1. august 2021
St.plass |
Navn |
Klubb |
Klasse |
| Lag 1 | Kl: 09:00 - Bane 1 Kl: 11:00 - Bane 2 Kl: 13:00 - Bane 1 Kl: 15:00 - Bane 2
|
1 |
Yngve Bakker |
Tynset J.F.F |
B |
2 |
Jonny Meier |
Steinkjer J.F.F |
E1 |
3 |
Marianne Kristiansen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
4 |
Thomas De Wit |
Biri J.F.F |
D2 |
5 |
Bjørnar Jensås |
Nidaros J.S.K |
A |
| Lag 2 | Kl: 09:00 - Bane 2 Kl: 11:00 - Bane 1 Kl: 13:00 - Bane 2 Kl: 15:00 - Bane 1
|
1 |
Trond Gammeltorp |
Kvam J.F.F |
E1 |
2 |
Jan Ove Sønstevold |
Fron J.F.F |
A |
3 |
Mette Mælen Bakker |
Tynset J.F.F |
B |
4 |
Alf Gjengstø |
Averøy J.F.F |
E2 |
5 |
Ida Sofie Ekornrud |
Askvoll J.F.L |
D2 |
| Lag 3 | Kl: 09:20 - Bane 1 Kl: 11:20 - Bane 2 Kl: 13:20 - Bane 1 Kl: 15:20 - Bane 2
|
1 |
Camilla Wilhelmine Kleppe |
Herøy og Sande J.F.F |
F |
2 |
Erik Sydbøge |
Biri J.F.F |
B |
3 |
Johnny Arvid De Wit |
Biri J.F.F |
A |
4 |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
E2 |
5 |
Stian Ulfstein |
Herøy og Sande J.F.F |
B |
| Lag 4 | Kl: 09:20 - Bane 2 Kl: 11:20 - Bane 1 Kl: 13:20 - Bane 2 Kl: 15:20 - Bane 1
|
1 |
Espen Bakken |
Skåla J.F.F |
B |
2 |
Otto Edvin Roaldsøy |
Averøy J.F.F |
A |
3 |
Geir Milsteinhaugen |
Kvam J.F.F |
A |
4 |
Knut Olav Samuelsen |
Skåla J.F.F |
D1 |
5 |
Anton Mellemsdokken |
Fron J.F.F |
A |
| Lag 5 | Kl: 09:40 - Bane 1 Kl: 11:40 - Bane 2 Kl: 13:40 - Bane 1 Kl: 15:40 - Bane 2
|
1 |
Jan Roar Stølan |
Surnadal J.F.F |
B |
2 |
Ken-Are Olafsen |
Fron J.F.F |
A |
3 |
Jan Olav Monsbakken |
(ingen klubb) |
A |
4 |
Thor Andre Basmoen |
Skåla J.F.F |
B |
5 |
Bjørn Wiggo Bergum |
Gjøvik og Vardal J.F. |
B |
| Lag 6 | Kl: 09:40 - Bane 2 Kl: 11:40 - Bane 1 Kl: 13:40 - Bane 2 Kl: 15:40 - Bane 1
|
1 |
Vibecke Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
2 |
Andreas Sandlie Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
B |
3 |
Lars Gunnar Larsen |
Herøy og Sande J.F.F |
B |
4 |
Henning Godlien Strand |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
C |
5 |
Loyd Petter Mandelid |
Askvoll J.F.L |
A |
| Lag 7 | Kl: 10:00 - Bane 1 Kl: 12:00 - Bane 2 Kl: 14:00 - Bane 1 Kl: 16:00 - Bane 2
|
1 |
Bent A. Døving |
Ørskog J.S.S |
A |
2 |
John Solbakken |
Biri J.F.F |
B |
3 |
Jan Inge Kleppe |
Eid J.F.L |
E1 |
4 |
Lars Erik Gausen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
5 |
Gaute Gravdahl |
Gjøvik og Vardal J.F. |
E2 |
| Lag 8 | Kl: 10:00 - Bane 2 Kl: 12:00 - Bane 1 Kl: 14:00 - Bane 2 Kl: 16:00 - Bane 1
|
1 |
Arild Grytten |
Askvoll J.F.L |
A |
2 |
Eva Kristin Knudsen |
Støren J.F.F |
A |
3 |
Kent Arild Moldal |
Kvam J.F.F |
A |
4 |
Arild Gangdal |
Eid J.F.L |
B |
5 |
Kjell Magne Haukås |
Averøy J.F.F |
B |
| Lag 9 | Kl: 10:20 - Bane 1 Kl: 12:20 - Bane 2 Kl: 14:20 - Bane 1 Kl: 16:20 - Bane 2
|
1 |
Stefan Vågseter |
Skåla J.F.F |
B |
2 |
Tom Atle Holthe |
Biri J.F.F |
B |
3 |
Stine Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
4 |
Håkon Ekornrud |
Askvoll J.F.L |
B |
5 |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
| Lag 10 | Kl: 10:20 - Bane 2 Kl: 12:20 - Bane 1 Kl: 14:20 - Bane 2 Kl: 16:20 - Bane 1
|
1 |
Robert Jensvoll |
Kvam J.F.F |
A |
2 |
Kai Arne Skreden |
Fron J.F.F |
A |
3 |
Birgit Jostad Solbakken |
Biri J.F.F |
C |
4 |
Jan-Ove Humlevåg |
Askvoll J.F.L |
B |
5 |
Arild Johansen |
Askvoll J.F.L |
B |
| Lag 11 | Kl: 10:40 - Bane 1 Kl: 12:40 - Bane 2 Kl: 14:40 - Bane 1 Kl: 16:40 - Bane 2
|
1 |
Kristoffer Jensås |
Nidaros J.S.K |
D1 |
2 |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
A |
3 |
Arne Heggem |
Surnadal J.F.F |
B |
4 |
Espen Luka |
Ørskog J.S.S |
A |
5 |
Rolf Tore Berntsen |
Biri J.F.F |
E1 |
| Lag 12 | Kl: 10:40 - Bane 2 Kl: 12:40 - Bane 1 Kl: 14:40 - Bane 2 Kl: 16:40 - Bane 1
|
1 |
Thomas Astad |
Gjemnes J.F.F |
D2 |
2 |
Jon Arne Astad |
Gjemnes J.F.F |
A |
3 |
Ståle Midtlid |
Ørskog J.S.S |
E1 |
4 |
Rolf Kristian Eilertsen |
Eidsberg Omegn J.F.F |
E1 |
5 |
Terje Samuelsen |
Skåla J.F.F |
E1 |