12. mars 2022
Startnr | St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
|
| | Lag 1 | Kl: 10:00 - Bane 1 Kl: 11:00 - Bane 2 Kl: 12:00 - Bane 3
|
1 | 1 |
Agnete Arnesveen |
Løiten S.S. |
K1 |
2 | 2 |
Anette Storeskar |
Glåmdal L.S. |
K1 |
3 | 3 |
Bjørn Tore Dahl Olsen |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
4 | 4 |
Anders Frorud |
Råde J.F.F |
A |
5 | 5 |
Bengt Larsson |
Sverige |
V65 |
6 | 6 |
Arvid Agnor |
Frogn J.F.F |
A |
|
| | Lag 2 | Kl: 10:00 - Bane 2 Kl: 11:00 - Bane 3 Kl: 12:00 - Bane 1
|
7 | 1 |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
8 | 2 |
Gudmundur Arni Arnason |
Glåmdal L.S. |
C |
9 | 3 |
Annika Johansson |
Sverige |
K1 |
10 | 4 |
Hans Petter Kirkerød |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
11 | 5 |
Brede Ensrud |
Østlandske S.S. |
B |
12 | 6 |
Erik Andre Johnsen |
Råde J.F.F |
C |
|
| | Lag 3 | Kl: 10:00 - Bane 3 Kl: 11:00 - Bane 1 Kl: 12:00 - Bane 2
|
13 | 1 |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
B |
14 | 2 |
Håkon Bøhmer |
Team Hagleskyting |
V55 |
15 | 3 |
Dag Thu |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
16 | 4 |
Kim Andre Hjalmarsen |
Glåmdal L.S. |
A |
17 | 5 |
Marcus Langmyr |
Kroken J.F.F |
C |
18 | 6 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
J |
|
| | Lag 4 | Kl: 10:15 - Bane 1 Kl: 11:15 - Bane 2 Kl: 12:15 - Bane 3
|
19 | 1 |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
V65 |
20 | 2 |
Aksel Rekkedal Johansen |
Moss og Omegn J.F.F |
U |
21 | 3 |
Bjørn Trydal |
Østlandske S.S. |
A |
22 | 4 |
Frode Svensrud |
Glåmdal L.S. |
C |
23 | 5 |
Iselin Aafloen |
Glåmdal L.S. |
K1 |
24 | 6 |
Heine Aarum |
Frogn J.F.F |
U |
|
| | Lag 5 | Kl: 10:15 - Bane 2 Kl: 11:15 - Bane 3 Kl: 12:15 - Bane 1
|
25 | 1 |
Freddy Harlem |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
26 | 2 |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes S.S. |
A |
27 | 3 |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes S.S. |
K1 |
28 | 4 |
Jan-Didrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
B |
29 | 5 |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
A |
30 | 6 |
Lene Storbæk |
Østlandske S.S. |
K1 |
|
| | Lag 6 | Kl: 10:15 - Bane 3 Kl: 11:15 - Bane 1 Kl: 12:15 - Bane 2
|
31 | 1 |
Magne Gusland |
Brunlanes S.S. |
A |
32 | 2 |
Morten Qvenild |
Frogn J.F.F |
C |
33 | 3 |
Nikolai Johnsen |
Rakkestad S.S.K |
J |
34 | 4 |
Oscar Bratlie |
Team Hagleskyting |
U |
35 | 5 |
Jan Aanes |
Sandefjord L.S. |
V73 |
36 | 6 |
Jeanine Dybdahl |
Glåmdal L.S. |
K1 |
|
| | Lag 7 | Kl: 10:30 - Bane 1 Kl: 11:30 - Bane 2 Kl: 12:30 - Bane 3
|
37 | 1 |
Kenneth Løvmyr |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
C |
38 | 2 |
Knut Andre Holøien |
Glåmdal L.S. |
A |
39 | 3 |
Markus Larsson |
(ingen klubb) |
A |
40 | 4 |
Rune Dalsjø |
Glåmdal L.S. |
A |
41 | 5 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Glåmdal L.S. |
K1 |
42 | 6 |
Jan Erik Bredesen |
Råde J.F.F |
C |
|
| | Lag 8 | Kl: 10:30 - Bane 2 Kl: 11:30 - Bane 3 Kl: 12:30 - Bane 1
|
43 | 1 |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskerud J.F.F |
V65 |
44 | 2 |
Jane Ludvigsen |
Frogn J.F.F |
K1 |
45 | 3 |
Bård Thuve |
Løiten S.S. |
B |
46 | 4 |
Tom Nalum |
Brunlanes S.S. |
A |
47 | 5 |
Simen Høgberg Slaastad |
Glåmdal L.S. |
J |
48 | 6 |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
B |
|
| | Lag 9 | Kl: 10:30 - Bane 3 Kl: 11:30 - Bane 1 Kl: 12:30 - Bane 2
|
49 | 1 |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
50 | 2 |
Magnus Borgen |
(ingen klubb) |
C |
51 | 3 |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
C |
52 | 4 |
Sebastian E Bråten-Ucarli |
Frogn J.F.F |
U |
53 | 5 |
Thomas Nyberget |
Østlandske S.S. |
A |
54 | 6 |
Vidar Crosby |
Moss og Omegn J.F.F |
C |
|
| | Lag 10 | Kl: 10:45 - Bane 1 Kl: 11:45 - Bane 2 Kl: 12:45 - Bane 3
|
55 | 1 |
Thomas Paulsen |
Onsøy J.F.F |
C |
56 | 2 |
Mantas Maciunskas |
Team Hagleskyting |
B |
57 | 3 |
Even Smedstad |
Glåmdal L.S. |
A |
58 | 4 |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
59 | 5 |
Åshild Camilla Nordli |
Østlandske S.S. |
K1 |
60 | 6 |
Roy Wagner |
(ingen klubb) |
V55 |
|
| | Lag 11 | Kl: 10:45 - Bane 2 Kl: 11:45 - Bane 3 Kl: 12:45 - Bane 1
|
61 | 1 |
Roar Olsen |
Glåmdal L.S. |
A |
62 | 2 |
Tim Erik Johnsen |
Råde J.F.F |
J |
63 | 3 |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
V55 |
64 | 4 |
Tommy Lövgren |
Sverige |
V55 |
65 | 5 |
Ørjan Eriksen |
Frogn J.F.F |
B |
66 | 6 |
Geir Lindem |
Råde J.F.F |
C |
|
| | Lag 12 | Kl: 10:45 - Bane 3 Kl: 11:45 - Bane 1 Kl: 12:45 - Bane 2
|
67 | 1 |
Per Magnus Pedersen |
Sokna L.K. |
A |
68 | 2 |
Trygve Larssen |
Frogn J.F.F |
V55 |
69 | 3 |
Petter Martinsen |
Østlandske S.S. |
A |
70 | 4 |
Tommi Andre Lahtinen |
Halden og Omegn J.F.F |
B |
71 | 5 |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
V55 |
72 | 6 |
Carlos Manuel Ventura |
(ingen klubb) |
V55 |