27. mars 2022
Klasse A |
| 1. | Benjamin Solsvik
Sotra L.K. | 25 | 25 | 23 | 21 | 94 |
| 2. | Geir Kvilhaugsvik
Team Sørvest | 23 | 24 | 20 | 21 | 88 |
| 3. | Kenneth Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 22 | 23 | 22 | 19 | 86 |
| 4. | Simon Sommerfeld
Midthordaland L.K. | 21 | 20 | 21 | 22 | 84 |
| 5. | Jimmy Lungström
Kroken J.F.F | 22 | 22 | 18 | 21 | 83 |
| 6. | Marius Johansson
Sotra L.K. | 19 | 22 | 17 | 17 | 75 |
Klasse B |
| 1. | Rune Aasheim
Team Sørvest | 19 | 18 | 23 | 22 | 82 |
| 2. | Murat Demir
Team Sørvest | 21 | 19 | 18 | 23 | 81 |
| 3. | Kristian Wold Nesse
Sotra L.K. | 19 | 17 | 20 | 16 | 72 |
| 4. | Jens Magne Stavland
Team Sørvest | 16 | 16 | 18 | 20 | 70 |
| 5. | Paul Daljord
Sotra L.K. | 20 | 15 | 13 | 20 | 68 |
Klasse C |
| 1. | Alf Inge Sunde
(ingen klubb) | 22 | 20 | 14 | 20 | 76 |
| 2. | Karl Even Lyngstad
Nordvegen L.K. | 21 | 17 | 12 | 18 | 68 |
| 3. | Morten Elde Pedersen
Midthordaland L.K. | 22 | 10 | 16 | 18 | 66 |
| 4. | Stian Tønnessen
(ingen klubb) | 14 | 19 | 12 | 18 | 63 |
| 5. | Zain Rage
Team Sørvest | 18 | 15 | 11 | 17 | 61 |
| 6. | Harald Ausland
Time S.S.K | 18 | 18 | 11 | 12 | 59 |
| 7. | Glenn Bø
Time S.S.K | 16 | 12 | 9 | 18 | 55 |
| 8. | Steffen Fjetland
Time S.S.K | 8 | 13 | 15 | 18 | 54 |
| 9. | Are Steinsæter
(ingen klubb) | 12 | 16 | 11 | 14 | 53 |
| 10. | Kristoffer Knasbø
Sotra L.K. | 14 | 14 | 13 | 5 | 46 |
| 11. | Thomas Jakobsen
Sotra L.K. | 12 | 9 | 13 | 11 | 45 |
| 12. | Jostein Sunde
Sandnes P.K. | 14 | 12 | 6 | 11 | 43 |
| 13. | Adrian Solli
Sotra L.K. | 13 | 11 | 11 | 8 | 43 |
| 14. | Krister Egeland
(ingen klubb) | 11 | 10 | 8 | 9 | 38 |
Klasse K1 |
| 1. | Veronica Lilleødegård
Brunlanes S.S. | 19 | 20 | 25 | 20 | 84 |
| 2. | Tove Glad Aanonsen
Førde J.F.L | 19 | 22 | 19 | 14 | 74 |
| 3. | Gro Anita Ynnesdal
Kroken J.F.F | 19 | 21 | 16 | 16 | 72 |
| 4. | Silje Bjørnstad Steen
Sotra L.K. | 20 | 18 | 14 | 17 | 69 |
| 5. | Elin Hagren
Sotra L.K. | 16 | 10 | 10 | 10 | 46 |
Klasse J |
| 1. | Isac Ynnesdal
Kroken J.F.F | 20 | 21 | 22 | 18 | 81 |
Klasse U |
| 1. | Balder Hole
Team Sørvest | 20 | 22 | 17 | 19 | 78 |
| 2. | Imre Hole
Team Sørvest | 18 | 18 | 16 | 21 | 73 |
| 3. | Eivind Egeland
(ingen klubb) | 10 | 9 | 11 | 13 | 43 |
Klasse V55 |
| 1. | Geir Ståle Vie
Førde J.F.L | 21 | 21 | 22 | 22 | 86 |
| 2. | Jan Francois Hoffmann
Team Sørvest | 21 | 18 | 20 | 15 | 74 |
| 3. | Rune Sundli
Team Sørvest | 19 | 21 | 15 | 17 | 72 |
| 4. | Geir Walland
Team Sørvest | 15 | 20 | 17 | 18 | 70 |
| 5. | Alf Gunnar Hovland
Team Sørvest | 18 | 18 | 16 | 16 | 68 |
| 6. | Marco Verdecchia
Team Sørvest | 15 | 20 | 16 | 15 | 66 |
Klasse V65 |
| 1. | Arne Johannesen
Team Sørvest | 21 | 19 | 21 | 17 | 78 |
Klasse V73 |
| 1. | Jon Kvilhaugsvik
Team Sørvest | 18 | 21 | 16 | 21 | 76 |