Beretta cup Leirduesti 100 duer. Samtidig Klubbmesterskap for LJFF - Løiten J.F.F
3. juni 2023
Navn |
Klubb |
Klasse |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Aksel Rekkedal Johansen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Aleksander Arnesen |
Stange J.F.F |
D2 |
Alexander Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
Anders Strömvall |
Vestre Toten J.F.F |
C |
Anders Vedøy |
Karmøy J.F.N.F |
B |
Andrzej Miarka |
Buskeruds J.F.F |
C |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
B |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
B |
Anne Barflo |
Sollihøgda J.F.F |
F |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
A |
Atle Kildahl Torp |
Rælingen J.F.F |
C |
Atle Nordhagen |
Løiten J.F.F |
C |
Atle Wedum Olsen |
Løiten J.F.F |
A |
Benny Nordnes |
Holter J.F.F |
B |
Bente Helgesen |
Tynset J.F.F |
F |
Bjørn Eivind Floor |
Løiten J.F.F |
B |
Bjørn Wiggo Bergum |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Bjørn Aaland |
Kongsvinger J.F.F |
E1 |
Bjørn Andreassen |
Løiten J.F.F |
E1 |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
A |
Cato Wang |
Løiten J.F.F |
B |
Cecilie Renate Dahle Næss |
Buskeruds J.F.F |
B |
Christer Tollefsen |
Åmot J.F.F |
B |
Christine Bringa Gravklev |
Løiten J.F.F |
C |
Christoffer Fladsrud |
Vestre Toten J.F.F |
C |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
E2 |
Dag Avlesen |
Lørenskog S.S. |
C |
Dan Morten Kjeverud |
Løiten J.F.F |
A |
Daniel Ulland Dahlsrud |
Vang J.F.F |
D2 |
Eirik Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Eirik Østreng Evensen |
Vang J.F.F |
C |
Eivind Flekstad |
Sokna J.F.F |
C |
Elisabeth Landberg |
Holter J.F.F |
F |
Emil Tørudbakken |
Nes og Helgøya J.F.F |
C |
Erik Berget |
Lørenskog S.S. |
B |
Erling Westgård |
Nidaros J.S.K |
B |
Espen Skogheim Kaspersen |
Løiten J.F.F |
C |
Espen Knutsen |
Tvedestrand J.F.F |
C |
Esten Edvardsen |
Løiten J.F.F |
C |
Even Georg Berntsen |
Frogn J.F.F |
A |
Even Skaarer |
Gjerdrum J.F.F |
C |
Frank Iversen |
Furnes J.F.F |
E1 |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Fredrik Arnesen |
Høland J.F.F |
B |
Frida Høgberg-Svensrud |
Brandval J.F.F |
D2 |
Frode Svensrud |
Skogen J.S.K |
A |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B |
Geir Otto Kristiansen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Geir Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
C |
Geir Walland |
Karmøy J.F.N.F |
E1 |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
D2 |
Hans-Marius Myrvang |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
B |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henrik Fylling |
Løiten J.F.F |
A |
Hilde Lien |
Vindafjord J.F.L |
F |
Håkon Manvik |
Brunlanes J.F.F |
B |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
A |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
B |
Inge Myklebust |
Solemskogen J.F.F |
C |
Isac Ynnesdal |
Bømlo J.F.L |
D2 |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
A |
Ivan Antonin Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
Ivan Bunes |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
B |
Jan Are Gildestad |
Bærum J.F.F |
C |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
Jan Magne Bjørnstad |
Løiten J.F.F |
B |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Olav Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
A |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
A |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
B |
Jens Granmorken |
Løiten J.F.F |
C |
Jimmy Lungström |
Bømlo J.F.L |
A |
Jo Espen Dahlmo |
Vestre Toten J.F.F |
C |
Joacim Rylander |
Holter J.F.F |
B |
Joakim Jevnaker |
Løiten J.F.F |
C |
Johan Aurbakken |
Eidskog J.F.F |
B |
John Arne Torp |
Skogen J.S.K |
A |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon Vetle Ness |
Vang J.F.F |
B |
Jon-Ulrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Jonny Roger Hansen |
Ådal J.F.F |
E1 |
Josef Nordskog |
Lillehammer J.F.F |
B |
Jørgen Vestheim |
(ingen klubb) |
C |
Kasper Tuhus |
Eidskog J.F.F |
B |
Kenth Bjerkeli |
Furnes J.F.F |
B |
Kim Andre Bjørnstad |
Løiten J.F.F |
B |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
Kjell Rune Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
Kjetil Pedersen |
Trysil J.F.F |
C |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Einar Ekmann |
Skien J.F.F |
C |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
B |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Brotnow |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
Knut Liheim |
Løiten J.F.F |
C |
Kristian Wiik |
Løiten J.F.F |
C |
Kristin Bækkelund |
Bærum J.F.F |
F |
Lars Bergseng |
Vang J.F.F |
A |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Lars Randby |
Asker J.F.F |
E1 |
Leif Håkon Karlsen |
Ringerike J.F.F |
C |
Lucas-Emil Westad |
Moss og Omegn J.F.F |
D1 |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
D1 |
Malene Sigvartsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
Marcus Nybakken |
Løiten J.F.F |
C |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Borchgrevink |
Nes og Helgøya J.F.F |
B |
Martin Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
C |
Martin Grimsland |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Martin Nysveen Hovde |
Vang J.F.F |
C |
Mats Moe |
Høland J.F.F |
C |
Merethe K Hansen |
Buskeruds J.F.F |
F |
Mona Gulbrandsen |
Ådal J.F.F |
F |
Morten Ekeberg |
Båstad Grunneier J.F.F |
C |
Morten Hønsen |
Lørenskog J.F.F |
C |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
A |
Nicolai Lungström |
Bømlo J.F.L |
B |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Nils Kristian Orthe |
Solemskogen J.F.F |
C |
Noah Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
D1 |
Ole Wilhelm Gulbrandsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen |
Blaker J.F.F |
B |
Oscar Bratlie |
Bjørkelangen J.F.F |
D1 |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Paul Daljord |
Sotra og Øygarden J.F.F |
B |
Peggy Elaine Johannessen |
Rælingen J.F.F |
F |
Per Johnny Paulsen |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
Per Norbert Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
B |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E2 |
Peter Steland |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Pia-Christin Hansen Bjerke |
Buskeruds J.F.F |
F |
Piotr Batko |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Raymond Vang |
Høland J.F.F |
C |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Robert Arnesen |
Vestre Toten J.F.F |
C |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Roger Hansen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Roger Nygaard |
Vang J.F.F |
B |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Roy Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Roy Vinje |
Lørenskog S.S. |
A |
Roy Wagner |
Andebu J.F.F |
E1 |
Rune Øberg Kristiansen |
Enebakk J.F.F |
C |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Martinsen |
Furnes J.F.F |
E1 |
Rune Olsen |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E1 |
Saeed Moradi |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
B |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Stein Erik Waal |
Gjøvik og Vardal J.F. |
C |
Stein Nikolaysen |
Løiten J.F.F |
E1 |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
B |
Stian Fredriksen |
Lørenskog S.S. |
C |
Sveinung Lien |
Vindafjord J.F.L |
B |
Tarjei Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
B |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
E1 |
Thea Vestli |
Eidskog J.F.F |
B |
Thomas K. Bredesen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
Thomas Sjølstad |
Høland J.F.F |
C |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
C |
Tiril Melkild |
Eidanger J.F.L |
A |
Tom Egil Myhr |
Enebakk J.F.F |
C |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommi Andre Lahtinen |
Halden og Omegn J.F.F |
B |
Tommy Andersen |
Løiten J.F.F |
C |
Tommy Bergane |
Sannidal J.F.F |
A |
Tommy Westad |
Buskeruds J.F.F |
B |
Tonje Synnøve Løvtangen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Tord Olsen |
Lunner J.F.F |
B |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
Tore Håkonsrud |
Buskeruds J.F.F |
A |
Tore Solheim |
Levanger J.F.L |
A |
Torjus Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Torkil Fjellberg |
Blaker J.F.F |
B |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Trond Brage Holvik |
Løiten J.F.F |
D1 |
Trond Oskar Øberg Kristiansen |
Enebakk J.F.F |
B |
Trond Larsen |
Enebakk J.F.F |
C |
Vegard Myrvold |
Løiten J.F.F |
B |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Viggo Sandbakken |
Eidskog J.F.F |
E1 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
B |
Øivind Holm |
Holter J.F.F |
B |
Øivind Tollefsen |
Åmot J.F.F |
E1 |