25. juli 2021
Klasse A |
| 1. | Martin Røsrud Graven
Brunlanes S.S. | 25 | 25 | 25 | 25 | 100 | |
| 2. | Magne Gusland
Brunlanes S.S. | 24 | 25 | 25 | 25 | 99 | |
| 3. | Knut Andre Holøien
Glåmdal L.S. | 24 | 23 | 24 | 25 | 96 | |
| 4. | Bjørn Trydal
Åmot J.F.F | 25 | 24 | 23 | 24 | 96 | |
| 5. | Svein-Martin Tyreng
Frogn J.F.F | 24 | 25 | 24 | 23 | 96 | |
| 6. | Per Magnus Pedersen
Sokna L.K. | 24 | 22 | 24 | 24 | 94 | |
| 7. | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | 23 | 23 | 23 | 24 | 93 | |
| 8. | Tom Nalum
Brunlanes S.S. | 22 | 24 | 24 | 23 | 93 | |
| 9. | Magnus Darbo
Team Hagleskyting | 25 | 22 | 23 | 23 | 93 | |
| 10. | Kim-Alexander Buer
Aremark J.F.F | 24 | 24 | 24 | 21 | 93 | |
| 11. | Jimmy Lungström
Kroken J.F.F | 24 | 21 | 25 | 21 | 91 | |
| 12. | Roar Olsen
Glåmdal L.S. | 23 | 20 | 23 | 24 | 90 | |
| 13. | Eirik Tanum
Brunlanes S.S. | 24 | 20 | 23 | 23 | 90 | |
| 14. | Hans Christian Jordan
Sokna L.K. | 22 | 21 | 25 | 22 | 90 | |
| 15. | Jostein Bråthen
Glåmdal L.S. | 24 | 22 | 23 | 21 | 90 | |
| 16. | Knut Olav Gjerstad
Østlandske S.S. | 22 | 22 | 20 | 25 | 89 | |
| 17. | Henning Loe
Nidaros S.K. | 24 | 23 | 18 | 24 | 89 | |
| 18. | Bendik Herje
Team Hagleskyting | 23 | 21 | 24 | 21 | 89 | |
| 19. | Geir Lyngvær
Østlandske S.S. | 21 | 22 | 23 | 22 | 88 | |
| 20. | Severin Larsen
Østlandske S.S. | 22 | 24 | 21 | 20 | 87 | |
| 21. | Rune Dalsjø
Glåmdal L.S. | 17 | 24 | 22 | 23 | 86 | |
| 22. | Petter Martinsen
Åmot J.F.F | 23 | 18 | 19 | 23 | 83 | |
| 23. | Øyvind Steinsbø
Team Sørvest | 20 | 19 | 23 | 21 | 83 | |
| 24. | Brede Ensrud
Løiten S.S. | 20 | 21 | 21 | 21 | 83 | |
| 25. | Hakan Ucarli
Frogn J.F.F | 19 | 21 | 23 | 20 | 83 | |
| 26. | Even Smedstad
Glåmdal L.S. | 18 | 23 | 19 | 22 | 82 | |
| 27. | Kim Andre Hjalmarsen
Glåmdal L.S. | 17 | 22 | 21 | 21 | 81 | |
Klasse B |
| 1. | Frode Sneve Strand
Nidaros S.K. | 20 | 23 | 23 | 24 | 90 | |
| 2. | Fredrik Andersen
Team Hagleskyting | 21 | 21 | 22 | 23 | 87 | |
| 3. | Stian Tollefsen
Åmot J.F.F | 22 | 22 | 20 | 22 | 86 | |
| 4. | Bård Thuve
Løiten S.S. | 24 | 19 | 19 | 23 | 85 | |
| 5. | Henning Mathisen
(ingen klubb) | 18 | 21 | 21 | 24 | 84 | |
| 6. | Frode Kristoffersen
Sokna L.K. | 20 | 21 | 20 | 22 | 83 | |
| 7. | Geier Barlie
Ski J.F.F | 23 | 20 | 21 | 18 | 82 | |
| 8. | Tommi Andre Lahtinen
(ingen klubb) | 24 | 19 | 16 | 22 | 81 | |
| 9. | Flemming Øhre
Bærum J.F.F | 20 | 19 | 20 | 21 | 80 | |
| 10. | Jon Anders Finnerud
Lørenskog S.S. | 21 | 17 | 16 | 20 | 74 | |
| 11. | Jens Magne Stavland
Team Sørvest | 23 | 16 | 18 | 17 | 74 | |
| 12. | Ronny Hokåsmoen
Glåmdal L.S. | 22 | 20 | 19 | | 61 | |
Klasse C |
| 1. | Aslak Tønneberg
(ingen klubb) | 21 | 23 | 23 | 24 | 91 | |
| 2. | Thomas Michaelsen
Glåmdal L.S. | 20 | 23 | 21 | 22 | 86 | |
| 3. | Mantas Maciunskas
Team Hagleskyting | 24 | 20 | 19 | 20 | 83 | |
| 4. | Kristoffer Metlid Skjelbred
Nidaros S.K. | 19 | 20 | 20 | 23 | 82 | |
| 5. | Erling Westgård
Nidaros S.K. | 18 | 22 | 19 | 21 | 80 | |
| 6. | Torgeir Myhre
Verdal S.S.L | 21 | 20 | 20 | 18 | 79 | |
| 7. | Max Nensén
Sokna L.K. | 24 | 19 | 19 | 17 | 79 | |
| 8. | Torkil Fjellberg
(ingen klubb) | 18 | 17 | 18 | 22 | 75 | |
| 9. | John Kristian Grøtting
Nidaros S.K. | 22 | 20 | 19 | 14 | 75 | |
| 10. | Ivar Turøy
(ingen klubb) | 22 | 16 | 17 | 19 | 74 | |
| 11. | Kjetil Pedersen
(ingen klubb) | 18 | 16 | 17 | 22 | 73 | |
| 12. | Roar Tyholdt
(ingen klubb) | 14 | 17 | 16 | 15 | 62 | |
Klasse K1 |
| 1. | Ina Mari Alterhaug Tverrå
Glåmdal L.S. | 19 | 24 | 22 | 21 | 86 | |
| 2. | Iselin Aafloen
Glåmdal L.S. | 22 | 23 | 19 | 20 | 84 | |
| 3. | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | 22 | 19 | 19 | 20 | 80 | |
| 4. | Agnete Arnesveen
(ingen klubb) | 23 | 20 | 18 | 18 | 79 | |
| 5. | Caroline Waller
Brunlanes S.S. | 19 | 22 | 20 | 17 | 78 | |
| 6. | Thea Vestli
Glåmdal L.S. | 18 | 18 | 22 | 18 | 76 | |
| 7. | Anette Storeskar
Glåmdal L.S. | 17 | 17 | 22 | 18 | 74 | |
| 8. | Anja Dramstad
Glåmdal L.S. | 17 | 16 | 19 | 21 | 73 | |
| 9. | Lene Storbæk
Åmot J.F.F | 14 | 16 | 15 | 22 | 67 | |
| 10. | Jeanine Dybdahl
(ingen klubb) | 18 | 15 | 16 | 15 | 64 | |
| 11. | Tove Glad Aanonsen
(ingen klubb) | 17 | 14 | 15 | 17 | 63 | |
Klasse J |
| 1. | Nicolai Wagner
Team Hagleskyting | 23 | 24 | 22 | 24 | 93 | |
| 2. | Christian Rød Karlsen
Brunlanes S.S. | 21 | 23 | 23 | 22 | 89 | |
| 3. | Vegard Balberg Øhre
Bærum J.F.F | 23 | 18 | 23 | 20 | 84 | |
| 4. | Ole Magnus Loe
Nidaros S.K. | 22 | 19 | 21 | 19 | 81 | |
| 5. | Malin Emilie Hoel Wang
Løiten S.S. | 18 | 21 | 21 | 19 | 79 | |
| 6. | Jon Martin Christensen
Kroken J.F.F | 20 | 19 | 18 | 19 | 76 | |
Klasse U |
| 1. | Isac Ynnesdal
Kroken J.F.F | 20 | 24 | 14 | 21 | 79 | |
Klasse V55 |
| 1. | Vidar Bonnegolt
Brunlanes S.S. | 19 | 25 | 22 | 22 | 88 | |
| 2. | Geir Ståle Vie
Førde P.K. | 22 | 21 | 22 | 20 | 85 | |
| 3. | Henning Solem
Siljan S.S. | 22 | 20 | 21 | 20 | 83 | |
| 4. | Bjørn Aatangen
Team Hagleskyting | 21 | 21 | 20 | 20 | 82 | |
| 5. | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | 20 | 17 | 18 | 23 | 78 | |
| 6. | Geir Walland
Team Sørvest | 20 | 20 | 18 | 19 | 77 | |
Klasse V65 |
| 1. | Per Jørgen Eskeland
Tvedestrand J.F.F | 19 | 22 | 22 | 21 | 84 | |
| 2. | Henrik Alstad
Verdal S.S.L | 19 | 19 | 19 | 22 | 79 | |
Klasse V73 |
| 1. | Oddvar Tidemandsen
Åmot J.F.F | 19 | 18 | 21 | 21 | 79 | |