BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - Lørdag - Bjørkelangen J.F.F
6. august 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
Lag 4 Reservert arrangørKl: 08:50
1 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
2 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
3 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D1
5 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
Lag 5 Kl: 09:00
1 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
2 Mathias Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
3 Kristoffer Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
4 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
5 Mathilde Elvegård Ski J.F.F C
Lag 6 Kl: 09:10
1 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
2 Even Kristiansen Furnes J.F.F C
3 Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F C
4 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
5 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
Lag 7 Kl: 09:20
1 Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
2 Hans Petter Kirkerød Rakkestad og Degernes J.F.F A
3 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
4 Geir Lindem Råde J.F.F C
5 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F B
Lag 8 Kl: 09:30
1 Alexander Ekren (ingen klubb) C
2 Knut Årnes Blaker J.F.F C
3 Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
4 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
Lag 9 Kl: 09:40
1 Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
2 Anders Nygård Bjørkelangen J.F.F C
3 Sander Hansen Høland J.F.F C
4 Tea Sjølstad Høland J.F.F D2
5 Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
Lag 10 Kl: 09:50
1 Thea Vestli Eidskog J.F.F C
2 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
3 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
4 Marius Kolstad Høland J.F.F C
5 Fredrik Arnesen Høland J.F.F C
Lag 11 Kl: 10:00
1 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F B
2 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
3 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
4 Even Skaarer Trøgstad J.F.F C
5 Ingar Jogerud Bjørkelangen J.F.F C
Lag 12 Kl: 10:10
1 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F A
2 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
3 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
4 Odd Erik Westreng Bjørkelangen J.F.F B
5 Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F B
Lag 13 Kl: 10:20
1 Mortén Resell Tynset J.F.F A
2 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F B
3 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
4 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
5 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Lag 14 Kl: 10:30
1 Linda Dalbak Løiten J.F.F F
2 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
3 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
4 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
5 Øivind Holm Holter J.F.F C
Lag 15 Kl: 10:40
1 Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
2 Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
3 Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
4 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
5 Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F C
Lag 16 Kl: 10:50
1 Piotr Stebelski Sollihøgda J.F.F C
2 Piotr Batko Sollihøgda J.F.F C
3 Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F C
4 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
5 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
Lag 17 Kl: 11:00
1 Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
2 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
3 Øystein Hoel Blaker J.F.F C
4 Åsmund Rakstad Bjørkelangen J.F.F C
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Lag 18 Kl: 11:10
1 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
2 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
3 Thomas Jakobsen Sotra og Øygarden J.F.F C
4 Elin Hagren Sotra og Øygarden J.F.F F
5 Kristoffer Knasbø Sotra og Øygarden J.F.F C
Lag 19 Kl: 11:20
1 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
2 Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
3 Kristian Wold Nesse Sotra og Øygarden J.F.F B
4 Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
5 Jan Fredrik Gjerde Sotra og Øygarden J.F.F C
Lag 20 Kl: 11:30
1 Rolf Andresen Asker J.F.F E2
2 Marius Johansson Sotra og Øygarden J.F.F A
3 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
4 Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
5 Arnold Klokseth Åsane J.F.F B
Lag 21 Kl: 11:40
1 Aslak Tønneberg Levanger J.F.L B
2 Torgeir Myhre Levanger J.F.L B
3 Edvin Fjølstad Levanger J.F.L C
4 Roar Tyholdt Levanger J.F.L B
5 Kristian Fjølstad Levanger J.F.L C
Lag 22 Kl: 11:50
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F B
3 Tormod Wahl-Westreng Sollihøgda J.F.F B
4 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
5 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Lag 24 Kl: 12:10
1 Arvid Agnor Ås J.F.F A
2 Frode Svensrud Brandval J.F.F B
3 Severin Larsen Stange J.F.F A
4 Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
5 Susan Høgberg Brandval J.F.F F
Lag 25 Kl: 12:20
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
3 Helge Sundell Skjeberg og Omegn J.F.F E2
4 Gunnar Pedersen Kongsvinger J.F.F E2
5 Håvard Løe Fet J.F.F C
Lag 26 Kl: 12:30
1 Hans J. Torkildsrud Hvidsten Onsøy J.F.F B
2 Stuie Klijnstra (ingen klubb) A
3 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
4 Benjamin Solsvik Sotra og Øygarden J.F.F A
5 Silje Bjørnstad Steen Sotra og Øygarden J.F.F B
Lag 27 Kl: 12:40
1 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
2 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
3 Jan Ove Fuglebrenden Løiten J.F.F C
4 Endre Maarud Øststranda J.F.F C
5 Nicolai Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
Lag 28 Kl: 12:50
1 Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
2 Sander Johnsen Haget Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
3 Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
4 Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F A
5 Snorre Ekeheien Laakso Hemnes J.F.F C
Lag 29 Kl: 13:00
1 Tommy Westad Søndre Hurum J.F.F C
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
3 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
4 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Lag 30 Kl: 13:10
1 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
2 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
3 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
4 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
5 Rune Waller Bærum J.F.F E1
Lag 31 Kl: 13:20
1 Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
2 Roger Granli Stange J.F.F A
3 Marius Sørengen Ski J.F.F A
4 Jane Ludvigsen Ski J.F.F B
5 Simen Johansen Andebu J.F.F D1
Lag 32 Kl: 13:30
1 Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
2 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
3 Max Nensén Sokna J.F.F B
4 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
5 Henning Solem Stokke J.F.L E1
Lag 33 Kl: 13:40
1 Morten Myrvang Andebu J.F.F A
2 Tiril Melkild Andebu J.F.F B
3 Jens Gaus Ringerike J.F.F E1
4 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
5 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
Lag 34 Kl: 13:50
1 Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
2 Trond Larsen Enebakk J.F.F C
3 Gro Anita Ynnesdal Karmøy J.F.N.F B
4 Isac Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
5 Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
Lag 35 Kl: 14:00
1 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F A
2 Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F B
3 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
4 Anja Dramstad Skogen J.S.K B
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Lag 36 Kl: 14:10
1 Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
2 Ingvald Orthe Solemskogen J.F.F C
3 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
4 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
5 Martin Skoglund Kroken J.F.F B
Lag 37 Kl: 14:20
1 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
2 Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
3 Joachim Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
4 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
5 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Lag 38 Kl: 14:30
1 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
2 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
3 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
5 Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
Lag 39 Kl: 14:40
1 Anders Johansson Bærum J.F.F B
2 Knut Johansson Bærum J.F.F B
3 Roy Wagner Andebu J.F.F C
4 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
5 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
Lag 40 Kl: 14:50
1 Hans-Arne Øiestad Hesleskaug Eidsberg J.F.F D2
2 Eivind Eriksen Rakkestad og Degernes J.F.F D2
3 Ronny Hesleskaug Eidsberg J.F.F C
4 Johan Kristian Engen Trøgstad J.F.F C
5 Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F A
Lag 41 Kl: 15:00
1 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
2 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
3 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F C
4 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
5 Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F B
Lag 42 Kl: 15:10
1 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
2 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
3 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
4 Silje Haugen Ådal J.F.F F
5 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Lag 43 Kl: 15:20
1 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
2 Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
3 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
4 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
5 Magnus Wåsjø Sannidal J.F.F C
Lag 44 Kl: 15:30
1 Tore Håkonsrud Nes J.F.F B
2 Cecilie Renate Dahle Næss Nes J.F.F B
3 Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
4 Pia-christin Hansen bjerke Søndre Hurum J.F.F F
5 Lucas-emil Westad Søndre Hurum J.F.F D1
Lag 45 Kl: 15:40
1 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
3 Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
4 Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
5 Tarald Huse Ås J.F.F B
Lag 46 Kl: 15:50
1 Marcus Langmyr Kroken J.F.F A
2 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F A
3 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
4 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F B
5 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
Lag 47 Kl: 16:00
1 Anders Presterud Aurskog J.F.F C
2 Stian Sveistrup Aurskog J.F.F C
3 Tonje Thøgersen Aurskog J.F.F F
4 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F C
5 Dag Avlesen Fet J.F.F C
Lag 48 Kl: 16:10
1 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
2 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
3 Josef Nordskog Lillehammer J.F.F C
4 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
5 Andreas Spydevold Bjørkelangen J.F.F D2
Lag 49 Kl: 16:20
1 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
2 Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
3 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
4 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
5 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A

Skrevet ut fra LEIRDUE.NET