2. juli 2022
Navn |
Klubb |
Klasse |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Aksel Rekkedal Johansen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Aleksander Arnesen |
Stange J.F.F |
D2 |
Aleksander Carlsen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Alexander Palmgren |
Eidanger J.F.L |
C |
Anders Paulsen |
Ringerike J.F.F |
B |
Anders Vedøy |
Karmøy J.F.N.F |
A |
Andre Lund |
Trysil J.F.F |
B |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
B |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
B |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
F |
Anne Barflo |
Sollihøgda J.F.F |
F |
Asbjørn Koller |
Jevnaker J.F.F |
B |
Bjarte Olav Grimen |
Tjølling J.F.F |
A |
Bjørn Erik Jensen |
Asker J.F.F |
B |
Bjørn Håvard Vollebekk |
Trøgstad J.F.F |
A |
Bjørn Johansen |
Brunlanes J.F.F |
B |
Bjørn Nicolaysen |
Kroken J.F.F |
B |
Carl Henrik Ekhaugen |
Ski J.F.F |
C |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
B |
Celine Dalen |
Eidanger J.F.L |
F |
Christer Tollefsen |
Åmot J.F.F |
B |
Christian Fuchs |
Buskeruds J.F.F |
C |
Claes Palmgren |
Sverige |
E2 |
Dennis Selinger |
Oslo J.F.F |
C |
Eilev Aakre |
Kroken J.F.F |
B |
Eivind Hogner |
Kroken J.F.F |
D1 |
Even Georg Berntsen |
Frogn J.F.F |
B |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Frank Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B |
Fredrik Arnesen |
Høland J.F.F |
C |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
Frode Svensrud |
Skogen J.S.K |
B |
Geir Lindem |
Råde J.F.F |
C |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Gro Anita Ynnesdal |
Bømlo J.F.L |
B |
Gudmundur Arni Arnason |
Skogen J.S.K |
C |
Gunnar Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Hallvar Næss |
Andebu J.F.F |
A |
Hannah-Anette Flekstad |
Sokna J.F.F |
D2 |
Hanne Dalen |
Kroken J.F.F |
C |
Hans Fredrik Bø |
Tørdal J.F.F |
A |
Hans Kåre Røysland |
Sandefjord J.F.F |
B |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
B |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henrik Andre Ekhaugen |
Ski J.F.F |
B |
Henrik Fylling |
Løiten J.F.F |
A |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
E1 |
Håkon Manvik |
Brunlanes J.F.F |
B |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
B |
Isac Ynnesdal |
Bømlo J.F.L |
D2 |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
B |
Jacob Borgen |
Ås J.F.F |
B |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
B |
Jan Erik Bredesen |
Råde J.F.F |
C |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
B |
Jan Fredrik Ørmen |
Buskeruds J.F.F |
E1 |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Ove Fuglebrenden |
Løiten J.F.F |
C |
Jan Thore Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Jan Vegar Studsrud |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
A |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 |
Jane Ludvigsen |
Ski J.F.F |
B |
Jeanine Dybdahl |
Skogen J.S.K |
F |
Jeger Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
B |
Jens Magne Stavland |
Bømlo J.F.L |
B |
Jimmy Lungström |
Bømlo J.F.L |
A |
Johan Palmgren |
Sverige |
C |
John Kåre Bakken Tangen |
Åmot J.F.F |
B |
John Takle Terjesen |
Skien J.F.F |
B |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon Salve Håkedal |
Stokke J.F.L |
E1 |
Jon Thommesen |
Skien J.F.F |
A |
Jonny Roger Hansen |
Ådal J.F.F |
E1 |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørgen Weel |
Fredrikstad og Omegn J.F.F |
B |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kim Kleppang Rosengren |
Eidanger J.F.L |
B |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
B |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
B |
Kristoffer Ettestad |
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 |
B |
Lars Klev |
Sokna J.F.F |
B |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Linda Dalbak |
Løiten J.F.F |
F |
Lucas-Emil Westad |
Moss og Omegn J.F.F |
D1 |
Magne Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A |
Magne Lilleng |
Råde J.F.F |
C |
Magnus Aleksander Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
B |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
D1 |
Magnus Wåsjø |
Sannidal J.F.F |
C |
Marius Kolstad |
Høland J.F.F |
C |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
A |
Martin Horrigmo |
Skien J.F.F |
B |
Martin Palmgren |
Eidanger J.F.L |
B |
Martin Røsaker |
Skien J.F.F |
D2 |
Martin Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Max Nensén |
Sokna J.F.F |
B |
Morten Myrvang |
Siljan J.F.F |
A |
Morten Qvenild |
Frogn J.F.F |
C |
Morten Åsheim |
Gjerstad J.F.F |
B |
Nicolai Lungström |
Bømlo J.F.L |
D2 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
B |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Ole Johan Sæternes |
Skien J.F.F |
B |
Ole Magnus Stabæk |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
B |
Ole Morten Aakre |
Kroken J.F.F |
A |
Oskar Næss |
Frogn J.F.F |
A |
Per Kristian Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
B |
Pia-Christin Hansen Bjerke |
Buskeruds J.F.F |
F |
Renate Manvik |
Brunlanes J.F.F |
B |
Roar Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
A |
Roar Hedels |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Rolf Andresen |
Asker J.F.F |
E2 |
Ronny Fjeldvang |
Løiten J.F.F |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Roy Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
Roy Vinje |
Lørenskog S.S. |
B |
Roy Wagner |
Andebu J.F.F |
C |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Hagen |
Skien J.F.F |
B |
Rune Waller |
Bærum J.F.F |
E1 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Simen Johansen |
Andebu J.F.F |
D1 |
Simen Torgersen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Siri Marlen Hemstad |
Råde J.F.F |
F |
Sondre Bohlin |
Skien J.F.F |
C |
Stian Thorsrud |
Sokna J.F.F |
B |
Susan Høgberg |
Brandval J.F.F |
F |
Sveinung Lien |
Vindafjord J.F.L |
A |
Tarjei Lia |
Kroken J.F.F |
A |
Tea Sjølstad |
Høland J.F.F |
D2 |
Terje Fuglestveit |
Sannidal J.F.F |
A |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
Thomas Sjølstad |
Høland J.F.F |
C |
Thor Håkon Bergan |
Buskeruds J.F.F |
B |
Tiril Melkild |
Eidanger J.F.L |
B |
Tom Arild Pettersen |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Tom Einar Rosland |
Tørdal J.F.F |
B |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Bergane |
Sannidal J.F.F |
B |
Tommy Westad |
Buskeruds J.F.F |
C |
Tonje Synnøve Løvtangen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Tor Ari Känninen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Torje Farsjø |
Sannidal J.F.F |
B |
Trond Sørensen |
Ski J.F.F |
A |
Trygve Bolstad |
Asker J.F.F |
C |
Valeria Lindvåg |
Tjølling J.F.F |
C |
Vegard Anvik |
Brunlanes J.F.F |
C |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Vibeke Kristiansen |
Vestre Sylling og Øversk. J.F.F |
F |
Wiliam Palmgren |
Sverige |
D1 |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 |
William Herskedal |
Ås J.F.F |
B |
Åge Jensen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Øivind Holm |
Holter J.F.F |
C |
Øystein Ahlstrøm |
Ås J.F.F |
E1 |
Øystein Grindstad |
Jevnaker J.F.F |
C |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
E1 |