!!! AVLYST !!! Frogn JFF - 50 Duers Leirduesti - 1. Mai - Frogn J.F.F
1. mai 2021
Jury: Ikke registrert.
Klasse A |
| 1. | Hakan Ucarli
Frogn J.F.F | | | | | | |
| | Martin Røsrud Graven
Brunlanes J.F.F | | | | | | |
| | Svein-Martin Tyreng
Frogn J.F.F | | | | | | |
| | Stein Anders Aarum
Frogn J.F.F | | | | | | |
| | Even Smedstad
Skogen J.S.K | | | | | | |
| | Thomas Nyberget
Åmot J.F.F | | | | | | |
| | Åshild Camilla Nordli
Åmot J.F.F | | | | | | |
| | Magne Gusland
Brunlanes J.F.F | | | | | | |
| | Arvid Agnor
Ås J.F.F | | | | | | |
| | Geier Barlie
Ski J.F.F | | | | | | |
| | Ørjan Eriksen
Ås J.F.F | | | | | | |
Klasse B |
| 1. | Thomas Paulsen
Onsøy J.F.F | | | | | | |
| | Jan Erik Skaar
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | | |
| | Marie Kathrin Grinder
Skogen J.S.K | | | | | | |
| | Caroline Waller
Brunlanes J.F.F | | | | | | |
| | Iselin Aafloen
Skogen J.S.K | | | | | | |
| | Jane Ludvigsen
Moss og Omegn J.F.F | | | | | | |
| | Ole Henrik Sand Bråthen
Frogn J.F.F | | | | | | |
| | Tarald Huse
Ås J.F.F | | | | | | |
| | Trond Arne Grinder
Skogen J.S.K | | | | | | |
| | Trond Sørensen
Ski J.F.F | | | | | | |
| | Kim Andre Hjalmarsen
Skogen J.S.K | | | | | | |
| | Marius Sørengen
Moss og Omegn J.F.F | | | | | | |
| | Milo Stanisic Waagaard
Sokna J.F.F | | | | | | |
Klasse C |
| 1. | Erik Sele
Ås J.F.F | | | | | | |
| | Vidar Crosby
Moss og Omegn J.F.F | | | | | | |
| | Stian Thorsrud
Sokna J.F.F | | | | | | |
| | Sondre Ekblad
(ingen klubb) | | | | | | |
| | Sven Roar Gran
Ås J.F.F | | | | | | |
| | Jon-Ulrik Ørmen
Buskeruds J.F.F | | | | | | |
Klasse D2 |
| 1. | Nicolai Wagner
Andebu J.F.F | | | | | | |
Klasse E1 |
| 1. | Frank Fossum
Båstad Grunneier J.F.F | | | | | | |
| | Jan Fredrik Ørmen
Buskeruds J.F.F | | | | | | |
| | Rune Waller
Bærum J.F.F | | | | | | |
| | Per-Kristian Skinne
Sarpsborg og Omegn J.F.F | | | | | | |
| | Trond Johansson
Sollihøgda J.F.F | | | | | | |
| | Thor Hjalmarsen
Skogen J.S.K | | | | | | |
| | Øyvind Fjeldstad
Moss og Omegn J.F.F | | | | | | |
| | Knut Erland Hansen
Eidsberg J.F.F | | | | | | |
Klasse E2 |
| 1. | Per Bunes
Rælingen J.F.F | | | | | | |
Klasse F |
| 1. | Jeanine Dybdahl
Skogen J.S.K | | | | | | |
| | Rachelle Wolff
(ingen klubb) | | | | | | |