18. juni 2023
Navn |
Klubb |
Klasse |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Aksel Rekkedal Johansen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Aleksander Arnesen |
Stange J.F.F |
D2 |
Alf Dennis Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Anders Møllegaard |
Aurskog J.F.F |
B |
Anders Presterud |
Aurskog J.F.F |
C |
Anders Strömvall |
Vestre Toten J.F.F |
C |
Anders Weum Ryghseter |
Buskeruds J.F.F |
C |
Andreas Myking Bakke |
Asker J.F.F |
A |
André Grøtli |
Aurskog J.F.F |
C |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
B |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
B |
Ann Kristin Nilsen |
Udnes J.F.F |
F |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
B |
Anne Barflo |
Sollihøgda J.F.F |
F |
Arild Tangen |
Bjørkelangen J.F.F |
E2 |
Arvid Haugen |
Surnadal J.F.F |
E1 |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
A |
Atle Kildahl Torp |
Rælingen J.F.F |
C |
Atle Wedum Olsen |
Løiten J.F.F |
A |
Bastian Stensland Lobekk |
Jæren J.F.L |
D1 |
Benny Nordnes |
Holter J.F.F |
B |
Bjørn Aaland |
Kongsvinger J.F.F |
E1 |
Bjørn Aatangen |
Andebu J.F.F |
E1 |
Bjørn Joakimsen |
Vang J.F.F |
C |
Bjørn Nicolaysen |
Kroken J.F.F |
B |
Bjørn Tandberg |
Sokna J.F.F |
A |
Bjørn Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
C |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
A |
Cecilie Renate Dahle Næss |
Buskeruds J.F.F |
B |
Christian Fuchs |
Buskeruds J.F.F |
C |
Christian Lundbye |
Åmot J.F.F |
C |
Dag Avlesen |
Lørenskog S.S. |
C |
Daniel Ulland Dahlsrud |
Vang J.F.F |
D2 |
Dennis Selinger |
Oslo J.F.F |
B |
Edvin Fjølstad |
Levanger J.F.L |
B |
Eirik Aass |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
Eivind Flekstad |
Sokna J.F.F |
C |
Eivind Hogner |
Kroken J.F.F |
D1 |
Emil Filberg |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
Emil Tørudbakken |
Nes og Helgøya J.F.F |
C |
Erling Westgård |
Nidaros J.S.K |
B |
Espen Nordseth |
Nordre Elverum J.F.G.F |
C |
Even Skaarer |
Gjerdrum J.F.F |
C |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Finn Kjetil Roulund |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
C |
Frank Iversen |
Furnes J.F.F |
E1 |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Fredrik Arnesen |
Høland J.F.F |
B |
Fredrik Bråthen Fossvold |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
Frida Høgberg-Svensrud |
Brandval J.F.F |
D2 |
Frode-Johny Johansen |
Kongsvinger J.F.F |
C |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
Frode Svensrud |
Skogen J.S.K |
A |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
B |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
A |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Geir Lyngvær |
Smøla J.F.F |
A |
Geir Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
C |
Gisle Nesbakk |
Ski J.F.F |
B |
Gunnar Filtvedt |
Åmot J.F.F |
E1 |
Halvor Ingul |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
D2 |
Hans Fredrik Herberg |
Totenviken J.F.F Lodd Nr.5 |
B |
Hans Johnny Gjøslien |
Asker J.F.F |
E1 |
Hans-Marius Myrvang |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Harald Jensen |
Asker J.F.F |
A |
Helge Rønning |
Tynset J.F.F |
B |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
B |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henrik Fylling |
Løiten J.F.F |
A |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
E1 |
Håkon Manvik |
Brunlanes J.F.F |
B |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
A |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
B |
Ingunn Orthe |
Solemskogen J.F.F |
F |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
A |
Ivan Antonin Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
E1 |
Ivan Bunes |
Lillestrøm og Strømmen J.F.F |
B |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
B |
Jens Lavik Sander |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Joacim Rylander |
Holter J.F.F |
B |
Joackim Harethon |
Aurskog J.F.F |
B |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jonas Filtvedt |
Åmot J.F.F |
A |
Jonny Løkken |
Nordre Elverum J.F.G.F |
B |
Josef Nordskog |
Lillehammer J.F.F |
B |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørn Aaserud |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
A |
Kasper Slettan |
Tynset J.F.F |
B |
Kenneth Østby |
Toten J.F.F Alm. Lodd 4 |
C |
Kent Idar Vermundsberget |
Udnes J.F.F |
C |
Kenth Bjerkeli |
Furnes J.F.F |
B |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kim Sletner |
Aurskog J.F.F |
C |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
B |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Rustad |
Åmot J.F.F |
B |
Kristian Fjølstad |
Levanger J.F.L |
B |
Kristin Bækkelund |
Bærum J.F.F |
F |
Kristoffer Sørlie Grefsheim |
Vang J.F.F |
D1 |
Lars Bergseng |
Vang J.F.F |
A |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Lars Randby |
Asker J.F.F |
E1 |
Leif Håkon Karlsen |
Ringerike J.F.F |
C |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
B |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Linnéa Kamperud Kjønnerud |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
Lucas-Emil Westad |
Moss og Omegn J.F.F |
D1 |
Magdalena Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
Magne Gåsvand |
Rindal J.F.L |
B |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
D1 |
Magnus Rydning |
Bærum J.F.F |
B |
Magnus Ødegaard-Karlsen |
Høland J.F.F |
C |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
B |
Mantas Maciunskas |
Andebu J.F.F |
A |
Marius Johansson |
Åsane J.F.F |
A |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Hugubakken Nesseth |
Tynset J.F.F |
B |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
A |
Martin Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
C |
Mathias Emil Lundbye |
Åmot J.F.F |
D2 |
Mathilde Elvegård |
Ski J.F.F |
C |
Mats Moe |
Høland J.F.F |
C |
Max Nensén |
Sokna J.F.F |
A |
Merethe K Hansen |
Buskeruds J.F.F |
F |
Michelle Egelund |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
Mona Gulbrandsen |
Ådal J.F.F |
F |
Morten Ninive Solli |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
Morten Myrvang |
Andebu J.F.F |
B |
Morten Qvenild |
Frogn J.F.F |
C |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
A |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Niklas Jacobsen |
Blaker J.F.F |
C |
Nils Kristian Orthe |
Solemskogen J.F.F |
C |
Oda Mesna |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A |
Ole Wilhelm Gulbrandsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen |
Blaker J.F.F |
B |
Oliver Bohlin Nilsen |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
Paul Daljord |
Sotra og Øygarden J.F.F |
B |
Peggy Elaine Johannessen |
Rælingen J.F.F |
F |
Per Johnny Paulsen |
Jevnaker J.F.F |
E1 |
Per Norbert Stodola |
Vestre Toten J.F.F |
B |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E2 |
Peter Steland |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Petter Clausen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Pia-Christin Hansen Bjerke |
Buskeruds J.F.F |
F |
Piotr Batko |
Sollihøgda J.F.F |
C |
Raymond Vang |
Høland J.F.F |
C |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Roar Olsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Robert Syversen |
Åmot J.F.F |
C |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Roger Nygaard |
Vang J.F.F |
B |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Ronny Pettersen |
Blaker J.F.F |
B |
Roy Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
Roy Vinje |
Lørenskog S.S. |
A |
Roy Wagner |
Andebu J.F.F |
E1 |
Rune Olsen |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Sigurd Magnor Strand |
Surnadal J.F.F |
E1 |
Simen Simensen |
Sørskogbygda J.S.K |
C |
Siv Haugland |
Kroken J.F.F |
F |
Slavomir Janda |
Koppang J.S.K |
C |
Stian Eikåsen |
Jæren J.F.L |
B |
Stig Børre Elvegård |
Ski J.F.F |
C |
Stine Dørsdal Gjøslien |
Asker J.F.F |
B |
Tallak Dieset |
Åmot J.F.F |
C |
Tarjei Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
B |
Tea Sjølstad |
Høland J.F.F |
F |
Terje Brustuen |
Gausdal J.F.F |
C |
Terje G. Fjeld |
Blaker J.F.F |
E1 |
Thea Vestli |
Eidskog J.F.F |
B |
Thomas K. Bredesen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Thomas Sjølstad |
Høland J.F.F |
C |
Thomas Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
B |
Thomas Thorvaldsen |
Udnes J.F.F |
C |
Thor Håkon Bergan |
Buskeruds J.F.F |
A |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
C |
Tiril Melkild |
Eidanger J.F.L |
A |
Tom Johnny Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Tommy Westad |
Buskeruds J.F.F |
B |
Tonje Synnøve Løvtangen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Tonnie Stensland |
Jæren J.F.L |
F |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Tore-Bjørn Edseth |
Ullensaker J.F.F |
E1 |
Torkil Fjellberg |
Blaker J.F.F |
B |
Torun Bredholt |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
Trond Arild Bråten |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Trond Eklund |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
Trond Larsen |
Enebakk J.F.F |
C |
Vegard Myrvold |
Løiten J.F.F |
B |
Vidar Myrvold |
Løiten J.F.F |
B |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
B |
Øivind Holm |
Holter J.F.F |
B |
Øystein Hoel |
Blaker J.F.F |
B |