22. august 2021
Klasse A |
| 1. | Lars-Ivar Græsli
Tynset J.F.F | 24 | 24 | 48 |
| 2. | Jan Ove Sønstevold
Fron J.F.F | 25 | 23 | 48 |
| 3. | Frode Rundhaug
Nordre Land J.S.K | 23 | 24 | 47 |
| 4. | Robert Jensvoll
Kvam J.F.F | 23 | 24 | 47 |
| 5. | Geir Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 25 | 22 | 47 |
| 6. | Vegar Kveum
Skjåk J.F.L | 23 | 23 | 46 |
| 7. | Ken-Are Olafsen
Fron J.F.F | 22 | 23 | 45 |
| 8. | Eva Kristin Oliversen
Nidaros J.S.K | 22 | 23 | 45 |
| 9. | Bjørn Milsteinhaugen
Fron J.F.F | 23 | 22 | 45 |
| 10. | Anton Mellemsdokken
Fron J.F.F | 23 | 22 | 45 |
| 11. | Johnny Arvid De Wit
Biri J.F.F | 24 | 21 | 45 |
| 12. | Jan Olav Monsbakken
Vestre Toten J.F.F | 21 | 23 | 44 |
| 13. | Steffen Svenstad
Nordre Land J.S.K | 21 | 23 | 44 |
| 14. | Klas Inge Elisenberg
Løiten J.F.F | 21 | 23 | 44 |
| 15. | Kent Arild Moldal
Heidal J.F.F | 18 | 19 | 37 |
Klasse B |
| 1. | Cato Wang
Løiten J.F.F | 23 | 21 | 44 |
| 2. | Trond Eklund
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 22 | 21 | 43 |
| 3. | Erik Sydbøge
Biri J.F.F | 20 | 22 | 42 |
| 4. | Tom Atle Holthe
Biri J.F.F | 20 | 22 | 42 |
| 5. | Henning Løkken
Alvdal J.F.F | 22 | 20 | 42 |
| 6. | Bjørn Wiggo Bergum
Gjøvik og Vardal J.F. | 18 | 23 | 41 |
| 7. | Kjetil Kleven
Ringebu og Fåvang J.F.F | 20 | 21 | 41 |
| 8. | Kjell Magne Haukås
Averøy J.F.F | 17 | 22 | 39 |
| 9. | Stig Ole Åsen
Løiten J.F.F | 17 | 21 | 38 |
| 10. | Anders Frydenlund
Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 | 20 | 18 | 38 |
| 11. | Thomas Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | 19 | 18 | 37 |
| 12. | Andreas Sandlie Monsbakken
Vestre Toten J.F.F | 19 | 17 | 36 |
| 13. | Stine Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 20 | 15 | 35 |
Klasse C |
| 1. | Thore Grinden
Løiten J.F.F | 21 | 21 | 42 |
| 2. | Henning Godlien Strand
Ringebu og Fåvang J.F.F | 17 | 22 | 39 |
| 3. | Asbjørn Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | 18 | 19 | 37 |
| 4. | Johnny Omdahl
Vestre Toten J.F.F | 15 | 17 | 32 |
| 5. | Tove Mette Pedersen
Løiten J.F.F | 11 | 15 | 26 |
Klasse D1 |
| 1. | Ole Markus Nyborg
Ringebu og Fåvang J.F.F | 21 | 20 | 41 |
| 2. | Robin Jensvoll
Kvam J.F.F | 22 | 19 | 41 |
Klasse D2 |
| 1. | Thomas De Wit
Biri J.F.F | 22 | 23 | 45 |
| 2. | Jørgen Haraldsen
Løiten J.F.F | 19 | 14 | 33 |
Klasse E1 |
| 1. | Rolf Tore Berntsen
Biri J.F.F | 21 | 22 | 43 |
| 2. | Lars Erik Ruud
Ullensaker J.F.F | 22 | 21 | 43 |
| 3. | Trond Gammeltorp
Lesja J.F.F | 20 | 22 | 42 |
| 4. | Vidar Falldalen
Romedal og Vallset J.F.F | 21 | 21 | 42 |
| 5. | Ståle Midtlid
Ørskog J.S.S | 21 | 18 | 39 |
| 6. | Dag Rune Egge
Løiten J.F.F | 21 | 17 | 38 |
Klasse E2 |
| 1. | Gaute Gravdahl
Vestre Toten J.F.F | 19 | 23 | 42 |
| 2. | Johan Skogsrud
Løiten J.F.F | 21 | 20 | 41 |
Klasse F |
| 1. | Ann Catrin Hoel Larsen
Løiten J.F.F | 19 | 18 | 37 |
| 2. | Marianne Kristiansen
Fron J.F.F | 17 | 19 | 36 |
| 3. | Vibecke Tidemandsen
Ringebu og Fåvang J.F.F | 16 | 12 | 28 |