:40
|
1 |
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen |
Blaker J.F.F |
B |
2 |
Steffen Raasok |
Blaker J.F.F |
B |
3 |
Roy Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
4 |
Tonje Synnøve Løvtangen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
5 |
Ken Erik Wielecki |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
| Lag 6 | Kl: 17:50
|
1 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
2 |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
3 |
Anders Møllegaard |
Aurskog J.F.F |
B |
4 |
Trond Erik Bjørnstad Hansen |
Gjerdrum J.F.F |
B |
5 |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
| Lag 7 | Kl: 18:00
|
1 |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
A |
2 |
Tom-Roger Nordby |
Høland J.F.F |
B |
3 |
Tommy Jacobsen |
Gjerdrum J.F.F |
B |
4 |
Jan-Robert Korsveien |
Fet J.F.F |
C |
5 |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
| Lag 8 | Kl: 18:10
|
1 |
Espen Hugo Holth |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
2 |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
3 |
Niklas Jacobsen |
Blaker J.F.F |
C |
4 |
Tore Håkonsrud |
Buskeruds J.F.F |
A |
5 |
Ivan Bunes |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
B |
| Lag 9 | Kl: 18:20
|
1 |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
2 |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
B |
3 |
Jakob Andreas Grøndahl |
Udnes J.F.F |
B |
4 |
Stian Furulund |
Blaker J.F.F |
B |
5 |
Lars Kristian Grøndahl |
Udnes J.F.F |
B |
| Lag 10 | Kl: 18:30
|
1 |
Ole Johnny Johnsen |
Fet J.F.F |
C |
2 |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
3 |
Roy Vinje |
Lørenskog S.S. |
A |
4 |
Elisabeth Landberg |
Holter J.F.F |
F |
5 |
Ole Kristian Løe |
Sørum J.F. |
C |
| Lag 11 | Kl: 18:40
|
1 |
Even Skaarer |
Gjerdrum J.F.F |
C |
2 |
Nils Kristian Orthe |
Solemskogen J.F.F |
C |
3 |
Iman Shirkavand |
Lørenskog S.S. |
B |
4 |
Martin Sørlie |
Holter J.F.F |
C |
5 |
Bent Inge Håkenstad |
Holter J.F.F |
B |
| Lag 12 | Kl: 19:00
|
1 |
Øystein Hoel |
Blaker J.F.F |
B |
2 |
Torkil Fjellberg |
Blaker J.F.F |
B |
3 |
Hermann Wold |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
4 |
Emil Berg |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
5 |
Sindre Mesna |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
| Lag 13 | Kl: 19:10
|
1 |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
2 |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
3 |
Knut Årnes |
Blaker J.F.F |
B |
4 |
Slawomir Sternal |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
5 |
Jørn Aaserud |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
| Lag 14 | Kl: 19:20
|
1 |
Øivind Holm |
Holter J.F.F |
B |
2 |
Anne-Sofie Bentengen |
Udnes J.F.F |
D2 |
3 |
Fredrik Holtet |
Udnes J.F.F |
C |
4 |
Ann Kristin Nilsen |
Udnes J.F.F |
F |
5 |
Kent Halvorsen |
Høland J.S.K |
C |
| Lag 15 | Kl: 19:30
|
1 |
Kristoffer Myhr |
Enebakk J.F.F |
B |
2 |
Tom Egil Myhr |
Enebakk J.F.F |
C |
3 |
Anders Larsen |
Rælingen J.F.F |
C |
4 |
|
|
|
5 |
Thomas Thorvaldsen |
Udnes J.F.F |
C |
| Lag 16 | Kl: 19:40
|
1 |
Åse Irene Lund |
Udnes J.F.F |
F |
2 |
Line Hansen Amundsen |
Fet J.F.F |
F |
3 |
Per Espen Løken |
Fet J.F.F |
B |
4 |
Marianne Veiby |
Udnes J.F.F |
F |
5 |
Elisabeth Asplund |
Udnes J.F.F |
F |
| Lag 17 | Kl: 19:50
|
1 |
Mads Hansen |
Fet J.F.F |
B |
2 |
J Benny Nordnes |
Holter J.F.F |
B |
3 |
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
4 |
Kent Olsen |
Aurskog J.F.F |
C |
5 |
Emil Stokkebek |
Blaker J.F.F |
C |
| Lag 18 | Kl: 20:00
|
1 |
Tom Realf Jensen |
Fet J.F.F |
E1 |
2 |
Jonas Gjestvang |
Sørum J.F. |
B |
3 |
Ronny Fjeldskogen |
Hemnes J.F.F |
A |
4 |
Øyvind Haugan |
Blaker J.F.F |
C |
5 |
Fredrik Bråthen Fossvold |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |